Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
9. dec 2009

piseeeeem...

tigi
9. dec 2009

aha, uz sme dobre. 😀 ja som to mala tiez roztahane. 😝 😀

tigi
9. dec 2009

vikusik a nechces si to skusit hodit na fertility friend? tam si mozes aj na zaciatku nastavit kde merias. inak zo zaciatku cyklu som aj ja mavala dost vysoke teploty, 36,8 - 36,9, ale potom to pekne kleslo. pockaj, idem mrknut na ff nejake grafy....

vikinka81
9. dec 2009

No huraaaa, uz sme na druhej strane 😵

Poslite co mate, aj ked ja som spokojna z touto strankou, lebo tam mam aj kalendar na kramy, da sa tam tiez hodit graf na sledovanie hmotnosti, je tam kolonka sex a automaticky ti kalendar zada aj ovulku...takze ja to mam vsetko v jednom, a pekne cely rok sa mi uklada po mesiaci 😀 😀 😀 takze mam prehlad vo vsetkom... 😉 🙂

vikinka81
9. dec 2009

Som prezrata 😀 😀

Dnes to boli rezance a kebab a zaklincovala som to jablkom, ledva fucim 😉

Mam taku nenormalnu chut na sladke, Lucik ved vies vcera som kupila tu milku....tak by som si ju dala, ale na potvoru som cely nakup vylozila doma, takze som bez sladkosti 😠 😖 pre dnesny den 🤐 😨 a ta chut,jaj 😖 😀

lucul
9. dec 2009

viki poslem ti pozvanku na fertility, aj tam ti uklada mesiac po mesiaci, tiez vyznaci ovulku, aj sexik si mozes zapisat, vseeeeeetko mozne, aj ze si chora a tak 😉

ja mam so sebou kinderko, ale idem sa najprv naobedovat, mam segedin 😒

lucul
9. dec 2009

viki mas a vela stastia 😵

tigi
9. dec 2009

vikusik sup do toho. 🙂

ja sa asi nas... nasrdim a zaplatim si to VIP, ved mi to bez toho nic nedovoli 😠 ani kriteria podla ktorych chcem vyhladavat grafy, takto kukam jeden po druhom a hladam tam meranie v ustach. 🙄

vikinka81
9. dec 2009

Dik baby, cosi doslo 😀 😉

pikino
9. dec 2009

ahojte micky 😀

dnes grafujete? ja tiez ale moj nem zaujimavy 😝

tigi som zvedava na tu tvoju zajtrajsiu teplotu.

lucul
9. dec 2009

ahoj piki, no hod nech vieme ako to vyzera po porode 😀
bratranec skonstatoval ze na p... 😀

tigi
9. dec 2009

luci 😀

piki caf, no sak pridaj, zhodnotime. 😝 😀

som zistila ze si figu zaplatim, ved mi to tam vyhadzuje take veci ze dovi dopo, este poslem peňaaaze na uplne iny ucet alebo v tom lepsom pripade ich neodoslem neumyselne vobec. 😅 😀

lucul
9. dec 2009

tigi nist im neplat, sak by mohli byt radi ze pomozu k rozsirovaniu populacie 😠 😀

no to bratranec povedal, ja neviem ako to po porode vyzera, on sa aj kukol ked sa im syn narodil, povedal ze je to rovnake len kapanek vacsie, ale minuly tt povedal, to co povedal 😀

pikino
9. dec 2009

tvoj bratranec sa nejako vyzna. 😀

vevoncek
9. dec 2009

ešte som vás nestihla dočítať mala som manža na obede domka ale hádam neskôr sa mi podarí teraz pôjdem trochu von psa vyvenčiť

tigi no myslím si že predpôrodná príprava je super vec vrela ju odporúčam každej buducej mamine včera nám ukazovali pôrodnú sálu a doktor(primár) nám odpovedal na naše otázky ohľadom pôrodu a teraz najbližšie bude o pupočníkovej krvy tak to ma tiež zaujíma je to fakt super lebo sa tam dozvieš veci ktoré ti nikto iný nepovie samozrejme okrem pikino to je taká chodiaca encyklopédia

lucul aj my máme v rodine experta a včera som sa napriklad tiež nahnevala lepšie povedané moja sestra ma nahnevala ale už som si zvykla na to že je taká aká je a už sa to snažím brať tak jedným uchom dnu druhým von aj keď nie vždy sa to dá ale keď obmedzím kontakt s ňou tak sa mám úplne super a mám až veľmi nudný život bez problémov 😀

lucul
9. dec 2009

to vyzera zaujimavejsie jak ten moj minulo mesacny 😀

pikino
9. dec 2009

ano tento mesiac pasiem dazdovky za teba. 😀

vevon kasli na segru to vies niektory ludia nerozmyslaju a povedia tak ako im huba narastla.

vikinka81
9. dec 2009

No baby ste my dali kapanek...som studovala 😀 🙂

Zatial som z toho jelen..a skoro ten isty graf a vsetko to iste, co mam cesku verziu 😀 🙂 😉

Piki caves....ako sa mate s Terkou 😉

Ja dnes rozmyslam, ze co mam v kancli taku zimu, prievan z kazdej strany a hlaaa niekto sa rozhodol, ze dnes nepojde kurenie...no fasa, dorobim surne a padim domov, aj tak ma uz nos stekli..takze do piatku sa rozbiehaju sople 😀

lucul
9. dec 2009

piki to sa priznal ked sa ho kamosi pytali, ze ci sa to zmenilo a vtedy povedal ze nie, len to bolo vacsie, lebo on tululum vosiel do porodnej saly inymi dverami ako vysiel 😀, tak to hned okukol ked dr. zacal sit 😅

ale teraz ked som tam bola varovat, tak tam boli aj jedny co cakaju teraz babulku kazdu chvilu, a robili si prdel, zena mu vynadala, co jej leze do kupelni, ci ju este nevidel nahu a on ze videl, len ten buduci otec sa chcel kuknut ako to po porode vyzera celkovo a na to povedal, ze na tralala 😀, ale chcel vyberat 500eur za kuknutie, tak sa nikto nekukol 😀 😀 😀

a inak dik, ze pases za mna, ale uz si ich aj berem od piatku ku mne 😠 😀

vevon urcite v kazdej rodine je nejaky "mudry" clovek 😠, ale jasne aspon neni nuda 😀

lucul
9. dec 2009

viki paci a studuj a grafuj 😀 http://merenibt.xf.cz/index2.html

vikinka81
9. dec 2009

To uz mam nastudovane... 😀 🙂

pikino
9. dec 2009

viki horuci caj a solny vyplach do nosa. zarazi kazdu potvoru. neondi sa.

my s terez sa mame fajn. teraz sedi na koberci rozobera hracky a frfle si popod nos. 😀 to bude stary hundros po tatovy. 😀

chlapi su proste prasatka. 😝 no ja som sa este do zrkadielka nekukala ako sa to zmenilo. 😀
a na dazdovku mi nesahaj. ja to tipujem zas na taky pekny 60 dnovy cyklus ako minule.

lucul
9. dec 2009

viki takze nic sa neda robit, uz len merat, zapisovat a davat nam sem link nech kukame a kritizujeme 😀

piki ze nesahaj, ty si sahala, ja si len berem co je moje 😝 😀

lucul
9. dec 2009

dobre baby odchadzam, majte sa krasne, zajtra tu nebudem, idem na skolenie, ak tam nahodou bude wifi tak sa pripojim 😀
papa 🙂

pikino
9. dec 2009

nedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

tigi
9. dec 2009

som vas tusim nestihla.. mala som tu navstevu a dohadovali sme nejake zmeny na firemnej stranke. ozaj, poslala som vam pracovnu verziu vyjadrenia co budeme rozposielat, len aby ste boli v obraze. 😝 😉 🙂

piki ten tvoj graf nam medzi tie nase divotvory celkom pekne zapadol. 😝

pikino
9. dec 2009

tigi co ti budem hovorit. 😀

to je normalne ked kojim skacu mi hormony hore dole. 😀 😝

vierka
9. dec 2009

caute baby 😀

tak ja som vas opat nestihla 😔 prisla som z mesta asi tak o pol jednej, ale bola som taaaaak unavena, ze som si lahla na gauc a tvrdo zaspala - to je aj odpoved pre Lucul - spaaaaaaavat mooooozem 😀 proste tento tyzden plny vybavovaciek ma proste zabije... ked som vstala po troch hodinach, tak som musela rychlo zacat varit, dneska pride mangel.. 😀 no a teraz mam chvilu cas kym sa jedlo dovari a pojdem pre neho do TT 😀

no dneska som vybavila banku a pokupila nejake darceky, tak ma to potesilo... ale je super ist doobeda do obchodov, nikde tlacenice, clovek si v pohode nakupi... a kupila som aj darcek pre mangela, kedze ten co som objednavala z netu nepride, lebo oni proste neeviduju moju objednavku 😠 skoro ma trafilo ked som tam dnes volala 😅

no zajtra vas zase budem zanedbavat, idem rano k zubnikovy na kontrolu s tym nestastnym zubom a odtial hned na poradnu na 9.00 😀 tak som zvedava co nam doki povie 😀 aj som chcela ist odtial na socialnu poistovnu podat tie papiere na matersku a zajtra nemaju strankovy den 😠 😖 takze to budem musiet ist vybavit zase v piatok ked som si myslela, ze budem mat konecne volno zase sa budem musiet hnat do TT 😔

tigi - to sa ma nemusis ani pytat, jasne ze to chcem!!! 😀 aj ked je to len kino verzia, aspon si to pozriem 😀

vierka
9. dec 2009

jo a som sa vam nechvalila - vcera som prvy krat rano vracala 😀 😀 😀 dost skoro pomaly v deviatom mesiaci 😀 ale to bolo len tak, ze som s chuti vypila 3 decka dzusu a potom som sa zohla a zacala si obuvat boty a akosi dzusik isiel zo mna von 😅 ale trochu inou cestou nez bezne chodieva 😀 😀 😀

a dneska som mala ten trdelnik - skvelaaaaaaaa vec, mnamka 😝 😀 aj Patkovi sa pacilo 😀 😀 😀