Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
11. nov 2009

baby aj mna dokopne kadernicke, potrebuje farbu alebo daco, trosku podstrihnut, a ak sa zadari, tak aj k zubarke ma vyhodte 🙄 😀

vierka
11. nov 2009

lucul - a co by si este tak potrebovala??? 😀

vikuska - no to bude asi tym, ze ste nieco pojedli, lebo mne sa vazne nic nesnivalo 😀
a chcem sa opytat, ked budem teraz úprerabat nasu tabulku kvoli Juli, tak ta mam napisat medzi snazilky???

pikino
11. nov 2009

baby ja vam neviem, mne sa strasne hovadiny snivaju. fakt kde sa tam ten hoki nabral nechapem. 😀

manzo dosiel o polnoci, zevraj mal len tri hruskovice, ze bola nuda. to mali vecierok z prace. a celu noc strasne chrapal som musela dvere zavriet sa za steny triasli. 😝

lucul
11. nov 2009

vierka zatial staci, potom pripadne doplnim 😀

no nist, idem sa najest a roznosit faktury, bleeeee, tak sa majte krasne dnes, vecer docitam
papa 🙂

pikino
11. nov 2009

viki ty neznas hokiho pirca? 😲 to musis napravit.

ja som zistila ze sa mi snivaju blbiny ked sa vecer nacpem, vtedy sa mi snivaju horory.

lucul citas mi myslienky. kadernicka a zubarka uz som tam nebola tri roky. zabije ma. 😅

vikinka81
11. nov 2009

Vierka ano mozes.... 🙂 😉 s potesenim 😵

Piki ty si aka akcna ty vzdy niekoho nakopes do guli 😀 🙂 a ked sa mam priznat tak to meno mi nic nehovori teda postava... 😅 😕 sa hambim ale MASH nepozeravam 😀 🙂

Lucuulik chod opatrne, vsak to pocko ...ved vidis 🙂 A ked chce ja ti dohodim kadernicku, zubarku nie, lebo aj ja zhanam, a ak mozem poprosit tak aj mna niekto nakopte...ale nenapada ma za co,preco, naco 😀 😉

pikino
11. nov 2009

to vies viki ked uz nie realne tak aspon vo sne. 😀
kebyze v reali tak manzo je tyrana osoba a volali by na mna socialku a mala by som zakaz priblizenia na 20 metrov. 😀

vierka
11. nov 2009

pikuska - tak ale taky real by viacej pomohol nez take sny 😀 😀 😀

lucul - tak prajem krasny zbytok dna s fakturami 😀 😀 😀

vikuska - dobre, tak ta tam potom prepisem, som nevedela 😵 😀 😝

tigi
11. nov 2009

piki iba na 20m? ved tam by aj tanier z kuchyne este doletel... 😅 😉 😀 😀 😀

lucka papa.

no o zubarovi mi nic nehovorte, ten moj ked ma zbada, tak ma zase dod*be, ze kde som bola tak dlho. 🙄

ouki vierka, plati teda 24.11.

a naaaahodou, Hoki je bohovy, ja cely ten serial mozem, teraz ho davaju na prime v sobotu a v nedelu doobeda, vikusi, mas povinne pozeranie!!! 😀 😀 😀

pikino
11. nov 2009

tigi kebyze ho strielam s prakom tak by doletel 😀

ked ja som v reali take jemne ziena no musism si to takto kompenzovat. 😀

ja tiez lubim mash, vzdy sa narehocem. 😀

vierka
11. nov 2009

keby len tanier 😀 na 20 metrov pri dobrom treningu aj taku to gulu co nou vrhaju sportovci 😀
alebo taky hod granatom 😀 😀 😀 ale odistenim 😀 😀 😀

tigi - jasneeeeee, moze byt... ja uz to mam napisane v kalendary 😀 😀 😀 ved potom sa dohodneme ako s tymi autami, pripadne autom 😀

tigi
11. nov 2009

vierka to pojdeme urcite jednym, aspon pokecame. 😉 a s tym R. si to vedela? 😝

vierka
11. nov 2009

tigi - no ja som tak soknuta, ze som aj zabudla odpovedat 😲 to som jakoze vooooobec nevedela 🤐 ty to mas skadial??? a co ma???
no ved ja premyslam, ze by som ked tak isla s tebou hned rano z C. keby sa dalo a potom by som ta niekde vyzdvihla, alebo ty mna a nechala by som auto doma... a mozme aspon kecaaaaat o dusu 😀

dobre babulky, pre dnesok sa lucim, padim domov... idem chystat veceru, pride mangel po 10 dnoch domov... sa mi v praci smeju - ze to asi mam na mysli "inuuuuu" veceru 😝 😀 a hned ze budem urcite plna "dojmov" ked pride domov 😀 😀 😀
tak ale priznavam sa, ze uz po tych 10 dnoch ani neviem ako sa zohrieva truba 😀 😀 😀 😝 ale nejdem do nej strkat kocura, ale idem piect francuzske zemiaky 😀 😀 😀

tak caute baby a ked tak dneska pridam fotecku maleho Samka, uz mi prisla mms, tak doma to kablikom dostanem do compu a pridam do albumu 🙂

tak prajem pekny den zatial 😀

vierka
11. nov 2009

no a fotka maleho Samka je uz v albume - Kozmicke sestry, tak juknite 😀

flyangel
11. nov 2009

Maly je nadherny aj mne Juli poslala mms-ku... 😀 😀 Moja este raz srdecne blahozelam 😀 😀

perla200
autor
11. nov 2009

je podarený....flyangel a ty sa ako mas? prečo nas neprídeš občas pozriet? síce tá pravá to hovorí čo?

lucul
11. nov 2009

Samko je uzasny a kolko vlasov ma 😵, este raz gratulujem Juli, aj ked som ti pisala 😉

Viki ja mam dobru kadernicku, len sa mi nechce volat a trepat sa tam, ale uz musim 😅

Perli ako uz pobalene? ked chytis prax mozes dojst aj mna pobalit 😅 😀

flyangel
11. nov 2009

Perli ved som tu teraz 😀 😀 prisla som vas pozriet...mam sa celkom ok.dakujem...a vy ako?ako sa dari malej??

bambi7
11. nov 2009

jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj juli GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM a prajem vela zdravicka 😉

vierka
12. nov 2009

dobre ranko sa praje 😀 😀 😀

dneska si ma rychlo hned z rana uzivajte do sytosti, lebo tu budem len tak do 10.00 😀 😀 😀

vikinka81
12. nov 2009

Dobre ranecko 😉
Samko malinky , kolko vlasenkov alicka plne, zlatulinke babanko 😵

No Vierka ako si ta mam uzivat 😀

Bamby uz si zdravucka 🙂ako sa mas 😉

vierka
12. nov 2009

vikuska - no ako len chces 😀 odpredu, odzadu... z boku 😝 😀 to je jedno 😀

lucul
12. nov 2009

ahojteee

vierka tak rychlo uzivam 😀

vierka
12. nov 2009

no tak uz ste douzivali, lebo odchadzam 😀
prajem pekny zvysok dniku, packo 😀 😀 😀

lucul
12. nov 2009

pa vierka 🙂

lucul
12. nov 2009

konecne mi to pridalo prispevok 😠

vikinka81
12. nov 2009

Cauves lucuuul 😉

Ako dnes mochitoooooo 😀

Vierka tak si uz zdrhla.....takze opat nic z teba 😀 😀

lucul
12. nov 2009

jake mochitooooooo, ja som dnes nemchapava kapanek 😀

lucul
12. nov 2009

baby naaa dze ste? dnes som sa chcela ulievat ale vy mi to asi nedovolite, tak nist no, nabuduce 😀

pikino
12. nov 2009

cafteeee

takze dneska ucast poriedsa kukam 🙂

samko na to aky je krpaty ma poriadne licka 🙂 este je taky pokrceny. 😵 aj ja scem takeho susnika, ale staci len vymackat a vratit 😀