Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
21. júl 2009

no tak dik, teda 😀 😝

lucul
21. júl 2009

ze nemas za co 😀

pikino
21. júl 2009

ja si pockam na to 3D to byva tak 90% iste 😀

vanilkka
21. júl 2009

ahojte 🙂

lucul
21. júl 2009

piki si lepsia, dovercivejsia 😀 , ja si pockam az nazivo, ale som mrcha, ze? 😀

ahoj vanilkka 🙂

vanilkka
21. júl 2009

co sa tu dnes riesi?

pikino
21. júl 2009

tipujeme co ma vierka v brusku 😀

vanilkka
21. júl 2009

ja som jej to uz hovorila,,,,ale uz som aj zabudla co som jej hovorila 😀

vierka
21. júl 2009

vanilususenka - ahooooooj... podla tvojich jasnych dvoch vypoctov jednoznacne baba!!!!!!!!! 😀

lucul - podla mna ty sa postavis vedla mna do porodnej saly a ked sa mi narodi nieco ine nez co povedal doktor, tak mu tam rovno odoberies diplom 😀 😀 😀

pikuska - no konecne mi da niekto darcek skor 😝 😀

lucul
21. júl 2009

vierka ako vies 😀 , budem stat v prvom rade 😀 a ked to bude zabicka tak jej daco bude musiet prisit 😀 😀 😀

vierka
21. júl 2009

lucul - ved ta poznam, neeeeeeeeee 😀 😀 😀

lucul
21. júl 2009

a odkial? 😀 😀 😀

vanilkka
21. júl 2009

lucul a co jej chces prisit,,,, 😀 😀 😀 ako v brave clanok,,,,ze: "mam problem potrebujem poradit, mam na chrbate klitoris, mojmu priatelovi to vadi, da sa s tym nieco urobit?" Gaba 14 😀 😀 😀 😀

pikino
21. júl 2009

nic sa prisivat nebude. 😠

vierka
21. júl 2009

vanilka - kam ty na toto chodis???? 😀 😀 😀

vanilkka
21. júl 2009

no to vazne bolo v brave ked som bola mlada, krasna, ciperna a ziadana 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
21. júl 2009

do bravickaaaaa neee 😀

pikino
21. júl 2009

jak jaaaaa som ten casak zrala. a este si pamatam, ze tam bol tie love komiksy.
specialne jeden som si zapamatala bol o mniske co sa zalubi do mladeho sumneho junaka a nevie sa rozhodnut
ci sex alebo viera a zla matka predstavena nesce jej laske dovolit aby sa stretli 😀

jaj a este jeden v ktorom hrali caught in the act. pamatate si tu skupinu? ja som bola strasne zalubena do eloya a nakoniec sa z neho vyklul buzik jak delo. 😀

vanilkka
21. júl 2009

ja som ficala na baywatchi :o)))))))))) tolko plagatov som mala po stenach 😀 😀 😀 to preto vierku tak obdivujem,,,ze pamela? 😀 😀 😀

perla200
autor
21. júl 2009

no čaute.... tak sa nič nezmenilo, simonka sa netlačí na svet, skôr sa zatláča hore...vsetko je inak ok, na dva prsty otvorená thats all

vanilkka
21. júl 2009

no ale ja viem kde mam svieckovu 😀 😀 😀 dnesne vysetrenie bolo pre mna velmi poucne 😀 😀 😀

lucul
21. júl 2009

pribehy dobreeee, ja si tiez pamatam bravo, to boli ine haluze a jak sme tomu verili 😀
a ja som zrala beverly hills 902 10 😀 a mala som dylanov plagat nad postelov, jaka som bola zalubena 😀 😀 😀

perli - ty ju musis krmit dacim super ked sa jej nechce ist von, zacni jej davat mlieko, mozno vyleze, ju musis osidit a vypudit, alebo skus dym jak na divu zver 😀 😀 😀

vierka
21. júl 2009

ved ja viem, ze vanilka sa so mnou len preto kamarati, ved kolko mi trvalo kym som jej zohnala podpis Mitcha 😀 😀 😀 vobec nechce davat podpisy, ale nakoniec som ho obmakcila 😝 😀

perluska - no tak pomalicky naozaj prides k tomu stanovenemu porodu 😀

pikino
21. júl 2009

ja som mala brandona, apotom som ho vymenila za nicka z bsb a kazdy vecer som mu davala pusu na dobru noc hehe 😀 jaj dievcata ake sme boli naivneeeee 😀 😀 😀

perlus hovorim 1.8

pikino
21. júl 2009

vierka ved to ti musela stacit flaska lacnej whiskey. 😀 😀 😀

vanilkka
21. júl 2009

vierocka to asi preto lebo mitch lezi na tom protialkoholickom nie? 😀 😀 😀 😀

davaju sa stavky kedy perlik porodi?

vierka
21. júl 2009

ved ja sa dokazem aj tam prepasovat 😀

neviem ci si perlus eviduje kto co typuje 😒

pre dnesok sa lucim baby, tak pekny zvysok dna zelam... nebudem pisat, ze pridem vecer, lebo kto vie co bude vecer 😵

lucul
21. júl 2009

z bsb som mala aj ja rada niekoho ale uz netusim koho 😀 😀 😀 , fakt sme boli pubertalne kozeny 😀

vierka a to nevies ze na mitcha kozy neplatia, jemu si mala doniest radsej tuzemaka 😀 😀 😀

dalsie stavky? tak perlus rodi 29. 7. 2009 - neviem preco ale paci sa mi ten datum 😀

lucul
21. júl 2009

dobre baby lucim sa aj ja, mozno vecer. papa 🙂

vanilkka
21. júl 2009

nie perluska rodi 26.7. 😀