Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kasami
23. sep 2009

no a u nas behaju susedove mysi 😝

tak ty si na tom asi lepsie 😉

lucul
23. sep 2009

juli, ale zas nechceme vychovat zo samka hned maleho alkaca, to este neni na svete 😀

juliett99
23. sep 2009

kasami ,, asi daco chce od mangelika,, 🙂 🙂 🙂

ja vam mozem tak akurat pozvat na fatru ak budete mat kyselinu z toho buurciaku,, 😀 😀 😀 😀

tigi
23. sep 2009

u nas sa dievcata mysi objavuju iba mrtve na rohozke, ked sa nase cici pride pochvalit. 😅 ale obcas ich dovlecie aj zive, to ju musime ratovat, aby nevbehla do domu, lebo vzdy je strasne nadsena a chce sa s nou pochvalit. 😀

lucul
23. sep 2009

tigi, ty mas asi lepsi trening

baby pekne od vas, tak ja sa s vami delim a vy takto, juli dones pohar podelim sa s tebou 😀

juliett99
23. sep 2009

uz si nechaj ked si mi nechela dat ja mam svoju manky fatru,, uz mi ide tak kyselina na nervy,, 😠 😠 😠

kasami
23. sep 2009

ja ? ja nic od manzela nechcem 😀 len nech mi hladka chrbatik kym si tu s vami pismenkujem 😀

Tigi, no nasa zlata fenecka dnes jednu mys chytila a zozrala 😝
nechcela pochvalu ...neprisla sa pochvalit ... ona ju normalne zozrala

juliett99
23. sep 2009

kasami no sak potom ked dopismenkujes,, mozes daco chciet no nie,?

no teda to mate vycvicene tedaaaaaa,?? jednej sa pride pochvalit a druhej ju zozerie,, a ten nas hafam nam zas stihol zadrhnut macku,,, to bol sok ked som rano otvorila dvere ked sme isli do skoly,,
dadus ani na dvor nechcel ist von.. 😠

kasami
23. sep 2009

to mi ani nehovor ... ja ich tiez budem musiet ucit zvyknut si na seba 😝

tigi
23. sep 2009

kasi je to asi proste lovec ta vasa fenecka. ta sa s mysami nepara. 😀 😀

oukej zabky moje. idem na kute. dakujem vam za podporu, citim sa hned lepsie. 😵 dobru noc. 🙂

lucul
23. sep 2009

kasi, to mas dobre vymyslene s nami randis a mangel ta hladka 😀

lucul
23. sep 2009

dobru noc tigi

ja chytene zveri nemusim, ked si predstavim, ze tatova macka chytila mys a vnutri sa s nou zacala hrat 😝 a nakoniec ju zozrala, len chvost jej trcal fuuuuuuuuuj 🤐

juliett99
23. sep 2009

tigi dobru nocku a pekne snicky,, som rada ze sme ti urobili aspon trosku naladicku,,, 🙂 🙂

no ale uz sa aj ja lucim,, idem hodit sprchu a trapit sa s kyselinou,, dobru nocku vam prajem babulky, a pekne sladke snicky 🙂

kasami
23. sep 2009

Tigi dobru noc, a netrap sa prosim

Lucul ty si niekedy taka trefna 😀 😀 😀

lucul
23. sep 2009

dobru noc juli

kasami vyzera to tak, ze sme tu ostali same, takze dopijeme naleju nam a pujdeme 😀

kasami
23. sep 2009

dobru Julie

Tak ako Lucul, tak sa pochval ako planujes najblizsie dni a noci ? zacnete sa udobrovat ? a dziga dziga bambino ?

lucul
23. sep 2009

jaaaj moja ja ti netusim, noci urcite a dni, no aj to mozno ked dorazi za mnou do kanclu 😀 no ved udobrit sa treba a ked z toho vzide aj bambino o to lepsejsejsie, nie? 😀

lucul
23. sep 2009

dobre moja idem ja, niekto sa tu nuka, ze mi pomasiruje chrbatik, tak uvidim kde to skonci 😀
dobru noc 🙂

kasami
23. sep 2009

oki
tak krasnu noc
pa

juliett99
24. sep 2009

dobre ranko tu sa to dnes nejako flaka???

kasami s lucul tusim vyspavaju opicu z burciaciku,, 😀 😀 😀 😀
a kde mame ostatne babulky????????? 😕 😕 😕

lucul
24. sep 2009

no dovol, ziadna opica nebola 😀

inak dobre rano 😀
studujem moj uzasny graf, uz mi to hodilo ovulu, takze uz mam po nej a podla toho sme vtedy keksikovali intenzivne, tak som zvedava 😵

juliett99
24. sep 2009

no dobre tak opica nebola ale dufam ze masaz chrbatika bola 😝 😝 😝 alebo zeby aj ina masaz?? 😝 😝
takze ste keksikovali tak som zvedva aj ja ci daco bude,, 😉

lucul
24. sep 2009

no masaz chrbatika bola a bola 😀
len na figu, ze ten graf to ukaze az po ovu, takto clovek musi na to hupsnut ako citi 😀 a ked chce, nie vtedy kedy ma 😝 😀

tigi
24. sep 2009

caute zabky 🙂 inak mne sa chce dneska strasne spat a boli ma hlava. ale ziaden poopicny (ake dobre slovo 😝) stav nemam. poslite ma niekto domov. dnes ma tu asi aj natiahne kym budem moct odist.

luci takze to bola ovula? paraaada!! no a ked to bol este k tomu ten udobrovaci sex, pred ktorym bol zrejme chlapec chvilku abstinujuci 😝 tak by to mohlo vyjst uplne paradne. 😝 😵 😀

lucul
24. sep 2009

tigi tak sa zbal a sup domov spinkat (staci takto?) 😀
no ved uvidime, nepredbiehajme udalosti, vcul cakame necakame mrchu 😀

tigi
24. sep 2009

vdaka lucul, teba mat za sefku... 😝 😀 😀 😀 no jo, ja tiez nerada predbieham, nechame to uz len na prirodu. 🙂

no a prave mi sefino pridelil pracu ktorej sa musim hned venovat... 😖 idem na to.

lucul
24. sep 2009

no tak nepomohlo ta poslat domov, tak pracuj, aj ja si idem daco urobit, lebo dph sa blizi, bleeee 🤐

jasne, nechame to na prirodu, co sa ma stat stane sa 🙂

vevoncek
24. sep 2009

ahojte

tak som tu aj ja dúfam že dnes budem môcť viac písať ako inokedy včera sme domaľovali obývku a dnes ju musím poumývať a navoskovať podlahu a ešte ma čaká varenie takže je toho dosť preto nestíham byť na nete

vevoncek
24. sep 2009

čo ma táááááááááááááák veľmi mrzí

lucul
24. sep 2009

cau vevon, ale opatrne umyvaj, nie ze sa budes namahat 😠