Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
8. feb 2010

no caute micenky
doteraz som riesila pracu a internet, prehadzovali sme sluzbu a stara vyprsala a nove prihlasovacie udaje mi neposlali, teda teta mi povedala, ze mi ich obratom posle na mail, vtipna deva ked mne net nesiel 😠

tigi
8. feb 2010

caute babule

ahoj cici, jaaaj, hned by som isla na prechadzku s tebou, tak sa mi tu nechce byt v poslednej dobe az strach. 🙄
mozno zajtra alebo v stredu by som vas prisla opat pozriet, mangel ide na dva dni do kosic, tak budem zase sama.

piki krasne veci tam mas po novom, mne sa pacia aj tie prve troje nausnicky, aj iba tie kruhy su pekne, krasne farby su tam. 🙂

tigi
8. feb 2010

cici bola som vcil pre postu a fuka tam dost mrazivy vietor vonku, veru neviem ci je to na prechadzku... mozno poobede bude lepsie.

lucul
8. feb 2010

vierka ty tu kazis moje predstavi o tom, ze na zaciatku sa ani z pyzama neprezlecem, musis mat strasne dobre miminko (klop klop klop - aby som to nezakrikla), ale je super ze maly je dobrucky
a presne ako tigi pise, dost fuka, aspon tu 😒

baby, je zazitok volat do DS, kde vam ani h... nerozumeju 😠, naco su take na urade, uz vidim ako im tam tatko vynada ked tam pojde, a to teta, ze nebudete mat vela faktur ked ste len od 2008, som sa zasmiala, ze maju co robit 😀 😀 😀

vierka
8. feb 2010

dakujem za info, tu to vyzera ze nefuka - stromy sa nehybu... ved uvidim po dalsom papani vyjdem na balkon a ked tak, ho dam spat aspon k otvorenemu oknu... ale isla by som von - chcela som ist pozriet taku farbu na telo aby som mohla porobit malemu otlacky tych malych ruciciek - aj ked si myslim ze tu to mat nebudu, tak najskor to aj tak kupim az cez vikend v TT...

cici - jasne, zastav sa, ja by som aj sla na prechadzku k vam, ale tak neskoro za tmy kym ty prides domov uz maleho terigat nechcem... lepsie to bude v lete, je aj dlho svetlo, aj teplo...

lucul - no kludne to napravim na spravnu mieru, tie prve dni ked manzo chodil vybavovat papiere doobeda som sa k prezleceniu dostala az okolo 13.00 😀 len teraz uz som ostrielana matka a neskocim mu na kazde "zamravcanie" - ze ho treba pestovat a tak 😀 😀 😀
a inak milujem, ze na slovensku a nedohovoris sa... ja by som jej tak vynadala ze by hned vedela po slovensky!!!

lucul
8. feb 2010

vierka poprosila by som tu spravnu mieru 😀, lebo zas budes patrit k tym matkam z ktorych mam komplexy ze vsetko stihaju 😝 😀 😀 😀
a o inojazycnych ludoch uz pomlcim, lebo je skoda sa rozculovat 😠

vierka
8. feb 2010

lucul - no uvidime tu spravnu mieru na konci tohoto tyzdna 😀 😀 😀 😝 prezatial mi uplne staci ze som sa este sama psychicky nezrutila 😀 😀 😀

pikino
8. feb 2010

my uz sme spat. terez sa akurat zobudila a teraz upratuje tatovy cdcka. 😀
kym som na tej poste vsetko vypisala hodinu som tam zabila. 😠

ja mam doma taku farbu na telo cervenu ale este som sa k tomu nedostala nieco s nou robit som ultra leniva. 😀

podla mna pri takom malom babatku sa toho stihne ovela viac ako pri takom co uz sa nevie vpratat do koza a vsade musi mat tie svoje packy. 😝

DS to je kapitola sama o sebe. 😀 ja ked som robila pre vyskumnu agenturu neznasala som tam telefonovat.
10 minutovy prieskum som robila hodinu. 😠

vierka dnes sutazit s Terez kto vysype viacej hliny z kochlika? 😀 😀 😀

vierka
8. feb 2010

pikuska - ja skor sutazim o to, ci to teraz ten kvet prezije 😝 😀
no ja by som chcela spravit si odtlacok este takych malych ruciciek ako ma teraz... ja som dostala nadhernu sadu na otlacky od Tigi, ale do tej hmoty sa musi ta rusicka zatlacit, tak to sa este bojim, tak si to necham na neskor, tak teraz by som chcela aspon nieco s tou farbou pospekulovat...
no zatial pri nom stiham, aj ked ma oci otvorene uz cez den a to mu rozpravam a venujem sa mu 😀

pikino
8. feb 2010

vierka to sa nemusis bat, ja som jej to tiez otlacala ta hmota je poddajna netreba nejako silno. a odporucam to robit ked bude spat, 😝

uz si to zivo predstavujem take malusnove ako na teba hladi a upne mu staci ze mu nieco havoris. aj ja scem take. 😵

lucul
8. feb 2010

vierka ty si sikovna, tebe to nic neurobi, neboj psychicky sa nezrutis a ak nahodou, tigi zachrani 😉 😀

ja si pamatam, sesterke ked otlacali rucicku, tak s make-upom a stale to v tej knizke drziiiii 😀

piki aj ja chcem takeeeeeeeeeeeeee 😵

lucul
8. feb 2010

prave som si vytlacila vsetky grafy z ff, len neviem, ci mam v stredu vytlacit aj tohto mesacny, som zvedava, co mi dr. povie 😅

pikino
8. feb 2010

lucul vsak sa dockas 🙂
som zvedava co ti doki povie.

lucul
8. feb 2010

ano piki, kto si pocka, ten sa docka 🙂, davam tomu do konca roka, inak budem zlaaaaaa 😀
aj ja som zvedava co mi povie, ale uz zacinam mat strach 😒

tigi
8. feb 2010

vierka - cici neboj, ja viem ze to zvladnes. cez den myslim sa to da a ak by si sa v noci nevyspala, tak ja dondem, budem strazit a ty si mozes pospat. 🙂 mam ti tu farbu na telo pozriet v meste? chystam sa tento tyzden, ideme cez vikend lyzovat a ja si potrebujem kupit teple nohavice.

luci a kolko dni s teplotou tam budes mat zaznacenych? ak len malinko, tak myslim ze tento mesacny graf si nemusis tlacit. som ale zvedava ako sa k tomu postavi a co na to povie tvoj dokino. kedy tam ides? doobeda, ci poobede? aby som vedela kedy ma cakat spravy. 🙂

lucul
8. feb 2010

tigi lyzovat, zavidim, v dobrom samozrejme 😵 hned by som si dala povedat, este je aj valentin 😝

no budem tam mat par, ale uvidim ako sa to bude vyvijat, lebo teplota klesla dnes dole, ale meram len kym mi vyhodi ovuciaru a uz nemeram 🙂
idem vo stvrtok na 9h, takze o 10h som v praci, lebo budem hned prva 😀

pikino
8. feb 2010

lucul ja si nemyslim ze tam bude nejaky vazny problem ak sa raz zadarilo. podla mna asi len nebol ten spravny cas.
a do konca roka to mas este dobrych 12 pokusov. bol by v tom cert keby nebol nejaky uspesny.

pikino
8. feb 2010

terez akurat tlaci do plienky by ste mali pocut ako do toho vzdycha. 😀 sa tu rehocem na nej.

lucul
8. feb 2010

no dufam, ja som sa hlavne objednavala kvoli tomu spineniu v strede cyklu, minuly mesiac to sice nebolo, ale nevadi, opytam sa, uvidim

lucul
8. feb 2010

chuda, ty sa rehoces a ona sa narobi, hrozne s takou mamou 😀

pikino
8. feb 2010

som zla matka ako hovori moj svokor krkavcia. 😝

inak ked citam ako su na tom niektore maminy tak ja sa mam este dobre. v aprilovkach sa uz zopar nervovo zrutilo.
zopar ich vracia od unavy a zleho psychickeho stavu, nejake z vycerpania ochoreli. no ziadna sranda diefcata. zata Terez.

lucul
8. feb 2010

piki to ani nepis, lebo si dam vo stvrtok predpisat antiku 😀
ale nie, svagrova mi povedala, ze ma pocit, ze som ako ona a ze vraj jej sa zda, ze bude taka ako ona, tak verim ze aj dieta bude take ako jej 😵

tigi
8. feb 2010

ouki luci, tak budem cakat na spravy 🙂 no, ja sa tiez celkom tesim a aj sa trochen obavam, budem stat na lyziach druhy krat v zivote, ale minule sa mi to pacilo, tak hadam to bude dobre aj teraz a nepodari sa mi nic si dolamat. 😀

pikusi cim to? ze si deticky nepospia? alebo su mrzute a vyzaduju maminu pozornost? ja nemozem hovorit z vlastnej skusenosti, nepoznam to, viem iba z vlastnej skusenosti ze ked mam nedostatok spanku, je vsetko omnoho narocnejsie. ak je teda mamina permanentne takto unavena a babenko vyzaduje neustalu maminu pozornost, moze to byt narocne. co este k tomu prispieva?

lucul
8. feb 2010

tigi dobra otazka, ci to je? unava, nevyspatost, zufalstvo, ze je na vsetko mamina sama 😒
viem ze krstna to mala zo zufalstva, ked ju otec dietata nechal v 5.mes tehu, ze on chcel syna a nie dceru 😠, ale nastastie si dala ako tak povedat a ked sa mala narodila tak casom si na nu navykla a v pohode, aj ked obcas ma take divne reci ☹ , ale snazime sa ju ako tak podrzat 🙂

neboj nedolames sa, ale odporucam ti zaplatit si aspon na jeden den instruktora, chytis taku inu istotu a budes lyziar ako sa patri 😉

tigi
8. feb 2010

no jo, ono treba mat niekoho po boku o koho sa mozes opriet, dat deti na poobedie trebars mame(co ja nebudem moct napriklad) a urobit si chvilu pre seba, trosku sa zrelaxovat. najhorsie asi je ked je na vsetko zena sama. strasne smutne su pribehy kedy chlap odmietne zodpovednost za dieta, ja by som ho asi nakopala... no, nie asi, ale urcite. 😠 preto deti rodime my zeny, podla mna toho zena unesiei omnoho viac na svojich pleciach ako chlap. 🙄

vierka
8. feb 2010

caute baby...

boli sme aj vonku a maly chrni, tak to vyuzivam.. ale skor pozeram na nete nejake typi na masaze dojciat... chcem chodit na taky kurz masazi, zacina tento tyzden, su to 4 stratnutia, ale je to rano o 9.00 😔 a to neviem ci buem zvladat, tak si pozeram nieco na nete aby som mohla maleho masirovat 🙂 dufam, ze nieco najdem,...

lucul - tak drzim palce dokimu a som zvedava co ti na tie grafiky povie 🙂

tigi - vy idete lyzovat??? no super, dufam, ze si to tam riadne uzijete 🙂
vies co, keby si nahodou niekde videla taku farbu tak mozes jednu kupit, ja ked tak vybehnem v sobotu do TT do hrackarstva s tatinkom, tak hadam aj tam by take mali 😀 dakujem, si poklad 😀

pikuska - a ty si jej kedy take tie odtlacky do tej hmoty robila? ako bola stara???

pikino
8. feb 2010

vierocka ja som jej ich robila asi pred dvoma tyzdnami. manzo mal zlavu v jednom hrackarstve tak sme to kupili.
ale hovorim ze ked to rozhniatas tak je to take makucke. a navyse terez uz ma velku nohu aj ruku takze je to cez cez ramcek. 😀

no je to asi vsetkym cim ste pisali. s nevyspatosti, mrzutosti, unavy. ta co vracia tak jej mala je hyperaktivna cele noci nechce spinkat staci jej hodinka a je hotovo a este ma dalsie dve baby takze kmita a este ma uzasnu svokru co jej do vsetkeho pinda. a tie ostatne napriklad este studuju pomimo alebo su cele tyzdne same doma a ked sa k tomu pridruzi babo ktore cele noci nespi a cele dni prepisti tak je to naozaj na obesenie a do toho este starost o domacnost no ziadna sranda.minule som pozerala v telke sa bavili o materstve zevraj je to 5.te najstresovanejsie povolanie.

vierka
8. feb 2010

no ved uvidim, ked tak skusim tu farbu...

no celkom som zirala pri prispevky typu - su cely tyzden same doma 😀 😀 😀 takze sa vidime v blazninci 😝 😀

pikino
8. feb 2010

neboj vierka tvoj patusko nebude maminku tolko trapit a mas tam tigusku. keby bolo moc zle tak my k tebe nakluseme vsecky kolko nas je. 😀

tigi
9. feb 2010

pikusi tak tie babulky ktore este stihaju skolu popri dietatu teda odbivujem. 😕 ked si to tak zoberies, ze 5.te najstresovanejsie povolanie a pritom dostavas uplne minimum materskej a este niekto zadre, ze sak si na materskej, si uzivas, no ten asi deti nema. 😠

vierka skusim dneska pozriet v meste, zavolam ti ked nieco najdem. 🙂

a babulky, mne dneska vyznacilo ovulu... 😕 😕 😕 😵 😀