Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
17. mar 2010

joj co by som za to dala, ze grc rano a pohoda cely den 😵

brdo, som zababusena ako keby bolo -20st. a klepem sa od zimy 😠

pikino
17. mar 2010

iiiha nejde na teba nejaka choroba? 😕 ale to je asi z toho ze ti je zle. daj nohy do lavora s tepou vodou a nasyp si tam sol. zohreje ta to.

tigi
17. mar 2010

ja tu mam dnes frmol babule, ale vlastne posledne dni je tu nejak besno.

luci nemas take nahrievacie podusky? alebo sa nalep na radiator 😀

jo a uz sa rozhodlo, svokra dostala dovolenku a svagrova silno sce aby sme dosli, takze uz su aj letenky zabookovane. 🙂

lucul
17. mar 2010

piki ee, to bude tym mojim stavom, aj vtedy mi tak bolo a co si pamatam, tak aj zlato spominala ze jej je zima

tigi vidis, oddychnes si, tesim sa na zazitky a fotecky 😵

lucul
17. mar 2010

ozaj a kde mame nasho invalidika 😨

pikino
17. mar 2010

vidis tigi nakoniec s ato vyriesilo za teba. 😀 si to tam potom pekne uzi. moj muz ma lanari zasa do ameriky ebo v maji pride kamoska sem aj s manzom a takou starou krpanou ako mame my. len ked ja sa tak strasne bojim lietania.

lucul ved ja viem ale treba sa zohriat. 🙂 faktu skus tie nohy do lavora

invalidik uz ma asi take opuchnute prsty ze neviem pisat. 😝 nehovorila ze tu dnes nebude?

lucul
17. mar 2010

piki isla by som, ale mne sa uz o takom moze len snivat 😒

neviem, nespominam si, viem ze tento tyzden mala ist na tu preventivku

vikinka81
17. mar 2010

No caute zabule 😀

Hlasi sa invalid 😀 No bola som doobeda doma, lebo manzo musel ist k Dr. z dedkom a ja nesoferujem a prisla som predchvilou do prace ..a hned som porobila co bolo treba..koencne nam ide ten informacny system..,no a cochvila zase cestujem na sever domenko..do piatku...musi sa manzo starat o invalida.. 😀 😀a invalid sa mu nalepil do auta 😀 dnes je uz skoro lepsie, vcera som to vzdala...prislo mi bleeee, ruky spotene a som tu len jojkala od bolesti, tak sa bracho zlutoval a sli sme domov 😵 🙂

No takze dnes uz ta prava ruka neboli, uvidime co vecer..snazim sa ju co najviac rozkyvat..ale ten prst...este bleee 😅, dufam, ze do soboty bude naj naj...treba okna umyvat..velka noc predo dverami..aby sa sibaci nezlakli, ze su v dome nemotorne dievcence 😀 😀

Takze Tigustke..letis a laaa Anglish....parada..prudko zavidim, hadam ja pojdem buduci rok do irska, bracho dostal na pol roka studium ...tak ho tam pojdeme cela rodina skontrolovat 😀 😀

Pikustek..a ani ta Amerika nevypada zle...nemas jedno volne miesto..ja sa tam asi nikdy nedostanem 😅 😕

Lucuul...to snad nie, ten maly si robi co chce..nedaj si snim zametat...a skusila ten coculline ? 😵

tigi
17. mar 2010

no ja teda neviem, ja som este neletela, ale mam z toho mierne obavy... 😅 definitivne vam poviem, ked ziva a zdrava vyleziem z letadla v ba, ci este niekedy poletim, alebo sa radsej budem teperit autom. 😀

vikusik nazdar, tak uz trosku lepsie, super. neee ze sa pojdes lyzovat s tymi paprckami, pekne doma v teple a klude sa nechaj manzom obskakovat. 😝 😀

pikino
17. mar 2010

viki vsak pod s nami oni maju dom jak hovado. 😀

micky idem zasa na tu blbu postu len som z nej dosla a uz mam zasa papier v schranke. a zajtra sa mi nikam nesce.

tigi tak ja neviem ci je lepsie letiet alebo ist tunelom pod morom. 😀 😝

tigi
17. mar 2010

no ten tunel som prezila, aj ked teda mierna klastofobia a strach bola, ale tak nakoniec vsetko o.k.

piki objednavas tusim vo velkom. a to ti teta postarka nemoze dorucit ked ti doruci papierik? inak aj ja som si objednala nejake paksamenty, idem vyskusat pre segry vyrobit. 😝

pikino
17. mar 2010

vo velkom ani ne. dosli mi komponenty koralky uz moc neobjednavam tych mam dost. 🙂
potom odfot som zvedava 😉

teta postarka moze doniest len zasielky do 20 eur dnes mi to hovorila na poste.

tigi
17. mar 2010

oukej babule, zajtra nepojde stranka tak cakam silny abstak. idem fcil mame farbit vlasy, vidime sa teda v piatok. caute sunky. 😝

pikino
20. mar 2010

cafte zaby konecne to ide jupi jou jupi jej. 😀

perla200
autor
20. mar 2010

čaute kočeny.... celkom fajn je ten kôn nie?

pikino
21. mar 2010

havne sa mi paci ze si mozem dat tie temy medzi oblubene a nemusim ves hladat ako debil 😀
este mohli rozsirit aj ponuku smajlikov hehe

vierka
21. mar 2010

caute baby,
ja len tak narychlo, lebo idem za chvilu kupat, lebo tatino sa bude popritom balit do prace, tak kupem ja... a potom cez kojenie vecerne pojde este manzo umyt chodbu lebo mame sluzbu a ja som chora ☹ boli ma hrdlo a mam soplik, tak dufam, ze to maly odomna nechyti 🙄 lebo to by ma uz mrsklo, sama na neho budem a obaja chori - to by nebolo bohvie co 😔
no manzo este nevie na kolko dni ide do prace, bud na 5 alebo 12 - ja by som sa skor priklanala k tej prvej moznosti 😅
inak bol teraz doma, tak sme behali kade, tade - vcera sme boli v partizanskom a maly to v pohode zvladal, tak sa mozme dohodnut aj na tej kave u Perlusky 😵 😵 😵

pikuska - dakujem dneska za typ, nakoniec manzo kupil nejake tabletky na cmulanie, tak som zvedava ci zaberu 😉

tigi - cez tyzden by som sa zastavila po to a na kavu samozrejme, ked budes moct - samozrejme, ked mate toho vela... ved si callneme 😵

tehulky, dufam, ze spokojne tehulkujete, lebo vas nejako nestiham citat 😅
a da sa dat tema do oblubenych??? no musim toho noveho kona potom poskusat, ze co sa tu kde da 😵

uvdim ako sa mi cez tyzden podari prist, ale hadam sa podari, lebo maly dostal nove lehatko ku krstu a prudko sa mu v nom paci, ze vtedy nikoho nepotrebuje, aj v nom dlho pospinka, tak dufam, ze mu to vydrziiiiiiiiiiiiiiii 😀

tak sa majte zatial pekne, pa pa pa 😀

tigi
22. mar 2010

ahojte sunecky

novy kon celkom fajn, len sa musim zorientovat. slahneme sa teda do tych sukromnych tem? 😝

vierka budem rada ak dame kafco, babska spolocnost mi uz chyba...

ja som cez vikend ficala jak raketka, dali sme s manzom do pucu cely dom, vratane umyvania okien, taktiez sme urobili uz jarne upratovanie okolo domu, no parada. len ma mrzelo ze bolo malo slnka, som sa tak tesila ze bude pekne...

pridavam grafik... 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

tigi
22. mar 2010

babule no kde ste? 😀

dneska ma kasi kontrolu, ze? to bude mozno aj fotecka 😵 🙂

vikinka81
22. mar 2010

caute zienky 😉

Konik celkom fajn...sa mi zda ze, je este lepsi..lepsi prehlad a treba si na nove veci zvyknut 😵

Ja som vcera chcela zalozit sukromnu skupinu ale mne to neslo...., neviem ci som blondina,maturovala som nad tym pol hodku a napokon som to vzdala..tak som zapla lets dance...celkom sa dalo...len mi tam chybala stava 😀 😀

Aj u nas vikend v pohodke a jarne upratovanie, lenze som stale ubolena..tak som sa skor motala ako upratovala..ved len take zametanie mi robi velke problemy 😉 ☹

Lucuulllik ako...kde si ?

Tigustek...pekny graficek..a tie teplotky pekne konciare 😀 dufam, ze ste sa trafili 😉 Zatial teplotka drzi...supeeerrr

vierka
22. mar 2010

caute kocky 😀

maly na mne spi v babyvaku, tak sa da aj v pohode pisat 😀

no ja som skoncila chora, v noci teplota, potila som sa jak kon, este dobre ze maly prvy krat vstal az o druhej a druhy krat az o piatej... necitim sa bohvie ako, tak uvidim ako to dnes budem s nim zvladat sama a chora... 🙄 ani mama nemoze prist pomoc, lebo dnes a zajtra mala byt doma, ale nakoniec maju zajtra inventuru... tak som sama, ani s malym asi von nepojdem 😒

tigi - jasne, dame kavicku, uz sa tesim, ved som ta nevidela uz sto rokov ☹ ale pridem asi az ku koncu tyzdna, podla toho ako sa budem citit 😉
kraaaaaaasny grafik 😵

tigi
22. mar 2010

vikusik no nazdar, uz som sa bala ze tu budem sama po tom nutenom abstaku minuly tyzden. 😝 😀 so zakladanim skupiny pockajme na baby, dohodneme sa kto ju zalozi a ako sa bude volat, pretoze ten kto ju zalozi ju bude takpovediac aj spravovat a pridavat do nej clenov. 🙂 paprcky este bolia? a s manzom ako sa mate? boli ste cez vikend spolu? 🙂

vikinka81
22. mar 2010

No neboj ja som uz tu a ked sa nic ine neudeje, tak tu bude cely tyzden... no jo paprcky stale bolia, ruka este riadne doznieva mam problem zaspat kym sa niako ulozim a prst sa hadam coskoro uz celkom zahoji , uz sa snazim snim cvicit,aj ked mam este na nom taky stipec, dr. kazal az po dvoch tyzdnoch ale telo samo bojuje 😀 😀 a uci sa, a a no boli sme s mm...sme si to uzivali, aj ked sobotu celu prespal..akasi choroba ide nanho 😒 ale ja ho dam laty 😀 😀

No to viem, ze kto zalozi temu tak ju musi spravovta, tak si potom urcme kto ju vytvori 😵 ,ale mne to neslo 😀 😀

vikinka81
22. mar 2010

Vierka, ahojjj tak to je super..ze maly spinka..a z tou chorobou ma mrzi...asi nikdy nemoze byt nic tak dokonale 😵 🙂 , cajiky, niaky paralen alebo panadol, alebo ine lieciky aby hlavne malemu neublizilo ...ale vsak vies. 😅 😵

No babule mala by som vas prist pozriet, musim si to niako nacasovat 😵

Dnes Katka a zajtra alebo az 26. ma Lucka , nie....ja uz neviem 😀

lucul
22. mar 2010

ahojte babule
tak som tu, ale nebudem tu intenzivne asi, je mi desne 😢
v piatok a sobotu mi bolo skvele, zvladla som aj svadbu, ale odvcera mi je hrozne, stale na wc, uz som vyskusala vsetko mozne a nic ☹

tigi krasny graf 😵

vierka
22. mar 2010

vikusik - tak ako citam, tak ty este bojujes s bolestou, tak verim, ze to coskoro preboli...
no ved ja sa snazim kurirovat a maleho moc neboskavat - aj ked je to tazke... ale hadam to o nejake dva dni bude uz lepsie... 🙂

luculik - mojenko, tak to ma mrzi ze ti je takto... ani neviem co ti poradit ☹

vikinka81
22. mar 2010

No Luciiik konecne...tak ty si uz bola aj svadbovat 😀 😀 dufam, ze si sa zabavila..a maly susnik ty chcel dat najavo, ze zabavat sa mozes ...a kedy ides k Dr. 😵 😉 🙂 A posli nam niake photos ako si vypadala 😀

Tigustek a uz si sa aj testla..alebo nechas to az ked to dufam, nepride 😉

vikinka81
22. mar 2010

No Vierka tak to ti verim, ze sa ten maly chlopak neda bozkavat 😀 😉 🙂 , a dufam, ze ti cim skor bude lepsie..mozno by bodli nikae homeopatika.tie neublizia ale pomozu 😵

lucul
22. mar 2010

vierka ani mi nevrav, co si dam tak hned vyjde, uz nech to skonciiiiiiiiiiiiiii 😢

viki poslem, len musim najst kabel od r. fotaku lebo moj kabel k nemu nepasuje
k dr. idem 26. ak to zvladnem 🤐

vierka
22. mar 2010

vikusik - na hrdlo mam septisan - to mozu aj kojace matky, premyslam, ze si este vybehnem do lekarne nieco do nosa kupit, aj tak musim ist von odomknut smetiak, lebo zajtra beru smeti a ja sa k tomu rano nedostanem 🙂
no ved to, ze on sa neda neboskavat, je to tazkeeeeeeeeeee 😅

luculik - tak to nie je bohvie co, ked ide hned vsetko von... ale neboj sa, do piatku to zvladnes a doki ta potesi krasne bijucim srdieckom a skvelymi vysledkami 🙂 😉