Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kasami
26. feb 2010

Luci ja sa k tomu grafu fakt neviem vyjadrit 🙂 ale mooooc ti to prajem a drzim paste 😉

Baby, ja sama tomu este nemozem uverit 😝 ale moc sa tesim a fakt som stastna, ze sa tam dostal ... tak len dufam, ze ho to tam bude bavit a naplnat 🙂
a dakujem za gratulacie 🙂
prajem vam vsetkym krasny vikend 🙂

tigi
26. feb 2010

ahojte babulky. sme uz s cicou doma, este sa jej pletu nozicky ale uz sa snazi behat. ma oholene brusko a malicku jazvu ale vyzera ze to bude o.k.. mi odlahlo. 😉 🙂 (vikusik dali sme ju sterilizovat)

kasi gratulujem Samkovi, uaaaau, ze medzi 22 naj - sikulko 😵 🙂

luci no kebyze viem ze treba nestafkovat na zelenu carku na grafe, tak to urobim uz davno 😝 😀 cakaaaam na to foto. 😵

piki aaaale, bezna vymena nazorov doma, len chlapec sa zatal a tvari sa ze je baran a pritom som baran ja. 😠 🙄 tvrdohlavyyyyyyyy.... 😖

vierka
26. feb 2010

aj ja cakam na fotecku, ale ja sa sem uz dnes nedostanem 😅

juliett99
27. feb 2010

krasnu vikendik sa praje 😵 😵 😵
ako sa mame??
my sme mali vcera krasny dnicek boli sme pozriet kamaatku Samka bolo fajne a malinky bol jak anjelik hehhe sam zaspal co sa doma nestava xixi 😵 😵 a spal 1,5 hodiny 😲 😲 😲 asi budeme musite castejsie chodit po navstevach xixxi 😀

vierka
27. feb 2010

juli - tie deti sa riadne predvadzaju pred navstevami, co??? 😀

juliett99
27. feb 2010

Veru Vierocka predvadzaju sa normalne ze som nechapala.. zaspal sam a to dokonca bez kriku xixxii 😀 😀

a ty Vierocka ako sa mas a co Patko??

vierka
27. feb 2010

no ved aby ich tety co pridu na navstevu, alebo su na navsteve lubili 😀 😀 😀
no uz sa mame dobre, doklady vybavene, tak uz celkom pohoda... prave sa dovara polievocka, maly spi na tatinkovi, tak idem dovarit... dnes by mala prist na navstevu tetuska Vanilka, tak sa velmi na nu tesime 😀
a vy ako? Davidko zvlada skolu? tusim buduci tyzden prazdninujete, aj sa niekam chystate?

juliett99
27. feb 2010

tak ju od nas pozdravuj,, ze jej posielame cmukkkkkkkkkkkkkkk 😵 😵 😵 😵

davidko skolu celkom v pohode vysvedcko bolo same jednotky..teraz prazdninuje a chysta sa ku kamaratkovy.
Sami tiez spinka uz od 11 vo svojej postielke iba dva krat som mu dala dudlik cakam ze sa zobudi na hlad 😵 😵
moja teraz sa uz aj konecne vyspim a maly je o 100% percet lepsi ako ked som kojila.

perla200
autor
27. feb 2010

no ahojte. vierka dakujem za fotky...krásne sú....malý je riadny salamista🙂))))))))

piki - teda riadnu kočenu mas.....a kde si prosím ta kúpila ten dudel? aj ja taký chcem🙂)))))))))))))))))))))))))))))))

juliett99
28. feb 2010

ahojky
Vierocka dakujem za fotecky bolo vam super 😵 😵 a deturence ake su krasnuckeeeeeeeeeeeeee 😀 😵

vikinka81
1. mar 2010

Ahojte babulky 😉

Dakujem aj ja za krasne fotecky....super 😉 😀

Lucuuulik ako ?

juliett99
1. mar 2010

ahojky babulky ako sa mame?? ako po vikendiku??

Vikinka tusim tu strasis sama tak sa k tebe pridavam.. Samik hajaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

tigi
1. mar 2010

ahojte zabky, dobre ranko. 🙂

luci tak ako dopadol druhy testik? budeme mat fotecku? 😵 🙂

simi vsetko najsamlepsejsie k dnesnym narozkám, vela laaaasky, stasticka, zdravicka a s terinkou vela radosti a malo starosti. 😵 a ruka horeeeeeeee 😝 😀 😀 😀

juliett99
1. mar 2010

Piki ty mas dnes narodky ????????
Aj ja sa pridavam vsetko naj naj k narodkam vela lasky , stastia , peniazkov 😵 😵 😵 😵

vikinka81
1. mar 2010

Simonka ma dnes narodky ?

No vikend, zhrnutie...sobota bola uzasna uz len kvoli pocasiu...konecne sme sa prevetrali po zahrade a okolo domu a nedelu bola lazo-plazo 🙂

Juliatko a vy ste ako vikendovali?....Aspon si nachvilu odychnesss ked maly Samko spinka 😉

perla200
autor
1. mar 2010

ahojte kočeny....

piki - vsetko len to najsamlepsie🙂)))))))))))

juli - samko nespával dobre? či???

juliett99
1. mar 2010

Vikinka mali sme v celku fajn vikendik v sobotu sme boli u kamaratky na terase malemu sa pacilo a tesil sa zo slniecka.
a vcera sme boli v BA v auparku zo svokrou, boli sme pozriet maleho krstnu a Sami obisiel velmi dobre podostaval darceky krasne veci vraj aby bol pekny sibac xixixi 😀 😀 😀

Perli veru maly nespaval dobre ale od kedy nechce pit z dida ale z flasky a ja si odsavam tak uz aj spinkava a je z neho anjelik konecne som sa po 3,5 mesiaci aj vyspala.
on si viac ako 50 nevytiahol a za mesiac mi pribral len 300g som zvedava kolko pribral teraz.
Zajtra ideme na to ockovanie do noziciek sice skoro o mesiac neskor ale tak ked bol chory som zvedava ako to zvladne 😕

lucul
1. mar 2010

ahojte babulky, ja len v rychlosti do stredy mam dovolenku tak tu budem pomenej 😉
tigi netestovala som, doma to je horsie ako kontrola cia a kgb dokopy 😠, cakam na tatka ked odide stiahnem fotky testu z piatka, ale mam pocit ze je to tam, statocne rozdychavam pokec s porcelanom, som zvedava dokedy to zvladnem ☹

piki - tebe prajem vsetko naj naj najlepsie k narodeninkam, vela stasticka zdravicka lasky radosti z terezky a manzo nech posluch konecne. cmukyyy 😵

juliett99
1. mar 2010

luculllllllllllllllllllllllllllllll superrrrrrrrrrrr tfuj tfujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj tesim sa mam husiu kozuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

tigi
1. mar 2010

luci tak uz komunikujes s porcelanovou misou? 😝 😅 😵 moje, drz sa, nachystaj si nejake suche rozteky a keksiky, a papaj, obcas to pomaha. jo a supajs ho k dokinovi co najskor 😵 🙂

my po vikende celkom o.k., trvdohlavost doma ustupila rozumnym argumentom a uz to bolo potom o.k. maciatko je tiez fit, liiiiita jak sarkan, ako keby ani na ziadnej operacii nebola nezbeda moja mala. 😀 v sobotu sme zahajili grilovaciu sezonu a prvy krat nastartoali gril. paraaaada. 🙂

lucul
1. mar 2010

juli dakujem, ale zatial pssst 😉

juliett99
1. mar 2010

jaska aby sa to nezakryklooooooooooooooooooooooooooooooo 🤐 🤐 🤐 🤐

vikinka81
1. mar 2010

Lucuuulik ajojj 😉

Som myslela na teba cely vikend..tak zatial potichu drzimeee palcekyyy 😵 psttttt... tak uz mas aj kamosku zachodovu misu...super 😅

Tigustek takk vam to uz nedalo a grilovacia sezonaaaa zacata..super, baby ja sa tak tesim ze je uz teplo..aj ked to este udrie raz ale dufam, ze naposledy 😵

Simco...vsetko naaaajjjjjjjjjjj, posielam ti velikansku pusinku 😵

Juliiiii tak super, aspon ste sa rochu prevetrali..a ja by som to potrebovala, len ma penazenka nepusti 😀 a hlavne potrebujem botky 😉

Perlus..ahoj ako sa mate?

lucul
1. mar 2010

tigi hej, cely den mi je divno, ale vecer spraskam chleba so salamom, sunkou alebo podobnymi udeninkami a na sladke absolutne nemam chut, zjem ale nemusim 😀

babulky mate to mat 😵 ktora tam nieco vidi? 😀

lucul
1. mar 2010

a ozaj, kto to tu spominal, ze herpes je tehu priznak 😠 brdo tak otrasny herpes som este nemala, ble, susim zubnou pastou a stale drzi sviniar jeden 🙄

pikino
1. mar 2010

ahojte micusky.

dakujem za gratulacie. 😵

a lucul zachodova misa je to spravne zacatie a uz len 8 mesiacov 😀 😀 😀

perluska ak myslis ten biely cumlik tak ten ukradla terez patuskovy 😀 😀 😀

lucul
1. mar 2010

piki len 8? to je coby dup 😀 😀 😀

dobre micky, tak ja idem domov, vecer kuknem co ste popisali a dam vediet co som vybavila u gyndosa

papa 🙂

vierka
1. mar 2010

caute baby 😀

lucul - ja ho tam vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim... a tych 8 mesiacov prejde ako voda a potom to budes ledva na rukach drzat... tesim sa s tebou, ale zatial pssssssst 😀 😉

pikuska - vsetko len to naj, naj, najsamlepsie zelame aj my a aby som neposielala cmucik ja, tak ho posielaje jeden sexy chlap v slusivych dupajdach 😀 😀 😀

no a my sme cez vikend vybavili krst, mame ho buduci tyzden v nedelu, aj tortu som uz dnes stihla objednat... aj som sa objednala dnes k dokimu na buduci tyzden na kontrolu po sestonedeli 🙂

a v sobotu bola u nas tetuska Vanilecka 😀 , tak som ju rada videla, vymakosila maleho a priniesla mu krasnu tasku ku kociku, tak to maminku dojalo ze musela plakat... po tom hnusnom tyzdni to bolo take potesenie, takze Patricek ma uz krasnu novu tasku, teraz uz len na nu treba davat pozor 😀

pikino
1. mar 2010

ahoj vierka taky cmucik beriem. aj dva si prosim. 😀
oko v hlave bude menej strazene ako ta taska. 😀 😀 😀

pikino
1. mar 2010

a aj ja vidim tienik dnes uz by ti urcite ocko vypichol ten test. 😀