Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
13. jan 2010

vidim ze vo vasich skriniach sa tiez veci zazracne zmensuju. 😀
ja som si povedala, ze ked prestanem kojit ide 10 kilo dole. 😝
holt baby starneme tie kila uz nejdu dole tak lahko ako v 20tich. 😀

lucul keby si tu kopku nestastia videla teraz ako stahuje veci zo stola. 😀

lucul
13. jan 2010

piki ani nevrav, ved ja takto pred deviatimi rokmi som mala o 20kg menej, len ja neviem kde su, ja si nepripadam taka tlsta, len tie veci spred tych rokov su mi male 😝
a prca bude v piatok ked sa nenasukam do lyziarskych nohavic 😅

asi tam je nieco co tam nema byt na tom stole 😀

pikino
13. jan 2010

no je tam vsetko co tam nema byt 😝

ty tiez 20 kilo. teda ja neviem. najradsej by som sa na to vykaslala ale je mi luto tej nej skrine veci. radsej zhodim
aj ked to uz nikdy nebude ono. ved len tie strie a roztiahnute boky a to nehovorim o prsiach ktore skoncia proklete nizko. holt uz len wondebra to isti. 😀 🙄

lucul
13. jan 2010

ale ty si rodila aspon 😒, ale ja zacinam dnes boj kto z koho, idem na tu zumbu uz sa tesim a zajtra zreferujem ked budem schopna vyliezt z postele 😀

pre teraz sa lucim, majte sa tu krasne a pekny zvysok dna
papa 🙂

pikino
13. jan 2010

paaaa lucul

tigi
13. jan 2010

kukam ze co nepisete a sprosta si nevsimnem, ze ste uz na dalsej strane. 🙄 😀

oukej luci, papa. 🙂

idem aj ja, este povybavujem nejake veci a pojdem k segram na kafco. papa. 🙂

lucul
14. jan 2010

dobre rano zabky 😀

ja zijem po zumbe, ale kolena ma bolia jak hovado 😝, ale bola to sranda a parada, hlavne ked som si uz ku koncu robila vlastne kroky lebo som bola mimo 😀 😀 😀

vierka
14. jan 2010

caute zaby 😀

no kedze mam manza doma a chce sa zmocnit pocitacu, tak nemozem vela napisat, tak len tolko ze sme stale v jednom celku a nic sa nedeje 😀

mohol by sa skor zmocnit mna, nie???!!! 😝 😀 😀 😀

lucul
14. jan 2010

vierka tak ho znasilni 😀 😀 😀

vierka
14. jan 2010

lucul - nebudem ho trapit, on sa mi vyhyba lebo nechce ublizit malemu 😀

a zumba bola urcite super a nevadi ze boli aj vlastne kroky, hlavne ze si sa hybala do rytmu 😉 😀 takze je to super??? tak to budem musiet niekedy vyskusat aj ja 🙂

no a ked neviete co z handrami, tak ja sa teda obetujem a nejake si od vas zoberiem 😀 ja som este na vypredajoch nebola a asi ani tak skoro nepojdem 😅 tak maximalne dnes kupim tie zlacnene plienky za 40 eury 😀 😀 😀

lucul
14. jan 2010

vierka tak to zahraj na akciu "otvaranie dveri pre Patka" 😀, nech to este stiha pri tatovi 😉

jasne, do rytmu to islo, len este vretenie bokov mi nejde tak ako mladej a ruky mi vzdy isli inym smerom 😅, ale skonstatovala som, ze to je tym, ze mam o 20kg viac ako ona 😀 😀 😀

vierka
14. jan 2010

nebudem nic hrat... necham to na malom kedy sa rozhodne ist von a uvidim ako sa manzo vyjadri ze dokedy bude doma a ci vobec pojde do prace v pondelok, alebo ako.. este sme sa o tom nebavili...

to je jedno, ja som tiez pri cviceni isla mimo - hlavne ked som cvicila vedla Tigi a sme viacej kecali ako cvicili, ale dolezite je, ze si tie ruky vobec dvohla a ze si sa hybala - na smere nezalezi 😀

lucul
14. jan 2010

tak to by bolo fajn keby ostal doma 🙂

a co myslis, co sme cely cas robili s kamoskou, furt sme sa rehotali a obcas sme do seba narazili, kedze kazda robila daco ine 😀, ale hybali sme sa a rozhodla som sa chodit 2krat do tyzdna, sice sama, lebo ona moze len raz, ale nevadi, vsetky tam boli prvykrat takze neboli sme za dreva jedine 😀

vierka
14. jan 2010

no uvidim ako sa vyjadri k tomu ze co s jeho pracou 😅

jasne chodievaj aj sama, ved na tom nic nie je.. ja som dlhe roky chodila sama cvicit a v pohode 😀

lucul
14. jan 2010

mne to neva, ved som chodievala sama cvicit, a v tomto fitku je to uplne super, take fajn baby tam chodia, ze cloveku to nevadi aj ked ide sam

vierka
14. jan 2010

tak to je super 😉

pikino
14. jan 2010

nazdar rostenky.

my mame dnes zasa taky umakany den. aj kotlar tu bol znova lebo nam blbne tlak. a tereza ked ho videla tak dostala hysak a odvtedy len reve a reve. to preto ze prisiel akurat ked som ju ulozila spinkat takze je nevyspata
a unavena. co uz s nou.

lucul hovoris ze zumba je zaberak? 😀 tak to budes za chviku jaka modelka. 😀

vierka
14. jan 2010

dobre babulky, ja sa pre dnesok lucim... idem ku kolegyni na kavu, potom ideme na tie akciove plienky a potom este ku segre pozriet krsniatka, tak vam zelam krasny zbytok dniku 😀

lucul
14. jan 2010

no caves piki
bodaj by som bola ja modelka 😀, ale snad budem skor pupkata jak modelka, uvidime 😝

zas kotol? to je des, aj u nas na bytovke klesa tlak na jednom kotly a nechapeme preco, vsetky slapu jak hodinky ale jeden strajkuje 😠, a neoplati sa vam ho vymenit?

paaa vierka aj tebe pekny den 🙂

pikino
14. jan 2010

jeeej damskom magazine je akuratt moj neurolog 😀

pikino
14. jan 2010

hej zasa kotol. no neviem ci sa oplati vymenit alebo nie. ja dufam, ze uz je ok.

paaa vierka.

neboj lucul vsecko bude akurat to nemozes sciet naraz 😀 jedine ze by si scela byt modelka pre tehu modu. 😀

lucul
14. jan 2010

nemam telku 😀

pikino
14. jan 2010

no skoda celkom fesak. 😀 aj ked musim povedat ze zostarol. 😝

lucul
14. jan 2010

ja to nechcem naraz mne to staci postupne 😀, najprv tehu potom modelka 😀 😀 😀

pikino
14. jan 2010

tak nejako som to aj ja planovala. 😀

lucul
14. jan 2010

a nepodarilo sa? 😨 😀

pikino
14. jan 2010

ani neeeee. 😝

juliett99
14. jan 2010

ahojky babulky
tak mi sme dnes boli na poradani drobcek uz ma 4800g
A tie jeho vecerne koncerty su ale uz nie take caste ako byvali, no museli sme zacat dokrmovat na noc. Bud na vcer nemam dost mliecka alebouz je takz unaveny ze nevladze tahat. Inak si pocas dna odsajem 150ml a to mu davam alebo dam zamrazit
a uz mame aj krst za sebou Sami ho cely odvrieskal,, 😀 😀 😀 😵
poslem par foteciek 😉
co tu nove ienky??
ako sa mas vierocka,?? 😉 este si stake 2 v 1?? 😵

lucul
14. jan 2010

piki ale neverim, podla mna ti to vychadza, sice pomaly ale isto 😉

no ahoj julinka, ale vam to pribera 😵 a gratulujem aj ku krstu

ok baby opustam vas pre dnesok, zajtra sa tu neukazem, odchadzam, tak sa majte krasne, pekny zvysok dna a pekny vikend, v pondelok sa citame.
A vierka keby daco, tak napiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😀

papa zabky 🙂

juliett99
14. jan 2010

dakujeme lucul,, 🙂