Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
26. nov 2009

tigi jasne, laska musi byt, a urcite uspech zaruceny 😀
ale kebyze ho kupim, tak ho hned aj ocikam, radsej nie 😝 😀

pikino
26. nov 2009

no tigi budes si musiet este par tyzdnov pockat kym bude pytlik uz hmatatelnejsi 😀

lucul tie dva dni to uz vydrzis este sa dvakrat vyspis a je hotovo 😀

lucul
26. nov 2009

piki ak budem testovat tak najskor v pondelok 🙂

tigi
26. nov 2009

vierka neeee zrovna tento pytlik som mala na mysli 😝 😀 a na tvojho maleho si saaahnem, ale ne kvoli pytliku. budem makosit celeho 😵 🙂

oukej luci, tak cikaj ted az v pondelok. 😀

lucul
26. nov 2009

predsa sa v cikani nebudem predbiehat, viki cika prva 😀

tigi
26. nov 2009

oukej, tak ja to tu teda uzavriem posledna 😉

pikino
26. nov 2009

ale viki cika uz dnes poobede tak sa predbiehat urcite nebudes. 😝

lucul
26. nov 2009

tu si clovek normalne musi poziadat, kedy moze ocikat? 😀 😀 😀

lucul
26. nov 2009

kam ste zmizli miceny?
pocujte, nemala by teraz dakedy rodit zlato, ci az neskor?

pikino
26. nov 2009

som volala s mamou.

tigi
26. nov 2009

ja tu len tak brouzdaaam po koni...

veru neviem luci 😕 vierka ju nema v zozname aj ja si to neviem vybavit kedy mala termin... 😒

lucul
26. nov 2009

aj ja som lasovala na konovi a aha co som nasla, krasny, len farby keby mal krajsie

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vierka
26. nov 2009

baby a ja sa mozem ist vycikat??? alebo sa mam pocikat kvoli vam 😀 😀 😀

no ja neviem, zlatko sem chodi tak malo, ze mi ani udaje do tabulky nedala, ani nic... tak preto este v tabulke nefiguruju... ale viem isto, ze ma termin predomnou 😀

pikino
26. nov 2009

taketo podobne kociky ma inglesina len su nekrestanksy drahe a absolutne nevhodne na slovenske chodniky.

vierka mas dovolenie ty cikas za dvoch. 😀

vierka
26. nov 2009

tak ja som videla v obchode jeden taky podobny kocik, ale sa to podobala skor na tie ktore boli kedysi davno a ze 25 tacov len za kocik... bez vajicka, bez sportovej casti 😅 to je kocik len na image asi 😅

lucul
26. nov 2009

ta inglesina ma strasne uzke kolecka, ale super sa s nim jazdi, kamoska ho mala 🙂

tento stoji "len" 17000 😀

pikino
26. nov 2009

lucul taky lacny? co to je za smejda? 😀 😀 😀

vierka
26. nov 2009

len??? no nekup to!!! 😀

dobre babulky, pre dnesok sa lucim... idem sa teda este vycikat ked uz to mam teda dovolene a ideme potom s manzom na to fotenie... a ani neviem ci sa mam skor tesit, alebo bat 😀
vam zelam krasny zbytok dniku 😀

lucul
26. nov 2009

no hned som si myslela, ze to je smejd za ty looove 😀 😀 😀

papa vierka, zajtra referuuuj 🙂

pikino
26. nov 2009

pa vierka co bojis bude sranda 😎

lucul
26. nov 2009

dobre babule aj ja idem, ficim na masage jupiiiii a vecer cvicit, ale viki cakam na spraaaaaaaavy 😵 😵 😵

majte sa krasne, papa 🙂

pikino
26. nov 2009

paaaa lucul tak zajtra micky.

vierka
27. nov 2009

no caute zabky 😀
tak ako dneskaaaaaa???

dneskaaaaa je piatok a ja pojdem do kinaaaaaaaa 😀 😀 😀 a sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

lucul
27. nov 2009

dobre ranko 😀

dneska som doma, musim ist nakupit, napiect a vecer oslavujeme u starej mamy 🙂

a zla sprava, graf mi vyhodil ovulu 😠 ☹

vierka
27. nov 2009

lucul - dobre ranko 😀
no to ti zavidim ze si dnes doma, ja som vstavala priam s odporom 😅
a co oslavujete????

akoze vyhodil, ze ti ju vymazal??? 😠 😠 😠

lucul
27. nov 2009

vierka bolo katariny a u nas ich je dost, a to este aj ja som sa do troch rokov predstavovala ako Katka 😀, aj bratranec mal narodky, krstna narodky, mne zagratuluju dlho dopredu k meninam, my to vzdy oslavujeme vsetko takto na katarinu 😵

mna moj drahy zobudil, vraj chce bostek pre stastie, o 8h zacala kolaudacia, az mam nervy 😒, a este mi aj teplomer strcil do ruky, ze chce vedet teplotu, nech moze ist 😝 😀

hej ff ju vyhodil, svinar jeden, ale keksikovali sme pri kazdej predpokladanej ovule, aj pri tej co piki povedala, ze sa jej zda aj podla povodnej co ff oznacil, a ja este nespinim, co som uz spinila pred mrchov predtym, takze pssst a uvidime 😉

vikinka81
27. nov 2009

Ahojte 😉

Tak som tu 😉 No baby robila som si vcera poobede jeden test a dnes rano a vsetky negativ...len jedna velka jednoprudova cesta 😒 tak neviem...ci je to este skoro..robila som si mamatest 🙄 dnes je to 5 den co mi meska ☹

lucul
27. nov 2009

viki nezufaj, mozno je to skoro, a na povzbudenie, kamoske vobec test neukazal, ze je tehu a dr. jej to zistil az v 8tt 😉, mozno neskor uz ukaze daco a ked nie, nevadiiii ideme do dalsieho kola 😉

vikinka81
27. nov 2009

Lucuulik tak dnes bude velka oslava...a co ides vsetko pripravovat 😉

Baby ja mam normalne nervy...z toho vsetkeho 😠 som nervozna, stekam na mm 😕

Lucuulik drzim paluchy ku kolaudaciii 🙂 a samozrjeme aj k ovulke, nech sa to tam uchyti..ktory DC si?

Vierka ako dnes 😉

vierka
27. nov 2009

lucul - ja ako som citala tvoje riadky a si zacala tym, ze si sa predstavovala ako Katarina a potom si zacala aj bratranec - tak som si myslela ze dopises "je katarina" 😀 😀 😀 tak to bude teda riadna rodinna party, ale dala by som si veru taky kolacik 😝
ja buduci tyzden v utorok sa lucim v praci, tak planujem kupit kolaciky a len tak sa poflakovat 😀
na kolaudaciu drzim strasne moc palce 😉
tak to je super, ze ste sa snazili hocikedy, ved uvidime co z toho bude 😉 drzim palce...

vikuska - takze test negativny??? ☹ a aky si mala najdlhsi cyklus za posledny rok??? vies, ze ci uz sa to da brat ako meskanie - ja som si vtedy prvy test robila az posledny mozny den kedy mi mohla prist mrcha...