Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
14. dec 2009

ahojte zabky 🙂

dakujeeeem

vierka zalietala som si, so zehlickou 😠, ale aj sme patricne oslavili 😵

vierka
14. dec 2009

lucul - no aspon ze tak 😀 nemyslim tu zehlicku, ale tu oslavu 😀 😀 😀

lucul
14. dec 2009

uz som sa zlakla 😀
inak som vcera stihla aj bratrancovi "vynadat", ze musim vsetko oddret za neho, on mal prist na bielom koni a neprisiel, tak za neho som dohanala 😠 😀 😀 😀, musela som dve roboty stihnut - vymiest kuty a snezit 😅 😀

vierka
14. dec 2009

to mas pekne nezodpovedneho bratranca, ale na tomto priklade je opat vidiet... chlapi 😅 co si zena sama nespravi to nema 😀 😀 😀 alebo to nema dobre 😀

lucul
14. dec 2009

presne chlapi 😠, ale zasa niektore veci spravia dobre (teda cest vinimkam) 😵 😀

pikino
14. dec 2009

cafte micky. 🙂

vierka
14. dec 2009

zlate vynimky 😝 😀 😀 😀

pikuska - cauky 😀 ako?

lucul
14. dec 2009

ahoj pikus, co tak skoro? 😀

pikino
14. dec 2009

lucul niektore veci spravia dobre ale inak su na h..... 😠

lucul
14. dec 2009

jak by jedna znama povedala, kvoli kusku masa nebudem chovat celu svinu 😀

pikino
14. dec 2009

asi tak lucul. nabuduce budem mudrejsia. 😀

no terez dnes potial do stvrt na devat takze uz nemala druhy ranny spanok. tak som musela vstavat. 😝

tigi
14. dec 2009

caute papulky 🙂 dneska ste tu v akom hojnom pocte 🙂

my uz mame stromcek doma. 😵

pikino
14. dec 2009

aj myyyyy. lebo je umelyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

manzo mi nesce dovolit zivy stromcek 😠 ☹

vierka
14. dec 2009

lucul - ja zasa poznam hlasku, ze kvoli jednemu klasku nebudem otacat cely kombajn 😀 😀 😀

pikuska - no to je vazne u vas nezvyk ze tak skoro buntosite 😀

tigi - uz postaveny??? no pridem pozriet, vy mate vzdy pekny stromcek 😵

mne dneska vytepoval taky ujo sedacku a poviem vam, nebola taka pekna cista ani ked sme ju kopovali - mozem ju normalne predat 😀 😀 😀 a za plnu cenu aka je pekna 😀

tigi
14. dec 2009

piki ja mam tiez umely, len my ho vzdy staviame az vecer pred vianocami. vcil sme to robili pre neterku a synovca co tu boli zase na vikend. mala bola bohovska, strasne sa jej lubili ziarovecky na stromcek a uz vie volat na nase cici ze tcs tcssss 😀 dufam ze som to pochopitelne napisala, tento zvuk tazko popisat... 😀 😀 😀

lucul
14. dec 2009

nazdar tigi, uz som sa lakla, ze tu budem sama so svietiacim snz 😠 😀

aj ja chcem stromceeeeeeek 😵

vierka - ty si bola s vanilkou? jak sa ma, preco sa neukaze? ☹

pikino
14. dec 2009

tigi ano viem ake tcs tcssss 😀

nomy budeme az na stedry den zdobit

baby poradte nejake darceky pre chlapa co ma vsetko.

vierka
14. dec 2009

pikuska - tak mu nieco zober 😀 to bude pre neho take prekvapenie, ze take este nevidel 😀

lucul - ano bola som s nou ked som bola u lekara... ma sa miestami stastne, miestami ju este nieco trapi... poviem jej nech vas pride sem pozriet 😉

lucul
14. dec 2009

piki to je fakt tazke ked ma vsetko

lucul
14. dec 2009

vierka 😀 😀 😀
a vanilku pozdravuj 😉

piki, mozno nejake cd s novinkami, alebo knizku, parfem, kozmetiku - nic ine ma nenapada

tigi
14. dec 2009

luci aj som zvazovala ci pridem 😅 , ale zavislarcina na koni je svina vec. 😀

vierka kludne dondi, dame kafco a ja ti dam tu "objednavku" k vianociam. 😉 🙂 ozaj, nevies ako to vyzera s tou stretavkou v sobotu?

piki potom to uz len ponat z tej "ftipnej" strany ked ma vsetko, alebo mu daruj nejaky zazitok, spolocny vikend, alebo len prenho nieco 😝 ...aj ked uz si hned viem predstavit co mi na toto povies. 😝 😀

lucul
14. dec 2009

inak ja som objednala r. knihu zo stranky www.modryslon.sk - je to prca, uz sa tesim na reakciu 😵

vierka
14. dec 2009

lucul - a nemam pravdu, ked uz ma vsetko 😀 😀 😀

tigi - ved ty si od zajtra sama, tak mozno vybehnem keby si mala cas 😀 a ja kukaaaaaam, ze jaku"objednavku" - az teraz mi zaplo 😅 no blondinka 😀
no a co sa tyka stretavky A.R. ju organizovala, ale ona sa na nej zucastnit nemoze nakoniec, ze mam sa opytat bab ci z toho nieco bude a aj D.B. aj I.CH. my povedali, ze oni mysleli ze to organizuje andreja a nemaju teda ziadne info, ze aj oni uz len cakali kym im niekto napise kedy a kde 😒 tak skusim este Z.T. napisat a ked ani ta nebude vediet, tak pocitam, ze to ani nebude 😖

a ako to vyzera s tou stredou k Pikuske???

lucul
14. dec 2009

ja v stredu mozem, cakame len na vyjadrenie viki a ona nikde 😅.... len ci moze aj piki 😀

pikino
14. dec 2009

vierka zebriem mu seba s terezou. 😠

ano ano v streedu ku mneeeeee. uz som si nakupila aj veci na kolaaaacik.

lucul
14. dec 2009

mnamky kolacik 😵 😵 😵

vierka
14. dec 2009

lucul - taku knihu som ja dala manzovi kedysi 😝 😀 ani neviem kde ju ma 😕

lucul
14. dec 2009

vierka dobre uschovana, aby mohol studovat, si mu mala podciarknut, co mas rada 😀

vierka
14. dec 2009

alebo ju pouziva ako podnos 😀 😀 😀

lucul
14. dec 2009

prave ma napadlo, ved do vierkinho porodu by sme mali este stihnut ist kuk juli a skolaudovat aj u perlusky a potom po vierkinom sestonedeli u naaaaaaaaas 😵