Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

siouxie
30. jún 2009

jasné...

vanilkka
30. jún 2009

a nic?

siouxie
30. jún 2009

vôbec. Trochu mi teraz zabrali plnotučné mlieka, ale trvalo to asi dva mesiace. A už začínam mať tyčku v hrdle, len čo vidím škatuľu od mlieka 😀

vanilkka
30. jún 2009

tak sa tes ze nemas vela kilov keby si mala tak zasa si nestastna ako zhodit 🙂 ostatne zeny ti isto zavidia 😉

siouxie
30. jún 2009

ja viem, ale tiež to nie je veľmi príjemné (hlavne keď dám kilo dole a hneď zo mňa všetci robia chorú 😔 ). Tak som sa hneď chytila, keď som si prečítala vašu debatu, že sa aspoň spýtam 😉 . Aspoň sme to skonzultovali, dík 😀 😀

vanilkka
30. jún 2009

lucim sa svinky...pa paaaaaa

lucul
30. jún 2009

caute baby, aky mate podvecer?

perli - to su teda lekari, ale asi je fakt co vravi piki, pre nich je to rutina, ale co mi chudaci pacienti 😠

siouxie - kebyze mam 53 tak som stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja mam 168cm, ale uz asi nad 60 kg, ale rada by som mala 50 😅

vani - pridi si odo mna vziat kilecka samoska venujem aj tebe siouxie 😀 😀 😀

siouxie
30. jún 2009

lucul, však ja viem... ja ani nechcem veľa, trošku 😉 Keď som bola sopláčka, mala som aj vyše 60 a to som bola stráášne nešťastná. No ale potom chvíľku som mala tak 56-57 a to bola paráda. Aj dekolt akurát, teraz už môžem tak akurát na staré fotky pozerať. Ale čo, prestanem pindať, furt je to lepšie ako niektoré "lentilky pod kobercm" 😀 😀 😀

perla200
autor
30. jún 2009
tanyja
30. jún 2009

tak to bolo nádherné s tým psíkom , dobre som sa zasmiala 😀 aspoň mi pookriali mozgové bunky
perla, ak ešte niečo podobné nájdeš, pošli , a žeby som to naučila nášho drahého chlpáčika ????? 😅
kilečká na rozdávanie mám aj ja, takže hor sa aj ku mne do radu 😀

bambi7
1. júl 2009

cafte babule ako sa mate?

ako sa vierocka citis?

perlus a ty ako ?uz 37 parada 🙂

lucul
1. júl 2009

caute papulky,
ked tu neni vierka nejak to viazne 😅

vanilkka
1. júl 2009

ahojte,,,,vierka tu bola,,,pred chvilou odisla.... 😀 chvilu sme pokecali 😀 😀 😀

lucul
1. júl 2009

ale to kecala s tebou, nie s nami 😀

perla200
autor
1. júl 2009

čaute šunky....aj ja som tu....bola som na hematologii.... a rodiť idem spontánne....žiaden cisarak sa nekoná!!!!

lucul
1. júl 2009

perli tak parada, ci nie? 😀 , ked pojdes tak musis dat vediet, nech tlacime na dialku s tebou 😉 😝 😀

tanyja
1. júl 2009

perla - ja ťa za chvíľku dobehnem s tt ,ale ty už budeš dáááávno po, ked ja budem tam kde si teraz ty 😝 😝
drahý pôjde s Tebou rodiť ? alebo ho radšej necháš doma, aby tam neodpadol ? ten môj bude doma, radšej 😀

vierka
1. júl 2009

no caute baby.... tak ja som sa este len teraz dovalila z poradne, vyse hodiny som tam cakala, ale doki bol super, aj sestricka, vzali mi asi tak tri litre krvi 😝 babatko je v najlepsom poriadku, mame dve rucicky, dve nozicky, jednu hlavicku... sme pekne po maminke 😀 babo sa pekne predviedlo pre dokim, kopkalo ako sialene a stale sa vrtelo, ze ho doki nemohol ani pomerat 😀 mame krasnu tehu knizku, krasnu fotecku (ale tu oskenujem asi az doma a pridam do albumu) 😀 a termin je stanoveny na 23.1. 2010 😝

vierka
1. júl 2009

a od stanice som isla pesi a "Jsem spocena jak vrata u chlyva!!!" 😀 😀 😀

lucul
1. júl 2009

no ahoj vierka, to je super, ze tak dopadla kontrola, takze sa mozes tesit na tesive miminko a budes mavat aj ty party v brusku 😀 😀
a gratulka k najvzacnejsej knizke 🙂

vierka
1. júl 2009

lucul - dikes.... 😀 no jasne, bude mejdlo 😀 to jaaaaa mooooozem 😀

pikino
1. júl 2009

ahojky micky

chystaaa sa mejdlooo aj jaaaaa scem. chipsy a lacneee pivo to je moje. 😀 😀 😀

vierka super ze je vsecko v poraadecku. cakaaam na foto. 🙂

my sme dnes boli na poradni mame 5100g a 59 cm. je to moje sikulkaaaa

vierka
1. júl 2009

pikuska - fajn, tak si zvana do mojej maternice na mejdlo 😀
doma naskemujem a hned potom pridam....
fuha, ze jake miery??? za take by sa nemusel ani riadny chlap hanbit 😀 😀 😀

lucul
1. júl 2009

to je dnes akoze doktorsky den? 😀

piki super miery, to ste si naplanovali? 😀

vierka, kolko miesta mas va maternici? sak take mejdlo nem zle, aj ja sa pridam 😀 😀 😀

vierka
1. júl 2009

lucul - no to co dneska do mna doki strkal malo asi tak 30 cm - takze miesta je tam asi dost 😀 😀 😀 😝

lucul
1. júl 2009

to si odhadla odo oka a daj este na sirku, nech vieme co si mame obliect 😀 😀 😀

take miery odo oka mam rada, uz asi rok sa rehoceme na miere 17cm, ale to vysvetlim potom niekedy osobne, nech sa aj vy zasmejete 😉 😀

perla200
autor
1. júl 2009

PIKI....vy ste teda riadne babizne...skoro ako my🙂)))

pikino
1. júl 2009

perlus u teba je aky odhad na vahu?

to mejdlo beriem, ked budes mat vierka zajtra brucho akobalon tak to sme ja a lucul 😀

vierka
1. júl 2009

baby nestraste - sa mi bude celu noc o vas snivat 😀

lucul - ja poznam taky vtip, ze co povazuju chlapi za 20 cm - tak to mozno myslime to iste 😀 😀 😀
a ty nemas nahodou v piatok prist do TT??? ci to sa mi len zda??? 😅 lebo s vanilkou sme sa dnes doholi na piatkovej kavicke 😝

vierka
1. júl 2009

no inak baby na infarkt - nas bubacik mi voooobec nejde oskenovat ☹