Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
16. dec 2009

ja zas nemam este kartu do fotaku, tak ja neprinesiem

perla200
autor
16. dec 2009

ahojte...som k.o......malej robili tie testy na intoleranciu laktozy a poviem vam nechýbalo vela a plakala by som aj ja nie len simonka.....MM tam ani nemohol byt s nami tak plakala....otras....výsledky v piatok....som zvedavá...inak mame už 7700g a 68cm.....

vierka
16. dec 2009

pikuska - dobre, tak ja zoberiem moj fotak, som si ho vyprazdnila - myslim kartu, takze par fotiek mozem porobit aj ja 😀

lucul - no ja slonica nepotrebujem, mne by stacilo aj take male kuraaaatko 😀

perluska - a to ako jej robili tie testy??? to ju asi pichali do ruky, ze???
no a teda miery mate pekne 😀

lucul
16. dec 2009

perli doma mas uz teda babu, ale na fotkach vyzera taka malinka, asi ma tazke kosticky 😵
a ti testy, to co? 😒

pikino
16. dec 2009

koookos perlus ved to tvoje dieta je uz take velke a tazke ako moje. uz ju dobehla 😀
moja ked place u dokiny tiez sa len tak tak drzim. holt to je udel matiek. 😔

lucul
16. dec 2009

dobre babule, odchadzam, vidime sa 😉

vierka a cinknite mi ked budete odchadzat z tt alebo z C

papa

vierka
16. dec 2009

no ved aj ja pre dnesok koncim... idem upiect palacinky pre mangela a potom sa nachystat, lebo neviem ci pojdem do TT, alebo ma Tigi vyzdvihne v C. 😀

tak sa zatial majte, vidime sa 😀 😀 😀

pikino
16. dec 2009

ale dievcata ku mne sa nemusite fintit. ja vas mam rad i bez penazu. 😀 😀 😀

perla200
autor
16. dec 2009

no tie testy nam robili na laktozu teda či ju este ma alebo už nie? no uvidíme...pichali ju 3x do prsta a váidím....brali krv.....ako ked vam robili testy na cukrovku....teda ked sme pili glukozu.....no už spinká....a inak mate asi stretko čo? no z

vierka
17. dec 2009

caute baby 😀 😀 😀

pikuska - ved sme sa zase az tak nefintili 😀 😀 😀 a my ta zase mame radi aj bez bizuterie, aj ked moj vcerajsi ulovok u teba priam milujem a uz sa tesim na leto, aby som ho mohla vytasit na seba 😀 😀 😀

perluska - tak drzim moc palce aby tie testy dopadli lepsie 😉

lucul
17. dec 2009

ahojte babulky 🙂

dnes tu budem pomenej, mam toho dost, ale obcas mrknem 😉

tigi
17. dec 2009

ahojte babule

pikuska nausnicky su krasne, jasne ze som si ich hned dnes natasila na seba a kolegynkam sa tiez velmi pacia. 😵 🙂

vierka budes dneska spracovavat a posielat fotecky?

luci caf, ja tu mam tiez fofry. este ma aj dneska boli hlava jak das a vobec sa mi nechce. 😖

lucul
17. dec 2009

tigi ani nevrav, mne je dnes na grc, celu cestu v aute som rozmyslala ci to stihnem a ak nie, kde mam moznost zastavit 😖

vierka
17. dec 2009

lucul - pocuj, jakoze ale teraz vazne to chcem s tou mrchou a zvysenim platu vysvetlit 😠

tigi - jasne, mozem vam ich kludne poslat mailikom za chvilu, ved budu za chvilu stiahnute 😀

lucul
17. dec 2009

ok vierka 😀
napisala som, ze som mala pracovnu vsuvku 😵 a hovorme tomu "zvysenie platu" 😉 - a kto je jednym z mojich nadriadenych?

vierka
17. dec 2009

jakoze ja viem, ze zase budem za blondinku, aj ked viem kto je jednym z tvojich nadriadenych aj tak mi to nezapina 😅

lucul
17. dec 2009

dobre vierka, sak keksik na pracovisku - uz chapalni? 😝

vierka
17. dec 2009

jaaaaaj, tak poviem rovno a nie ze ty to tu kodujes 😀 😀 😀
a uz sme si mysleli, ze nam z toho tvojho zvysenia platu nieco kapne a z tohoto nech nam radsej nekape nic 😀 😀 😀

lucul
17. dec 2009

no mohlo by kapnut mne 😀 a potom kapne aj vam - pridete vystiskat (nie mna) aj ked vam to uz nebude vzacne 😅

vierka
17. dec 2009

tak cudzie deti budu vzdy vzacne, lebo tie pri akomkolvek naznaku problemu a placu mozes vratit rodicom, nech sa staraju 😀 😀 😀

tigi
17. dec 2009

jeeeeezis luci, sak to si mohla povedat aj vceeeeera 😀 😀 😀 nevadi, vsak zmena miesta moze byt na osoh. 😝 😀 len som nevedela ze aj R. je jednym z tvojich nadriadenych, som myslela ze len tvoj tata ja tvoj nadriadeny... 😅 😲 🤐 😉 😀

bambi7
17. dec 2009

cafte babulky ako sa mate ja mam chvilku tak som dosla kuki ako sa mate?

tigi
17. dec 2009

ahoj bambi. 🙂 u nas celkom o.k., vsetko po starom. ako sa mate vy? a malinka? 😵

bambi7
17. dec 2009

my sa mame ok mala si uz sedi uz sa sama chce postavit ked sedim aj sa postavi .....inac vsetko po starom mame sa super uz mam nieco napecene a ostatne dokoncim cez vikend .....
a tak

bambi7
17. dec 2009

a vierocka krasne brusino 😉 coskoro uz budes mamca 🙂

vierka
17. dec 2009

tigi - tak mozno v tej chvili bol podriadenym 😀 😀 😀 fotky prisli???

bambi - tak to je super, ze mas doma taku malu sikovnicu 😀 😀 😀 len pockaj, buuci rok ti bude aj piect pomahat 🙂

bambi7
17. dec 2009

vierocka a vy ako?

no mala neobsedi 😀 vsetko sleduje a tak

vierka
17. dec 2009

a my v pohode, daj nam este tak 3 tyzdne a potom sa mozme zacat bavit o tej mamine 😀 😀 😀
no moje krsniatko tiez pomahalo tento rok maminke piect medovnicky a ozdoby na nej porozsypane po celej kuchyni 😀 😀 😀

tigi
17. dec 2009

vierka presli, krasne su. 😵 posli aj tie ostatne ak sa ti da. 🙂

bambi my pecieme tento vikend, zatiel este nic nemame. vlastne mame postaveny stromcek, ale silno sa obavam ze do vianoc neprezije 😠 mam malu micu a dnes rano ked som vstala boli na zemi styri vianocne gule a salonka odtiahnuta az na chodbu. ona si mysli ze sme to postavili ako hracku pre nu. 😠 😀

lucul
17. dec 2009

ahoj bambi, mala je sikula, tu budes mat vsade 😵

tigi, kebyze to vies, tak urcite ti to dojde 😉, to si on vravi ze je moj sef, lebo mu robim ucto, u tatka som zamestnana

vierka polohy nehajme tak 😀