Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
11. aug 2009

kasami...dakujeme...no môj muž síce neplodí deti na počkanie, ale zato ich plodí kvalitné🙂)) teda ked tak poriadne🙂)) ano je to pokladík

ok vierka - odfotim vám nasu spálnu - teda iba namalovanú ju mame... ale dávajú plávačky, tento týžden kuchyna - tak potom vám to spolu odfotím....urobia kúpelku a môžme ist bývať.... tak predpokladám tak mesiac, mesiac a pol to bude trvať....

juli - no ja som si myslela akú mam super výbavičku a ono to je dosť málo.... 🙂

pikino
11. aug 2009

ahojky vidim ze tu bola plodna debata ked som vypadla 😀

u doki vsetko v poriadku. netreba ist k ocnej. dostali sme masticku zapar dni by to uz malo byt ok.

juliett99
11. aug 2009

no ja som dnes vybehla s maminou do KIKu ,, a mame krasny ulovok krasnu decku, a zopar ponozticiek taka som spokojna,, ze uz ani spat sa mi nechcelo xixixii 🙂 🙂

piki tak to je super ze ma terinka ocka OKi,, a masticka sikovno zaberie..

perli mas pocit ze mas slabu vybavicku?, 😕 co ti chyba?,

vierka
11. aug 2009

bambi - no kupila som prve kratasky vcera (vid album), aj ked to bude potrebovat az neksor, ale nemohla som odolat 😀
planujem, ze si zacnem spisovat zoznam co vsetko treba, ale v prvom rade chcem dat spravit komodu a potom pomaly stahovat veci od segry, lebo od nej budem mat takmer vsetko... no a potom len dokupovat co nam chyba 😀

kasami - na stvrtok drzim strasne moc palce, myslim na vas 😉 🙂

kasami
11. aug 2009

Babulky dakujem vam za podporu 😉 moooc

inak my sme isli dnes s malym na bicykle a zmokli sme ako mysi 😀 😀 😀

vierka
12. aug 2009

dobre ranko baby 😀

tigi
12. aug 2009

nazdar zeny 😝

vierka - vcera som ti asi aj zabudla volat spat poobede, nejak som bola rozbehana, ale prerusenie spojenie nastalo neviem preco, volala som totiz z foremneho a ten nemava problemy. 😝 😀

juliett99
12. aug 2009

dobre ranko babule,,
tak uz sme aj my vyspinkany,, dnes je tu nejako mrtvo nie??
asi tym ze neprsi co??

lucul
12. aug 2009

ahojte babulky, konecne sa mi podarilo pripojit, stale mi to vypadava

kasami parada na bicykloch 😀 , my sme tiez vcera so svagrovou zmokli jak mysi, sme sa smiali, ze hrame miss mokre tricko, len maly na nas kukal zo sucheho kocara ci nam nehrabe ked sme sa furt rehlili 😀 😀 😀

perla200
autor
12. aug 2009

ahojte šunky.....pridávam sa k diskusii🙂

vanilkka
12. aug 2009

seeeeeeruste 😀

lucul
12. aug 2009

naaaaaazdarte 😀

vanilkka
12. aug 2009

luculik aspon ty si tuuuuuuuu,,,,,,a dnes som aj na fb 😀 😀 😀

kasami
12. aug 2009

ahojky

lucul 🙂 dnes mozno nezmokneme 😀

lucul
12. aug 2009

dnes ani nemam sancu zmoknut, musim pozehlit, vysat a chcem robit zapekane cestoviny a to este nieco do prace stihnut, ale nemuselo by, lebo zajtra chcem ist pre zeleninku na zahradu, nech tam neni blato 😝

vanilecka a co sa deje ze si na fb 😀

vanilkka
12. aug 2009

zobrala som si notebook do roboty 😀

lucul
12. aug 2009

ale jaka vychcana 😀

vierka
12. aug 2009

no to som tu akoze doteraz len ja pracovala???!!! 😠 😀

tigi - no ja som sa ti tiez pokusala dovolat a raz sa tam ozval taky divny zvuk, ako keby som volala s mimozemstanmi, ze normalne to bolo pocut a kolegany kuka, ze s kym to telefonujem 😕
a mam ti pripomenut - VINKO, VINKO, VINKO !!!! 😀
pre istotu ti budem este volat, keby si tu nebola 😅

vanilkka
12. aug 2009

musela som ich prstat 😀 nedalo mi to 😀

kasami
12. aug 2009

Vanilka tak uz len netovat musis 😀

Lucul pekne, a kde mate zahradku ?

Tigi si tu ? kedy mas ist na ten profil ? mne uz celkom slusne lepi na zajtra 😝

lucul
12. aug 2009

vierka ja makam jak farebna, robila som ranajky, ozehlila som uz jednu a pol pracky a este jeden a pol a hotovson, a mozem ist variiiiiiit 😝 😀 😀 😀 😀

vierka
12. aug 2009

no tak potom som ja makala jak dvojfarebna 😀 😀 😀

vanilkka
12. aug 2009

kasami nebojkaj sa,,,,nech je to akokolvek, vyriesi sa to pozitivne 🙂

lucul kurna mat taku pracovnu dobu ako ty tak mame torty napecene,,,co machrujes 😀 😀 😀

vierka ty si minimalne ako duha 😀

vierka
12. aug 2009

vanilka - konecne si ma niekto zastal 😀 😀 😀

kasami - dopadne to super, uvidis.. a ked nie, tak to nejako poriesime a bude! 😀

lucul
12. aug 2009

vierka ty musis byt minimalne trojfarebna 😀

vanilka keby sa mi chcelo pustit do pracovnych zalezitosti, tak asi tazko robim domace prace, ale nechce sa mi, snad buduci tyzden zmaknem, aj to neviem isto, lebo menime okna 😒

kasami - zahradu mame v zalesi ale tentokrat idem k tatovi na barak skontrolovat ci cica zije a obrat zeleninu, lebo moj uzasny nevlastny brat sa na to vykasle a zhnije to na koreni 😠 , ten si radsej kupi, magor 😠 😠 😠

kasami
12. aug 2009

ja viem baby, ja som len taka streswomen 😝

jak blba tu na konikovi citam vseliake blbiny a potom blaznim 😀

musite mi prisne zakazat chodit smirovat do inych tem, u nas ma depky nechytaju 😀

lucul
12. aug 2009

kasami prave ti davam zaracha na citanie inych tem ako tej nasej, z toho vypliva, nestresuj vsetko bude dobreeeeeeeeeeeeeeee 🙂

kasami
12. aug 2009

😉

vdaka, to som potrebovala 😀

ja len ked vidim kollko problemov sa da este mat .... radsej to nevidiet 😎

zakaz plne respektujem 😉

lucul
12. aug 2009

baby ja som dnes zistila, ze ked idem spat po polnoci tak rano o 6h som total nepouzitelna, len som mala uvarit parky a kavu, ale spravila som viac neporiadku ako osohu, hrozne 😅

juliett99
12. aug 2009

tak uz som tu aj ja,, zas!! xixi
kasami nebojkaj vsetko bude dobre,, stojime pri tebe,, 😵 😵 😵 😵

babenky ja sa uz neviem dockat piatku poradne,, nemate niektora cas na kavu??
idem sama s dadom do TT ,, moj drahy uz pracuje od dnes,, akurat mi volal ze je spokojny,, 😵 😵 😵 😵