Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
29. dec 2009

pripada mi to tak.

vierka
29. dec 2009

pikuska - no ale zit z materskej este o rok dlhsie by asi nebolo bohvie co, ale mozno by som ten rok este zvladla pracovat 😀 😀 😀

no aj ja som vysmirovala ten graf a je podla mna velmi dlhyyyyyyy velmi vysoka teplota.. a preco sa vlastne neozyva??

vierka
29. dec 2009

no podla mna by tam mohla byt ovulka aj toho 10-teho, nie?? 😕

lucul
29. dec 2009

ja som tiez myslela 10. alebo 19.

a ktovie co je s viki, asi si uziva mangelika

vierka
29. dec 2009

no uzrcite niekde dovolenkuju spolu... mozno su na Orave, ale verim, ze keby mala dobre spravy, tak sa urcite ozve bez ohladu na to kde je 😀

tigi
29. dec 2009

mne sa vidi, ze okolo toho 10. bola akurat chora, neviem ci tie teplotky nemohli vyskocit aj kvoli tomu, inak jej to vyzera skoro na dve ovule 😀 ale myslim ze to bolo skor okolo 20. 😉

oukej zienky, zatim se loucim, ideme s manzom do mekaca a potom na vylet. majte sa zatial, papa. 🙂

pikino
29. dec 2009

tie vysoke teploty predtym boli z choroby ak si pamatate. ved uvidime. 🙂

pikino
29. dec 2009

mnaaam mekac. tecu mi sliny. 😀 😀 😀

leri
29. dec 2009

cafte, ja nechcem ani ovulu ani mrchu ani //, tak nemam co napisat, najradesj by som bola keby som mohla byt aspon 3 roky neplodna 😀 a vierka........netes sa moc.....ja som isla na stol s krckom 3 cm, po asi troch vyvolavackach mi siel na 2,5 cm, takze alex mal tiez dvere zamknute, ale asi sa rozhodol ist oknom......
a moja mrcha zatial nikde, takze piki....moja to nebola, ale dufam, ze je uz na ceste ku mne 😀
tigi, s radostou ti tych paradnych 9 mesiacov prenecham.....mne stacilo nadlho 😀

pikino
29. dec 2009

leri tie tri roky by som brala aj ja. to by bol zivot. 😀

perla200
autor
29. dec 2009

čaute....neviem čo preberáte či ovulku či pôrody či čo....ja chcem mrchu tiež aspon tri roky a nič iné..... nateraz stačí.... 🙂

pikino
30. dec 2009

ahojteeee kde ste dnes vsetky?

vypekate na silvestra? 😀

ja dnes mrchujem strasne, nestiham menit matros. 🙄 uz nech skonciaaaaa.

pikino
30. dec 2009

lucu dufam ze uz robis test 😀 si jasna jak snehova vlocka dnes v noci. 😀

vierka
30. dec 2009

no caute baby 😀

ja si este uzivam bezstarostne vyspavanie do 9.30 kazdy den 😀 😀 😀 potom som ranajkovala a teraz som na chvilu prisla pocitat co ste popisalí 😀

leri - no ved uvidim co bude na buduci tyzden na poradni, ale zatial je vsetko v poriadku, citim sa dobre, tak to beriem v pohode cele 😀 no a ten tvoj veru tam bol aj na 10 zamkov, ale urcite nakoniec isiel tou spravnou cestou 😀

no aj ja som veru zvedava kde je ta nasa Lucul 😕

bambi7
30. dec 2009

cafte babulky co nove? a kam idete na silvestra?
nejako nemam cas ani moc pisat ,domi uz je hore od 6hodky a keca od rana 😀

tak tehulky mamicky ako sa mate a co deturence? a co darceky co ste dostali?

a dala som fotky domi tak ak budete mat cas kuknite a prajem vam krasneho silvestra a vsetko naj do noveho roka 😉

pikino
30. dec 2009

bambi domca je taka vlasata ako nasa, sa mi podobaju. 😀 zlatunka je.

my budeme doma na silvestra, ani neviem kam by sme isli. akurat cakam co bude robit terez o polnoci ked zacnu buchat petardy. 😝

vidis vierka teraz ty budes na obed zdravit dobre ranko. 😀

vierka
30. dec 2009

bambi - mala je nadherna a veru sa podoba na tu pikuskinu 😀 nemate nahodou rovnakeho otca, alebo matku??? 😀 😀 😀
aj my vam zelame krasny vstup do noveho roka a v tom novom roku len vsetko naj, naj, naj 😵
a my budeme tiez doma, ja by som sice v pohode zvladala aj nejaku party, ale nie je ist kam 😀 tak ale maly by sme si asi zvykat, ze ako na novy rok, tak po cely rok - lebo pri malom veru nejake party a vecierky na dlhsi cas vypustime 😀

pikuska - no s tymto ze dobre ranko o jedenastej zacnem provokovat az od buduceho tyzdna, ked uz budu baby v praci 😀 😀 😀

pikino
30. dec 2009

vierka ja o tom nic neviem 😀

jaaaaj si to nechavas ako ceresnicku na torte. 😀 ty si horsia ako ja. 😀
a veru s vecierkami je utrum. tak minimalne na rok. pokial budes kojit tak mas smolu. ani ten blby alkohol nehrozi. 🙄 😀

vierka
30. dec 2009

tak ale zase, ked budem mat dieta na dide, tak moze chodit kamkolvek so mnou 😀 😀 😀 vies, take cestovne balenie mimca 😀

pikino
30. dec 2009

tak ale naco chodit po vecierkoch, ked nemozes chlastat? 😀

vierka
30. dec 2009

tak ja som nejako nikdy nepila 😀 ja dokazem spievat a tancovat na stole aj bez alkoholu 😀 😀 😀

lucul
30. dec 2009

caute babulky, hlasim zijem a netestovala som, nemam test ktory by som ocikala a hlavne bojim bojim 😅

piki len aby som nebola jasna presne ako ta roztopena vlocka minulu noc 😠

zuzlienka
30. dec 2009

Ahojte babule hlasi sa stratena Vikuska 😉

Takze po poradi, prepacte ze som sa dlhsie neozvala , ale bola som v praci naposledy 18 decembra stym ze sa este pred vianocami vratim do prace, ale trochen sa situacia zmenila a zabudla som sa odhlasit a samozrejme sa my nedarilo prihlasit , tak uz som dnes nevydrzala a spravila som si novy nick - domaci 😀 😀

Dufam, ze Jezisko bol pre kazdu z vas bohaty a hlavne ste nacerpali nove sily, u nas bol v pohodke..ja som stale este doma...nastupujem do prace 4 . januara... takze si to s manzelikom velmi uzivame 😵 🙂 sem tam vas nakuknem co ste popisali... 😉

Co sa tyka mna, to moje prechladnutie pretrvava dodnes a neviem co dalej uz som si chcela aj nasadit ant. ale stale cakam na mrchu a ta zatial nikde..dnes je to 2 den co mi meska, robila som si test den pred ocakavanou mrchou a bol negativ, cumela som nan asi hodinu aj vo svetle a ziaden duch tam nebol....tak cakam este do vikendu a opat si spravim, tehu test...ale mam akesi zmiesane pocity...jediny moj priznak je, ze ked sa nenajem hlavne doobeda a poobede , pride naval hladu a hned my je zle...a este jedna vec , od toho tyzdna pred vianocami som prestala merat..zistila som ze to nema pre mna vyznam , nakolko sme si s muzikom dlhsie pospinkavali....uvidime co dalej, sama som zvedava 😉

Tigustek, zlatko moje tebe dotatocne k meninkam vsetko naj naj naj......posielam rychlikom velinku pusu..cmukkyyy 😉

Lucuulik drzim paste na curkanie testiku...vidis mozno som mala fakt pravdu, ze budeme este spolu kocikovat, po novom roku ti cinken, dame si kafcooooo a naramocek....

tak tsjoooo asi vsetko..odteraz ked budem doma, budem sa hlasit pod inym nickom....

Babule prajem vam pekny silvester....lubim vas, a sorac ze som sa vam dlho neozvala , papa 🙂

pikino
31. dec 2009

tha to co je ze tu dneska ani noha? 😅

vikus aspon ze si sa ozvala, ze si v poriadku. drzim palcoky a som silno zvedava na spravy buduci tyzden.

Lucuuuuuuuul? ako?

my sme dnes boli same pre darceky u kamosky vo vrakuni aftom. som sikulaaaaaaaaaaaaaa 😀 😝

lucul
31. dec 2009

ahojte, vsetky pripavujete silvestra?

piki nijako, teplota ostala na 37,1, ale spinim, neni to krv ale je toho dost, tak som ani test nerobila, uvidim dalej ☹
a sikulaaaaa, gratulujem k uspesnej jazde, ja som vravela, ze nabuduce vezmes ty mna 😵

viki ahoj, esteze sa ozves, aspon vieme ako na tom si, a tak isto sa tesim na spravy od teba a drzim paste

tak a prajem vam krasneho silvestra a vsetko len to najlepsie do noveho roka, nech vas zle obchadza a vsetko krasne nech vas navstivi 😵

vierka
31. dec 2009

caute baby 😀

ja robim chlebicky a jednohubky na vecer, ale kto vie ci nieco aj zostane, lebo to stihnem aj kostovat rovno 😀 😀 😀 😝

pikuska - no jasne si sikulka, len pekne jazdi autom jak daaaaaaabel 😀

vikuska - super ze si sa ozvala 😀

lucul - no teplota je pekne hore, ale to spinenie 😕 no drzim palce aby z toho nieco bolo 😉

aj ja vam prajem vsetko len to naj, naj, naj do noveho roku, nech je este lepsi nez ten minuly a nech sa vam v nom splnia vsetky zelania 😝 😀 cmuk 😝

vierka
31. dec 2009

jo, a dneska sa na mna moje 5 rocne krsniatko pozrelo a prehlasilo "Krstna ake mas nafuknute brucho, mala by si si dat aktiviu" 😀 😀 😀

lucul
31. dec 2009

vierka dakujem ale neverim v dvojpalickovy koniec

vierka tak skus tu activiu, mozno zabere 😀 😀 😀

vierka
31. dec 2009

bude ma to urcite mrziet, ked to nevide 😔

no vazne je to take tele dieta - reklamove.... tak ju ked tak skusim az tak o dva tyzdne, mozno to brucho potom splasne 😀 😝

lucul
31. dec 2009

vierka nemusi, prezijem, ale uz som rezervovala chatu od 14.1.-17.1. a verim tomu, ze lyzovaniu vela nedam 😀 a snad vtedy motyka vystreli 😉

a tej activie nakup karton v metre a budes stihla jak lan 😉