Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
11. mar 2010

kati to su ale pozitivne spravy ze si nemusis pichat injekcie. 🙂 netreba sa bat, vyzera to, ze je to celkom o.k tak sa len pekne setri, oddychuj a uzivaj si, nevlac ziadne krhle, nechod ziadne "kg" 😝 😀 a uvidis ze vsetko bude fajn. 🙂

piki caf,co dneska porabate? inak som scela vidiet ten tvoj graf, vazne, hod sem link. 😝

a lucka je dnes kde? 😕

kasami
11. mar 2010

Dakujem za podporu 😉 ja viem, ze stresujem ... oki slubujem ... uz nebudem 😉

Len nech sa nam Lucka ozve 😉 ze je ok

pikino
11. mar 2010

no ja dufam, ze je niekde s vylozenymi nohami a oddychuje.

http://www.fertilityfriend.com/home/207484

naaaa

tigi
11. mar 2010

piki naaaaa pekne, sice stity jak svet, ale LF mas uz celkom fajn, 12 dni a aj ovula bola 🙂

inak je tu nejak ticho. luciiiii, halooooooo, sak nemozes zase prespat cely den 😝 🙂 sa ti aj musi stikutat... 😅

perla200
autor
11. mar 2010

čaute kočeny.....a ako piki na čo ti je graf? to vy sa ako snažíte o mimi??? či zase miniečo ušlo?????

lucul
11. mar 2010

ahojte, pardon ze som sa neozvala, nespala som ale radsej vam nenapisem co som robila, lebo by ste ma zabili 😅
ale som v poriadku, nespinim, nestresujem a som v klude 😉

kati super, ze si nemusis pichat injekcie, ziadne krhle, len leharo oddych a klud 😵

pikino
11. mar 2010

lucul asi ta uskrtime aj tak 😠 je mi jasne ze si nelezala.

perlus nie prave preto ze nechceme a nechcem brat tabletky tak meriam teplotu.

perla200
autor
11. mar 2010

jaj tak...piki....no lebo by som ta začala moc moc obdivovat keby si chcela dalsie dieta hned takto šupom🙂))))))

lucka - super drž sa...a hlavne zošalela si? neumývaj tie okná pred velkou nocou ser na ne 😀

kasami
11. mar 2010

Cafte baby 🙂

Lucul 😠 cely den som mala depku za teba ... toto uz nerob 😉

nemala si stikutku ?

lucul
11. mar 2010

piki ale uz 4hodky lezim 😅

perli umyvanie okien? to je co 😀 sa tesim, to budem robit jedine ak nahodou budem prenasat 😎

kati nestikutalo, len som stale cikala, zeby to bolo tym 😝, drahy si robil srandu, ze to male ma stucha prstikom do mocaku 😀 😀 😀
a prepac, uz to robit nebudem 😉

kasami
11. mar 2010

oki 😉 dnesok mas odpusteny 🙂

asi ta aj to moje mimco stuchalo spolu s tvojim 😀 sa burili 😀

lucul
11. mar 2010

ale bol to uspesny den 😵 mame vybratu ruru, varnu dosku, mikrovlnku, pracku, umyvacku riadu a zhruba sedacku a obyvacku a postielku do spalne 😵 😵 😵
a dostali sme mnamky podla nasej chuti aj deci coly (ja viem, ze nemozem ale taaaaaaaaaku chut som mala)

ja im dam strajkovat 😀

kasami
11. mar 2010

no pekne 🙂
tak ale zajtra sa setri 😉

lucul
11. mar 2010

zajtra nabieham na stary dobry leziaci rezim 🙂

fuj, temu november 2010 uz necitam, jedna ma termin 2dni predo mnou a ze uz mala srdiecko 😠, som zvedava co ty 22. 🙂

lucul
11. mar 2010

inak, dnes som videla kraaaaaaaasnu postielku a moj stary na nu zahlasil, ze taku nie, to je taka obycajska 🙄

kasami
11. mar 2010

Lucka novembrovky ? aj taka tema tu je ?

na seba som a drobca som zvedava aj ja 😀 velmi 😀

neboooj, on najde nejaku super speci 😉 a bude sa pacit aj tebe 😉

no ja som tiez tuzila po krasnej novej postielke, ked sme cakali Samka a nakoniec muz pripravil postielku po mne 😀 a na tych necelych 9 mesiacov co v nej spal nam uplne stacila 😝 obdivujem deticky, ktore spavaju v tych postielkach dlhsie ... kamoska ma syna uz 15 mesacneho a stale spi v postielke ... nas uz spal v 9tich mesiacoch vo velkej posteli 😝

lucul
11. mar 2010

hej, je tema november 2010 - ja budem mamou

ale ta bola kraasna, s takym slonikom na tej strane pri nozickach 😵, aj my sme mali este donedavna po mne, len ujo ju zobral a nikto nevie kam ju dal 😠

aj synovec este spava v postielke, a to ma 17mesiacov 🙂

kasami
11. mar 2010

fiiiha 😀 to mi uslo 😀

tak to fakt musela byt krasna 🙂 ale neboooj on urcite najde este nejaku krajsiu specialnejsiu 🙂 ved to je take pekne ked sa tak realizuje 🙂 moj sa ma iba spytal, co nam vsetko ostalo 😝 ze cca aby vedel co asi treba dokupit 😝

to je super 😉 my sme malemu kupili velku postel 120x200 a dali sme ju vedla nasej manzelskej a tak sme spali skoro asi pol roka vsetci spolu ... a potom sme ho prestahovali aj s postelou do jeho izby 😀

lucul
11. mar 2010

no ani by som nepovedala, ze nieco normalne dotrepe, jeho reci su, ze najprv sa porozpravame so svagrovcami, co budeme mat od nich a hlavne nech svagrova teraz neotehu, aby sme dedili 😠

a to nespadol, ci tam mal tu zabranu?

kasami
11. mar 2010

ved uvidis 😉 neboj 😉

nespdol 😀 z jednej strany mal stenu a z druhej nasu postel 😀 a kes sme ho supli do detskej tak tam ma z jednej strany stenu a z druhej zabranu ... dokonca dodnes 😀 nejak sa nam ju nechce odkladat 😀
inak myslim, ze jeho izbu mam aj v albume tak mrkni 😉

lucul
11. mar 2010

nebojim, ja postahujem z netu a dam mu nech donesie
zajtra ide kamoska na vystavu do brna, ona mi donesie letaky kocikov, ktore by som chcela, tak to mam z krku, ale ja dufam, ze neskor uz to nebude take ze budem musiet lezat, to by som asi scvokla 😒

aha, tak ste mali letisko, to by sme my potrebovali, my si v posteli zavadzame 😀
ano videla som, ta zifara sa mi strasne pacila 😵

kasami
11. mar 2010

tak to je perfis 🙂
aj cez tie letaky, no super 🙂 ale mari sa mi, ze aj u nas byva nejaka taka vystava v Nitre ... ci sa mylim ?

inak z toho lezania by aj mne siblo 😝 ale snazim sa aj ja co najviac sediet, lezat ...

😀 letisko sme mali riadne 😀 postele cez pol izby 😀 ale bolo to super ... nemusela som ho stale prekladat, ked som ho kojila a celkovo to bolo dost pohodlne 🙂

lucul
11. mar 2010

ano, bude koncom aprila v nitre a nieco bude aj v inchebe - spravime si vylet? 😀

lezanie sa zatial da, mam knihy, zakony ( 😝 ) a dnes som mala vychadzku, najblizsiu mam teraz v sobotou, r. ma zavezie k tatkovi, takze len zmenim lezovisko 😀

zacinam silno uvazovat o takom rozlozeni posteli, ale u nas sa to asi nebude dat urobit 😅 (silno premyslim 😀 )

kasami
11. mar 2010

oki doki 😀 spravime 😉

a vasim si sa uz priznala ?

moja mama to podla mna este predychava a otec sa ani radsej nevyjadril 😀

to letovisko bolo naozaj super ... este take asi spravime 😀

lucul
11. mar 2010

nepriznala, pockam na tu kontrolu a potom uvidim, nasi tento tyzden neboli doma, na vikend odchadza tatko tak tam ideme strazit dom, takze stale nemusim nic hovorit preco som doma a lezim 😀

no dobre, ale idem off, dobru noc, zajtra tu budem 😉
papa 🙂

kasami
11. mar 2010

jaaaj 😀 ja ze sa chystas priznat 🙂

oki, tak sa pekne vyhajaj a zajtra sa poctivo hlas 😉
pa 😉

vierka
12. mar 2010

caute baby 😀

prva, prva, prvaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 co my to len pripomina 😀

lucul - postielka zo slonikom???? vymenim - nechces??? 😀
som rada ze je uz lepsie a ze nespinis... tak pekne lezkaj dalej a nestresuj... a ty beries ten duphaston oralne? neda sa vsuvat... lebo ja som si utros vsuvala a nemala som ziadne problemy zo zaludkom - ale neviem ci su to tabletky na rovnakej baze a ci sa to da 🙂

kasami - tak super, ze su vysledky dobre a ze nemusis pichat, tak sa pekne setri... a to ma mrzi ze mas vela modrin - ale zvykaj si 😉 len co zacnes vlacit vajicko s malym miminkom a trepat konstrukciu do auta, tak tych modrin este len bude 😀

tigi - co bracho???????????????? 😕 😕 😕 to chce kavu!!!!!!!
a objednali sme vcera tie knizky, tak potom poziciam ked chces 😉

no ja som bola na prehliadke u gynekologa - malemu to uz take smiesne nepripadalo ako u zubara 😀 doki a sestricka sa z neho strasne potesili, doktor povedal ze je to krasny valibuk 😀 a pani sestricka ho chvilu strazila - no zlaty boli 😀
takze vsetko mam v poriadku, maternica je tak ako ma byt, ziadny problem... dalsia kontrola po prvej MS, pokial ju nedostanem do pol roka, tak mam prist aj bez nej... a o mimi sa mozme snazit po 3 mesiacoch keby sme chceli 😀 ale to neviem ci chcem - lebo po cisarskom ze mozem rodit kludne aj normalne, alebo aj zase cisarskym, tak sa este nejako musim z toho dostat 😀

kluara
12. mar 2010

ahojte!

tehuľky ako sa máte? dúfam, že veľa oddychujete 😉
Luci, ja pijem celé tehu kolu, nemôžem si pomôcť 😅
Kasami, super, že si nemusíš pichať 😉
Vierka, moja kamoška tak rodila - po cisárskom rodila normálne a mala odstup 2 rokov. tiež som zostala prekvapená, lebo doteraz platilo, že 1x cisársky a potom už len cisársky 😕

lucul
12. mar 2010

dobre rano 🙂

vierka ano, mam duphaston a kazal mi ho normalne ako tbl. (oralne), uvidim co mi povie na kontrole, ved mu poviem, ze mi je z neho zle 🤐
ale mam dilemu, kazal mi brat 3x denne a ked prestanem spinit, tak prejst na 2x denne, myslite, ze uz mozem prejst na 2tbl. 😅

kluara to si ma potesila, ja by som za hlt coly alebo kofoly vrazdila 😀

vierka
12. mar 2010

kluara - a vy sa ako mate? vsetko v poriadku???
aj moja segra prve rodila cisarskym a druhe normalne - tak sa to da... len ja mam trochu este traumu z toho prirodzeneho, ale ved druhy porod moze byt uplne iny ako ten prvy 😀 a kto vie ci vobec bude 😅

lucul - ja by som este aspon dva dni brala po tri pre istotu 😉
no a coly sa neboj - ja som ju tiez velmi rada pila, len som si ju vybublinkovala - ja by som vrazdila za sladke vody ked som bola tehu 😀 a pozri - maly ma 6 kil za necele dva mesiace 😝 😀