Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
22. feb 2010

no a este aj piki by mohla dorazit, ci moze 🙂

tigi
22. feb 2010

jasne, hadam to dame cele dokopy 😵 🙂

vikinka81
22. feb 2010

No tak som tu..aj po obediku, teraz by to pytalo niaky dezert 😀 😅

A baby radte tu su moje LF
August 09 - 16LF
Sept. 09 - 13LF
Okt. 09 - 17LF
Nov. 09 - 18LF
Dec.09 - 19LF
Jan.10 - 15LF

takze tak, odvtedy mam problem s cyklom...ach joooo 😕

Piki ...kdei si? Ty by si my mohla poradit 😕

Jajaaa ano Vierku a maleho Patuska vidiet chcem aj ja... zabudla som na to, ze Vierka je uz mamickou, to tym dnesnym stresom neviem co skor 😔 😵

lucul
22. feb 2010

viki a to si mavala ovulu na 12. den 😨, tak to som zvedava na tento cyklus vazne 😕

vikinka81
22. feb 2010

Ja som tiez zvedava, co sa deje..ale teraz ma tak trklo, ze LF som ratala od dna ovule nie tie dni +- hore, ked sa zacina ovulacne obdobie...., toto su cisla ktore som ratala do kramov kym prisli od dna ovulacie, neviem ci ma chapes... 😉 ja som dnes popletena 😒

A ovula my zvycajne vychadza na 15-19DC cyklu ..skace to kazdy mesiac 😔

lucul
22. feb 2010

no tak to musis ratat odo dna ovule, cize den ovulacia este nie, ale druhy den je uz DPO tak tie zrataj, uvidis to pekne na grafe ff 😉 neboj naucis sa

tigi
22. feb 2010

vikusik a ty si meravala aj predtym? alebo ako vies ze si mala prave vtedy ovulu? mne sa 19 dnova LF zda strasne dlho, vsade co som citala, tak byvali do tych 16 dni max. 😕

lucul
22. feb 2010

minuly cyklus si mala 12 dni, pocita sa to od toho 19teho dna cyklu 😉

pikino
22. feb 2010

uzzzz som tuuuuu 🙂

cafte zaby.

ja mozem v klude ja nemam ziadny program. zbalim dieta a uz ma neni. 😀

viki k tej LF no treba ratat s tou najdlhsou fazou aku si mala ak odratam ovulu co si zaratala tak 18 dni aj ked to je fakt nejako vela. tak ale moze byt ved ked si zoberies ze niektore baby mavaju ovulu na desiaty den a cykus 28 dnovy.

lucul
22. feb 2010

caf piki kde sa flakas? 😅

takze ja uz zavoznicky mam, zajtra sa vidime 😀

pikino
22. feb 2010

ok dajte vediet kedy a hlavne kam teda ideme? k vierke?

tigi
22. feb 2010

zabky volala som s vierkou, zajtra moze a mozme aj u nej. 😉 🙂

pikino
22. feb 2010

no super tak sa tesiiim 🙂

lucul
22. feb 2010

ok, len dajte vediet kedy asi mozte, ja nemam problem s casom
ale asi ako vzdy, o 15h by som skocila pre piki, ci skor? 🙂

tigi
22. feb 2010

ja mozem odist z prace najskor o stvrtej, to zn. ze o pol piatej najskor mozem byt u vierky. ale ak chcete skor, neni problem, ja mozem potom uz len dofrcat a pridat sa. 😉 🙂

pikino
22. feb 2010

tigi neboj lucul sice pride o tretej ale kym sa zmatozime to este potrva. 😀

lucul ty vies kde byva vierka? a ved nemusime ist po dialnici sa normalne napojime na senec alebo pezinok neviem kadial si zvyknuta chodit.

lucul
22. feb 2010

piki ok, o tretej u teba
hej viem asi priblizne kde byva, jasne pojdeme cez pezinok, ukazem ti tie botky kde maju, len spat by sa mi lepsie islo po dialnici ale neva ako prideme tam tak sa aj vratime (dufam 😀 teda dufam ze trafime som myslela)

tigi
22. feb 2010

luci volaj ked dorazite k pumpe. vierka byva odtial co by kamenom dohodil. 😝 😀

lucul
22. feb 2010

tam v tych bytovkach, nie? urcite jej cinknem, ze pred ktorou to mam zapichnut 😀 😀 😀

pikino
22. feb 2010

lucul skoncime niekde dunaj serda? 😀 😀 😀

lucul
22. feb 2010

dunaj serda poznaaaaam 😀 😀 😀

vikinka81
22. feb 2010

No baby ja som tiez tu, len neviem co dnes skor 😖

Ja to este raz preratam..tie posledne tri cykly co si meram na FF..to lahko zistim.. a tie co som vam predtym pisala, to mam z tho druheho kalendara co este mam...ale tam by to malo tiez sediet na chlp..praveze mne sa zda..ze ten zaciatok kym to pride sa taha 😵 Napr... aj teraz tento cyklus..brucho ma bolelo ale fakt hrozne minuly tyzden aspon 3 dni..tak som si aj celkom myslela, ze to bude isto ovula, ale tie teploty boli raz hore raz dolu a az cez vikend my hopla na dva dni hore a dnes my skocila dole... 😵 No nic musim sa dat na studovanie, len neviem kedy 😢

A co sa tyka zajtrajska..takze na beton u Vierky oki..ja vam dam este vediet co a ako, zatial plati ..dufam, ze sa nic nezmeni hrozne , lebo cosi citim v kostiach 😕 😨

tigi
22. feb 2010

nejak mi blbne kon 😠

takze, vierke som volala aby som jej to teda potvrdila a zajtra sa na nas tesi. mozno este pride pozriet ked maly zaspi, momentalne sa mu ale spinuskat nechce, som ho pocula v telefone ako nieco na vierku vykrikuje. 😝 😵 😀

lucul
22. feb 2010

aj mne blbne kon 😠 vyhadzuje mi error

aj ja sa tesim na vierku a drobca 😵 😵 😵

dobre babulky, idem off, zajtra sa citame vidime, piki ja ti cinknem ked sa budem k tebe rutit 😀

papa 🙂

tigi
22. feb 2010

papa luci. 🙂

vierka
22. feb 2010

caute baby...

tak maly mrnci furt... tak si to dneska asi odmrnc a zajtra bude ako anjelik, len aby ho tetusky luuuuuubili silno moc 😵 sa na vas tesime... my vybehneme este okolo obeda do TT kupit nejaky kolacik, alebo co, lebo pri nom sa mi piect urcite nepodari... tak dufam, ze pridete, nieze to budem vyjedat sama 😀 este priberiem, ked som uz "konecne" na povodnej predtehu vahe 😀 😀 😀

jo a od pumpy radsej nic nehadzte - ziadne kamene, lebo to by ste mi mohli aj okno rozbit 😀 😀 😀 a sme ta bytovka najdalej od pumpy a najblizsie ku kominu 😀

juliett99
23. feb 2010

dobre ranko
kde sa tulaju vsetky cosmosky??????????? 😀 😀 😀 😀 😀

juliett99
23. feb 2010

tak ja len tak v skratke uz sme fit. No prehrala som boj s maly a tak musim odsavat mliecko 😠 teraz pekne papa z flasky mliecko. No co je pozitivne natom ze teraz je ovela spokojnejsi a aj pekne spinkava.
napr dnesna noc bola tolal rekordna zaspal o 20 zobudil sa o pol 2 a potom o pol6 doterz bol hore a teraz mi zaspinkal 😵 😵 😀 😀 😀 Dufam ze uz to tak zostane 😉
na stepenie ideme az 2.2 😉

tigi
23. feb 2010

ahojte babulky

juli ahoooj, som rada ze ste uz o.k. pozerala som fotecky, maly je tusim cely tato. 😝 😀 inak tu sa to rozbieha az tak okolo 9, tak skoro rano tu malokto strasi. 😀 dneska ideme k vierke, nepridas sa?

lucul
23. feb 2010

ahojte zabulky

juli to ma tesi ze ste uz v poriadku 😵, a to stepenie si myslela asi 2.3., ze? 😀

babyyyyyyyy vcera som si rezervovala saty, skusala som asi 6druhov, rozhodnuty sme boli pre jedny fialove jednoduche, ktore sa mi na vesiaku nepacili ale na mne pekne, ale ked som si z donutenia obliekla take bordove tak nebolo o com 😵 😵 😵