Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
22. sep 2009

na sak uvidim ako budem pokracovat s teplotou a bud tym prastim, alebo si kupim digitalny teplomer 😀

juli, ja som vravela, ze my sme na rovnakej vlnovej dlzke, obe nas napadaju hovadiny 😀

kasami
22. sep 2009

ja si myslim, ze prave ortutovy je ten lepsi ... ale aj moj muz povedal, ze ten nas asi nefunguje, ked Sergejkovi nameral vo stvrtok teplotu ... lebo ze on ziadnu nema

takze my mame taky zivy a tvrdohlavy teplomer ... ale asi ti ho radsej nebudem ani nukat


no to teda asi ste ... Juli to pochopila 🙂

lucul
22. sep 2009

no ved uvidim co bude robit zajtra ten teplomer a pozajtra a az do mrchy, ale prsia ma bolia statocne, vyzera to tak, ze sa mi cyklus dostava do starych minulorocnych kolaji a to som stastna, keby mi to niekto povedal pred rokom, tak ho asi dakam poslem 😀

kasami
22. sep 2009

bolia ta prsia ?

a nie je to nahodou iny priznak ?

lucul
22. sep 2009

neeeeeeee neni

inak drahy ratal, ze keby sa zadarilo, tak ma najkrajsi darcek k narodkam, vyslo by narodenie na jeho narodky, tak vravel, ze aspon zistil kedy ho rodicia urobili 😀

juliett99
22. sep 2009

no ked sme sa videli ,, mali sme pocit ze ako by sme sa poznali vsak,, lucul,,?? 😉 😉
Inak aj s tigi som mala taky pocit,, 😉
lucul a kedy by si mala mat ovulku??

kasami
22. sep 2009

jaaaj
tak vy ste sa opicili po fotrovcoch 😀
no pekne 😀

prepac ale musim uz ist do hajan ... manzo tu stepuje okolo stola ...

ale zajtra by sme si mohli dat zase rande tak po osmej ... co povies ? mas uz nieco 😀 😀 😀

lucul
22. sep 2009

kasami jasne, zajtra o osmej rande 😀 dame chipsy, jo? dobru noc

juli ja ti neviem kedy mam mat ovulku, ked som otehu tak som mala 10DC a teraz nie a nie dojst, ale vajecnik picha, tak neviem

juliett99
22. sep 2009

tak moja ako ti piki nariadila snazilkuj obden,, xixi drzim palece,,
idem aj ja do hajan,, zajtra by som tu mala byt drahy bude v robote,, 🙂 🙂 🙂

kasami
22. sep 2009

oki 😉
ja dodam chipsiky a pukance a ty sa postaraj o burciak 😀

zatial dobru noc, pa

lucul
22. sep 2009

dobre ja donesiem burciak

majte sa a dobru noc babulky 🙂

juliett99
22. sep 2009

hmmm provokaterky,, ze chipsi,pukanceky a k tomu burciacik,,, no toto budu mi sliny tiec,, gebrit budem celu noc xxixix 😀 😀 😀
pekne snicky

vierka
23. sep 2009

dobre ranko baby 😀

vidim, ze vcera tu bola silnaaaaa debata 😀 😝

juli a som mnou si si tak neprisla??? ved pockaj 😠 😀 😀 😀

a inak som si vcera merala obvod pupku (konecne) a moje aktualne miery su: 90 - 101 - 90 😀 😀 😀

vikinka81
23. sep 2009

Kuken rano......kde ste babulky 😀 🙂

juliett99
23. sep 2009

dobre ranko vsetkym ,, 😉
ziralivec,, ale ano prisla ved sme si padli do oka nie??? 😀 😝

tigi
23. sep 2009

caute zeny 😝 ja mam dnes dovolenkuuuuuuu 😀 😀 😀 lehnim si na gauci, pozeram MASH 4077, pijem kafco, bastim kolacik a konecne vas mozem ist pozdravit. 😀

vikinka81
23. sep 2009

No tigi, ty sa mas......a co budes po ranajockach, robit? 😵

Kde si sa tulala ostatne dni 😝

juliett99
23. sep 2009

sewas tigi,,,tak ty si nam takto vegetis,, no super ved aj to treba 🙂 🙂 🙂

tigi
23. sep 2009

ahoj vikusik 😵 nejak som tu nemohla byt 😝 vela moc prace. dnes idem na 11:00 dokimu pre vysledky z hormonalneho profilu z krvi a potom do mesta povybavovat nejake veci. dovtedy lenosim. 😀 uz mi volal sef, ze kde som a ja ze doma, ved si mi vcera podpisal dovolenku. 😝 😀 😀

ahoj juli 🙂 vy uz ste pekne pokrocili so stavbou, vyzera to dobre. uz to asi nebude dlho trvat, vsak? 🙂

vikinka81
23. sep 2009

Sefinovi, pekne chybas.....aky su na tebe zavisly 😀 😀 😀

Tak pekne odychuj a pozdrav dokiho....a uz si mala mrchinu 🙂

juliett99
23. sep 2009

dufame ze nie moja,, z Robim sme sa dohodli ze pojde po izbach a tak vcera zacal natahovat omietku v detskej,, a dnes bude este druy krat sadrovat a brusit.. chudatko moje ledva rano vstava.. 😒
tigi takze dnes drzime palceky aby bol profil OKI,,, cakame na infosky,,
a en tvoj sef spal ked ti podpisoval dovcu??? 😀 😀 😀

lucul
23. sep 2009

cafte kuratka 🙂

vierka tu to musi zit aspon vecer 😀

tigi no dost, ze sa aj ukazes, hrozne s tebou, som zvedava co ti doky povie 🙂

tigi
23. sep 2009

vikusi mala som strasne dlhy cyklus, ale mrchina nakoniec dorazila, tak som isla na krv a dnes idem po vysledky. sama so m zvedava co mi povie. 😉

juli je to narocne chodit do prace a potom este doma robit do vecera. verim ze ma toho Robi dost. a ty ako sa mas? ste so Samkom v poriadku? 🙂

cau luculi - prepac mami, polepsim sa, slubujem. 😝 😀

zlato115
23. sep 2009

Ahojte...

lucul dakujeme 🙂

lucul
23. sep 2009

tigi myslela som si 😀 a s tou dovcou to poznam, ked tatkovi poviem, ze nepridem beriem si dovolenku, tak mi v den dovolenky zavola, ze nieco strasne surne potrebuje 😠

perla200
autor
23. sep 2009

čaute morky....tigi servus....bože pamätám si ked som sii zobrala den dovolenky v týždni to bol sviatok 😀 😀 😀
ale hoci som namaterskej tak sa vedúca stále o mna zaujíma🙂)))

zlato - sandrikaje krásna....

ja sa tesím na dnes, lebo manzo mi slúbil nákupy...aj so simi ideme na výlet...on si ide kúpiť veci do školy, v piatok nastupuje - to bude amengloria....a hádam sa aj mne niečo ujde?

juliett99
23. sep 2009

tigi zatial sa drzime,, Sami poslucha veselo - bolavo si kopka v brusku a natahuje sa len necham kde berie tolko miesta na roztahovanie,,
dnes som zas mala zly sen rodila som ,,zacala som zas silo krvacat dala som si 3 vlozky no aj tak som pretiekla,ale do nemocky sme nestihli dojst 😠 😠 ☹ ☹ nocne mory,, fujjjjjjjjjjjjjjj ☹

zlato115
23. sep 2009

prluš dakujeme 😉

juli, tak to bola fakt nočná mora, treba mysliet na krásne veci a prejde to 😉

lucul
23. sep 2009

perli, tak to sa zacinam bat materskej, presne ako ty pises, ked vezmem svagrovu niekam, tak sa vytesuje, ze ju vyvencim a neni len doma a v okoli domu 😅

juli ty mas teda sny, ale este aspon 2tt vydrz

juliett99
23. sep 2009

zlatko,, ja ani na take zle veci nemyslim,, nechapem kde sa tie sny beru,, vsak ani take filmy nepozeram iba komedie alebo romanticke,,alebo s Dadom rozpravky, 😉

perli,, takz e dnes ma sden nakupov?? hmm som zvedava co sa ti ujde,, 😵