Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
28. jún 2009

juli jasne, ale hlavne su to tie najkrajsie kilecka, nie? 😀
len tie moje nie su velmi pekne, ale aj ja to zhodim, dufam 😀 😀 😀

juliett99
28. jún 2009

jasne lucul teraz sa z tych kileciek veru zienky vyzivaju,,, 😀 😀 😀 ja teda urcite, netrapim sa kolko priberiem ale aby drobatko bolo fit 🙂

pikino
28. jún 2009

cafte mrcky, zajtra tu nebudem az niekedy na obed. idem na preventivku.
nech ma kuknu cu nemam zapal svindlov. 😀

perluska nemas dole brusko. to este zdaleka nie je na porod.

ja som nabrala 20 kil a este mi zostava zhodit 5 ale tym sa nesce. a navyse po cisaraku sa nesmie polroka namahat brucho takze stale som ako v piatom mesiaci a kvoli mliecku sa nesmie cvicit lebo potom je kysle. ale co kaslat na to
vsak buduci rok to zhodim. neplanujem kojit dlhsie ako rok. malu scem zacat od decembra odstavovat.

perla200
autor
28. jún 2009

no pikino to si myslíš ty! dnes prišla svokra na návstevu a prvé čo bolo....maš dole brucho už pôjdeš... a ja že nepôjdem nikde.

lucul
28. jún 2009

perli, vraj ked das minimalne dlan pod prsia a brucho mas pod nou, tak vtedy sa da cakat do dvoch tyzdnov, tak skus 😉

lucul
28. jún 2009

perluska, ale podla tych fotos co si dala, tak brucho hore 😀 , takze nikam nejdes 😀

perla200
autor
28. jún 2009

a hodím vám tam aj dnes inú fotku aktuálnu a zhodnotíte to

perla200
autor
28. jún 2009

mate to tam

vierka
29. jún 2009

dobre ranko baby 😀

ako vidim, tak tu uz je to vsetko v stadiu, ze sa tu uz chudne, kam sa podelo to, ze sa tesime z kazdeho kilecka??? 😕 😲 😀

tanyja
29. jún 2009

ja sa tešíííííííííííííííííím, tých mojich 5 kg je úúúúžasných, ak nemám svoje zásoby, tak by som to moje brucho ani nevidela 😀 😀 😀
vierka, ty máš termín skoro na moje narodky, ja som o deň skôr 😀
a fotky radšej nepridám,lebo ja sa nefotím 😝

perla200
autor
29. jún 2009

čaute..... teda dobré ránko....kedže v noci som zase buntošila apodarilo sa mi zaspať až pri telerane tak teraz vstavem 😅

tanyja prečo sa nefotíš....pozri na moje erotikuš fotky 🙂

lucul
29. jún 2009

cafte babulky

vierka - tehule sa tesia z kazdeho kilecka a netehule zasa nie 😅

perli - idem kuk tie foto a poviem ti

lucul
29. jún 2009

tak som to kukla a podla mna je nebezpecne stale hore tak sa nemas coho bat, este sa nacakas, este nedas pod prsia ani polovicku rucicky nie este celu dlan - tos moj nazor

bambi7
29. jún 2009

babule to mam uz pisat sem?

lucul
29. jún 2009

ahoj bambi - ano, tu sme vsetky, ako sa mas, co malinka?

bambi7
29. jún 2009

tak ahojteee babulkyyy ja si pisem to tej druhej temy 😀 no neva

lucul ahojjjkyy dakujem za opytanie mame sa ok sice nas trapi brusko ale do 3 m je to bezne len ma viac trapi ze nevie vecer zaspavat trva to aj 3 hodky a stale plac a nic nezaberaaaaaaaa ☹ inac sa mame ok

a ty ako?

vierocka tt pekne naskakujuuu tesimmm saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lucul
29. jún 2009

bambi - snad ju nebude dlho trapit to brusko 😒, mozno o chvilu pochopi ze spinkat sa ma a vyrastie z toho 😉

a ja? no pomalinky, ja pojdem este raz na krv, ale uz mame povolene snazilkovat, tak sa tesim, snad to coskoro vyjde 🙂

bambi7
29. jún 2009

lucul jasne ze budes coskoro tehuuuu moccc drzkam palceeeeeeeeee

lucul
29. jún 2009

dakujem, ale nejak sa tym momentalne nestresujem, proste raz to prist musiiiiiiiii

bambi7
29. jún 2009

jasne ze pride ked clovek najmenej caka 😉

lucul
29. jún 2009

jasne, ved vierka je nas chodiaci zivy priklad 😉 😀

perla200
autor
29. jún 2009

bambi....ale aj vy pekne rastiete....
ano už píš sem....predsa názov nové snažilky je predsa len taký divný, ked sme tu skoro vsetky tehulky a maminky....

lucul...dakujem si ma upokojila, idem dnes cvičiť a opýtam sa našej pôrodnej babizni....tá vie určiť skoro na den podla brucha....

lucul
29. jún 2009

perli ja mam este v zivej pamati ako svagrovej povedali ze do tyzdna porodi a to pod prsia dala obe dlane a skutocne, v pondelok jej to povedali a v sobotu bol drobec na svete 😅

perla200
autor
29. jún 2009

tie staré bosorky to vedia povedať....a ona robí 30 rokov na pôrodných sálach a zažila fakt asi vsetko tam...tie jej zážitky.... napr. že cigane porodia normalne v spánku....ani sa nezobudia..... 😖

lucul
29. jún 2009

to fakt, u nas v rodine to vedia tiez vsetci, pri kazdej im to vyslo, este aj pohlavie, hrozne 😀 , mam v rodine same bosorky 😀 😀 😀
a cigani - no hrozna chasta, nemaju problem s nicim, aspon tie co ziju spindurskym zivotom, lebo draheho brata zena je ciganka, ale strasne pedantna, cistotna a pracuje a ona deti mat nemoze, to uz je aka spravodlivost 😒

vierka
29. jún 2009

tanyja - tak mozme potom aspolu pit a zapijat narodenia 😀 😀 😀

bambi - ahojcek... mozno ta nepotesim, ale kamoske sa vyjadrila doktorka, ze problemy s bruskom mozu byt az do roka, tak len dufam, ze to nebude aj ten vas pripad a ze sa to da coskoro na pravu mieru 😉
hej, hej, pekne mi to naskakuje, si to nestiham ani uvedomovat 😀

lucul - no ja ti len zelam, aby si nemala zase az take RAZ ako ja, ale omnoho, omnoho skorsie RAZ 😀

lucul
29. jún 2009

vierka mne staci do konca roka raz a poriadne 😀

perla200
autor
29. jún 2009

vierka zachvílu mame narodky!!!!!

tanyja
29. jún 2009

perla - ty máš riadne erotikuš fotky, nemôžem ti predsa konkurovať 😀 😀 😀 ale možno sa k tomu dokopem a nejaké to foto spravím, radšej by som fotila naši lásočku Aliho ten je sladký na schrumstnutie 😀 je akurát tak do ruky a má 1,55 kg
ale čo ma teší, že mám aspoň normál prsia 😀 😝 ň
a kto má narodky ? mám rada dobošku tortu 😝

vierka
29. jún 2009

perluska - no len som zvedava ako ich oslavime, ked ani jedna nemoze pit 😕 😲