Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
27. júl 2009

tigi - lebo ked budu na dovce tak volny bejvak, netreba sa o nist delit a davat si bacha na usta 😀
a zistila som, ze tie ryby su dobra vec, raz za cas volno od stareho na noc, juchu juchu 😀

tigi
27. júl 2009

luculi - ahaaaa, takze je volny kuchynsky stol, chapem. 😝 😀 😀 😀 inak veru, raz za cas je to fajn mat vecer pre seba. 🙂

ahoj juli, no ja som bola tento vikend jak sipkova ruuuza. to sa mi dlho nestalo, aby som si obidva dni vo vikende poobede pospala. 😅 😀

vierka
27. júl 2009

tigi - v pohodeeeeeee... videla som na tebe, ze by si este nevedela zratat kolko je 2+2 😝
akoze mne sa film pacil - mozno pre to, ze som nevidela ten lepsi original 😀 ani som sa nebala 😀 miestami ten herec jaky feeeeesi - taky upir by mohol aj za mnou prist 😝 😀 tak som sa rozhodla ze si to od teba potom prepalim - ale psssssssst, ja vobec nekopirujem original DVD 😀
no a presne ten za tych 80 som myslela - co na to nemam???!!! 😀 😀 😀
a ktoreho psa ste preboha zrazili????? 😕

lucul - tak aj ten moj je rybar... a ono bodne ked sem tam nie je doma, len keby mi est auto nechal, aby som mala vacsiu slobodu 😀

perlusa - tak som teda zvedava co povie doki 😀

lucul
27. júl 2009

tiguska, zeby si bola vtom? 😅 ked tolko hajas 🙂
a kuchynskemu stolu by som velmi nedoverovala 😀, ale aj tak sa to da povedat 😀 😀 😀

ahoj juli, co nove, vonku je chladnejsie, tak sa pekne hlasis 😀

tigi
27. júl 2009

vierka - no neee susedovho 😝 .....aaaaale, Belusku ☹ asi spala pod autom. ale musim povedat, ze pristup veterinara sa neda porovnat s pristupom doktora pre ludi. nech si za to daju zaplatit, ale fakt sa staraju ti veterinari. prvy krat tam bol doktor Ruttkay a ten nam vsetko vysvetloval, aj ked jej robili ultrazvuk ci nema vnutorne krvacanie, to sa fakt neda porovnat. najma ked chcem napriklad objednat mamu neurologovi a je*nuta sestricka mi treskne s telefonom. 😠
co sa tyka filmu, moj nazor je, ze sa z toho dal vytrieskat brutalne perfektny film, ale bohuzial sa ho ujali nespravny ludia. akoze neni to zle, ale mna to viacmenej drzalo iba kvoli tym kniham, inak neviem ako by som to hodnotila bez citania. mozno by sa mi pacil aj tak. 🙂
no ja neviem ci na ten kocik mas alebo nie, ale ked si ho kupis, tak v nom mozes vozit aj mna, pretoze za take prachy by mal vydrzat aj vybuch atomovky. 😀

tigi
27. júl 2009

luculi - kiez by. 😝 😀 este neviem, snazili sme ostosest, ale mam este par dni do mrchy, tak uvidim ci sa nieco podarilo. 🙂

lucul
27. júl 2009

baby aky kocik, to tam, kde dala juli link? 😕

lucul
27. júl 2009

uz som ho asi nasla, to ten za 81400? brdo a to sa ide aj same kocikovat a vrati sa domov 😕 😀

tigi
27. júl 2009

ano luculi, presne ten. ale ten by som kupila iba vtedy, keby som mala tolko penazi, ze malemu by som k siestim narodeninam ked pojde do skoly, mohla kupit limuzinu so soferom aby ho vozila a k osemnastim vlastne lietadlo s pilotom. 😀

juliett99
27. júl 2009

tigusik a nie si ty nahodou tehulka,?? 🙂

lucul asi tak nejako ,, hej je chladnejsie tak sa valam na sedacke s pc na kolenach,, xixii

pani to o jako kociku pisete ?? sak to kupim auto, xixi ako aj tigi spominla, 😀

lucul
27. júl 2009

tigi, to kebyze sa mam rozhodnut, tak kupim radsej tu inglesinu, ten je naaaaaadherny, aj robovi sa paci, a vyjde "len" 25tis., ale mne sa zda zvlastne taky kocik pouzivat, to je len taky do mesta a to my by sme aj do prirody lozili 🙂

tigi
27. júl 2009

juli jukni 😉

http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...

luculi idem mrknut ten tvoj...

juliett99
27. júl 2009

ty kokso to sa nejako sekli s tou cenou nie??? 😠

tigi
27. júl 2009

juli je to dost mozne ze sa sekli, nevidim na nom totiz nic vynimocne, hodne tej ceny. 🙄 😉

inak popozerala som si tam tie kociky, ale veru nevybrala som si. 😀 ako keby som to potrebovala, ze? 😀 😀 ale len som tam pozerala nieco ako si predstavujem ja a nic take tam nebolo. hlavne sa mi nepacili farby, ked uz aj konstrukcia bola dobra. 😝 😀 luculi hod mi sem link na ten co sa paci tebe, nasla som tam teraz ten co sa paci vierke, ale ten tvoj nazov som tam nevidela.

juliett99
27. júl 2009

a aky sa paci vierke?? aky si vybrala?? 🙂

ved to sa aj mne zda ze sa museli seknut ved nieje na nom nic take co by predstavovalo tu zavratnu sumu 🙂

lucul
27. júl 2009

tigi ale tam na tej stranke ani nebol, skusim ho niekde kuk, mne sa pacil u kamosky ona ho mala

lucul
27. júl 2009

http://www.malvik.sk/Kociky/hlboke-kociky/Kocik...

tigi tento v bezovo ruzovej - ako na istotu ze to bude baba 😀 😀 😀 , ale mne sa paci kazdu chvilu daco ine, a tento by som urcite nekupovala

vierka
27. júl 2009

tigi - beluskuuuuuuuu 😲 to mohol radsej toho susedovho 😝 akoze veterinari na tej klinike su super... a Rutkay je tiez super, vzdy on operoval nasu Kettku a bolo to vzdy super a super pristup... tak asi zacneme aj mi chodit k nim, sak sme riadne cice, tak by nas mohli brat aj veterinari 😀
no ja som tie knihy necitala 🙄 mozno by som to potom aj ja hodnotila inak... ale vobec mi nejdu vytlacit, tak ich nemam ako citat... musis sa opytat Z. ci ich uz precitala a by mi ich mohla potom D. pozicat 😀 ze jakeeeee kodovanie 😝

no to jak minule sme boli v obchode a tam bol sprchovy kut za sto litrov... tak som povedala, ze ten si kupim, lebo urcite ked sa ide zena sprchovat tak za nou stoji Brad Pitt a umyva jej chrbat - za taku cenu 😝 😀

lucul
27. júl 2009

tak tie ceny su fakt niektore uzasne - ja som si vybrala napr. chladnicku, povodne stala 100litrov, ja ze ked vyrastiem tak si ju kupim, momentalne je v akcoske za 69800Sk, tak vravim, este aspon o 30litrov dole a je moja 😀 , ale predavaca som sa pytala, ci sa za tu sumu sama plni a pozdravi ma ked pridem do kuchyne, tak na mna kukal ci som normalna 😀 😀 😀

vierka
27. júl 2009

lucul - tak pockaj este par rokov a mozno bude za padika potom 😀 ale vtedy uz budu hitom lietajuce chladnicky, ktore ked mas chut na nieco ked uz lezis, tak priletia za tebou, vyberies si z ich ponuky a odletia zase do kuchyne 😀

lucul
27. júl 2009

vierka to su asi tie, co su dnes za milion 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
27. júl 2009

cafte mrckyyyy.

lucul ten kocik sa aj mne strasne pacil. ale to je fakt len hlboky kocik a len do mesta na chodnicky aj to nie na nase 😀 a ked k tomu este musis dokupit podvozok a sportovu cast tak vsyjde aj na 50.000 takze lacny nie je.

my sme cez vikend lietali po rodine. takze ziadny oddych. normalne som sa tesila na pondelok, ked budeme zase same doma. 😝

a mne saq tiez zda, ze ten film bol robeny na kolene. skor to bolo ladene tak pre 15rocnych pubertiakov.

tigi
27. júl 2009

luculi ten je krasny 😵 ako z inej doby, len neviem ci tak ako pikina pise by bol aj prakticky. 😀

piki videla si to? ja som zaujaty clovek, pretoze ja som to predtym citala, preto mi ten film pride taky.... neviem.. plytky? ja som si ho kupila a chcem ho dat neterke, ta to basti. knihy su ale omnoho lepsie. ale zaujma ma nazor niekoho kto to necital a videl to, ze ako to posobilo nanho. 🙂

perla200
autor
27. júl 2009

čaute kočky...a čo je na tom kočíku za 80000sk???? preboha...

nooo inak ...zajtra nastupujem do nemocky.....kvôli tým výsledkom krvi....a ktovie čo budú so mnou robiť???? som zvedavá,jednoznačne bez dcéry odtial neodídem🙂

lucul
27. júl 2009

baby, ved ja ho kvoli tomu nechcem, odradzaju ma tie tenke kolesa, ale inak sa s nim super jazdi, odskusala som ho 😀

vierka
27. júl 2009

no kocik krasny, ale na tie Ciferske vymole radsej nieco terenne 😀

tigi - tak zase moj nazor moc neber, ja som blondinka, takze sama o sebe som dost plytka 😝 😀 mne to stacilo na sobotny vecer straveny sama so sebou 😀

perluska - tusim sa tu pise novy roman - bez dcery neodidem 😀 ale neboj sa, podla mna tam zostanes uz do porodu a az potom ta pustia a bude to kazdym dnom 😀

tigi
27. júl 2009

perlus teeda, to uz je teda pekne "na spadnutie". 🙂 ako budeme dostavat o tebe spravy? 😕

vierka - co si sisi, mna zaujma kazdy nazor. slovo plytke som pouzila v zmysle, ze v porovnani s knihou mi tam chyba strasne vela veci a ta najhlavnejsia, slabo vykreslena laska medni nimi dvomi. preto som pouzila plytky, lebo to zobrali ako z rychlika. keby sa mi to az tak nelubilo, nevidela by som ho minimalne styri krat. 😀 😀 😀

vierka
27. júl 2009

tigi - ved ja viem, ako si to myslela... kniha je urcite lepsia, lebo je tam viacej rozpisane to medzi nimi, ved takto si uz po pol hodine filmu povedali ze sa miluju - co je dost skoro, ked sa este len "spoznali"... takze podla mna kniha je lepsia - vzdy je kniha lepsie nez film...
takze by si mi mohla pozicat tie knihy, ked mi to ani vytlacit nejde 😅

juliett99
27. júl 2009

zabky co robkate??
ja sa nudim chce sa mi spat a ani za svateho nemozem zaspat,, nepride ma niektora bacnut lopatou?? 😀 😀 😀

lucul
27. júl 2009

baby, nechcem byt za blond, ale to sa bavite o tom filme Sumrak?