Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
19. jan 2010

ok maj sa a snaz sa to vylezat v ramci moznosti, papa 🙂

vevoncek
19. jan 2010

ahojte

vierke gratulujem k Paťkovy teda je to riadny valibuk ale hlavne že to má vierka už za sebou a hlavne nech sa rýchlo zotaví a prajem veľa veľa veľa zdravia aj jej aj Paťkovy

a ja sa teda pokúsim rodiť normálne dúfam že mi to výjde a pretrhnem reťazec cisárskych pôrodov 😅

lucul
19. jan 2010

viki ja ibal nemozem, mne je z neho zle a blinkam ho, ja len paralen plus, z toho sa vypotim a neni mi ani divno od srdca alebo este medipirin
maj sa a nelietaj, aby si nedostala smyk 😀

ahoj vevon, proste je to uz na tebe, ziadny cisarsky odteraz len spontanny 😉 😀

pikino
20. jan 2010

ahojte.

tak baby ja som uz upny debil. dnes rano som vstala o pol siedmej. osprchovala sa. zobudila chuda terez, ktora mala este polnoc obliekla ju, ze ideme na poradnu. a potom ma premkla zla predtucha 😨
ano dievcata, poradna je az o tyzden. 😝

bambi7
20. jan 2010

cafte babulky

ako sa dnes mate?

piki este ze si nesla 😉 a nesadla si v cakarni

co mate dnes na plane?

pikino
20. jan 2010

caf bambi

ved to este ze som sa pozrela do kalendara. ja som bola v tom ze je uz 27. 😀 😝
v plane nemame dnes nic take. akurat som dozmyvala podlahy na poschodi za vydatneho revu mojho dietata, ktore muselo byt v postielke aby nezletela zo schodov ked na nu nemozem dozerat. no slzy ako hrachy. 😀
krkavcia mater ako by ma nazval bobak senior-alias dedko tonko. 😀

lucul
20. jan 2010

ahojte baby

piki tak to sa oplati, esteze si sa fakt nevybrala a nesadla do cakarne, by cumela sestricka, ze blba matka 😝 😀
a nejsi krkavcia mater, aj plakat treba 😉 😀

bambi no v plane mam len makat a makat a este obed s viki 😵

a kde mame tigusku, tigiiii bola si? rozpravaj prehanaj chval 😵

tigi
20. jan 2010

cafte zaby 😝

piki tak hovoris ze terinka mala rannu rozcvicku... no aspon ste ako hovori bambi nedorazili az k doktorke. 😝 😀

bambi ahoj. ja sa mam celkom o.k., moj dnesny plan je v pohode pracovat 😝 a dorazit po nakupe domov a uvarit veceru. tot moj naivny plan, ktory sa ochvilu zacne zadrhavat na slovicku "v pohode" nakolko som v praci. 😀 ale ne, dnes to vyzera celkom kludne. 🙂

vcera som bola za vierkou, vyboskavala som ju aj za vas, vymakosila ale velmi opatrne, lebo ked som ju zbadala, tak som sa aj bala ci ju chudatko nezlomim. bolo vidiet ze ma toho za sebou dost, ale myslim ze to brala vcelku dobre a vobec sa nestazovala. porozpravali sme sa ale nebola som dlho, aby mohla ist este oddychovat. malinkeho som nevidela, ale nevadi, ja si to vynahradim ked si ho prinesu domenko. 😵 🙂

vikinka81
20. jan 2010

Ahojte uz som tu aj ja 😉

Tigustek tak som bola netrpezliva ake novinky nam donesies 🙂 ale je super ze to uz ma za sebou a Patko jej bude robit radost 😵

A ja mam dnes na plane kavicku s Luckou a poobede navsteva u kamosov a vecer uvidime 😀 🙂

Bambi a vy ako? Aky mate dnes program 😉

Pikustek tak si sa skoro prehnala...no ale aspon budes mat dnes dlhsi den 😀 😀

lucul
20. jan 2010

ahojky viki, mam otazku, mozem az o 13h, nevadi?

vanilkka
20. jan 2010

caaaute susriny 😀

pikino
20. jan 2010

ahojte micky.

no som rada ze ma to napadlo kuknut sa do kalendara. ale v poslednej dobe mi sibe viac ako inokedy. 😅
no neva. zdementiavam. 😀

a uz ma vierka maleho pri sebe? statocne dievca. 😀

vanilkka
20. jan 2010

piki vcera som s nou volala a nemala ho

lucul
20. jan 2010

vani ze sa aj ukazes 😠

pikino
20. jan 2010

caf cicka.

som si myslela ze nie. predsa len ma co robit so sebou, ale dnes ho uz asi ma.

vanilkka
20. jan 2010

neviem,,,,dnes som s nou nevolala, ved aj vcera bola taka nijaka,,,,,ani perverzna nebola ani nic ☹ 😀

lucul
20. jan 2010

tak to sa este nacakame kedy bude perverzna 😉

vanilkka
20. jan 2010

a ako sa mate inak? co nove? 🙂

bambi7
20. jan 2010

jaj babulky nasa nie a nie spat....lekarka vravela ze ked spi v noci niektore deti nechcu spat cez den....uz aj spavala a teraz zasa vcera spala len 50 munit taka bola unavena ale nie a nie spat a potom bola mrzuta 😒
no uvidime dnes.....
my sa mame inak super vsetko ok...mala rastie ,plazi sa ako vojacik,keca mama tata baba dede urobi papa ked sa jej chce a tak.... je podarena 😉

piki to poznam ked ju aj ja dam do postielky ked musim daco porobit jaj to iste tak revvvvvvvvvvvvvv sice chvilku sa zahra 😀

ja dnes pojdem poobede von ,navarene mam bryndzove halusky a slaninku...... 🙂

lucul
20. jan 2010

vanilka ty sa pochval, uz mas po?

vikinka81
20. jan 2010

VAni no nazdo, ze sa aj ukazes...co mas nove 😉

Lucuulik moze kludne a kde sa stretneme, ci si zavolame?

Piki neboj , nie si dementna len si uz trochen vystavena a unavena z toho isteho kolobehu 😉 , treba dat malu Terez manzovi aspo na chvilku aby si niekam vypadla trebars na nakupy 😀

lucul
20. jan 2010

viki mne je jedno, v danubii skusime to menu co sme sa bavili alebo aupark? alebo chces ist niekde inde?

vikinka81
20. jan 2010

Mne celkom staci dobre kafcoooo. v Danubii je kaviaren ci chces aj papat 😉

lucul
20. jan 2010

jaj, tak mozme, tam je super, myslis tu pri nay, ta je perfektna a maju tam aj mnam bagety aj kolaciky 😉

vanilkka
20. jan 2010

luculik nemam este po.... az 4.2. 🙂 uz to chcem mat za sebou ☹

lucul
20. jan 2010

vani tak to ti verim, najhorsie je asi to cakanie, ale drzim paste nech to mas co najskor a najrychlejsie za sebou a nech sa zadari ako chces ty 😉

vanilkka
20. jan 2010

ale baby toto mi neuverite 😎 mala som dostat pod stromcek topanky od Manola....no skoro som odpadla ale bohuzial dodavatel cez internet to posral a neodoslal ich tak by neprisli na cas tak som dostala ine....no skoro ma prekotilo,,,asi tomu chlapovi mojmu novemu odovzdam za to svoj vienok zeleny 😀 😀 😀

vikinka81
20. jan 2010

Trosku som mimo, Vani co ti idu robit alebo co sa deje 😒

Ano Lucik tu som myslela tak o kolkej sa schodza zacne 🙂 o 13 nej pred vchodom?

vanilkka
20. jan 2010

viki rozvod mam stvrteho,,,,idu mi robit ocistu 😀

vikinka81
20. jan 2010

jaj....tak drzim palce a mas aj niake infosky ako sa ma tvoj ex-manzel 😠 a drzim paste na dobry zaciatok...ten vienok by nemal byt biely ? 😀 😀 😀