Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
13. jan 2010

fiha, tak ona vie byt aj vtipna 😀 lebo vyzera tak prisne 😀
chcela som napisat, ze tak studeno 😀 😀 😀

lucul
13. jan 2010

praveze je mila, ale ma strasne krive nohy 😅

vierka
13. jan 2010

tak preto ju v telke ukazuju len do pasa hore 😀

vierka
13. jan 2010

tak v archive na markize tie diely su, ale skor by velmi pomohlo keby si presne vedela kedy to bolo vysielane... lebo mne sa tie diely nedaju posuvat a pozerat cely diel, ci tam vobec budes sa mi akosi nechce 😅

lucul
13. jan 2010
lucul
13. jan 2010

ostatne sa mi nechce hladat 😝

vierka
13. jan 2010

hnusny obraz, ani ta tam nespoznavam, ale tak teda budem verit, ze si to tam ty 😀

lucul
13. jan 2010

dobre, zvalit to na obraz 😀

vierka
13. jan 2010

ale fakt to tam divno ukazuje... neviem ako inym, ale ja to mam dost zrnite 😔

lucul
13. jan 2010

aj ja tom mam take rozmazane, ale mile pocut, ze ja som nevyzerala desne, to je v obraze, chapes 😀

tigi
13. jan 2010

videla soooom 😀 teda tiez to mam take stvorcekovane, ale ta ofinka ti sekne. 😝 😀 😀 😀

lucul
13. jan 2010

jeden cas som nosila ofinu, ale nemam na nu nervy tak som ju nechala dorast 😀

vierka
13. jan 2010

podla mna jej sekne to oblecko 😀 od nej by som si dala aj krv brat bez problemov 😀

lucul
13. jan 2010

vierka 😀
inak ja som sa rozhodovala medzi OA a Zdravotnou - jakoze podobnost uplna 😀 😀 😀, kebyze chodim na nemcinu tak urcite idem na zdravotnu a vcul som s krstnou v rakus. 😵

vierka
13. jan 2010

tigi - a este som zabudla, ze to je super, ze dostanes za to este nejake bubaciky, za tu reklamu, to vzdy potesi 😀

lucul - no vidis to a nakoniec si ani skolu nepotrebovala a bola s teba sestricka 😵

pikino
13. jan 2010

no ja cakam na tu 33.minutu. 😀
akurat som si objednaa z netu kabelku zlacnena z 132 EUR na 15 no nekup to. 😝 😀 😀 😀 😀

lucul
13. jan 2010

vierka to bol asi osud, kebyze idem za sestricku tak by ma asi dali do ulohy nejakej kancel.krysy 🙂

pikino
13. jan 2010

lucul vsak ale to by tiez nebolo zle. nejaka scena s mastalirom ako mu sedis na stole v kancelarii v minisukni. 😀

lucul
13. jan 2010

piki az tak? 😀
a aku kabelku, hod link 😵

vierka
13. jan 2010

pikuska - no veru... nekup to 😀 😀 😀 ja teraz prave pozeram po akciovych plienkach 😀 😀 😀

dobre babulky, pre teraz koncim, idem sa trochu natiahnut na gauc a navecer zacnem chystat veceru lebo dneska nam pride tatinko domov, tak sa na neho uz velmi tesime 😀 😀 😀
a vam prajem pekny zvysok dnicku 😀

pikino
13. jan 2010

v tescu maju teraz akciu na pampersky.

http://www.passage.sk/keshia/winter-collection/... tuto tato 😀

tigi
13. jan 2010

vierka papa. 🙂

piki ta je chutnaaaaa. 😵 ja som si objednala akurat tak vcera dve knihy a dnes mi tretia akurat prisla domov. ja som na seba oplieskala dost penez na vypredajoch, tento rok sa mi darilo 😅

pikino
13. jan 2010

som pridala fotku ako to teraz u nas vyzera. 😀

pikino
13. jan 2010

no ja oplieskavam peniaze na koralky. 😝 na seba sa mi nesce ked som ako ropucha rozkysnuta. stae dufam, ze tie kila zazracne zmiznu. 😀

tigi
13. jan 2010

akurat vcera sme debatili, ze sa uz na seba nemozem kukat a ze normalne vytriedim skrinu a vyhodim veci, do ktorych stale dufam ze sa este niekedy navleciem, ale asi by som mala byt realista. 🙄 😀

idem kuken fotos...

lucul
13. jan 2010

piki ta je pjekna 😵

tigi novy image? a o vypredajoch ani nevravte, aj ja som uz na seba otrieskala tolko penez ze az 😅, vcera som to zavrsila cizmami za 16,99 e, kozenne a kozusinkove, vraj predminulorocna kolekcia, no kto nato kukne ze to neni in, hlavne ze su teplunke a na hory super 😵

tigi
13. jan 2010

😀 😀 😀 terez tusim cita noviny a zaroven upratuje 😀 😀 😀

luci chytila ma nostalgia ako som pozerala fotos z dovolenky, tak som neodolala. 😉 🙂 s vypredajmi amen tma, ja uz nemozem ist do ziadneho obchodu. ale s tymi akoze minulorocnymi modelmi - ja aj tak veci vlacim viac ako rok, takze mi je jedno ze to neni zrovna tohtorocny model, ved buducu zimu to ani ten najnovsi uz tiez nebude a nevyhodim kvoli tomu novy sveter, bundu alebo cizmy. 😉 🙂

lucul
13. jan 2010

tigi aj ty mas veci v skrini do ktorych sa raz chces narvat 😀, ja tiez susim a ze urcite do toho schudnem, hahaha 🙄, ale mala som take krasne saty ☹

tigi
13. jan 2010

veru luci mam a je mi to aj luto, napriklad bluzku za ktoru som dala 1800,- Sk som mala raz na sebe, ale uz ju nenavlecem, lebo som v nej jak jaternicka. tricka detto, niektore som nemala ani raz, lebo som ich kupila vo vypredaji na konci leta a do jari som ich uz nemohla na seba obliect bez toho, aby som si neklopkala na celo. je to somnou katastrofa, ale pritom nemam pocit, ze by som sa prezierala. asi som len lemrava a nemam pohyb. 😅

lucul
13. jan 2010

terezka na tej fotke vyzera ako keby si zapisovala co treba z toho akcioveho letaku nakupit 😀
a na tej zebricke ako kobka nestastia haca 😅

tigi to zas nie, len mam take veci, co mi mamina posila a krasne a toho mi je strasne luto, kupovanych nemam vela co by som neobliekla, ale pripadam si tiez jak jaternica a tiez jedavam este menej ako volakedy a vecer vobec