Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
25. nov 2009

tigi treba udobrovacku 😉, aj ja som to tak riesila 😀

tigi
25. nov 2009

jo jo, taka dobra udobrovacka neni zla. 😝

vierka
25. nov 2009

caute baby 😀

prepacte ze az teraz, ale dnes som prisla do prace neskor... potom som si dala ranajky, mladej som medzitym davala roboty a este som ju potom v niecom zaucala... ale sak nech robi ja som tu tych par dni uz len na okrasu 😀 😀 😀

tigi - no mas ich sice o polovicu kratsie, ale zase o dvojnasobok hustejsie... ten uces ti velmi pristane 😵 mne sa taka pacis 😝 a co staremu sa vecer nepacilo??? 😕

vikuska - tak to je super, ze mas takych ludi blizko seba, keby som aj ja bola blizko teba teraz hned ti to podpisem aj ja 😵

lucul - tak to je super, ze bola ovulka, myslim na teba a drzim palce 😉

perluska - tak zubky??? to z nej bude za chvilu selma zubata mala 😀 ako hovoria baby, treba asi skusat nejake geliky a hadam nejaky zaberie 😉

lucul
25. nov 2009

ozaj a Katke (aj ked tu dlhooooooo nebola) prajem vsetko najlepsie k meninam 😵

vierka na okrasu a do poctu 😉

vierka
25. nov 2009

a este aj kvoli vyplate 😝 😀

lucul
25. nov 2009

jasne aj odmeny by mohli byt 😀

inak sa tu vytesujem potichucky, a dojde piki a vyvedie ma z omylu 😀

vierka
25. nov 2009

no tie som uz dostala 😔 ale nezaskodili by este take vianocne premie 😝 😀

neboj sa, nevyvedie... to si ona nedovoli ked nas ostatne mas za chrbtom 😠 😀

lucul
25. nov 2009

tak vianocne premie dostanes 😉 😀

jasne, budete ako taka moja ochranka 😀

tigi
25. nov 2009

vierka neee, pacilo sa mu, len sme sa nejak nezhodli a ja som bola potom vecer uz unavena a mrzuta. hadam dneska bude vsetko o.k. 😝 😉

luci teba nemusi vyvadzat z omylu, nech vyvedie z omylu ff a to sa jej urcite nepodari! 😝 😀 😀 😀

vierka
25. nov 2009

lucul - no som zvedava, ked nedostanem, tak si pridem nafasovat k vam 😀

tigi - no ved vcera bolo toho dost, tak hadam to uz dnes bude okej a spravite si pekny vylet a oslavite pekne narodeniny 😝 😀 ved ty vies ako to myslim 😝 😀

lucul
25. nov 2009

babulky chvilu vas budem zanedbavat, ideme skompletovat veci na kolaudaciu, uz teraz mam z toho nervy, ale obcas mrknem 😉
tak zatial 🙂

vikinka81
25. nov 2009

No opat som tu, 😉

Lucuul ze aky grafik...drzim paste 😉 a neboj skusim sa zastavit, ale mozno to uz bude neskoro, pojdem cez racu asi tak okolo 16:00 hodke...este dohodneme 😎

Baby tak vy ste boli vcera na babskom skraslovacom vyjazde...pochvalte sa ake mate nove ucesky 😵

Vierka...ty uz koncis buduci tyzden? 😉 .....prudko zavidim, aj mne by to teraz bodlo, kvoli peceniu 😀 😀

Tigustek...no dnes ocakavam, ze bude prudke udobrovanie sa 😀 🙂 a inac vsetko najsamlepsie k manzelovym narodkam, ze posielam boztok 😝 😀

Kasami .....vseckooooo najlepsie, cmuuuukkkkyyy 😵

Musim kuknut ci nema v kontaktoch este niake Katusee 😀

vierka
25. nov 2009

lucul - tak drzim palce nech to date zdarne doporiadku tu kolaudaciu 😉

vikuska - ja som si dala len podstrihnut vlasy - ale aj tam mi pridu o dost kratsie 😅 lebo chcem ist teraz na dlhe vlasy, tak uvidim ako dlho ma to bude bavit 😀

aj ja zelam Kasami vsetko len to naj, naj, najsamlepsie 😵 cmuk 😝 😀

pikino
25. nov 2009

ahojte uz tu nikto neni asi obedujete ja sa idem len teraz naranajkovat som zehlila trosku kym mala opica dobru naladicku. a pridala som fotky aby ste nepovedali, ze som svina. 😀

viki vidis ako to dobre dopadlo s tou peticiou. 😉 teraz uz len dve ciarky na zajtrajsom teste.

katuske vsetko najlepsie k meninam.

tigi nech ma mlady nestve hadka nehadka nech si urci priority 😀 😝

lucul noooooooo. takze takto pokles na treti den po ovulke je nejaky divny kedze ti este nevyznacil plnu ciaru
tak ja tipujem ovulku na 16 DC sice to nebol az tak vyrazny vzostup ale to neva. v tom pripade by bol ten pokles na 6 den po ovulke a to by bolo ok. som strasne zvedava ako toto dopadne. taketo divne grafy su vo vacsine uspesne. tak drzim palceky.

ja dnes mrchujem ako diva nestiham menit vlohy. este ze ma nic neboli akurat chodim v kuse cikat. 🙄 uz som si odvykla ach jo

lucul
25. nov 2009

piki jaka kocka 😵 samozrejme okrem terezky, ta je vzdy kocka 😉 😀
ale neeeee, ty si ma nevyviedla z omylu, takze babyyyy modlenie pokracuje 😵

vikinka81
25. nov 2009

Piki aky krasny uces.... 😉 super dviham prst hore...pristane ti to, ale mas ich akosi kuceravejsie 😵

No Lucuul, ze by nam to vyslo...obom, drzim paste 😵 😉 🙂

No ja zatial nic...ale skusam si uz druhy den merat v praci teplotu, aj ked nezapadam na to meranie...ale len zo srandy a teplota vcera 37,1 a dnes 37....ked som bola tehu stale som mavala okolo 37, aj ked to nebolo merane v klude a rano....Pikusa ma hned sprdne, co vymyslam 😀 😉 🙂

Baby ale ak som tehu...ja sa bojim aby to nedopadlo ako minule.....ze tam nic nebude, mna potom z toho d****e 😠 😖

vierka
25. nov 2009

pikuska - no vidis ze to s tou fotkou ide aj po dobrom 😝 😀 mala uz ma tusim vacsie licka nez ty 😀

lucul - no vidis to, jaky ma respekt ked nas vidi vsetky za tebou 🙂

vikuska - a tebe vlastne kolky den teraz meska???

vikinka81
25. nov 2009

Vierka 2den 😉

lucul
25. nov 2009

viki testuj a nepindaj, ved 2dni je dost
a nestresuj, ani u jednej to nedopadne ako minule, proste nam to vyjdeeeeee 😉

pikino
25. nov 2009

no malu volame ze LICKO 😀 ma ich riadne a dvojitu bradu k tomu. 😀 vsak ale papa papa ani plienku jej uz poriadne nezapnem.

viki z toho si nic nerob ja na zaciatku tehu som merala ako diva rano vecer na obed. 😀 a urcite to nedopadne ako minule neboj. to by bolo prilis velka nahoda.

a jo kuceravia sa mi vlasy uz si odvykli ako boli dlhe a teraz si robia co scu. este ze ma zehlicku a dobry fen 😀 😎

RESPECT vierka 😀

vierka
25. nov 2009

pikuska - no ved preto 😠 😀

nebojte sa, urcite to nedopadne tak ako prvy krat... ved mne druhe "IVF" dopadlo uplne inak ako to prve 😝 😀

pikino
25. nov 2009

to je pravda vierka to druhe ivf bolo prudko uspesne 😀 😀 😀

lucul
25. nov 2009

vierka u teba to bola homemade IVF 😀 😀 😀

vierka
25. nov 2009

no ved to 😝
vcera som uz predala nejake liecky, tak sa vytesujem a dufam, ze pomozu 😵

pikino
25. nov 2009

vierocka urcite si niekoho potesila a mala si ich dobre oplut pre stastie. 😀

vierka
25. nov 2009

no radsej som neplula - kto vie co by odomna este chytili 😝 😀

pikino
25. nov 2009

ved tehu virusy.

pikino
25. nov 2009

ozaj akurat mi prisli vsetky tie bizu veci tak ked budete sciet buduci tyzden si mozte dat u mna rande.

a vikuska este stale si mi nepovedala akej farby sces tie kruzky na obrusky sice si hovorila ze mozno oranzove ale daj vediet ci urcite.

vierka
25. nov 2009

dobre babulky, ja sa pre dnesok s vami lucim... idem si pre mojho Milousa do auto servisu 😀 tak budem zase pojazdna 😀
tak vam zelam krasny zbytok slnieckoveho dniku, pa pa pa 😀

a dneska mi pride aj manzo domoooooooov 😀

vikinka81
25. nov 2009

Joj ja dnes lietam 😀

Pikustek, tu farbu ti poviem zajtra, to vis RESPECT moj bracho aechitekt, musi to byt TIP-TOP 😝

Lucuul, tak uz netreba podpisy tak sa nezastavim, ale pocuj cica mohli by sme si dat rande-kavu 😀

Nazbieralo sa hodne hodne, som rada 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀