Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
27. nov 2009

slecno Fiiiiiiiiiine. 😀

ja to tiez kukam kazdy den moj najoblubenejsi serial 😀

Vikuska netrap sa pockaj do pondelka a zavolaj lekarovy. kedze si mala minule kyret tak ta bude brat ako rizikovu
zoberie ta skor uvidis. minimalne na tu krv.

lucul ten tvoj graf zastrelit

vikinka81
27. nov 2009

Piki no caf.....no ved uvidime,pojdem sa tam votriet 😵

Inak ohladom tych kruzkov na servitky, tak to pada...brat ma sfukol..ze jemu sa to nepaci 😀 🙂 😠 dufam, ze ti to nebude vadit 😵

tigi
27. nov 2009

som spat zaby, zas som bola nieco vybavovat. 🙄 ale taku pi*ovinu, ze kebyze ja som sef, tak toto teda rozhodne zamestnacovi vybavovat nedam, ale vybavim si to sama. 😠 prestava ma to tu bavit.

vikusik vydrz este teda, fakt ak bola ovula posunuta, co mozu naznacovat aj tie ovu testy ktore v den predpokladanej ovu neboli pozitivne, cele sa to natiahlo. suhlasim s piki, ak nepride do pondelka, volaj doktorovi, minimalne krv ti moze zobrat hned, na to by ta nemusel objednavat. aj ked verim ze sa bojis zlatko, ale vydrz, verim ze druhe tehu bude uplne v poriadku az do konca. 😵 🙂

vierka tak to sa teda tesim na fotecky, uz nech su tu. 🙂

luci budem modlit cely vikend 😝 🙂

perla200
autor
27. nov 2009

nie viki nemala som žiadne príznaky...11 mesiacov som mala príznaky a vten mesiac žiadne🙂))))))))))))) a vlastne až ked som ovracala zubára som si uvedomila že som tehu.....🙂))) ani únava, ani grcky, ani nič....frcala som do 30tt ako duracelka....
vierka - hej čo z nej vyrástlo...7kg buchta....včera kamoska porodila 3900g a 53cm a prirodzene...ty kokso a prvorodička...

ja už nemam oči, simonka si totiž už druhú noc zmyslela žúrovat....poomoooccc🙂))))))

pikino
27. nov 2009

ok viki tak ziadny biznis 🙂 neva.

caf perlus buchta mala ti rastie zachvilu sa jej uz nebude spat vooobec ani cez den. 😀 su to maly certi.

tigi a co mu nepovies ze to nie je v tvojej kompetencii?

vierka
27. nov 2009

tigi - to si uz vazne nevie do toho sex shopu skocit sam???? 😀 😀 😀

vikuska - sme s tebou, drz sa...

perluska - no ved to, pozri co z toho vyrastlo 😵
no tak veru klobuk dolu pred kamoskou 🙂

lucul
27. nov 2009

som z obchodu spat 🙂

piki, se.... na graf, uz je trapny 😠 😀

vierka, ze dik, aj ja som Ing. ale pouzivam ten titul, len ked sme v kontakte s nejakym dilim, aj investor si robi srandu ked je tam a ja pridem, ze prisla slecna Ing. Priezvisko 😀 😀 😀, a mne je to vtedy take strasne komicke 😀

viki pohoda, klidek, tabacek, nejak bolo nejak bude uvidis, vsetko dobre dopadne 😉

tigi - treba intenzivne tutu mutu a coro moro, nech sa na nich zvysoka vytoto a budu cucat 😝 😀

vierka
27. nov 2009

lucul - ved prave teba som spominala v tych vynimkach 😀

lucul
27. nov 2009

jaaaaj tak sorry 😀
ale inak aj ja sa na to vyhovaram, ked daco nechapem, tak poviem ved ja som ing. ja uz nemusim robit ani rozmyslat 😀 😀 😀

vierka
27. nov 2009

no ved ja sa presne tak isto vyhovaram na farbu vlasov 😀

lucul
27. nov 2009

baby nerobievate niektora bryndzove tycinky?
ma ist do toho hera, hladka muka a bryndza, poznate to?

vierka
27. nov 2009

tak o tom som v zivote ani nepocula, nieto to este robit 😕 😅

lucul
27. nov 2009

aha, tak nic, ale aj tak skusim, a potom zreferujem 😉

pikino
27. nov 2009

ja som sice pocula ale nerobila 😀

http://www.dobre-recepty.sk/detail/1789-bryndzo...

lucul
27. nov 2009

no nieco podobne mam, ale namiesto soli je vegeta 😉

pikino
27. nov 2009

akurat mi tucno zalomil ide sa jest. 😀

vierka
27. nov 2009

no aspon ze ti pikuska pomohla 😀

pikuska - dobru chut zelam 😀

tigi
27. nov 2009

pikusi tak to by som si asi otvorila hubu prvy a posledny raz... 😝 kaslem ho, uz je prec a vikend pred nami, nerozculujem sa 😉 🙂

luci nerobila som este bryndzove tycinky, ale dala by som si take. 😝 ja som hladnaaaa a nemam obed. no nic idem si nieco dobre objednat 😝

vierka
27. nov 2009

ja by som si zasa dala nejaku sladkost a nic take na co by som mala chut tu zrovna ani nemam 😅 😔

tigi
27. nov 2009

cici mam tu v suflicku este tu margotku, ked dondes, rada ti ju posuniem. 🙂 ja som si akurat objednala salatik s kuracim maskom, uz aby tu bol, mnam. 😝

vierka
27. nov 2009

no asi ta nepotesim.. lebo taku margotku mam v sufliku aj ja 😝 😀 takze ti tu tvoju nechavam - ved to si dostala za ochotu 😉 a som ti vtedy povedala, ze kludne ju mozes zjest, ale az po obede 😀

ja mam chut na to zahustene sladene mlieko 😅 tak ale este predtym asi nacnem tu margotku, lebo k takemuto mlecku sa v praci asi nedostanem 😅

tigi
27. nov 2009

no dobre ze si ju nechcela, prave som ju darovala kolegovi, ma dnes meniny a nic ine som tu nemala. 😀 ale za to tu mam bechcerovku v pohari, nemate niekto chut? 😉 😀

tinkapn
27. nov 2009

Ahojte zienky, mam na vas prosbu, mate niektora skusenosti s pripravkom FEMIGARD? Dakujem 🙂

pikino
27. nov 2009

vierka dondi ku mne mam tu veelku konzervu salka 😀
inak ked som bola tehu tak to bolo hlavne zradlo dna a viete s cim je najlepsie s klubka keksami. nebicko v papulke. 😵

tigi len si daj obal si nervicky alkoholom. a mozno by si sa cudovala ako by zareagoval sef. mozno by si ta konecne zacal poriadne vazit. 😠

pikino
27. nov 2009

inak ja som robila v utorok z netovej stranky toto:

http://ozene.zoznam.sk/cl/10181/247837/Bravcova...

moooc dobre.

pikino
27. nov 2009

ahoj tinka ja som ho brala a hned som otehu aj este dve baby odtialto ale napriklad tiguske moc nepomohol.
ono ti to pomoze pokial nemas nejake vacsie problemy cize si viacmenej zdrava.

tigi
27. nov 2009

ahoj tinka,
ja som femigard brala zaciatkom roku, rozdiel som nevidela skoro ziadny, max. ma pichalo vo vajecnikoch. neskor mi doktor diagnostikoval PCO, takze je mozne, ze mne ani pomoct nemohol. skus zadat do vyhladavania nad temami femigard a urcite tam najdes aj pozitivne skusenosti. 🙂

tinkapn
27. nov 2009

Ahojte pikino a tigi, dakujem vam za odpovede 🙂 Asi ho vyskusam, ved nemam co stratit, no nie? 🙂 Len uz som obvolala par lekarni v Piestanoch a nikde ho zatial nemaju 😠 Vy ste si ho objednali cez internet?

tigi
27. nov 2009

tinka hej, ja som si ho objednala cez net a v pohode prisiel.

piki ten recept vyzera dobreeee, obvzvlast vcil, ked som hladna jak tiger. 😀

vierka
27. nov 2009

pikuska - to az teraz hovoris ked som uz v zufalstve nacala aspon tu margotku???!!!! 😀 😀 😀
tak ja sa snazim stravovat normalne a ako hlavne jedlo dna mam skor obed 😅 ale potom si doprajeme trochu sladkeho 😝 😀

tigi - no ved ja pridem, tak ti mozem kludne ukazat co sa robi s takou becherovkou 😝 😀