Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
8. jan 2010

lucul - ty si taka zlata 😀 aspon budeme ukamenovane dve a nebudem v tom sama 😝 😀

tigi - no cau cicaaaaaaa 😀

lucul
8. jan 2010

caves tigi

vierka ale ja budem asi viac, tehulu usetria a okrem toho, ja som este v posteli 😀

tigi
8. jan 2010

no pekne, to len ja som sa trepala po tych uzasnych cestach do prace 🙄 ale nezavidim vam baby, ja som este vylehnena so sviatkov a som rada ze mozem opat svistat v praci. 🙂

vcera som bola po dvoch tyzdnoch kedy sa necvicilo na joge a normalne mi to chybalo. vcera to bolo uplne super, zacali sme uz precvicovat aj to jogove ....oooooooommmmmmmmmm 😀 😀 😀 paradna vec 😵

lucul
8. jan 2010

tigi neboj ja sa o chvilu vykotulam a budem makat jak farebna, ze zas nebudem mat na vas cas ako vcera 😉

a ja som vcera skoncila s pilatesom a v stredu zacinam so zumbou, uz sa tesiiiiim 😵

vierka
8. jan 2010

tigi - ale je to lepsie, ze sa mozes aspon niekam trepat, ja som dneska uz treti den kvoli pocku zavreta doma... my to aj chyba ist von... ale vcera som sa bola prejst a dnes pridu k nam maly, tak sa pojdeme aspon pomotkat okolo baraku a postavit snehuliaka 😀
a bojim sa ake pocko bude v utorok, lebo to ma caka poradna 😅

lucul - ta zumba to je take tanecne??? tak to ti zavidim, to by veru aj mna bavilo, vyzera to dobre 😀

tigi
8. jan 2010

jeee, zumbu by som aj ja rada skusila. len skoda ze zatial v tt sa necvici 😠 my kocime koncom januara, ale v podstate potom zase zaciname pokrocilejsi kurz, takze cvicime dalej. este rozmyslam ze by som to doplnila nejakym sviznym cvicenim raz za tyzden, len sa musim do toho dokopat. 😝 len to je na figu, ze samej sa mi do toho nechce 😖

lucul
8. jan 2010

jeeeeeeej vierka tebe svieti 39tt 😵 😵 😵 jupiiiii bude tu o chvilu miminko {inak vobec neprovokujem 😀 }

hej zumba je take latinsko-americke taneckovanie 😵, tesim sa ze aj u nas to uz je, mala tu byt tanecna skola Miguela Mendesa, ale nakoniec sa on na to vy toto 😠

vierka
8. jan 2010

tigi - no podla mna bude coskoro ta zumba aj niekde v TT, lebo je to novy styl a urcite na to zeny budu chciet chodit, tak si to nenechaju precvicovatelia ujst aby na tom nezarobili... tak potom mozme na to chodit spolu 😵

lucul
8. jan 2010

tigi pozri vo volnej diskusii temu zumba, tam pisali baby aj o kurzoch v TT 😉

vierka
8. jan 2010

lucul - vooooooobec neprovokujes 😀 😀 😀

inak to by bola sranda keby som Tigi volala "modry kod" prave vo chvili kedy by jogovala to svoje ooooooommmmmmmmm 😀

lucul
8. jan 2010

vierka som si myslela 😀 😀 😀

to by ti Tigi odpovedala, vydrzoooooooooommmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀

vierka
8. jan 2010

😀 😀 😀

tigi
8. jan 2010

ha, ale aka by som bola potom sustredena a v pohode 😝 😀

no uz som nasla aj kurzy v tt... oplatilo by sa to skusit. ale vidim tam, ze sa to cvici iba pol hodku. preco? to je take narocne na kondicku?

lucul
8. jan 2010

tigi ved o to ide, nebudes stresovat 😀

neviem, u nas sa cvici hodinu 😅

tigi
8. jan 2010

oprava, cvici sa hodku.

vierka
8. jan 2010

by si mohla kludne cvicitelku naucit ako sa v takej situacii zostava v pohode 😀

cici aj aj som to prave pozerala a tam su tusim vsetky "hodiny" len po pol hodkach - bud tam chodia same babovky, alebo po sviatkoch to nechcu moc riskovat 😝 😀

lucul
8. jan 2010

skoda ze sme tak daleko od seba, mohla si chodit s nami, my sme sa s kamoskou rehlili, ze dve gule pojdu trsat 😀 😀 😀

tigi
8. jan 2010

cici maju to tam dementne znazornene, v prvom momente ma to zmiatlo, ale ked na to kuknes lepsie, cvici sa hodku.

jasne, mna nejaka plodova voda nerozhadze. 😀

lucul
8. jan 2010

tigi to ti pripomeniem ked ti vierka zavola modry kod 😀 😀 😀, potom pisni ako si na tom 😝

vierka
8. jan 2010

lucul - podla mna by to bola sranda s vami cvicit 😀 to keby si videla mna na parkete, sak ja sa ani hybat neviem 😝 😀

tigi - tak si to pochopila asi skor ako blondinka, ja som to potom dalej uz neriesila 😀

no ale ked si zoberiete ze plodova voda odtecie len 15% zien, tak mozno sa toho ani Tigi nedozije a rovno jej zavolam ze kontrakcieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

lucul
8. jan 2010

vierka ale zena je aspon chapava, to krsna volala otcovi dietata, ze odisla jej voda a on ze dobre, potom volala naspat a pytal sa jej kamosky {oni byvaju vo W spolu v byte}, ze co to znamena, ze odisla voda 😀 😀 😀

inak ja som bola takto so svagrinou dohodnuta, bratranec odisiel na 2dni na skolenie a ja som bola odvoz keby nahodou a musela som jej slubit, ze tam s nou ostanem, ake nervy som mala pri kazdom zazvoneni, brrrr aj pomyslet 😀 😀 😀, ale tam bola ina situacia ona uz bola otvorena 😅

tigi
8. jan 2010

luci v skutocnosti to bude asi tak, ze budem rada ked trafim vobec klucik do zapalovania aby som mohla nastartovat auto jak sa mi budu triast ruky. 😀 😀 😀 stale ale myslim, ze patko sa na svet ponahlat nebude a pocka na tatina. nech si to len pekne uzije on, patri to k tomu 😀 😀 😀 ja som len zaloha 🙂

vierka
8. jan 2010

no ved v stredu ked som Tigi volala tak uz chcela vyrazat a pritom som sa chcela ist len do snehu s niekym prejst 😀 😀 😀

a otvorena, neotvorena... u mna to moze prist tiez z minuty na minutu 😀

lucul
8. jan 2010

ja som bola tiez len zaloha a nastastie maly pockal na tatina tiez, vlastne vydrzal na svoj planovany den, ktory urcil dr. ze maju prist do nemocky 😵

tigi
8. jan 2010

no sak vierka, taketo stresy mi robis, fakt ked som videla ze volas, co myslis co ma tak napadlo? uz som v duchu ratala kolko mi bude trvat kym sa oblecem a aspon zcasti vysusim vlasy, lebo som mala uterak na hlave. som mala za ten moment normalne dilemu, ze ci susit vlasy alebo natasit na hlavu ciapku a utekat 😀 😀 😀

vierka
8. jan 2010

lucul - no ja by som bola najradsej keby manzo prisiel 13-teho domov a 14-teho by sme rodili 😀 tak ale kto vie ake plany si uz maly navrhol v brusku 😀 😀 😀

tigi - no ja som nechcela moc strasit 😅 este sa kvoli mne a mojim telefonatom zacnes zajakavat co budes tak stresovana... urcite teraz spis s jednym okom otvorenym a mas oblecenie prehodene cez postel a ked vstavas tak zasuvas nohy rovno do ciziem ktore mas tiez pri posteli 😀 😀 😀

lucul
8. jan 2010

vierka, ked si mu dohovarala, tak to pochopil, zistila som, ze chlapci su v brusku velmi chapave tvory, horsie je to ked vyjdu von, to uz ide dolu vodou s nimi 😀 😀 😀

tigi tie pocity poznam, ja som aj mamine vynadala, ze naco mi vola preco robi stresy 😀 😀 😀

pikino
8. jan 2010

cafte micky.

dobra tema. to moj muz vzdy ked som si vzdychla tak mi uz balil tasky. 😀 a nakoniec to skoncilo ako to skoncilo. neva. ma to svoje caro vediet kedy to pride. 😀 😝

no dnes je vonku tak super na soferovanie neviem si to vynachvalit. 😝 terez dostala pamycon. inak je uplne uhuhnana, neda sa to pocuvat.

zumba by aj mna bavila, len s mojou kondickou by ma po 10 minutach odniesli na ARO. 😀

lucul
8. jan 2010

caves piki, ale aspon uz mate lieky a uz to bude len lepsie, uvidis, zajtra bude dobre 😉

tak zacni chodit s nami, bude prca, odvezu nas tri 😀

pikino
8. jan 2010

aha lucu takze uz je vedecky dokazane ze porodom stratia chlapi poloivcu sedej kory mozgovej a zbytok sa tym tlakom presunie nizsie. 😀