Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
7. dec 2009

caute babule 🙂

vikusik ty si zohnala listky na ti komediu? my sme na to chceli tie ist, prave kvoli nahatemu Mastalirovi 😝 😀 😀

luculik ahoj, ak by boli nejake pozitivne spravy uz som ich sem zavesila. nic. navyse teplota dnes klesla dost vyrazne, takze ocakavam mrchu... 😒

jo a dnes som slamenna vdova, ale aspon pokupujem darceky, idem do mesta popozerat, este mi nejake veci chybaju. 🙂

lucul
7. dec 2009

ja idem 18.12. na Luskacika, a divadlo mozem ale operu ee
a odporucam v divadle West - Mandarinkova izba, a v Teatro wustenrot High Life 😉, v snd Chrobak v hlave tiez paradne

lucul
7. dec 2009

tigi - skoda 🙄, a to divadlo hraju 13.1. - budeme myslet na vierku 😀

vikinka81
7. dec 2009

A ja narodeninovy darcek...13.1. 😀 😀

High Life som videla...to tiez bolo super, na opere som bola raz...akoze nie kazdy ma rad operu, ale doporucujem kazdemu aspon raz za zivot..ked spustil orchester, tak som sa skoro rozrevalla..aky ten orchester je perfektny 😀 😀 😀 ja som bola na Aide...teda Nabucco 😵

No a ten Mastalir...akoze behal tam nahy, ale to najdolezitejsie tam neni vidno..ak teda cakate na to 😀 😀 , kryje sa ako sa len da...a ja mu verim pred tolkymi ludmi by som sa aj ja hambila 😀 😉 🙂 , ale Vajda tam bol perfektny, no proste vsetci 😉 🙂

A ja som sa k tomu divadlu dostala tak..ze moj stryko, uz nas davnejsie pozval a oznamil ze ma pre nas 4 listky volne...tak sme boli ja s mm a rodicia...do soboty som ani nevedela, co je to za predstavenie... 😀 😀 🙂 😉

vikinka81
7. dec 2009

Ajoj Tigustek....takze mrcha....ja sa citim tiez divne...ide na mna asi angina, bolia ma usi a uzliny...a podla toho sa odvija aj moj graf 😕 , takze neviem ako to bude tento mesiac ☹ uz ani neviem aky cyklus mam..kedze posledne tri mam akesi rozhadzane 😠 ☹

lucul
7. dec 2009

mne bolo doporucene predstavenie Everest - vraj je to super spracovane, vraj balet na moderny styl, ale super hudba a spracovanie

brdo, asi vsetky mame nejake cykly na p.... 😠, inak mna vobec prsia neprestali boliet, bolia ma neskutocne a zle mi je este aj z cokolady ☹, kebyze nemam silnu mrchu tak si myslim ze som v tom 😠

vikinka81
7. dec 2009

Luculik takze sa celkom spustila..svina je to 😀 🙂

No ja uz tiez nechapem , preco je to vsetko tak divne.....mne moj graf, ukazal..ze som mala ovulku tesne po mrche...tak ja uz neviem...asi fakt je to tym, ze nieco na mna lezie a ovplyvnuje to aj graf 😕 😅 ale zatial som na zciatku merania..uvidime ako to dopadne tento mesiac...co tam budu za stity...zatial ma to bavi 😀 len ten vikend...ze rano vstat ako vstavma supnut ten teplomer..to proste nehrozi 😀

Ja vzdy ked som po divadle...tak mam taku chut chodit kazdy den do divadla...kuknem vzdy program, co by som este vsetko videla 😀 🙂 😉 , tak sa tesim aj na ten januar...a potom kupim aj listky na februar akoze bude valentin, 😀

tigi
7. dec 2009

ja sa k svojmu cyklu uz vyjadrovat nebudem, dnes som 26DC a ak by prisla ms dnes alebo zajtra, bol by "super" kratky. ale to je jedno, viac ma sere to, ze aj ovula bola, lieky zabrali, pichol mi dokino pregnyl na prasknutie folikaca, sex bol presne v den ovule aj okolo, este aj ten preseed gel som zohnala akurat vcas a nic... ☹ teraz budeme moct tak maximalne skusat bez liekov, pretoze tento mesiac nestimulujem, fakt uzasne. 😒 😠 🙄

lucul
7. dec 2009

viki ja som mala tesne po mrche ovulu minuly rok, aj eggaca bolo aj na rozdavanie a teraz nist, uz ma to neba 😠

tigi len aby sme sa nestretli v nejakom centre ☹

tigi
7. dec 2009

luculik mozno predbieham, alebo kreslim certa na stenu alebo co, ale aj taketo veci ma napadaju. je este xy veci, ktore okrem mojej diagnozy mozu byt na p*cu a to, ze urobime vsetko preto aj z lekarskeho hladiska aj doma a aj tak to nevyjde, no co ma tak moze napadat... nic optimisticke. ale vobec ma nerieste, len mam depku z toho, to prejde a ja sa coskoro opat naladim na optimisticku vlnu...

vikinka81
7. dec 2009

Baby ale to mame tazke 😠 , Tigi a ty by si uz mala mat narok na spermiogram-vysetrenie, neskusis?
Lucuul..neboj..baby asi by sme sa nemali tak psychicky tym zatazovat..a hlavne nemysliet na to, proste vypnut a uzivat si sexuu 😀 😵 🙂 a nie robenie deti...potom sa nedari 😖

My sme s mm prve nevydarene tehu..tiez som len citala a myslela a davala vsetko tomu aby to uz bbol tento mesiac a po 7 mesiacoch snazenia som sa na to vydr***a a hla hned prvy cyklus tehotny ale dopadlo to ako to dopadlo 😵 😖

Moj mm uz bol na sper. a doki krutil hlavou...ze aky je kanec, ze spermie jedna basen...ked sa nam nedari , ze mame ist na genetiku....., no zatial nehrozi praveze ja mam obavy ze som asi neni normalna 😀 🙂

lucul
7. dec 2009

tigi aj ja mam take myslienky, mne dava nadej dr. do februara a potom zacne kolotoc, bojim bojim 😒

viki ja som minuly rok nic neriesila a tiez sa nedarilo od februara az v novembri a skoncilo to na figu ☹
a spermiogramu sa bojim viac ako cohokolvek ineho, neviem preco 😒

tigi
7. dec 2009

vikusik urcite skusim, mangel s tym nema problem a sam mi to navrhol. vy ste si ho kde davali robit? toto asi robi urolog najskor, nie?

luculik tiez sa trochu obavam ake budu vysledky, ale aspon sa budem vediet zariadit podla toho.

lucul
7. dec 2009

inak jake mame stastie, ze ti nasi chlapi s tim nemaju problem 😵

vikinka81
7. dec 2009

Co sa tyka sper. to ma prekvapil moj mm ja som ani vobec nevedla, ze niekam ide...my sme mali iny problem, ze moj mm nevydrzaal pri sexe viac ako minutu..a mna a jeho to strasne trapilo, tak si nasiel niakeho sukromnika a siel...samozrejme, ze ho vysetril odkladal ako to slo a napokon povedal, ze nic to nieje...a je to normalne vysetrenie aspon ho aj vysetril a je aj on spokojny ze je v poriadku, takze mu to robili u neho v ordinacii zacvakal 600Sk a bolo , trosku som viac cakala a ze to bude aj dlhsie trvat ale Dr. ho pochvalil, ze su dobre az nadrpriemerne tak viac sme neriesili..ci to netreba opakovat...ale urobi ti to aj tvoj gyndos 🙂 😵

Luculik a preco februar...uz mate niaky termin dohodnuty, pokial o nevyjde do februara 😕 😵

lucul
7. dec 2009

babulky nachvilu vas opustim, ochvilu som spat 😉

pikino
7. dec 2009

cafte micky. nikde nikoho? 😕

lucul ako bolo v pandaci?

my sme si pokupili kazdemu co treba. manzo dve kosele, terez nohavice a ja panvicu a velky hrniec. 😀
zevraj to mam k vianociam. 😝 a vecer sme isli k nam do firmy na mikulasa. terez dostala erdzajuceho konika
a vyzivky-spapa mamina. 😀 a klasika som dostala vynadane od mojej polovicky ze naco som ho tam tahala.
som mu povedala, ze sorry ze scem aby si bol s nasim deckom. 😠 takze my s terezkou sme sedeli pri mikulasovy a moj mm sedel u mna v kancli a netoval a kazdych 5 minut sa pytal kedy pojdeme domov a ze ho boli hlava a bla bla bla.

tigi
7. dec 2009

ahoj pikusi. ja som prisla z obeda, dneska teda nic moc jedlo. 😖 tak terinka bola na mikulasovi? nebala sa? my sme boli tiez v sobotu v meste aj s kamosmi a ich deturencami pozriet na mikulasa, podareni boli ti prckovia ked videli mikulasa. 😀 no a co sa tyka tvojho manza, prehnut ho cez koleno. 😠 co dokaze na nete akoze robit? sa "hrajenka" nejake hry alebo co?

pikino
7. dec 2009

neeee pusta si na you tube videa. teraz fici na melisko usko. 😝

no ja som sa dnes stihla naranajkovat a uz nic. neva.

terez sa nebala na take male deti to este tak nevplyva ale za to tie vacsie vsetky revali a bali sa certa. a niektore sa zavreli k nam do kanclu a nesceli odtial vyliezt kym cert neodisiel. 😀

vierka
7. dec 2009

no caute baby 😀

tak ja dnes u lekara celkom bolestivo... musel mi otvorit zub, opichat dasno aby mohol vytlacit hnys a dal mi tam nejaku vlozku mentolovu a ze zajtra mam prist rano na vymenu... nakolko s tym teraz nic ine spravit nemozeme, kedze som dva v jednom... takze minimalne do januara sa to bude sledovat a potom ked bude maly na svete ma caka rontgen a vytrhnutie zubu 😔 tak ale prezili sme to, ani sme s malym nepipli ked sa nam v tom vrtal.. sice po tom rozrypani som nevedela co s ustami, tak ma boleli ze som si na to prikladala studenu flasu s malinovkou - ved sa spytajte vanilky ako som vyzerala 😀 😀 😀 🤐

a co sa tyka prehliadky porodnice tak v pohode... dalo sa to zvladnut - nejaku hodinku a pol sme tam bludili, teta vsetko poukazovala... bola tam aj jedna baba z kurzu, tak bola sranda a dokonca tri baby z kurzu boli na sestonedeli, tak sme ich boli hned pozriet a tam sme este hodinku kecali 😀

vikuska - no na tu hru som chcela ist aj ja 😔 ale neboli listky, ved pojdeme potom este niekedy spolu na nu 😀

tigi - tak to vyzera na mrchu??? 😔 no pekne... a pokial mangel suhlasi teda s tym spermiogramom, tak ja by som to asi skusila... a netreba sa znepokojovat dalsimi diagnozami co by tam mohli byt.. ja viem, ze je to takze ked clovek cita na tom nete hocico, ved aj ja som tak kedysi malovala certa na stenu...
a si mala povedat, ze si dneska sama, sme mohli nieco podniknut 😉

pikuska - tak malej sa mikulas pacil, tak mozno preto dostala kona, lebo mu jedina odtial nezutekala 😀 😀 😀

inak pisala Juli, ze sa maju dobre, len ze maly ma problemy spravit si vecer rezim, ale ze zvladaju a ze kedy prideme na tu kavu... asi uz ma napecene k vianociam ked nas uz tak vola 😀 😀 😀

lucul
7. dec 2009

ahojte babulky, tak mi to nevyslo vratit sa, ale aspon sme povybavovali kopu vec, a vybrala som si zbezne pracovnu dosku do kuchyne a dlazbu do chodby a vyzera to tak, ze asi aj farbu kuchyne, ked sa mi zajtra podari tak hodim foto

vierka, to ta takto zubnik potrapil 😔, ale hlavne ze neboli. a nemocka uz ta caka? ved uz len minimalne 4tt a si taaaaaaaaaaaam 😵

piki aspon ste mali s terez zazitok z mikulasa, a toho tvojho manga by som nakopala dakam 😠 . no a pandorf nic moc, my sme si nic nekupili, teda mamina si kupila rifle, ale inak nic, v lind sme nakupili cokoladky a ja som si kupila praclik, tos vsjo 😒

a navsteva u juli, dajte navrh, ale este sme ani u pikuski neboli 😅

vierka
8. dec 2009

dobre ranko babulky....

ja idem pomaly ranajkovat, potom idem tomu zubarovi, vybavit si papiere na matersku do prace, potom k segre na kavu a potom domov... ale tak som spala ako drevo 😅 ten vcerajsok ma totalne vystavil... a takto ulietane budem mat este tak najblizsie dva dni, tak sa celkom tesim na to, ako budem moct v piatok spaaaaaaaat dokym sa samovolne a dobrovolne nezobudim 😀 😀 😀

lucul - ani nehovor... ved to uz je tu kazdu chvilu 😕 😀 tento tyzden este dokupim nejake drobnosti a dam ich do tasky...baby z kurzu uz pomaly vsetky odrodili predcasne, tak dufam a verim, ze nas to necaka a ze porodime az v january 😀

a na fotecky sa tesim, mohla by si sem nejake hodit 😉

no ved jeden tyzden pojdeme k pikuske, jeden k juli, dalsi k perluse a tak dalej 😀 😀 😀

tigi
8. dec 2009

caute zaby 😝

vierka dobre ze som sa s tebou nakoniec nedohodla, aj ked mala som chut zavolat ta na medovinu 😝 , ale nakoniec sme mali poradu a odchadzala som z prace o pol siedmej. 🙄 stihla som akurat tak vybehnut do baumaxu kupit mame nejake vianocne prkotiny na stromcek a svistala som domov, kde som do jedenastej zehlila. krasny den za mnou. 😀

luci no som zvedava na tu kuchynu, tesim sa na foto. 🙂

no a mna uz chytaju ms bolesti, takze predpokladam, ze vo stvrtok na joge uz budem cvicit zatampacovana. 🙄

lucul
8. dec 2009

ahojte babulky

vierka ja som ti dala minimalne 4tt a to uz neni predcasne 😉
a mozme sa tak dohodnut, len ja od 25.12. do 2.1. nemozem 😵

tigi toto je des, vsetky tri skoncime mrchovo 😠 a o zehleni ani nevrav, mam doma taku kopu a nic nestiham 🙄

vevoncek
8. dec 2009

ahojte ako sa máte?

tigi tak to ma mrzí že tá mrcha ti dorazí ale raz to určite výjde veď vierka je toho dôkazom že aj zázraky sa dejú niekedy doktori stanovia také diagnózy a človek až prestane dúfať a v tom sa to podarí

ja mám dnes taký volnejší deň tak som sem zavítala vás pozrieť

cez víkend som upratovala a okná umývala dnes ich idem zdobiť mám doobeda trochu čas a začala som chodiť na predpôrodnú prípravu a na cvičenie pre tehotné to by som sa chcela hlavne vierke pochváliť ale dnes je asi u zubára tak možno zajtra alebo večer ak sa mi podarí a neodpadnem od unavy

vierka držím ti palce u zubára aby všetko dobre dopadlo a mrzí ma že teraz musíš zažívať takúto pantu so zobárom keď by si už mala len krásne veci zažívať a tešiť sa z veľkého bruška a tešiť sa na drobčeka a ja verím že malý sa nebude pýtať na svet skôr že vydrží do termínu a už ste na 100% rozhodnutý o mene malého?

Nám včera prišiel kočík tak sme sa z neho tešili včera

vikinka81
8. dec 2009

Kukuk 😉

No a kde ste sa vsetky stratili 😀

Lucuulik tak super, ze ste toho povybavovali 😉 🙂 prudko ti zavidim to nakupovanie a zariadovanie hniezdocka lasky 😵 😉

Vierka to uz len tolko 😕 😵 😉 🙂

Ahoj Vevoncek, dlho si sa tu neukazala, je super ze vsetko je v poriadku. No pomaly sa to aj tebe krati.A ukaz nam kocik 😉 🙂 Baby vsak to uz mate za par a cochvila budete mojkat vase babenka 😵 🙂

Tigustek...to ten vas sef vas akosi zdiera 😀 🙂

A ja vas potesim...ja som si minuly tyzden pozehlila, tak uz to mam za sebou 😀 , a tento tyzden este sa nic nenakopilo...len nove perinky, ktore som si kupila v Ikea 🙂

lucul
8. dec 2009

tak neda sa mi to stiahnut z mobilu, musim doma cez iny kabel skusit 😉

viki, ale problem je vo farbe kuchyne, obaja chceme daco ine 😀
a nejdes sa dnes najest? mozme ist na kafco alebo do mekacu 😉

vikinka81
8. dec 2009

No akurat cely den rozmyslam, ze co dnes na obed...mozme kludne budem za 🙂 😉

lucul
8. dec 2009

hehe dilema vyriesena 😀
takze v Danubii? ved si dame vediet o kolkej 😉

vikinka81
8. dec 2009

No mozme v Danubii, inak v tej pizerii Carla, je aj denne menucko, keby sme chceli...ale ako sa poznam a urcite aj ty tak skoncime v Mc donalde 😀 😀

A o kolkej by ti to vyhovovalo 😉