Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
4. nov 2009

ahojte zabky.

dnes mam nejaku depku 😖 musim sa trosku odreagovat.

dajte navrh kedy dofrcite do TT a kde sa stretneme, ja by som mozno navrhla aj v meste ak by ste trafili, mohli by sme si vybrat nejaku prijemnu kaviarnicku.

vierka - cici si dneska autom, ci zoberiem ta odniekial? ja by som mohla koncit medzi stvrtou a pol piatou, mozme sa kludne dohodnut a ist spolu ak budes chciet.

vierka
4. nov 2009

caute zaby...

tigi - ja som normalne autom - chodim kazdy den, lebo by som sa inak do prace asi nedostala 😀

a ja pojdem do mesta hned po praci, lebo si musim este predtym nieco vybavit... slusne povedane - dneska si to v banke este niekto zlizne... jaka som vytocenaaaaaaaaa, keby som mala zbrojny pas tak ma uz asi niekto po p*ci dneska 🤐
takze ja pojdem z prace tak o 14.30, zaparkujem v meste, pojdem si vybavit a potom budem mat na vas cas 😵

lucul
4. nov 2009

tigi o depke ani nevrav, ja som na tom podomne, je mi divno ale tak celkovo psychicky aj fyzicky, tak dufam, ze mi kavicka s vami pomoze 😒

vierka ja som mala vrazdiacu naladu vcera, kebyze mi napise mail ten magor tak ho poslem velmi rychle dakam 😠

vierka
4. nov 2009

no ako ked budete dneska vidiet v telke reportaz s nazvom "10 mrtvych v Slsp. Blondinka pokracuje v utokoch" - tak to bude o mne 😀 budem za staaaaar a zajtra budem aj v novom case 😀

lucul
4. nov 2009

ked ti to vyjde tak si ta prenajmem aj na vub 😀 aj to je banda d..... 😠

vikinka81
4. nov 2009

Helouu ostatok, uz som si myslela ze ste to dnes vzdali 😀

Lucuulik, este ti neviem ale chcela by som ist pred 16:00 ides teda somnou?? 🙂 Chcela by som prist tak rozumne ku Tigi do prace tam cestu poznam, ale po TT uz nie 😀 akosi mi tam moje GPS zlyhava 😀 🙂

Vierka...a co ta nasi ponozkovy funkcionari vytocili? 😨

Baby zahodte dnes depky...tie nechajte v praci, ja mam zas dobru naladu...ja sa tak na vas tesim 😀 🙂

tigi
4. nov 2009

jo luci, tiez dufam ze nam dnes bude spolu veselo. 😉

co sa tyka rozculovania, ja som svoju mieru vycerpala vcera, dnes som flegmaticka. 🙄 tusim kazda mame nieco co nam dviha adrenalin 😠 aj by som tusim rada isla dnes do mesta, niecim si dvihnut naladu, hoc aj prkotinou...

ozaj, som vam nehovorila... v sobotu som bola u nas drogiske kupit avivaz a mali tam take kraaaaasne pukacky do vlasov a hovorim tej babe tam, ze, jeee, tie su krasne... a ona ukazem vam ich? aj ja ze jasneee. tieto su krasne, aj tieto... aj tieto ruzove.... a ona na to: no to zalezi od toho ake ma vlasky... 🙄 som si teda kusla do jazyka ze to chcem pre seba 😅 😀 a kupila som si hned dvoje, aj tie ruzove 😝 😀

lucul
4. nov 2009

viki IP

tigi ani nevrav, a vcera som si podupkala este aj v h... 😠, som bola uz tak vytocena, ze som myslela ze budem bit 😠, ale dnes mi je tak divno vseobecne, ze kebyze mi daju vsetci tu pokoj tak sa neurazim 🙄
a s pukackami si nic nerob, to sa len teta nevyznala, ja tiez zboznujem pukacky 😀

vikinka81
4. nov 2009

Tigi a nevadi ti, ze by sme sa stretli pri tvojej robotke a odtial by sme sli spolu....ako VIP kolona 😀

Lucuul odpoved IP 😀

Jejjjj pukacky....no ja teraz kupujem mojej neterke a ona si ich nedava, ale uklada do krabicky, namiesto nej ich nosi jej maminka 😀

lucul
4. nov 2009

viki mas 😀

tigi
4. nov 2009

uf dievcata, mi odlahlo, ze som neni sama na taketo prkotinky do vlasov. 😵 😀

vikusik v pohode, idete s luckou jednym autom, alebo kazda zvlast? mozme sa dohodnut aj tak, ze auta nechate u nas v robote a do mesta pojdeme mojim a potom vas hodim zase spat k autam. ako budete chciet. 🙂 len mi dajte priblizne vediet, kedy vas mam cakat. 😵

luci ale to podupkanie v h... by ti malo priniest vcil stastie... 😝 😉 😀 inak ja som mala tiez vcera den na p... 🙄 kaslime uz na to, dnes to bude hadam lepsie.

tigi
4. nov 2009

ozaj, vanilka sa neohlasila ci sa k nam prida? a pikusik ty si na tom ako? tiez by sme ta radi videli 😵 ja viem ze to mas od ruky, ale keby nahodou...

lucul
4. nov 2009

tigi akurat sa dohadujeme, ze ideme jednym, ak by isla piki, tak by som isla autom aj ja a vezmem ju, ak nie, tak idem s viki urcite 😵
a inak chcela som si kupit zreb vcera ale zabudla som 😀 a este aj musim rohozku v aute umyt 😠

vikinka81
4. nov 2009

Tigi ja si myslim, ze kludne mozme ist aj do mesta na svojich autach....nemusime sa vracat k tebe do prace, a ja ti poobede cinknem...ale cakaj nas u teba, okaaaaa na milion% 😀

A uvidime, ci spachtosko Piki pojde...ja by som bola tiez za, vsak som ju nevidela taaakkk dlhoooo 😅

A mam vas pozdravovat od mojho mm 😀 🙂

Lucuul no skoda, ze si si nekupila ten zrebikkkk, ale este je cas....ja mam na zreby osobne smolu ale za to moj mm, zakazdym vyhrava...ale bud dalsie zreby...evrvy nehrozi 😀

tigi
4. nov 2009

ouki vikusi, tak mozme ist ako kolona a potom vas znavigujem na cestu spat ak bude treba. 🙂 kedy vyrazate z BA? priblizne samozrejme, podla toho si prisposobim ja program. jo, a pozdrav mangela. 😀

lucul
4. nov 2009

ok viki dohodnute 😉
ja som tiez nikdy nevyhrala, ale hento bolo desne vcera, som myslela, ze sa po... ked som botu cistila 🤐 a zvysok radsej nenapisem, lebo fakt hroza den vcera 😒

vikinka81
4. nov 2009

Tigi vsak ja vypadnem okolo pred 15:30 tak aby sme k vam dosli do 16:30 dovtedy musis byt v praci, nie??? Alebo vsak si povedz kedy...a ako 😀 🙂

No Lucuul, tak dnes si ho musis kupit..teda to h***o nezavidim, ja by som si asi grcla 😀 😝

tigi
4. nov 2009

mozem odist medzi 16:00 16:30. ak by ste zeny meskali, dajte mi vediet, zbehla by som si medzitym nieco vybavit.

pikino
4. nov 2009

nazdar prišerky 😀

tigi
4. nov 2009

cau pikusi, dneska stihas 😀

lucul
4. nov 2009

piki este sme tuuuuu 😀

pikino
4. nov 2009

no normalne ze stiham. 😀 ja osm hore uz od osmej ale sme sa vyvalocali do desiatej v posteli teda ja dobrovolne a krpata menej dobrovolne 😀

ja by som rada s vami isla. ked tu nebude luculikovy vadit.

lucul a ktorou nohou si stupila? vies ze to znamena stastie? 😀

lucul
4. nov 2009

piki ak chces ist, tak ja ta vezmem teda, len mi daj vediet kedy mam pre teba prist, nalozime komplet kocar a pojdeme po dialnici 😉
a hupla som pravou 😀
inak rozhodla som sa, ze zreb nekupim, necham si to stastie k ovule 😵

pikino
4. nov 2009

no ak sa stretavate s tigi o stvrtej tak aby si to stihala do trnavy neviem kolko to trva po dialnici

lucul
4. nov 2009

o 15h u teba? moze byt?

vierka
4. nov 2009

to by bolo super pikusita keby si isla aj s malinkym pokladikom 😀 aspon by ti mangel nevycital ze s nou nechodis von 😝 😀

tak baby, ja si zaparkujem po praci rovno v meste a sa mi potom ozvite ked tam budete... dnes sa idem informovat len do jednej banky a zajtra mam stretko v tej druhej 😅 takze ja budem mat cas, tak sa este poflakam po meste a mam chut si tiez nieco kupit a potesit sa... aj ked vlastne nemam peniaze nazvys, pretoze som dneska prisla z uctu o 100 evry, lebo som udajne vyberala z bankomatu este 12.6. peniaze a teraz si ich prosim vas strhli 🙄 😨 🤐 😔 😅 😲 😢 😖 😠 ☹ 😒
tak ale aj tak si nieco kupim... j*bem na to!!! 😀 😀 😀

vanilka sa k nam rada pripoji ked jej priblizne poviem kedy a bude mat cas 😀 takze jej poviem ze cca 16.30 - 17.00 v meste 😀

pikino
4. nov 2009

ok tak o tretej. tesiiiiiim.
dohodnute 😎

ok ja idem teraz uspat dieta paaaaaa

tigi ocuj je tam potom niekde bankomat tatry?

tigi
4. nov 2009

pikusik jeee ty dondes 😵 uvidime zase Terinku 😵 😵 😵

bankomat je v centre, budeme to mat hned po ruke. 😉

o.k. baby, ja vas teda budem cakat v praci, luci trafis sem z dialnice? Trnava je vcil dost rozbita, ak by bol problemik, kludne mi volajte, cislo na mna mas. 😉 pripadne vas potom hned znavigujem do mesta, aby ste nemuseli ist az sem.

perla200
autor
4. nov 2009

baby čaute...mna niekto blokol a neviem sa dostat do tejto témy....proste fakt....neboli ste to niektorá🙂 toto som tu len cez google....mna drbne... ☹

vierka
4. nov 2009

alebo kto ma zaujem, tak moze prist rovno do mesta, ja tam uz urcite budem 😀

perluska - cozeeeee??? to ta sem akoze normalne nechce pustit??? no pekne ☹ to co je za blbost 😕