Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

chuchu86
28. sep 2009

baby, a vlastne ked ste boli tehotné ako ste boli na tom - myslím na sex ? 😀 😀 😀

perla200
autor
28. sep 2009

chuchu....mas môj úprimný obdiv🙂

my sme začali s tvrdou drezúrou režimu samostatného zaspávania v postielke....dnes nam to trvalo dve hodiny ale zaspala...musela🙂 tak nam držte palce, už mi muž isiel kúpiť guaranu!!!!!

vierka
28. sep 2009

pikuska - no moj tiez spravi, ale tiez sem tam pocuvam, alebo to spravi takym stylom, ze ja to po nom este "doladujem" 😀
ale na fotky s krstu som zvedava 😀

chuchu - ja + tehotenstvo + sex - ja som na tom myslim velmi dobre... hadam aj lepsie nez moj mangel - ja by som mohla stale 😝 😀

perla200
autor
28. sep 2009

my sme sexovali tiež celé tehu, len posledný mesiac moc nie...už som bola ako velryba, ale to by mi nevadilo ale to teploooooooooooooooo.....a inak sme sexovali 4 týždne po pôrode 😲

no ja na fotkách krstu vyzerám akoby som bola stále tehotná takže nič si z toho nerob piki 😀

chuchu86
28. sep 2009

v druhom trimestri to chutilo aj mne tretom už sme to nerobili, vadilo mi bruško

chuchu86
28. sep 2009

perli a ty si mala cisársky alebo normálny pôrod ?

pikino
28. sep 2009

mi sme nesexovali vobec. mali sme to zakazane.

vierka
28. sep 2009

chuchu - treba prestudovat kamasutru a nastudovat polohy kde ani to brucho nevadi 😀

perluska - no ja obdivujem moju znamu ktora da pekne maleho do postielky a on zaspi sam... tak by som to chcela aj ja 😅 ziadne nosenie na rukach, alebo byt pri postielke kym nezaspi 😀 tak uvidime 😅 😀

perla200
autor
28. sep 2009

ano piki panna vieme🙂

chuchu mala sa narodila 4400g a 52cm a cez moju úzku panvu by nepreliezla ani keby čo...čudujem sa ako ju mohli vytiahnuť cez tú ranu čo mam🙂))))

tigi
28. sep 2009

vikusi nazdo 🙂 dojdi na babofku 😝

no a do vasej debaty sa dievcata nezapajam, nie som tehu 😔 ale zreferujem vam potom, ked budem mat po tom. 😝 😀

perli a mala sa ma ako teraz? uz dobre?

perla200
autor
28. sep 2009

ano tigi celkom dobre sa mame....kaka sama aj dva krát denne čo nebolo od narodenia....spinká...od 20.h do 08.30 dnes samozrejme s dvomi prestávkami na papanie ale to vybavime tak za 20minút a hned spí....už sa rehoce ako divá, reaguje na nás, brano sa z nej strašne teší.....bojím sa to povedať trošku, ale už je to také super ako som si predstavovala.... 😀 niekedy neplače celý den,teda ona vôbec neplače, je velmi spokojné dieťa ak ju nebolí bruško....večer si trošku poplače ale to asi preto že celý den sa smeje tak aby sme vedeli že ju mame....ale to je taký plač...že léééé a potom sa smeje potom sa zamračí a zas léééé a my sa na nej smejeme potom zalomí a je....

vierka
28. sep 2009

tigi - tak ale o sexe mozes co to povedat aj ty 😝 aspon povedz ci si spokojna 😀

tigi
28. sep 2009

perlus ani nevies ako ma to tesi. 🙂 musi byt bohova ked sa rehoce 😀 som rada ze sa jej polepsilo. co vlastne zabralo? nejake nove mliecko?

pikino
28. sep 2009

ano perluska vsetci vedia. 😀

ja tiez s nou nepochodujem odtiahnem od didky strcim cumel, zhasnem svetlo a dovi. ziadne kecanie.

vierka
28. sep 2009

pikuska - ako tak citam, si matka cinu 😀

vierka
28. sep 2009

a bola som sa pytat na fotenie, tak sa pojdeme dat asi potom nejako v decembri fotit 😀 😀 😀

vikinka81
28. sep 2009

Cicus dosla by som na babofku, tu mozem normalne ste narobili chute, 😀 😀 😀 ale dnes mame s mm program na vecer 😀 🙂

No niekedy sa nechytam na temu tehotenstvo a rola matky, to mi zatial nejde 😵 😉

perla200
autor
28. sep 2009

tigi nevieš ako sa ja teším a celá rodina....je fantastická ked sa smeje a ked nahlas tak to sa rehocem aj ja ako divá ano tigi....nové mlieko ktoré sme jej s branom naordinovali my sami 😲

piki - ale no a čo - aspon ste akoby ste sa prvý krát zoznamili nie?

ozaj začala som piť ženšenové ampulky🙂 teda muž to doniesol z lekárne, ak tu nebudem dva dni tak ma otrávil🙂

piki - ale vieš že my sme 7 týždnov žili z hodiny na hodinu, teraz mala týžden na regeneráciu a ideme na to....

vierka
28. sep 2009

babule, pre teraz sa lucim z prace, prihlasim sa este z domu, lebo si budem stahovat nejake veci z netu a navarene mam, takze budem mat aj doma casu, tak sa este pocitame o chvilu 🙂

perla200
autor
28. sep 2009

vikinka...to nevadí...stále si nasa a lúbime ťa!!!!

vikinka81
28. sep 2009

Dakujem perlus.....ze sucitis so mnou 😀 😀 😀 😀 a ja sa tesim, ze ste konecne stastny, niekedy pomaha vlastny rozum ako rady lekarov, ktory aj tak len oridnuju a nevedia sa vzit do danej situacie 🙂

tigi
28. sep 2009

vikusik akoze "program" na vecer? akoze je mi jasne co to je, ked si to uprednostila predomnou a babofkou!! 😝 😀 😀 😀 do toho zenska, uzite si to 😝 😀 😀 ja budem akurat tak dneska smoklit pred telkou a zuvat babofku... 😠 😉 😀

perlus prisamboh ze volakedy si musis poradit sam, ale neni to naslaktrafenie, ze doktori nepomozu? ale aspon vidis ze si jej pomohla a ze to zabralo. to je aj tak to najdolezitejsie.

vikinka81
28. sep 2009

No cica, tak to neeeeeee,zas myslis na zvrhlosti 😀 🙂 To je kulturne vyzitie 😀 😀 😀 ,ale ak bude velka tma tak co by nie 😀 😀 😀

Tak pri tej babofke, trochen pospominaj aj na mna.....a uz tocite v robote to na co si ma pozvala aj s mm 😀

perla200
autor
28. sep 2009

no tak ja mam každý večer o program postarané🙂))) môj muž nechce sexovať ked je v miestnosti simonka, tak ju nechávame starým rodičom a odskakujeme si na dom🙂))))))))))))))))))))))))))

no tigi presne tak....niekedy proste matka vyciti čo je najlepšie pre ich deti a je to tak....ja som cítila od začiatku ako sa narodila že neni vsetko ok a vsetci len že - vsetky deti plačú....hovno velké....to vôbec nie je pravda.... bez príčiny nijaké dieťa neplače....

tigi
28. sep 2009

vikusik v pohodeeee, kazdy tomu hovorime inak... ze kulturne vyzitie.... 😉 😝 😀 😀 😀 ale ne, robim si prcu. inak s tym spominanim, asi radsej neee, mohla by si dostat stikutku ked budes mat plnu pusu (pukancov mam samozrejme na mysli) a mohlo by ti zabehnut. 😝 😀 😀 😀 😀 😀 o tom co sa deje u nas v praci cez ip. 😉

pikino
28. sep 2009

perlus tak to ne my sme ako za mladi ale vy 😀 este vam chyba nejaka rychlovka v aute 😀
a to je pravda ze bez dovodu babo neplac. nasa tiez neplace skoro vobec. iba ked vydiera. 😀

vierka
28. sep 2009

tigusik - ved ja presne viem, ake "pukance" tu teraz myslis 😀 😀 😀

perluska - vidis to, sama si prisla na to co je pre tvoje dieta najlepsie a to je dobre, ked doktori predpisuju len ten produkt, ktory im najviac plati 😉 takze super si to zvladla, aj malinka 🙂

no a uz som pridala fotecky nabytku do albumiku 😀

vierka
28. sep 2009

tigi a kludne mozem dneska smoklit s tebou ked chces 😉

pikino
28. sep 2009

vierka pekna je ta skrina aj komodka.

vierka
28. sep 2009

pikusik - dakujeeeeeeeem 😀