Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
24. sep 2009

no caute baby, uz som tu a som tu bez kolegyne, takze sa vam mozem do 14.00 nerusene venovat - konecneeeeee 😀

sladka voda sa dala, vydrzala som na lacno az do 11.00 a potom som si dala obed, ktory bol desne pikantny, tak som len zvedava co to so mnou spravi 😅 vysledky budem mat na dalsej poradni... inak vsetko v poriadku, pribrala som dalsieho pol kilecka, takze v pohode 😀
inak vcera som sa este oklamala o 5 eury - o ktore som prisla... no amater matematikar a este k tomu blondinka a takto to dopadne 😀
ale dneska nam maju doviezt skrinu a komody do detskej, tak sa tesim, budeme zajtra a v sobotu montovat a od buduceho tyzdna chystam vecicky 😀

pikino
24. sep 2009

ahooj vierkaaa. 😀

to je super ze je vsetko super. ja ti normalne zavidim teraz ten cas priprav a to nadsenie aaaach. 😵

lucul
24. sep 2009

caves vierka, super len pekne priberaj 😀

piki a uz ta to akoze preslo?

vierka
24. sep 2009

no caute zeny 😀

pikuska - sice utz nerobil, ale ked som maleho videla v nedelu, tak som taka spokojna 😀
no mne dneska doki vytkol, ze kedy sa konecne zacnem stazovat ze mi nieco je 😀 a ja sa nenormaaaaalne tesim... manzo bude od buduceho tyzdna chodit na tyzdnovky, tak sa aspon zabavim "chystanim hniezda" 😀

lucul - no zatial je to 5.5 kg za doterajsie tehu 😅 tak uvidim ako pojdem z vahou hore 😀

a sladka voda v pohode, ale asi mi nestacilo, lebo uz tlacim banany v cokolade 😝 😀

pikino
24. sep 2009

lucul nie ale uz to neni ono uz je darcek rozbaleny. 😀

pikino
24. sep 2009

vierka to je asi tym ze cakas chlapceka vtedy nezvykne byt tak zle. aspon v mojom okoli baby co cakali chlapcov ani nevedeli ze su tehu.

vierka
24. sep 2009

no moja segra to mala opacne, pri malej bolo v pohode a pri malom aj vracala a bola viacej unavena a tak...
takze uvidim 😀

lucul
24. sep 2009

piki, ale nikdy nevies, co z toho vyraste, stale je to plne prekvapeni 😀

vierka, len si daj, ved si vobec nepribrala, a preco sa mas ako stazovat, ked ti je raz dobre tak ti je dobre 🙂

tigi
24. sep 2009

piki tekvickovu polievku?? mnam, to ja luuuubim. 😝 😝 😝

vierka vitaj. 😝 😀

inak ta moja grckajuca kolegyna ma teraz drzheho chlapca, pri prvom pregrcala cele tehu a toto druhe bolo uplne bezproblemove. az sme si mysleli ze to bude baba a bol to chlop. 😀

tigi
24. sep 2009

chcela som napisat ze druheho chlapca, ale mozno ked vyrastie bude aj drzy... 😀

vierka
24. sep 2009

tigi - ved ja tiez pozeram, ze ci neviem uz vazne citat, alebo ze ci si ty spravila chybu 😀

lucul - ved na manzela sa mu tam hadat stazovat nebudem, od toho su iny lekari 😀 😀 😀

kto ma tekvicovu polievku????????????????????? 😝

lucul
24. sep 2009

ahaaaaaa uz som to pochopila, blik, musim si dat prec tie blond pramene 😀 😀 😀

vierka ved skus, uvidis, co ti povie, mozno to ma suvis s tehu 😀

vierka
24. sep 2009

to urcite nie je tehotenstvom 😀 😀 😀

perla200
autor
24. sep 2009

piki....mne ani raz nebolo zle až na toho zubára🙂

vevoncek - no vyzerá to že simonke je lepšie nechcem to zakríknuť....

vierka - mne tá glukoza celkom chutila aj som si grgla po nej fajím🙂

simonenka zachrnela ktovie dokedy...idem k nej si lahnúť

dnes ráno vstala o 7.h a hovorím simi ešte hodinku, zobrala som ju k sebe do postele a neviem čo robila tú hodinu ale bola ticho...či spala neviem...ale ja som spala🙂

vierka
24. sep 2009

perluska - jasne, chod si odpocinut, aby si mala potom silu ked bude Simonka hore 😀

lucul
24. sep 2009

baby, ja mizim, padam, odchadzim 😀 a zajtra mam home office jupiiiiiiii, tak tu budem mozno skor ked zvladnem vstat z postele 😵

majte sa krasne, papa 🙂

vierka
24. sep 2009

no zrovna ked mam teraz cas tak tu nikto neni 😅

lucul - tak pa pa pa a uzi si krasny zbytok slnieckoveho dniku 😵

pikino
24. sep 2009

ja mam tekvicovu polievku ale taku inu mnamkovu s chilli

vierka
24. sep 2009

no ja mam paliveho dneska akurat tak dost 😅 ta dnesna davka bude este asi jedne krat palit 😀
ale taku normalnu by som si veru dala 😝

vevoncek
24. sep 2009

tak už som tu aj ja zase bola som sa napapať a trochu si ľahnúť

vierka no super ďalšia poradňa za tebou ja idem zajtra tak som zvedavá zajtra by malo byť aj morfo sono a potom na ďalšej poradni aj tá sladká voda a 3D sono tedá aj kilá máš supe že 5 kil to je paráda som zvedavá koľko budem mať ja 😀

inak ja som na tom tiež tak že mi nebýva zle a veľmi sa teším aj na kontroly a aj na pripravovanie hniezdočka čo už čiastočne prebieha a tiež nemám žiadne problémy čo ma nesmierne teší lebo to asi nebýva veľa žien čo tehotenstvo tak dobre znášajú

perli tak to som rada že je Simonke lepšie dúfam že to tak zostane aj naďalej ste si vytrpeli obidve teda

vierka
24. sep 2009

vevoncek - no som zvedava co sa v tebe skryva, mozno ti to uz aj zajtra povedia... a na to 3D sa ides objednavat, alebo tam u vas netreba??? aj tu sladku vodu zvladnes 😉
ty si podla mna zatial pribrala 5 dekov 😀 😀 😀 ale ved to je jedno, hlavne ze babatko ma vsetko co potrebuje a je mu proste dobre u maminky 😀

no ved este uvidime ako to tehotenstvo bude koncit, ale ked je to teraz take super, tak aj to vsetko okolo toho je super 😵

dobre baby, ja sa pre teraz lucim, idem domov, potom ma manzo vyzdvihne a ideme domov a privezu nam tie skrine... tak potom zajtra napisem ako to vyzera a potom to pofotim ked to bude zmontovane... tak vam zelam krasny zbytok dniku, pa pa pa 😀

vevoncek
24. sep 2009

no aj ja som zvedavá čo sa vo mne skrýva ak sa to dozvieme tak vám dám hneď vedieť ak nie tak potom po 3D hádam už hej no ja sa na to 3D objdenávať nemusím moja doktorka to tam má takže mi to hneď aj spraví tak som rada že nemusím kôli tomu niekam cestovať a objednávať sa . Ja sa celkom teším na tú sladkú vodu všetky ju tu opisujete a vo mne rastie zvedavosť aké to asi tak je??? 😀
no neviem myslím že som asi aj viac pribrala ale nechám sa prekvapiť u doktorky, lebo doma keď sa vážim tak mi zakaždým ukazuje inak ako u doktorky a vždy viac takže sa už ani nevážim spolieham sa na doktorkinu váhu ktorú jej mimochodom potom niekedy znárodním, lebo mi ukazuje menej ako moja doma alebo im ju vymaním za moju 😀

vierka tak sa maj krásne pekne to pomontuje a teším sa na foto je to úžasné toto zariaďovanie ja sa teším ako malá z toho 🙂

juliett99
24. sep 2009

dobry vecer kde ste??

vierocka zabudla som sa spytat tebe tiez naordinovali clostyl pri stymulke,? 😉 mala som sa to spytat este rano ale nebola si tu,, asi ti este brnknem,, 😉

veve takze zajtra budeme obe na poradni,, netrpezlive co,? 😀 😀 😀

lucul
24. sep 2009

ahoj juli, ja som uz tu, bola som si zacvicit a teraz sa mozem vyvalit 😀
aj ty ides zajtra na poradnu? drzim paste 😉

juliett99
24. sep 2009

no veru aj ja,, uz sa neviem dockat,, 😉
lebo mam nejake divne pobolievanie v podbrusku a tlaky do krizov a na konecnik,, 😒 😠
a ako bolo na cviceni??

lucul
24. sep 2009

tak si lahni a vyloz nohy, to neni sranda 😒
super bolo, tesim sa vzdy ked tam idem, aspon troska sa odreagujem z toho stereotypu

juliett99
24. sep 2009

sak lezim mojka,, no do srandy nieje teraz nikomu doma,, hadam je to uz len cas poslickou,, 😉 a nie cas pre Samiho,, 😵

lucul
24. sep 2009

tak si skus sledovat, ci to je pravidelne, aj kamoska, co som k nej mala ist vcera, tak minuly tyzden bola v nemocke na udrzanie a tento tyzden podpisala truba revers, lebo musela dokoncit dph, ale ma segru u seba, ktora jej s malou pomaha, ona ju nemoze zdvihat, ale musi este tyzden aspon vydrzat, ale ty musis vydrzat este aspon 2tyzdne 😒

juliett99
24. sep 2009

uz sa stalo,, nieje to pravidelne,, no ved uvidime zajtra na poradni co mi dr.. povie,, neviem sa dockat..
veru veru moja ja este minimalne 2tt musim vydrzat,, 🙂
my mame od zajtra jarmok,, a takkkkkkkkkk by som islaaaaaaaaaa,, no nepojdem budem cakat na dobroty domka, 😉

lucul
24. sep 2009

no tak kym neni pravidelne a vodu mas, tak je zatial dobre, len lezkaj, nenamahaj sa, nestresuj sa a bude dobre

jaky som ja odbornik, uz vidim seba jak by som stresovala ako sa poznam 😀

co tam po jarmoku, plno ludi, tlacenica, pachy, doma ti bude lepsie, aj buduci rok je jarmok 😉 a buduci rok ta mozno pozvem k nam na vinobranie ak budem doma 😉 😀