Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
7. aug 2009

leri ??? ty sem stihnes este napisat s kludom anglicana ze rupla voda! 😀 mna z teba natiahne, mazaj rodit alexika. drz sa a ozvi sa nam. 😵 🙂

lucul - paraaada, ja mam to tricko rada, strasne dobre sa mi nosi a je fakt podarene 😀

piki - no, ale mala si tam aj ine dobre "obdobia" ty si taka "nadcasova" normalne 😀 😀 😀

vierka - vnimavaaaa 😉 😝 😀

lucul
7. aug 2009

ale cisto teoreticky by som aj mohla, len neviem kedy nasi odidu a kedy sa drahy vrati z prace, kedy budete v TT? neslubujem, ale keby sa zadarilo tak ti cinknem alebo napisem, ked nie tak nie
ale inak chystam sa jeden den do TT k vestici, ak ma objedna ale hlavne ked sa odhodlam, co neviem neviem 😝

tigi
7. aug 2009

lucul a to k vestici do TT? ako sa vola? uz si u nej bola? 🙂

vierka
7. aug 2009

lucul - ale my dneska nejdeme, tak nesadaj do auta 😀 niekedy cez tyzden, ale este ani nevieme kedy 😀
a ku ktorej vestici, ja poznam jendu dobru a nekuse 😀

lucul
7. aug 2009

vierka ja som myslela ze idete zajtra, tak potom pohoda 😀
k vestici, tam oproti lidlu, tam co robia aj to anjelske pismo, este som nebola len mamina bola a zatial vsetko sa jej splnilo, okrem tej mojej dcery 😠 😀

vierka
7. aug 2009

este ze som to vysvetlila, inak by si sa dovalila zajtra 😀
a ktory lidl myslis??? 😕
no ved mozno mas dceru - nejaku o ktorej nevies... 😀

lucul
7. aug 2009

😀 😀 😀 to by som si vsimla, nie 😀 😀 😀

to ja tatka takto vzdy provokujem, ked mi povie dcera moja urob toto alebo hento, tak sa spytam ktora 😀 😀 😀

jaaaaaj tam je viac? ked sa schadza z dialnice a prides na kruhac - doprava je centrum a dolava je lidl, snad som to dobre napisala 😅

lucul
7. aug 2009

tigi - ze pise s kludom anglicana, kukaj co napisala do diskusie, kde som ju vycmuchala 😀
leri • 38tt • Dnes o 12:22

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
chcete vzruso? rano odisla zatka, isli sme na stavbu, vysla som na kopec za dom, zobrala do ruky hrable a cvrk.........a potom dalsi a dalsi, takze som uz doma, voda stale odteka, idem do nemocky, hadam tam zoberiem pc, uvidim, ale v nemocke uz budem urcite, takze si kradnem datum 8.8. sorry ze sa predbieham
jaaaaaaj, a nic ma neboli, akurat vcera mi vystrelovala bolest do tych stehien, ale to som vam pisala a som uplne kludna, akurat sa potim ako hovado

tigi
7. aug 2009

lucul tu nepoznam ani ja. a co si chces dat vyvestit, ci len tak?

vierka
7. aug 2009

akoze mozno mas taku dceru, ze frajer ma dceru a tym padom ze je jeho je aj tak trochu tvoja 😀

to mne vysvetlujes 😕 no kedze su moje orientacne zmysli nulove, tak ti poviem na rovinu, ze ja neviem v ktorej casti TT vylezies z dialnice, ja poznam len staru cestu do blavy, lebo po tej chodim domov 😀

lucul
7. aug 2009

vierka - mne raz jedna z kariet vyvestila, ze budem mat nemanzelsku dceru a po svadbe syna, tak som skonstatovala ze na synovi sa nenarobim, dcera budem moja a ked si vezmem draheho tak vyvydam syna, ale o dcere nist neviem, musim sa ho opytat, mam skvelu natlakovu akciu kedy vyklopi aj to co nevie 😀 😀 😀

tigi - neviem, len tak, aj bratrancovi vestila jedna ciganka a vyvestila mu veci co jeho svokre uplne ina vestica, ale mna to laka uz dlhsie, ale bojim bojim 😅

vierka
7. aug 2009

lucul - no ved este to s tou dcerou stihas, este nie si vydata - takze pohodka 😀 a mozno bude sa potom zoberiete a manzo nejaku zbuchne a bude mat s nou chlapca a tym padom, ze budete svoji ho dostanes ako veno 😀 😀 😀

lucul
7. aug 2009

on uz ma, tak zbuchavat uz inde nemusi 😠 , raz stacilo, aj to vola mladicka nerozvaznost a dovera 😝

vierka
7. aug 2009

a to je dcerka, ci chlapec?

lucul
7. aug 2009

chlapec, ale uz taky pekne prerasteny, ved ma viac kil jak tato, a to ked daco povie tak je podla mamky j.... 😠

tigi
7. aug 2009

lucul neboj, co sa ma stat sa stane. dobre aj zle. ja som nebola odkedy mi vyvestila take veci, ze sa mi jezili chlpy. aj sa stalo co sa jej v kartach ukazalo, ale nebolo to take hrozne. 😉 🙂 no a tu leri som si uz nasla 😠 opica jedna.

vierka
7. aug 2009

lucul - no tak tym padom mozes byt pokojna.. podla mna tym nemanzelsym dievcatkom myslela, ze ho zbuchnete este pred svadbou... zbuchnete myslim ako stihnete 😀 😀 😀

mne napriklad vela veci nevyslo, ale ja som komplikovana, bola som proti takymto veciam akoby bloknuta... ale potom sa to zlepsilo a co mi posledne dva krat vestila vyslo uuuuuuuplne presne 😀
a to mi moja kolegyna - ona sa tomu venuje 🙂

lucul
7. aug 2009

to ja by som ne jej mieste uz stresovala ako prvorodicka, to teta bola takato kludna pri druhom, ona sa isla este k svokre najest lebo v nemocke jej nedaju 😀 a ked muza volala ze nech uz pride do nemocky uz to bude, tak on jej povedal nech vydrzi lebo nema kluce od sufliku a nema kam inam dat peniaze caka na kolegu 😀
ale inak sme celkom normalna rodina 😀 😀 😀

lucul
7. aug 2009

vierka - to mne jedna kamoska, najkrajsie bolo, ked som sa jej opytala na tu svadbu a syna, ci to s jednym, tak ona ze to je na mne 😀
ja som na taketo veci strasne zvedava a zaroven sa bojim, potrebujem dakoho kto by ma tam dotiahol 😅

vierka
7. aug 2009

no vidis to 😀 predsa len je na tom pravdy to - ze clovek si osud moze trochu pomenit 😀 😀 😀
no najskor tam chod ked sa budes na to citit, aby tie karty neovplyvnilo to, ze sa budes toho bat a budes tam na silu 😉

mne prvy krat co sa mi vsetko splnilo bolo, ze mi vestila na 3 mesiace a bola tam zabava (zrovna boli rozne akcie ci uz firemne alebo sukromne v tom case), minanie penazi (vela veci sa nam vyvrbilo, ze musime zaplatit)... a koncilo to dobrou spravou od niekoho "ubiformovaneho" - cize niekoho kto pouziva nejake pracovne oblecenie... no a to mi doktor v bielom plasti povedal ze som tehu 😀
a potom mi vestila len na konkretnu otazku a to som sa pytala ci bude vsetko v poriadku a ci budem mat tehu knizku, ale to som si len pomyslela na tu otazku a ona tam povedala ze nevie na co sa pytam, ale ze stale jej tam ukazuje nejaku knihu a nevie ako to ma dat do suvislosti... takze povedala, ze tam bude vsetko ok a ze je tam aj nejaka zavist... a to sa tiez potvrdilo, ta zavist....

perla200
autor
7. aug 2009

tak leri odtiekla plodová voda...už je na ceste do nemocnice a alex sa asi nevie dočkať, kedy príde na svet🙂))))

hurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

vierka
7. aug 2009

perluska - uz nam to stihla Leri napisat 😵

vierka
7. aug 2009

dobre babulky, pre teraz sa lucim.... idem domov.. bolo mi potesenim stravit s vami dnesne popoludnie v praci, ja som naozaj chcela robit, ale normalne ma server nechcel prihlasit do digitalneho archivu, tak sa vaaaazne nedalo 😀
zelam krasny zbytok dniku, tie ktore sem nepridu cez vikend, zelam pekny vikend a ja sem urcite este dojdem kuknut ze co je nove a hlavne co je nove s leri 😀
tak pa pa pa 😀

lucul
7. aug 2009

perlli, my uz cakame kedy nam napises, ze alex je uz tuuuuuuuuuuuu, ale aj tak dakujeme zatial za takuto infosku 😵

vierka ved to, mne povedala ze si mam davat pozor na veci lebo ma obchadza zlodej a do mesiaca mi lopli mobil 😠

pikino
7. aug 2009

tigi rovno povedz , ze si mozem dat aj pytel na hlavu a vzdy budem vyzerat dobre. heh 😀

ja by som tiez scela ist raz k vestici. ale samej sa mi nesce.

leri je opica tak ona este isla hrabat s kontrakciami. 😝

lucul
7. aug 2009

baby aj ja sa lucim, ja tiez nakuknem lebo som zvedava jak baba co je s leri 🙂
papa a pekny vikend 😵

pikino
7. aug 2009

caaaf oddychni si

perla200
autor
7. aug 2009

no vidíš vierka......zase meskámmmmmmmm...... hoci nikde to tu nevidíííímmmmm

perla200
autor
7. aug 2009

no ale treba sa tešiť aj tak nie? a normalne sa čudujem, že ste si to vsimli ked tu vediete také živé rozhovory 😕

pikino
7. aug 2009

my mame oci vsade 😀