Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
4. aug 2009

piki, aj ten moj je nervak jak hovado, ale na ryby rad, az sa cudujem, to sa asi doma vybujaci a na rybach klud pohoda, pivecko, chapala 😀 😀 😀

vanilkka
4. aug 2009

ryby mu neodvravaju lucul to preto....neme tvare oni mozu 😀 😀 😀

lucul
4. aug 2009

brdo, tu leje jak z krhly, a to som dnes chcela ist do centra kuknut vystavu nevlastnej sesterky 😒

vanilkka
4. aug 2009

tu uz neleje,,,,mam pocit aj nejakych slabych slnecnych lucov 😀

aku vystavu ma nevlastna sestranica?

vierka
4. aug 2009

vani - hlavne asi 40% tekutinou 😀 😀 😀

vanilkka
4. aug 2009

alebo spermovicou 😀

lucul
4. aug 2009

vani, ta vystava je v zichyho palaci, su tam sochy z kovu a tatko mi vravel ze je to super, a ked uz to on povedal tak je to fakt, ona to ma s kamaratkou, prvu mali v parizi a vraj mala uspech a teraz je tu v ba do 5.9., tak chcem ist kuk

vanilkka
4. aug 2009

ty mas taku umelecku rodinu? 😕 ja by som potrebovala ukovat nejaky skvostny nahubok pre manzela 😀

lucul
4. aug 2009

no mam umelecku rodinu, ale vsetko mimo mojej krvy, tato je z macochinej strany, nevlastny fotrik maluje, maminiho brata manzelka maluje, len na mna sa nic nenalepilo, ale viem frflat, aj to sa rata? 😀

vanilkka
4. aug 2009

vas rodokmen by som si fakt rada pozrela 😀

lucul
4. aug 2009

to by si sa zamotala jak vsetci ostatny 😀 😀 😀 , minule som sa smiala, ze kollar ma pre kazde dieta jednu mamu, preco nepisu aj o nas, mne s bratom mamina tiez zaobstarala kazdemu svojho tatu a krstna tak isto 😀 😀 😀

pikino
4. aug 2009

hmmmm ze by som si aj ja nasla noveho tatu pre dalsie dieta? 😀

komu by sa scelo aj tak su vsetci clapi rovnaky. 😠

vanilkka
4. aug 2009

a hovoris tato obom? alebo to uz cislujes? 😀 kollar je iny kanec,,,,ja skor nechapem tie zeny nez jeho 🙄

lucul
4. aug 2009

necislujem, ten ujo co ho mam v rodnom liste je ocino - a ja jeho daddy´s girl 😀 , a ten druhy je tatino, ale to nerada, to je z donutenia 😠

vanilkka
4. aug 2009

rozumiem 🙂

pikino
4. aug 2009

ja by som asi nehovorila nevlastnemu tatkovy otec, ale ja to nemam chut hovorit ani vlastnemu. 😠

lucul
4. aug 2009

ja ho oslovujem tak len ked nieco straaaaaaaasne moc potrebujem a co neni schopny moj vlastny vybavit, co bolo asi za 18rokov dvakrat 😀 😀 😀 , ale inac ho oslovim sposobom, "inak, pocuvaj ..." 😀 😀 😀

vanilkka
4. aug 2009

piki ty to vzdy zaklincujes s niecim antisentimentalnym 😀 😀 😀

lucul
4. aug 2009

baby, ani som sa nepochvalila, vcera som mala uzasny ukazkovy tlak, ze 108 na 56 , robo mi hlavu aj nohy podkladal, ani na wc ma nepustil samu 😀 , sa boji o mna asi 😨

vanilkka
4. aug 2009

tak to ja ked som mala 80 na 60 naposledy staral sa o mna tatino,,,,,ze daj si cervene vinko to ti pomoze 😀

lucul
4. aug 2009

mna minule dr. sadol na stolicku, ofukoval, ze ako sa citim, ci ma zavolat zachranku a ja na neho ci mu nehrabe a on mi na to, ze mam hrozny tlak 100 na 100 a ja mu - to je v pohode vtedy sa citim najlepsie, skoro on potreboval zachranku 😀 😀 😀

vanilkka
4. aug 2009

ty nemozes byt komercna a mat 90/60/90,,,,ne ty 100/100 stale musis byt ina 😀 😀 😀

lucul
4. aug 2009

ja som nikdy nebola standardna 90/60/90, ani jedno sa nepriblizuje k tomu 😀 , a hlaaaaaaaaaavne treba trochu zmeny a vytrcania z radu, ja ako s dvomi tatkami a mamou a macochou, chaaaaapes 😀

lucul
4. aug 2009

dobre baby musim ist, neste sa mi ale musim. majte sa krasne a ak sa bude dat tak vecer nakuknem. papa 🙂

vanilkka
4. aug 2009

dobre uznavam 😀

vanilkka
4. aug 2009

papa

pikino
4. aug 2009

vani niekto musi byt aj taky anti..... nieco. 😀

moje miery terza ze 100/100/100 😀

tigi
4. aug 2009

caute zeny 🙂

luculi uz som dorazila, ale ty si scul zas odisla. musela som odovzdat podklady pre vyplaty, preto som sa neukazala. 🙂

juli - no, s tou strechou to neni sranda, ja viem. zivo so pamatam ako nas chytili tri brutalne burky ked sme mali dole strechu. ale vsetko sa da opravit ako hovori vanilka. hlavne sa ty moc nestresuj, uvidis, nebude prsat dlho, zase ma byt horko. 🙂

vierka - odpoved na tvoju otazku este zo vcera - jasne, tie knizky mam pre teba pripravene. 🙂

vierka
4. aug 2009

a ja si uz cez prsia vidim brucho 😲 😲 😲

vierka
4. aug 2009

dobre babulky, ja s apre dnesok lucim, idem trochu pootravovat segru a pojedovat krsniatka 😀 😀 😀
pekny vzysok dniku, pa pa pa 😀

vsimli ste si ze uz sem ani vecer nechodim 😲 ved aj tak nie je za kym - he he he 😀 😀 😀