Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
24. aug 2009

vierka tak napis nejakej babe z tcomu ip 😀

juliett99
24. aug 2009

piki,, a ja ze to len mne sa nieco deje s notobookom lebo u mojej mamy ide net,, 😀

no veru mohli by byt vsetky tri tehulky naraz to by bolo super 🙂

tigi
24. aug 2009

luci ja ju praveze cakam 😉 😉 😉 mam ist totizto na krv a doktor mi ma povedat preco sa doteraz nedarilo. takze teraz sa to uuuurcite nemohlo podarit. 🙂 ale nee, teraz vazne, fakt skor cakam mrchu a cigy nemusia nic znamenat. iba to, ze je najvyssi cas prestat. 🙂

kasi tak to je super ze ma Samko noveho kamosa. mozu liiitat po vonku na bickacoch spolu. 🙂

inak este - gabka24 ahoj. si tu nova? 🙂

kasami
24. aug 2009

Vierka, vysledky by som mala mat medzi 14-15stou v ten den

a co sa tyka hokeja, mali by zacat 4.9. este neviem presne kedy ... ale mozme dat kavu a take male stretko 😉

pikino
24. aug 2009

tigi to je len a len dobre ze nemas chut na cigi aspon sa ti da do poriadku to tvoje zahulene telo. 😝

tigi
24. aug 2009

jeee, som kukla na tie fotky kasi, maly aky cyklista 😵 🙂 teda, z neho je normalny sportovec. 🙂

piki no to by bola ina sranda keby to tak naozaj bolo. 😀 ale bolo by to super. 😉 😀

lucul
24. aug 2009

tigi nebud pesimista, jak by povedal moj drahy, nebolo by to krasne? 😵

ale jak nam to ide krasne postupne, 1.9. tigi, 3.9. kasami(ci kedy) a 8.9. ja 🙂. kto sa prida este s datumom?

pikino
24. aug 2009

25.9 terez ockovanie 😀

vierka
24. aug 2009

lucul - ale mne to nevadi, lebo kym nepodpisem tu novu zmluvu, tak mi plati ta stara vyhodnejsia cena 😀 😀 😀

tigi - no ty a tie tvoje cigi, uz si kedy povedala ze prestanes???!!! 😠

kasami - no tak na ten hokej pridem, brucho schovam do kabelky, nech sa mozem trochu pokochat na hokejistoch 😀 😀 😀 ale tak ja som pekna tehulka, mozno sa im budem pacit aj tak 😀

pikuska - no len aby ti nezacali pit vodu zo zachoda 😀

kasami
24. aug 2009

fakt by to bolo super 😉

ja to mam tak inak so samkom a s kamoskami 😉 mne sa maly narodil 12steho v pondelok a kamoske 21 dni na to v pondelok dcera a dalsej 21dni na to v pondelok dalsia babulka 🙂

takze ja som celkom prisposobiva 😉 isto sa dohodneme 😀

vanilkka
24. aug 2009

to tu vazne zostanem sama? 😨

kasami
24. aug 2009

Vani, ako ti to napadlo ?
ja ta isto pockam 😉
uvidis, ze predo mnou iste bude Tigi, ja jej moooc verim 🙂

vanilkka
24. aug 2009

ale ja vam to prajem baby,,,nemozete za moju situaciu 😒 budete pupkate vsetky naraz a ja budem mat prevaleny lavorik a budete mi zavidiet 😀 😀 😀

lucul
24. aug 2009

vani a preco by si tu ostavala sama? 😨 sak ty budes matka pluku 😉 a neboj, pozri tigi je pesimista, ked mam pravdu povedat, ja tomu u mna tiez neverim, tak neries, pohoda klidecek a bez tabacku 😀

vanilkka
24. aug 2009

kasamiiiiiik dakujeeeeem ale necakaj slimaka to by si nervovo nezvladla 😀 😀 😀

vanilkka
24. aug 2009

ne ne s tabackem 🙂

vierka
24. aug 2009

tigi - no ved aj ja som mala prist k dokimu na kontrolu ako picham injekcie a neprisla som 😉 😀

takze ja vo vas budem verit, aj ked vy v seba nie 😀

pikuska - a ake mate ockovanie???

ja - 27.8. poradna 😀

vanilka - nebudes, ja ti kludne dam moje ked chces 😉

lucul
24. aug 2009

vani ten obrateny lavorik ti zavidim uz teraz a to nie som tehu 😀

kasami
24. aug 2009

😀

vierka
24. aug 2009

vani - tak ale jake potom vsetky vecicky, handricky a topanocky zdedis po nasich 😀 budes mat komplet vybavu a co si chcela na nu minut si mozes za tie paniaze kupit boty a kabelecky 😵

tigi
24. aug 2009

vani neboj, ja som pesimista v tomto, takze ja tu predpokladam budem s tebou este dlllho. 😉 😀

vierka - hovorila, ale ty ma nepeskuj 😀 , ty si nikdy nehulila, takze nevies ake to je prestat. 😀 ja fakt raz urcite prestanem, len musim mat silnu motivaciu. 😀 😀 😀

vanilkka
24. aug 2009

nemam obrateny lavorik to bolo len prirovnanie....mam taku misku rychlokysku 😀 😀 😀

vanilkka
24. aug 2009

baby no neviem,,,,,ale mne to pripada ze tu hulime vsetky a nie cigarety ked tu dokazeme pisat take hovadiny 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

jasne a teraz budem citat, ze som videla papagaja a ze co to asi tak znamena 😀

tigi - respect 😀 uz si jako moj mangel - saaaahni mi na ciiiigi a si mrtva moja 😀 😀 😀
ale viem, ze je to tazke ked si navyknuta - ako ked mne doki zakazal sladkosti 🤐 🤐 🤐

lucul
24. aug 2009

vierka to aky zly doktor zakazuje sladkosti, takemu by som diplom odobrala 😠 😀 😀 😀

babule pre dnesok sa lucim, ked budem schopna, tak vecer mrknem, ale neslubujem, uz teraz spim za pochodu, majte sa tu krasne a piste basne, papa 🙂

kasami
24. aug 2009

Vierka, ale ja tu fakt mam papagaja 😀

tigi
24. aug 2009

vierka - no, to nech zakaze mne, s tym ja problem nemam. dokelu. 😠 😀 vsak uvidime ako mi to pojde teraz, mozno to zvladnem. 🙂

vanilka 😀 😀 😀 akoze predstava toho, ako hovorim vierke ze nevie ake je to tazke prestat hulit (a nie cigy) teda stoji za to... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
24. aug 2009

vierka do hajzlika nedociahnu jedine zeby si dali stolicku. 😀

take to preockovanie co bola minule neviem co v tom vsetko je iba viem ze pneumokok a cierny kasel a neviem este ake svinstva. tak sa modlim aby potom nebola este horsia. baby na to nadavaju ze sa po tom ockovani deticky hrozne zmenili len placu a nescu spinkat. je to strasne svinstvo tieto ockovania 🙄

tigi ja to poznam to je ako prestat zrat sladkosti tiez to proste nendeeeee. 😀

vani o tom sa nebavime to je jasne, ze ten matros zeleny tu hulime vsecky ved naco by mi potom bol ten labak
pod domom. uz sme sa tu o tom minule bavili. 😀

vierka
24. aug 2009

lucul - ked som chodila na akupunkturu kvoli otehu, ale kedze som uz tehu, tak si to vynahradzujem 😀
no ty si jasnaaaaaaa moja... tak sa maj krasne 😀 a hlavne nespi za volantom 😉

kasmai - no konecne si ma jedna zastane, ze papagaj sa da bezne vidiet a nie je to vysledok travnateho porastu 😀

tigi
24. aug 2009

cau luculi... a tebe sa chce spat? si unavena?? nervy moje, zenska... no dobre, zatim nic nehovorim... 😝 😀