Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
2. sep 2009

mna tiez pobolieva hrdlo a citim sa unaveno a prsia auuuuuuuuu, drahemu ani nedovolim sa chytit 😝
ocakavam 8.9.

kasami
2. sep 2009

no len by si ten moj skusil chytit 😠

Luci musim sa s tebou rozlucit ... fakt som hotovka a rano musi trielit o siedmej z domu ...
idem sa osprsit a padnem jak gate 😝

tak pekny vecer este ... a drzim paste aby si sa 8.9. nedockala 😉

lucul
2. sep 2009

aj tebe dobru noc a drzim paste na zajtra a tesim sa na spravy 🙂

vierka
3. sep 2009

dobre ranko kocky 😀 😀 😀

kasamiiiiiiii - dneska na teba mooooooc myslim uz od rana, drzkaj sa!!!! 😉 🙂

inak baby, mne sa dnes v noci snivali take hovadiny, ale som si ista, ze som tam videla aj pozitivny tehotensky test - tak proste niekto z vas tento mesiac pojde a basta!!!!!! 😀

a vcerajsia priprava na porod bola super - trvalo to 2 hodiny, mame super "cvicitelku"... dozvedela som sa vela uzitocnych informacii o tehotenstve a porode 😉 nabuduce budeme mat tri hodiny, lebo hodinu predtym budeme mat cvicenie, tak sa velmi tesim 😀

tigi
3. sep 2009

ahojte babulky, dneska mam vela roboty,ale aspon vas pozdravim. 🙂

kasi - drzim palceky dnes a myslim na teba. posielam vela moc pozitivnej energie. 😵 🙂

vierka - no tak to je super ze sa ti pacilo. pekne sa uc, budes potom odovzdavat infosky dalej. 🙂

luci aj tebe dobre ranko. ako sa dnes mas? vies o tom, ze to sa vierke snivalo o tebe, ze? 😝 😀

perluska dakujem, hadam vydrzim. vcera som mala zase na male, take som mala nervy, ale vydrzala som. 😉 🙂

a nasa pikusitka tu tusim vcera nebola, hadam dorazi dnes. 🙂

inak baby dnes som zacala den uplne uchvatne, ponahlala som sa do prace, isla som vynimocne skor a ked uz som zaparkovala a nahlila sa do budovy, pri obratke dolava som stehnom zavadila do betovoveho ostreho rohu murika, 😖 takze som si roztrhala rifle, zodrala kozu na krv a budem tam mat krasnu obrovsku modrinu. no cakam co ma este dnes stretne ked sa to tak pekne zacalo.

lucul
3. sep 2009

cafte baby,
no rano zacalo super, admini mi zmazali fotecku a to som na nej bola 😠 , aj ked ta socha bola vacsia ale bola som taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😠 😠 😠

tigi - ha ha ha, len aby to nebol tvoj test 😀 , ale urcite to bude katkin 🙂

vierka
3. sep 2009

tigi - bolo to super, aj nam normalne hovorila na co mame pri porode narok a co si mozme vyziadat a tak - a ake prehliadky nam mozu a musia robit a co mozme odmietnut - takze take celkom dobre... no a povedala, ze nabuduce, nam ukaze videa kde su rozne sposoby porodu 😲 😅 takze si tam asi preventivne zoberiem kybel do ktoreho mozem vracat 😀
tak to si mala riadne uchvancucujuci zaciatok dna 😖 ja som sa tak minule nahlila cez dvere a ostala som zavesena na klucke a to ti poviem, ze ma to bolelo aj tyzden.. a toto bude asi riadne horsie 😒
ale je super, ze si mala vcera na male s cigou a ze si odolala, dostanes bobrika nefajcenia 😵

kasami
3. sep 2009

ahojte slniecka

dakujem vam za podporu 🙂

radsej som zacala varit, aby som mala aj ine myslienky ... inak paradajkovy pretlak sa mi rozprskol po kuchyni, s cibolou som si troska zaslzila ... takze trening na poobede uz mam ...
no co, aspon budeme mat co jest ...

a aby ste ani vy neboli dnes poobede take sklamane, rano som si robila znovu test a nist ... tak sa pripravte ☹

lucul
3. sep 2009

caf kasami

a kolky si DC? mozno to test este nezachyti, uvidime a kedy budes volat alebo budu oni volat?

kasami
3. sep 2009

vsak uvidime ...
volat maj ja po 14stej
inak posledny ms som mala 10.8.

lucul
3. sep 2009

tak to ti test ukaze najskor v pondelok ak nie neskor, aby sme este netestovali spolu 😀
po 14h tu uz nebudem musim ist daco vybavit, ale vecer kuknem ak nie skor ked dorazim domov, ale budem strasne silno na teba mysliet 😉

kasami
3. sep 2009

dakujem 😉
tak 8.9. o 7,00 na WCku 😀

lucul
3. sep 2009

ok a ja kupujem mamatest - teda drahy kupuje, on vie kupovat pozitivne 😀

kasami
3. sep 2009

no inak to moze byt pravda ...
a kde predavaju mamatest ? aby som mala na osmeho jeden pripraveny 🙂 lebo ten moj kupuje len ten rapid

lucul
3. sep 2009

drahy ho kupil tu v petrzalke ako je carefour - danubia, ked tak tam este bol pre nejake lieky tak tete hovoril, ze dakuje za pozitivny test, super mu predala, teta nechapala 😀

vierka
3. sep 2009

kasami - zase negativny test???? 😲 tak tomu ani verit nechcem... takze ja sa budem tvarit, akoze som ziadne riadky dnes od teba necitala a budem stale verit a dufat 😀
inak ani ja tu uz po tej 14.00 nebudem, tak by si mohla s konikovskej kolegiality by si mohla poslat aspon SMS 😵

lucul - ty mas v plane testovat???? 😵

lucul
3. sep 2009

vierka, ked bude meskat tak ano, ved ma tu vsetky oznacujete, ze som jasna, tak vam urobim radost 😀

vierka
3. sep 2009

lucul - takze 9-teho?????? 😀 😀 😀

lucul
3. sep 2009

uvidime, mozno aj toho 8-meho 😀 , ale ako vas uz poznam, tak budete dokreslovat na dialku tu druhu ciarku 😀

pikino
3. sep 2009

ahojky uz som tu, ale tu nikoho.

vcera kym som vas precitala tak tu uz nikoho nembolo. a to moje decko nevie coso sebou, len by sa pestovala a ked ju dam z ruk tak reveeeeeeee. pomoooooooc

a kas tfuj tfuj tfuj.

perla200
autor
3. sep 2009

no ahojte... keby ste chceli vediet tak aj simonka vas číta mne na kolenach🙂 dnes spinkala od 22.00 do 5.h.... normalne vynechala jedno papanie.... zlatunké moje...ideme do poradne som zvedavá čo nam pán doktor povie.... ja viem, že necítam príspevky... ale zhrnte mi čo tu nové?

kluara
3. sep 2009

ahojte... prepáčte, že sa vám sem votriem....

kasami, držím palce a myslím na teba...

vierka, tebe ani neviem, či som gratulovala k tehu, tak ešte raz - gratulujem...

lucul
3. sep 2009

no cafte baby maminy, konecne dakto, vsetci tu makaju jak take vcelicky a ja mam v kancli vsetko hotofo a bojim sa tu sama na koniku 😀
piki na sak dones, popestujem 😵
perli nist nove, cakame na vysledky tehu krvicky kasami, ale vsetko po starom 🙂 tfuj tfuj tfuj ku kontrole, nech vsetko dobre dopadne

vierka
3. sep 2009

lucul - no ako pozname mi teba, tak tam budes mat take dialnice, ze nebudes musiet dokreslovat nic 😀

kluara - ahooooooooooooooooooooooooooj, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀
a ty sa mas ako??? co mas noveho??? ved som ta hrozne dlho necitala 🙂

perluska - tak drzim palce na dnesnu poradnu, nech vam to dobre dopadne... 😀
a inak tu nic nove, vsetko po starom, len dneska ma kasami krvny test, tak sme vsetky zvedave a drzime jej palce 🙂

pikuska - no cau mamina, si sa tu dlho neukazala... tak Terezka nevie co zo sebou???? uz aby si ju dala do toho klastora 😀

lucul
3. sep 2009

vierka jak keby mi kazdy mesiac vychadzali dialnice na testoch 😀 , ale z tych 3tutu mutu pokusov ak sa raz zadarilo tak to bude ina prca 😅

lucul
3. sep 2009

asi ani tato foto mi neprejde, ze? 😀 ved uvidime

kluara
3. sep 2009

vierka - tak normálne - práca, domácnosť, dieťa..... raz druhé chceme, tak papám poctivo lieky, potom zase nie, tak lieky vysadím..... teraz sme vo fáze, že nevieme, čo ďalej....
teraz cez víkend sme boli na orave, tak sme si to trošku užili, lebo celé leto sme nemohli mať s MM rovnako dovolenku, kvôli zavretej škôlke....

vierka
3. sep 2009

lucul - ved taku sme tu uz raz mali co sa vobec nesnazili a uz je z toho mesacna Simonka 😀 😀 😀

kluara - a ake lieciky vlastne beries??? no ono je to na clovek tazko ked musi takto bojovat s tym ci mat alebo nemat dieta a este k tomu ho mat s problemami a do toho praca, domacnost a tak... je to tazke...
tak konecne ste spolu dovolenkovali, no super, to ste museli byt radi, ze vam to vyslo, travit spolu konecne cas 🙂

pikino
3. sep 2009

ti poviem vierka nech uz je nevesta jeziskova lebo ma picne 😀 😀 😀
musim ju mat v kuse na kolenach a ona ma stale kope do brucha a cecikov, asi sce slahacku 😀 😝

perlus to je dobre, mala nabieha na rezim. 😉

lucul
3. sep 2009

vierka vidim, ze tu nijaky argument neprejde, na vsetko tu je odpoved k dvom ciarockam, takze ine ani neoznamim 😅