Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vanilkka
19. aug 2009

piki heslo OKTOBER 😀 😀 😀

pikino
19. aug 2009

budem tam 😀

vierka
19. aug 2009

pikuska - no tak v tom pripade mna boli cele telo 😀 😀 😀 ked uz hovorime o maseroch 😝

uz som isla napisat, ze masaroch 😀 😀 😀

vani - heslo si pamatam 😀

pikino
19. aug 2009

aj ten by sa hodil nejakeho steaka naporcovat,prosim prepeceny s gratinovanymi zemiacikmi diiiiik 😀

vanilkka
19. aug 2009

vierka ten mail si teda pozri co som ti teraz poslala,,,,,,,,,a sed pri tom 😨

perla200
autor
19. aug 2009

pikinko...tak ty musís byť vždy extra....tak každá dva roky a ty tri roky!!! ako nie že by som chcela otehotnieť o dva roky, ale každej to inak doktori odporúčajú... 🙂

no vanilka...tak u vás to asi inak chodí ako tu u nás🙂 ste taký štát v štáte tá Trnava 😉

vierka
19. aug 2009

vani - to som uz videla 😨 😀

perluska - jasne, mi tu mame vlastne zakony, aj vlastnu vlajku, aj hymnu a tak 😀 😀 😀

pikuska - no taky poraaaaadny dobryyyyyy kuuuuuuuus masa by teeeeeez nebol zlyyyyyy 😝 😀

vanilkka
19. aug 2009

ahoj perli, jasne ved sme nejaky ten maly rim 😉 .
mam vela kamaratiek po slovensku a velka cast ich takto riesila porodnu pripravu, tipujem ze aj leri ... kazda zena ma svoje skusenosti s ochotou/neochotou, s nemocnicami a lekarmi. aj kadernicke ides tam kde ti povedia, ze je dobra a zavolas jej pred tym a objednas sa na ten akt 🙂

vanilkka
19. aug 2009

baby a uz je v obehu povinne citanie 😀 ikea rozposlala nove katalogy 😀 😀 😀

vierka
19. aug 2009

vanilka - no som zvedava ci to povinne citanie pride aj k nam... hodilo by sa mi to tam teraz prevetrat 😀 😀 😀

vanilkka
19. aug 2009

nepride ☹ nas stat v state nemysli na dediny,,,chod to len do mesta ☹

vierka
19. aug 2009

boooze a ja som naivne opustila taketo super mesto - skoro ako Vatikan 😀 😀 😀
no nic, pridem na navstevu, spravis kavicku a snad mi dovolis v nom aspon polistovat 😀 😝

vanilkka
19. aug 2009

ja ho tiez nemam,,,tiez som sedlak ☹ kolegyna ho len priniesla ukazat do roboty,,,napisala som tam ci by mi ho nemohli poslat 🙂

vierka
19. aug 2009

no aspon ze si taka nemajetna vo forme katalogov ako ja 😅 nam tiez ledva pride kaufland do schranky...
ale este ze mam v TT polku rodiny, zhabem ho segre - he he he 😀

vierka
19. aug 2009

dobre babulky, pre teraz sa s vami lucim, idem domeno este toho Packa Pu domalovat... ale kolega si uz robil dnes srandu, ze uricte to vyzera super a ked to zbada, tak povie "Puuuuuuha" 😀 😀 😀
este ze nemusim varit...

tak sa majte krasne... 😀 😀 😀

Kasami - myslim na teba... este sa prihlasim z domu aby som videla ako ste dopadli... drzim palce 😉

vanilkka
19. aug 2009

pa cica aj ja fujacim za chvilocku 🙂 caute babulky 😵

pikino
19. aug 2009

ja som uz povinne citanie preluskala 😀

perluska ja som vzdy extra. 😀 taka anomalia ludstva. 😀

kasami
19. aug 2009

tak sa hlasim kocky 😉

dakujem vam pekne za vasu pozitivnu energiu 😀 😀 😀

takze folikuly na lavom vaj. su uplne nadherne a na pravom su 😀

a vysledky mi dali az o druhej, aj krv je ok, a tak som tam musela bezat, lebo mi povedali, ze si mam dat co najskor pichnuit pregnyl ... a zajtra rano ideme ... manzo na siedmu a ja okolo 9,30 .....

takze uz mam vcelicku v zadku a dnes uz asi ani spat nebudem 😀 😀 😀

vierka
19. aug 2009

vanilka - nechci vediet co som prvy krat precitala namiesto slova cica 😀 😀 😀

kasami - jeeeeeeej, to je super 😀 tak sa tesim s tebou, ze to takto rychlo pojde... tak zajtra doobeda budem na vas mysliet a ty pekne po IUI hladkaj brusko aby to proste vyslo...
myslim na teba, drz sa!!!!!!!!! 😀 😀 😀 sa teism s tebou,tusim ani ja nebudem spat 😀

kasami
19. aug 2009

dakujem Vierka 😉

zajtra budem hladkat a hladkat 😀 potom chcem ist do Parndorfu na vypredaje 😀 😀 😀 😀 😀

ale ty sa len dobre vyspinkaj, nech mas zajtra krasnuce vybuvikane babenko

inak teraz ma napadlo ... kedy ides na utz ?

a toto si skusala ? http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

vyskusaj co ti vyjde 😉

perla200
autor
19. aug 2009

kasi - držíme palce moc moc moc..

počúvajte tak potom tam mate riadny bordel v tej Trnave, ked katalog Ikey nechodí🙂)) ale ste dopredu...my sme tu na madaroch stastní, že k nám príde LIDL!!!!! 🙂

lucul
19. aug 2009

cafte baby 😀 , ja mavam tento tyzden len take vykriky do tmy 😀 😀 😀

vierka - neeeeeeeeeee, velka sefka sa slni na terase, kupka sa v bazene, polieva a robi deticky 😀 😀 😀

kasami - straaaaaaaaaasne drzim paste, musi sa zadarit 😎

a inak, ja byvam v najvacsej diere, k nam ani ikea nepachne 😠 a kaufland mame oproti baraku a tiez nist 😠 😠 😠 , ale v ikea mam zlavu 😵 😵 😵

kasami
19. aug 2009

Perli vdaka 😉

co sa tyka katalogu Ikea asi mas pravdu, ani u nas na madare 🙂 neprisiel, ale zhrabla som ho u babky v schranke v meste 😀

lucul
19. aug 2009

ahoj kasami, si tu este?

kasami
19. aug 2009

sooom 😀

a ty ?

kasami
19. aug 2009

Lucul v ktorej diere byvas ? ja som myslela, ze ja som v tej najvacsej 😀 zeby sme boli susedky 😀 😀 😀

bambi7
19. aug 2009

cafte babulky ani nemam cas pisat tak az teraz ....boli sme vonku doobeda a potom este o 17h...lebo cez to teplo sme nesli to je hrozne 😝 inac vsetko ok
a tu je co nove?

lucul
19. aug 2009

jeeeee jupi, mam otazocku, vy ste boli v tom westernovom mestecku v cechach?

kasami
19. aug 2009

boli, uz dva krat 😀

Ahoj bambi 😉

bambi7
19. aug 2009

ahojte aky ste mali den?