Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
7. aug 2009

baby, toto este neviete tak vam to sem hadzem 😉

livia1 • 1d, 39tt • Dnes o 14:57

Práve mi písala Leri citujem: už mám klistýr daný, tak čakám.ale už budem vraj na sále, na izbu ma nedajú. Bud sa to spustí spontánne alebo ráno cisársky.Nemôžem mať vyvovávaný kôli srdcu.

bambi7
7. aug 2009

cafte babulky 🙂

no teplotu uz konecne nemame len je chuda mrzuta z toho tepla uz by mohlo prsat aj mne je naprd z tepla nie este takemu babu 😒 no snad bude prsattttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
dnes sme boli u nasich maju velku zahradu a tam mala spala dlho ved vonku sa jej spalo superrr nie ako v byte 😒

jajj a leriiii superrrrr drzkam palceeeeeee a tesime sa na malehoooooo 😉

jaj ked mne odtiekla voda v noci moj len rychlo rychlo a ja som si este babila kozmetiku 😀 skoro ho porazilo 😀
bolo to super tak som sa tesila na malu 😉 jajjjjjjj

a ako sa mate babulky?

leri
7. aug 2009

cafte, bolesti nikde, som na sestonedeli na izbe a cakame do rana........kua sak ked zacal tak nech to dokonci, trochen boli brucho, inak nist........este ze tu mam net, dali mi injekciu, ze na spanie a figu borovu som zaspala, ako vzdy............takze cakam, hadam to do septembra porodim 😀

perla200
autor
7. aug 2009

neboj leri...za chvílu dojdu kontry a budeš mať čo predýchavať🙂 ale podla mna pojdeš sekciou.... držim ti moc palce a hlavne moc na teba myslím

perla200
autor
8. aug 2009

neviem či to viete, alebo nie? ale leri porodila alexa, spinálom 3150 a 51cm, majú sa dobre, leri nič nebolí....

juliett99
8. aug 2009

gratulujem.. 🙂 leri a alexik vsetko naj naj hlavne vela zdravicka 😵
takze uz je teraz rad na Samcovii,,, 😀 😀 😀

bambi7
8. aug 2009

cafte babulky

leri GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM a vela zdravicka 😉

no juli tak uz pockame na teba tak sa zatial drzkajte 😉

juliett99
8. aug 2009

ahojky bambi...
ale my este mame cas tak sa budeme zatial drzkat,, doma v pelisku. 🙂
a co vy s nikuskou??
ako vidim ze uz mate prave stepnie za sebou,, aj teploty ale je super ze uz je mala ok,, je zlatulinka rastie vam jak z vody 🙂

bambi7
8. aug 2009

ahoj juli no veru este nech je samko v domceku 😉 ma cas

no ja akurat upratujem mala je u svokrovcov ....zajtra mame oslavu moj ma narodky tak sa tesim ideme do restauracie Dominika 😀 sranda .....inac vsetko po starom mala rastie coskoro bude behat 😀 tak to leti

lucul
8. aug 2009

ahojte babelky,
leri gratulujem k drobcovi 😵

juli, takze teraz dlho dlho nic a ty si na rade 😀

juliett99
9. aug 2009

dobre ranko ,, cosmosky,,
jak sa mame?? my uz mame zafoliovane takze ked teraz vidim mracna uz sa nebojim ze nas vytopi,, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀

leri
9. aug 2009

dik baby 🙂

vierka
10. aug 2009

dobre ranko babenky 😀

leri - ja som sice posielala aj sms, ale este aj touto cestou gratulujeeeeeeeeeem... drzte sa a nech malinky poslucha a rastie ako z vody 😵

juli - tak to je super, ze uz mate zafoliovane, hadam to pocasie bude umudrelejsie a uz ked date skridlu tak nech uz robi co len chce 😀

juliett99
10. aug 2009

dobre ranicko babulky,,
dakujem vierocka aj ja dufam ze este to pocasko vydrzi,, a hlavne aby sa vsetko stihlo kym pride samco na svet.. 🙂

a inak ako ste vikendikovali?? 🙂

vierka
10. aug 2009

juli - to uz by ste chceli kompet byvat kym pride na svet??? 🙂

vikend taky normalny, ako vzdy... 😵

juliett99
10. aug 2009

ano vieri,, ved dnes ideme zaplatit objednanu podlahu ,, a zajednat plynara , vodara, elektrikara..
vieri my musime lebo si neviem predsatvit ako by sme tu boli 6 v dvoch izbach.. 😒

vierka
10. aug 2009

no ved prinajhorsom keby ste to nestihli, tak tu chvliocku by ste to nejako vydrzali 😉 ale je to na dobre ceste, tak uz by to malo ist rychlo...
my sme boli dlhe roky 7-mi v jednej izbe a v pohode 😉

lucul
10. aug 2009

caute baby 🙂
pracovna moralka u mna padaaaaaaa, 2tt tu sefujem JAAAAAAA 😀 😀 😀

juli super, ani sa nenazdas a bude hotovo, teraz to uz pojde, teda ak bude vodar plynar kurenar - to je inak moj drahy, ale oni maju straaasne vela roboty a hlohovec - neviem ci by isli tak daleko a tatko tiez, ale on je na dovolenke takze nist, ale mozem sa popytat ci niekoho nemaju volneho 😉

vierka - nepotesim ta, drahy niekam dal kabel od fotaku a nevie kam 😠 , jedine ze nejak cvaknem mobilom a poslem mms

vierka
10. aug 2009

lucul - no cau velky sefe 😀 nikto nevie co presne tam robis, ale kazdy ti hovori BOSS 😀 😀 😀
v pohode, neponahla to tak, tak nemusis zbytocne minat na mms 😉

juli - vidis, moj svagor je vodar a mozno aj nejakeho elektrikara by som poznala 😀

lucul
10. aug 2009

vierka asi tak, uz som dnes chalanov poslala dakam 😀 , no chceli loooooove a co ja viem tak dostali dost, takze nist nebude, ked tak buduci tyzden pustim mozno, este si rozmyslim 😠 😀 😀

vierka
10. aug 2009

no to zalezi ale aj tak od toho, ako budu posluchat 😀 takze sa nedaj... buchni po stole a ukaz im kto je sef!!! 😀

lucul
10. aug 2009

sak prave, ked rano najdem teple rozky a kavu na stole, o 12h mnamky obed, tak sa mozno zlutujem 😀 , ale neviem kedy by robili 😅 , jasne ze nedam nist, dostala som od tatu presne instrukcie a to oni nevedia 😎

vierka
10. aug 2009

jasne, nedaj sa... nepusti ani cent... drz sa instrukcii 😀 😀 😀

lucul
10. aug 2009

to je dobre, ze navod na pouzitie zamestnancov 😀 😀 😀

pikino
10. aug 2009

cafte mrckyyy.

v prvom rade,leri gratulace vela zdravicka hlavne a mliecka. 😉

lucul caf boss 😀 aj niekomu zalejes nohy do betonu ked nebude posluchat? 😀

ja mam od rana telefonicky den. som vybavovala lekarov, malej stale tecie ocko aj ked mam pocit, ze dnes je to uz lepsie. sa dovolat je hruuuuza. 🙄

pikino
10. aug 2009

vierka teba by osm za sefku nescela mat. ty by si ma stale bila. 😕

lucul
10. aug 2009

caf piki, jasne vsetko bude, take betonove modne boticky 😀 😀 😀 drahy sa da uuuplne na kratko zobere kamosov a pojdu vymahat vyplane, ja som sefom rodiny teraz 😀

vierka
10. aug 2009

lucul - no ale lepsi by bol navod na zneuzitie zamestnancov 😀 😀 😀

pikuska - no to je hrozne ked sa im nemozes dovolat... a to ma stale to s tym ockom, co si si myslela, ze ma prievan???
no vies ako "bi mne!!! rikej mi sprosta slova!!!" 😀 to je moje 😀 😀 😀

lucul
10. aug 2009

ale zahrala som sa dnes na dobru, poslala som im vyplaty, aj ked tym co maju rovnaku banku som dala splatnost az zajtra, nech nemaju velke oci 😀

vierka
10. aug 2009

ty proste vies ako ich prinutit chodit za tebou po kolenach, prosit a milost a bozkavat zem po ktorej chodis 😀