Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
19. okt 2009

Lucuul kukla som graf.....ty to mas tento mesiac skakave 😀 😝 🙂 .....pekny pohlad 😕 😵 a natahovacie bleeee sa da...neni to az taky zly vyraz 😀

A my dojdeme aj do TT, zalezi ci mate na nas chut..nemusime sa stretnut v BA 😉

lucul
19. okt 2009

viki esteze sme tu baby, lebo keby som take povedala drahemu tak na mna kuka, ci mi nehrabe 😀

jasne, ja zvladam aj do TT, ved uz som tam bola 😀 s privitanim Tigi, ze kde som sa tam ja objavila 😝 😀, ved kasami sa na nas vy..., maju toho asi vela 😒

tigi
19. okt 2009

ja mam v piatok dovolenku, takze ja mozem aj skor. 😵 🙂 alebo budeme flakat zase po obchodoch s cicou kym nedorazite. 😝 😉

luci graf vyzera super, vyzera to ze ovu bola vcera. 😵 🙂 skoda ze nist nebolo, ale ak ste si to poistili v sobotu, tak treba to dorazit est dnes. 😝 😀

ja zatim takto... http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

vierka - cici o.k, ak to mozes zviazat v praci, tak ja ti to aspon vytlacim a nemusim sa s tym hnat do mesta. 😉 🙂

tigi
19. okt 2009

luci ale to nebolo myslene to privitanie zle ☹ sorry, asi blbo pouzita fraza vtedy... 😒

lucul
19. okt 2009

ja mozem v piatok tiez skor 😵
tigi ty mas krajsi graf, taky hopkavy, v nasej terminologii "srdco bije" 😀

lucul
19. okt 2009

tigi ja som to nemyslela v zlom, mne to bolo strasne smiesne 😀 😀 😀

vierka
19. okt 2009

tigi - jasne, kludne to len vytlac, daj do nejake obalky jeden diel, do druhej druhy a ja ti to v praci zviazem, necham si to na precitanie a potom ti to vratim 😀
ty mas jake kopceky 😀

no ja by som proti TT vobec nebola, ale budem uz bez auta v piatok, takze to bud isti Tigi, alebo vlak, alebo ze by nejaka zt vas isla cez Cifer... aj aj som chcela v piatok skoncit v praci skor, aby som bola este s mangelom kym pojde na chatu, ale ved ja ho kludne obetujem 😀

vierka
19. okt 2009

no dneska to tu nejak zije 😔 😔 😔

lucul
19. okt 2009

ja som uz tu a cela tvoja az do 14h 😉

vierka
19. okt 2009

no aspon niekto... som si myslela, ze tu skapem 😀 😀 😀
ja som dnes az tak do 14.30 - 14.45 😀

lucul
19. okt 2009

ja len do druhej, potom idem kupit ten poharik malemu a idem na kolacik 😵, stuplik mal vcera rok 😵

a kamoska mi poslala fotecky malinkej, vcera ich pustili domov, narodila sa 14.10. a je kraaaaasna 😵

pikino
19. okt 2009

cafteeeee. 🙂

dnes som mala upratovaci den. sice som stihla len spodok a este nemam ani ozehlene ani riady umyte. terez akurat zaspinkala.

lucul ja mam pocit ze ovu je dnes ak ti zajtra vyhupne teplota tak ti oznaci dnesny den.

tigi
19. okt 2009

zeny asi sa pridam, mne sa dneska teda brutal nechce pracovat... 😖

co sa tyka tych stitov,je to ako hovoris luci ako ekg, srdeeecko bije 😝 😀 len podla mna za to moze ten digi teplomer, udava hodnotu na 2 desatinne miesta a to je aj zbytocne podla mna, potom su tam take skoky. ale nech, aspon je sranda. 😝 a som rada ze som sa ta nejak nedotkla, som sa uz zacinala obavat ze som zas nieco treskla. 😅

vierka
19. okt 2009

lucul - tak taky kolacik ti veru zavidim 😝

pikuska - mna este len upratovanie caka, cez vikend sme robili zmeny v byte, tak sa mi moc nechcelo, ale dneska si ma to tam veru pocka ked pridem z prace... ale cim skor upracem, tym skor budem citat, takze mam aspon mozivaciu 😀

tigi - nech to len pekne poskakuje... lepsie nez taka mrtvolna caaaaara 😀

lucul
19. okt 2009

piki, asi je od vcera vecera, neskutocne ma picha a boli podbrusko, uz som zufala 😒

tigi, ani mne sa nechce dnes pracovat, ale ja to na sebe sledujem uz dlhsie, tak to bude asi tym, ze som tu jak medzi dvoma mlynskymi kolami a zacinam zvazovat zmenu prace 😔
jasne, ze si sa nedotkla, mne to bolo smiesne, ze "ty si sa tu kde zjavila" 😀

lucul
19. okt 2009

vierka narazas na moju mrtvolnu caaaaaru? 😀, ale ja som aj chcela si tam dat na dve desatinne miesta, lebo niekedy to bolo nieco medzi 36,6 a 36,7, ale blizsie k 36,7, tak som tam slahla to 😅

lucul
19. okt 2009

babulky, napadlo ma, nemate niektora no c. 38? mam jedny pekne biele topanky na tenkom ale nizunkom opatku a nemozem ich nosit, tak by som ich niekomu dala, nech sa vynosia

vierka
19. okt 2009

lucul - ja viem, ze nie je vhodne brat tvoju caaaaru do ust nadarmo, ale ked mne sa tak lubi 😀

a vy dve ste sa kde stretli???

lucul
19. okt 2009

sak som si myslela, neber moju caaaaaru nadarmo 😀 😀 😀

to bolo vtedy, ked sme sa aj s juli stretli v TT - casy davno minule 🙂

vierka
19. okt 2009

no ved to 😀 😀 😀

jaaaaaj, tak to som tam bola aj ja, ale veru tuto hlasku si ani nepamatam 😀 asi som uz mala vypite vtedy 😀

inak nechcem sa chvalit, ale jaj mam nohu cislo 38, niekedy 39 podla toho aky je strih topanky 😝 😀

lucul
19. okt 2009

tak ich prinesiem, ked sa stretneme a skusis, ved na jar vynosis pri kociku, ked budes chciet byt za kocku 😉

tigi
19. okt 2009

luci a vies co je na tom mojom teplomery najvacsia sranda? ze on sice meria na dve desatinne miesta, lenze presnost merania je ze +/- 0,1 °C, cize to druhe desatinne miesto je tam uplne zbytocne. 😨 ale kaslem na to, na urcenie ovulky musi teplota aj tak klesnut a stupnut o viac jednodesatinnych miest, takze by som to mala spoznat tak ci tak. 😉 😀

vierka ja veru neviem ze co ty budes robit ked k nam lucka nahodou pride a ty tam nebudes!! sak nas roztrhas v zuboch potom😝 😀 😀 😀

vierka
19. okt 2009

tak hadam aj mna pozvete na paaaarty.... ja mozem priviest zo sebou takeho chlapa, ze uplny fesak keby ste chceli 😀 posledne dni je to sice leňoch, ale bravam ho so sebou 😀 😀 😀

lucul
19. okt 2009

no pekne, ale jasne, to klesne o veeeeela, aspon v tom grafe to tak vyzera, ze to padlo dole 🙂

no to jej nemozme ani povedat, ved si nas tu poda 😀
inak vcera sme boli v PK a ked sme prisli domov, tak mi drahy povedal, ze "my truby, boli sme v PK a nezbehli sme do ciferska kuk pozemok" - tak sme sa bavili, ze uvidi kolko roboty bude mat na vikend a dala by som ti vediet, ci dojdeme mrknut 😉

lucul
19. okt 2009

vierka a si mu stale v patach, ze? 😀 😀 😀

vikinka81
19. okt 2009

No uz som tu aj ja.....nic sa mi neche, bozzeee ja som taka leniva ani tukat do klaesince sa mi nechce 😵 😠

A spala by som.... ☹ a neviem co vam ma povedta..zeby depka 😀 😝

lucul
19. okt 2009

viki to neni depka, to je syndrom pondelok 😀

pikino
19. okt 2009

no skor on nahana vierku zivitelku. 😀

vierka
19. okt 2009

podla mna je to syndrom ze jesen 😝 len zaliezt do postele a nic nerobit... teda nic ako nic - jadna cinnost sa vzdy da 😝 😀

jakoze kludne sa mozete stretnut aj bezomna, zase ma neberte ako nejaku stihacku 😀 len som sa pytala ze kde ste sa stretli ked ste obe buntosili v TT 😀 a v tom poviete, ze som tam vtedy buntosila aj ja 😀

lucul
19. okt 2009

piki, on ju nahana jedine za jedlom, ale inak mu je mama stale v patach, kam sa pohne tam je aj ona 😀 😀 😀

vierka, len aby sme si nezacali mysliet, ze ty si nas proste ignorovala 😀