Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
12. nov 2009

a pridala som nove bizu kto sceeeee

vikinka81
12. nov 2009

Lucuul uz som spat a ty? 😀

Nazdo Pikustek, tak ty by si si len pozicala maleho sisnika Samka 😀 😀

Uz sa ti Lucuulik venujem, kukala som na nete studium popri zamestnani, zase mam obdobie ze sa chcem a mam chu ucit, po tyzdni ani nebudem vediet ze som si take nieco hladala 😀 😀 😀

Baby poradte mi co mam robit alebo co mi je ☹ uz druhy den ma pobolieva podbrusko ako pri kramoch, ide ma z toho prcnut uz fakt neviem co si mam mysliet a som len dnes 20DC este 11 dni do kramov 😕 😔 😅 😖 😠

pikino
12. nov 2009

ano vikinka tak na pol hodku kym nezacne revat kakat a pytat jest 😀

a kasli na ucenie. same blbosti ti chodia po rozume. 😀

a nemas ovulku? alebo si prechladla. sprav si ovu test

vikinka81
12. nov 2009

Piki no idem kuknut do albumu 🙂 a minule ma napadlo, ci by si my nezbuchla z tych krasnych goraliek tie obrucky na servitky 😀 🙂

No ale clovek nikdy nevie, ja mam len skolu z maturou...a mam chut ist dalej, ked nahodou skoncim v roddinej firme 😀 🙂 😉 ale budem sa tu drzat zubami , kliestami 😀 😝

Akurat som to vcera rozoberala, ze som si minuly tyzden robila ovu test len tak zo srandy, mavam pravidelny 31 cyklus, tak som zacala testovat od svrtku do pondelka a hned prvy test bol tienik a tieniky boli len do nedele potom uz nic, ziadne dve tucne // neboli, tak som ostala v pomykove ze co ted, ale moze byt ze som sa testovala az vecer o 20:00ze by to niako ovplyvnilo?...aj sme sa snazilkovali, niekedy mam pocit ci to neni tehu ale priznaky ziadne, a keby sa tam nieco dialo tak je este predsa skoro na zahniezdovanie, ci co 😒 ☹

lucul
12. nov 2009

viki kukni VS sv. Alzbety, ulievaren vyska a dokonci ju kazdy 😀

a ja som tu tiez uz, kukala som nejaku chatu na Silvestra, lebo moj drahy sa zmysli vzdy na poslednu chvilu, to je taky moj optimista 😅

piki aj ja stem vystiskat take cerstve mimco, ale aj svoje by som brala 😵

vikinka81
12. nov 2009

Pikinko, jukla som album krasne 🙂 rezervujem si u teba ten posledny na fotke naramok 😵 😉 okkkkaaaaa

lucul
12. nov 2009

to co drzis v ruke je co? ked je to prstienok tak ceeeem

a kebyze mozem este nausnicky (ktorych mam plnu onu) tak tie prve srdieckove aj s priveskom, krasne 😵

tigi
12. nov 2009

caute baby, dneska dalsi po p**i den 🙄 nist nestiham.

slavka malinky je naaaadherny, by som tiez hned vymakosila a vyboskavala 😵 😀

vikusi fakt, mozno oneskorena ovulka... 😉

pikusi tie modre srdiecka to su nausnicky a privesok? to je kraaaasne 😵 daj cenu 😝 😀

a inak zeny, po tej svine mrchovatej ani chyru ani slychu a teplota furt klesa, uz ma to zacina serkat. 😠

pikino
12. nov 2009

vikinka okkkkaaaaaaa

este tam musim namontovat uzavery len nemam, lebo toto bol len taky pokus som ho robila tyzden, 6 metrov koralok. 😝 ,

a ake obrucky na servitky? mohla by som skusit ked mi povies z akych koralok a farby tak nieco vymyslim. myslim normalne len take kruzky?

no skus spravit ten ovu test vazne, dve ciarky na ovulacnom teste mozes mat aj ked nemas ovulku musia byt proste rovnako silne.

lucul co bojis bude aj tvoje. len treba tu novu kuchynsku linku podla mna. 😀

lucul
12. nov 2009

piki aj to bude, navrh uz mame, momentalne cakam na ovulu a nabehnem na byt, podlozime linku na papiery a bude 😀

pikino
12. nov 2009

lucul to su take drobne nausnicky len take do uska. ja mam rada take nausky mozes si to dat k hocicomu a vzdy su in. 🙂

ok robim rezervace na nausky s priveskom. tigi prepac lucul bola prva. 😀 😀

tigi to je fakt divne mozno bude mrcha zajtra. a mozno je to uhniezdovanie. 😵

pikino
12. nov 2009

lucul to je vyzva do boja. 😀

lucul
12. nov 2009

piki ja ten set prepustim tigi a ja rezervujem tie nausnicky, tie co su v strede tie bledunko fialkove, dakujeeeem 😵

tigi
12. nov 2009

piki dokelu, ale bolo to tesne. 😀 😀 😀 tak nabuduce. 😉 🙂 a z tou mrchou - nech ma aj ta dneska nestve, ked ma prist, nech pride dneska! cakam ju od prveho poklesu uz treti den. 😠 ale mam napad, asi zacnem verit, ze by to mohlo byt aj nieco ine a ta potvora sa urcite vtedy prihlasi! 😠 😀

luci kym neni zmontovana, postaci aj navrh na spravnom mieste. 😝 😀

vikinka81
12. nov 2009

Lucuulik uz som kukla aj tu skolu, no ved uvidim to je len prva cast pripravy... 😀 😝 ale priznam sa ja som lenoch na ucenie, to je len take moje poblaznenie 😀

A kde si idete dat robit kuch. linku?

No baby ja to skusim dnes tesnut poobede som tazko zvedava 😀 🙂

Piki jo ano kruzky na servitky , asi niaky pevny drotik, a kamienky a farbu ake mas???

A ja chcem prstienok....a nausnicky mam rada velke ako moje telo 😀 😀

Tiginko srdco, no to je pekne na prd, neboj bud sa rozbehne do zajtra alebo skus este tesnut do vikendu, ak by neprisla 😕 😵 , ja viem ze ta to trapi, ale dnes sa trapime obidve, mna boli podbrusko a krize a ty cakas co dalej, ochhhh mame to tazke 😠 😖 😢

pikino
12. nov 2009

ok takze tigi mas stastie dneska no vidis 😀

este na to nemam ceny ale nebude to nejako drahe. nejsu zadna vyzirka. 😀

lucul radsej si predtym tie nevrhy prefotte nescem vidiet ako budu vyzerat po akcii 😀

lucul
12. nov 2009

viki este sa rozhodujeme kto da lepsiu cenu, navrh som si navrhla ja ako chcem aj co chcem, uz len ceny, normalka licitujeme, kto da menej za rovnaku kvalitu tak berem, este chcem si spravit navrh v ikea, co to vyjde a aku mi da kamoska zlavu a bude rozhodnute

piki mam ich v elektronickej podobe 😀 a so setom radsej ustupim co ak by ma zbila ked ma dnes zly den 😀

tigi
12. nov 2009

luci mas ty stastieeeeee dneska ze si ustupila 😝 😉 😀 😀 😀 😀 😀

oukej pikusi, tak ked dopocitas, dej vediet. 😀

vikusik mna bolia vajka uz asi 5 den. 😖 no ak sa to nerozbehne do soboty rana, tak testnem, ale fakt tomu nedavam pri tych poklesoch sancu...

pikusik este ma napadlo, takto neskoro to uz asi nemoze byt implementacia, nie? pripajam graf...

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

vikinka81
12. nov 2009

Lucculik a uz planujete vianoce v novom? 😝 Tak nech vam ta kuch. dopadne okaaa a jasne, kto da najmenej ten vyhrava 😉 🙂

Len niekedy to pravidlo neplati 😠

pikino
12. nov 2009

lucul ty si ina biznismenka. 😀

viki potom daj vediet som zvedava.
ak pevny drotik tak ten si musim kupit a koralky no fakt neviem ake sces. ak take drobne tak mam cervene oranzove a biele. ale nemam problem kupit inu farbu. aj tak budem musiet kupit lebo ak sces viacej kusov tak
mi nebude stacit to co mam. hih som zvedava co z toho bude 🙂

lucul
12. nov 2009

tigi myslela som si, ze kebyze neustupim tak ma cez obrazovku vytiahnes a prefackas 😀

viki jasne, ze sa nerozhodujeme len o cene, ale ked bude kvalita rovnaka tak najnizsia vyhrava. No tieto vianoce este nie, ale v januari-februari uz napevno sa chceme stahovat

tigi
12. nov 2009

inak baby, vcera som citala v teme grafy BT, jednej babenke vysli pozitivne tehu testy, potom isla k dokinovi,bola vraj 8tt a ten jej povedal ze plodik sa nevyvija, neni akcia srdiecka a dostala papierik na kyret. no a vcera bola na kyrete a ze jej to nedalo este pred tym a vypytala si kontrolny ultrazvuk a tam srdiecko bilo ostosest... 😕 😔 😵 😠 chapete??? ja by som toho doktora asi zabila na jej mieste, co ju poslal na kyret. obvzvlast po tom, co to mal byt jej treti... mne sa normalne vcera chlpy jezili ked som to citala...

lucul
12. nov 2009

ozaj baby, vcera som bola taaaak strasne vecer vytocena, ze si ani neviete predstavit 😠, chatovali sme si s kamoskou, ale myslela som, ze ju dakam poslem, milujem reci bab, ktore k dietatu prisli a ani nevedia ako (teda cest vinimkam) 😠 😠 😠

pikino
12. nov 2009

tigi to sa obcas stava, tiez poznam take pripady, ze lekar povedal ze babo nezije a iny doktor zistil ze je vsetko v poriadku ale to je na porazenie. co bol slepy debil 😠

tigi ved uvidis v sobotu. teoreticky sa vajko uhniezduje 5-14 den ale su aj vynimky. ved uvidis tazko teraz polemizovat

lucul
12. nov 2009

tigi citala som to a dakovala som bohu, ze som bola u styroch doktorov 😒, ale poznam dr. ktory nevie citat z ultrazvuku a vaginalny ani nerobi lebo sa mu zda vraj divny, pako 😠 a najkrajsie je ked babe povie, ze nikdy nebude mat deti a ona bez jedineho problemu otehu a uz ma 1,5 rocneho syna 😅

tigi
12. nov 2009

oukej pikusi, ved jasne. 😉 ja som nikdy nebola v nicom vynimocna a preto to beriem tak, ze aj teraz je to proste normalne sa bliziaca ms. len ma serka ze jej to tak dlho trva ked uz je na ceste. 😀 ale mozno aj to, ze dneska ma serka vsetkoooooooo 😠 😀 😀 😀

luci jasne a este lepsie su tie, co snazia dva mesiace a su zufale z toho ze sa nedari... 🙄 ja uz na toto nereflektujem...

lucul
12. nov 2009

tigi ani nevrav, snazili sa dokopy skutocne 4mesiace a aj to mala 2mesiace vydrzat kvoli vysadeniu antik. a ona chudatko preplakala kazdu ms, vcera ma poucala, ze co sa stazujem na stresy, vraj aj oni mali vtedy a dokopy keksikovali 4krat, vraj je to moja chyba lebo vymyslam hovadiny, meriam teplotu, ze takym sposobom k tomu nepridem 😠, asi zacnem ignorovat jej otazky typu ako pokracujeme 😠 😠 😠

tigi
12. nov 2009

luci teda ani to nepovedala mne ale dvihla mi teraz riadne adrenalin 😠 ja ju sudit nebudem, nech k tomu babenku premna zamna aj prisla na prvy sup, ale nech netrepe blbosti ked nevie o co ide. 😠 take baby fakt milujem. ja ani nehovorim ze si meriam bt, proste to niektori ludia nechapu, myslia si ze to moc prezivam, ale ja s mojou diagnozou som rada, ak si mozem odsledovat takymto sposobom, ktory nijako nezasahuje do mojho organizmu ci ovula vobec bola alebo nie. je to prirodzena metoda ak sa niekto snazi otehotniet a to ze ona bola tehu na prvy alebo druhy sup... chcela by som ju vidiet na nasom mieste.... 😠 niektorym ludom proste nevysvetlis 🙄

vikinka81
12. nov 2009

Aj ja som citala tie prispevky, ta zenska intuicia je fakt niekedy nevyspitatelna 😵 ale chvalabohu to dopadlo ako to dopadlo. Inak by ma zaujimalo, keby ta dotycna osoba bola po zakroku a Dr. by jej povedal, mi sme vam zabili plod...no neviem si to ani predstavit alebo ci by jej to vobec povedali 😖 ☹

Pikinko no mozno aj 12 ks, a oranzova neni zla, skusim sa popytat brachu, ten robi vianocne stolovanie tak nech mi odklepne farbu on, ja som niekde na nete videla take pekne, poslem ti fotos, asi ake, nemusia byt podobne.

Tiginko, no uz sa dnes nenervac, pridem ich tam vsetkych postrielat 😀 🙂

lucul
12. nov 2009

jej nie veru, ved aj prvykrat som otehu az po 9mesiacoch a teraz sa snazime "len" od jula, hlavna vec, ze od nej furt pocuvam jak sa mame my dobre, ze sme bohaty ked kupujeme byt, ale co je vsetko okolo toho to nevidi, aj oni by si mohli len ona je pohodlna a je jej dobre pri mamke ktora sa o vsetko postara, a najkrajsie je, ked zadre, ze ona malemu nevari ale dava hippky, lebo nestiha, to sa mi panenky otacaju, kazda normalna sa stara o domacnost, vari doma aj dietatu a ona nestiha 😠