Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
24. aug 2009

luculi spermie do tohoooo!!! 😀 😀 😀 luci hruby kostol je smerom od trojicneho namestia k poliklinike. to je ked sa postavis chrbtom k divadlu a ides. 😀 je to kusok od namestia. 😉

leri
24. aug 2009

ahojte 🙂 tak ja za seba si myslim, ze konecne si to niekto vsimol, ze uz to neni to co byvalo.........ja napriklad by som aj stihala obcas pisat, casto vas citam, ale nejako som stratila nit a nemam co dodat k debatam.........a presne ako pise tigi, jedna druhu sme podporovali, akoze sranda musi byt a vy viete, ze ja som bola prva co bola za kazdu hovadinu ale od isteho casu, ani neviem presne odkedy sa to tu zvrtlo na podpichovanie a zhadzovanie, aj ked to tak mozno niekedy nemyslite, ale aspon ja som mala taky pocit a perluska asi tiez, vela bab sem prestalo chodit........vzdy ked som nieco napisala, tak som dostala taky odjeb ze az.........niekedy treba srandovat a niekedy sem pridem, lebo potrebujem podporit a ked ma nieco serie a mam slzy v ociach a fakt mi je nahovno a pridem sem, chcem sa postazovat a dostanem "zaucho" ze co sa stazujem, tak to je trochu blbeeeeeeeeee, ale aj tak vas mam rada 🙂

lucul
24. aug 2009

tigi dakujem, tak to najdem dufam, pojdem za pachom nevesty a zenicha 😀

ahojky leri, aha ho, ze spomen certa a leri pride, tesim tesim 😵

baby - fakt myslite, ze je to tu az take zle? 😢 ja neviem, mne vzdy babulky zdvihli naladu, aj ked prisla mrcha, aj ked som sa klepala ist k dr., co mi zas povie, ale tos asi moje pocity ☹

tigi
24. aug 2009

leri dobre si to napisala. a treba byt k sebe uprimne, nech sa vycisti vzduch. tiez si myslim ze sa to tu zmenilo. vnimam tu atmosferu a je mi to velmi luto ked z tejto temy baby odchadzaju. tiez vas mam rada, ved sme dokelu nieco spolu zazili a nehovorim o spolocnych chatach. kazda mame svoje starosti a byvalo to tu o podpore nech ide o cokolvek. mrzi ma to, ak ste museli zacat hladat podporu v inych temach. 😒

tigi
24. aug 2009

luci dakedy sme zapisali 10 stran za jedno doobedie... 😉 🙂

vanilkka
24. aug 2009

tigik mica co si nesla s nami v sobotu? bola sranda 😀

lucul,,,tak drzkam palce,,,,ale s tou modlitbou spermiovou,,,zasa tam nie som zahrnuta! asi sa urazim 😀
spinenie moze znamenat tehotenstvo? 😕 😨

no leri nasrala aj mna asi ju pojdem dobit do PD! 😀

lucul hruby kostol nie je pri namesti ale ani daleko od neho, tazko vysvetlit takto cez pismenka,,,je nedaleko mojej prace teda vlastne medzi namestim a poliklinikou 😀 urcite uz vies 😀 😀 😀

lucul
24. aug 2009

tigi to je ale pochopitelne, ze niektore nestihaju, ved piki vstava s malou pred obedom, ked bola tehula, tak tu bola od rana, perla a leri tak isto ficia pri babankach a este aj stavaju domceky, ak sa nemylim, pracujuce snazilky maju kooooooooopu roboty v praci, a hlavne bolo leto, okurkova sezona, snad sa to po dovolenkach zmeni 😖

tigi
24. aug 2009

ninus viem si predstavit vas dve pokope 😀 , ale makame na dome a vikend je cas, kedy mame s mangelom na seba cas, porozpravat sa, pomakosit jeden druheho a tak, to sa mi aj tazko odchadza. 😀 ked my sme vcil jak dvaja pubertaci. 😅 😀 😀 😀

vanilkka
24. aug 2009

leri seeeeeeeeerus 😵 ako sa mas? mas stastie ze si prisla, uz som si lestila revolver 😀 srdcko ja zasa nejak nevidim ze by sa to tu zmenilo, neviem,,,,,len moj pocit,,,,je pravda ze som sem tiez menej chodila, skoro vobec teda nejaku dobu ale pre ine dovody, ved ty vies ake ☹ vsetky ste boli tehu a spokojne a nemala som akosi cim prispiet ,,,

tigi
24. aug 2009

luci ja to chapem, skor nas bolo vtedy viac... pre mna by bolo tiez dieta na prvom mieste... 😉 🙂

vierka
24. aug 2009

baby, aj som to chcela riesit cez IP, ale ked je tu kazdy taky uprimny na sklo, budem aj ja.. ved nech si precitate vsetky, ja sa za svoje myslienky a pocity nehambim...
mna velmi zamrzelo to, ze uz to tu nie je o podpore, pretoze su tu take, co sa z otehu este stale trapia a su tu take, ktore to este ani neriesia... a velmi ma zamrzelo, ze som tiez raz precitala ako tu niekomu "homonalne vylevy novych tehuliek lezu pekne na nervy"... proste som bola rada, ze som konecne tehu a ze sa mozem o to s vami podelit a proste som si prisla trapne, ked mi ani nebolo zle a ani nic... ale potom som to prekusla, ze kaslem na to a zase jedine co som citala bolo, len pockaj, ako ti bude zle a ako budes chciet aby to skoncilo a ako budes rodit... ja viem baby, ze vy ste uz skusene, ale nie kazde tehotenstvo a porod musi byt ako vase... tiez ma mrzi, ze nepisete o svojich zlatickach, ze ako sa maju a ako rastu, lebo sa chcem tesit s vami a aj ked vam asi nebudem vediet poradit ako utisit babo ked 4 hodiny vkuse place, chcem vas proste citat...
a to ze pisem aj len tak o somarinach a debatim o hocicom, tak to proste beriem aj ohlad na tie, co su este tehu neni.. aby to nebola tema len o tehotenstve a len o babetkach, lebo viem ake je to tazke, ked niekto stale pise o stasti a ako male kope a ako je vsetko dokonale ked niekto nie je tak obdareny ako ja a este neotehotnel...
ak som sa niekedy niekoho dotkla, tak ma to velmi mrzi... proste niektore veci myslim dvojzmyslene, respektive len tak zo zartu a ani to nemyslim vazne... niekedy sa to chapalo, teraz sa to uz asi tak nechape... takze si zacnem davat pozor na jazyk a ked sa nahodou niekoho este dotknem, tak mi to slusne napiste, ja sa ospravedlnim a pojdeme proste dalej...
chcem si s vami nadalej pisat a mrzi ma to a verim, ze sa dostaneme spolu do starych kolaji....

vanilkka
24. aug 2009

vierka ☹

vierka
24. aug 2009

vani - co som ta rozplakala??? neblazni 😵

vanilkka
24. aug 2009

ne zlomil sa mi opatok 😀 ale nie srandujem. baby nemozeme tu kazda napisat co jej vadi ako vierka,,,lebo ked to dusite v sebe tak to potom takto vyzera a mna to sere do prdele. ved sme boli taka super partia, cudzie baby sem pisali, ze nas citaju a neda im napisat ake sme super forum a bla bla.... ☹ no co teda? dame hodinku pravdy a potom date hodinku detom 😀 😀 😀

perla200
autor
24. aug 2009

konečne je to tu zaujímavé po troch mesiacoch🙂
ano vanilka je to tu o ničom...netreba to zlahčovať, ked je problém treba ho riešiť nie zametat pod koberec...proste nech si napíseme kto čo cíti a zamyslíme sa nad sebou, ale aj ja sa zamyslam nad sebou a rozmyslam, kde robím chybu... lebo sme si boli oporou ale už to tak neni... ako leri písala ked sme sa postazovali, že sme nespali tri noci, lebo v momente ako som si lahla som sa začala dusiť tak to tu bud odignorovali alebo hned zdrbali, že nech sa nestazujem, ved tehotenstvo je krásne.... nie nie je tehotenstvo vždy krásne!/!!!!!!

perla200
autor
24. aug 2009

no vierka - ale prečítaj si svoje príspevky na nás....ideš nám radiť čo bude na konci tehu a ty si bola na začiatku.... ale my sme sa strašne tešili ked si otehotnela....ale ked sme my s leri rodili tak sa tu rozoberala tvoja pokazená tlačiaren a ked piki rodila, tak sme tu na nu mysleli vkuse....tiež nič moc čo ti poviem....

a ako môžeš vedieť aké bude tvoje tehotenstvo v 9mesiaci???? hat nepoznám tehulku, ktorá nechcela aby to skončilo...možno ty budeš iná....ktovie.... jednoznačne mam vsetky velmi rada....

lucul
24. aug 2009

paaaaaaaani, ale fakt ako pisete, treba to zo seba dostat a nedusit to, perli chapem ze tehu je makacka, ked mi predvcerom svagrova vypravala iste zazitky, tak neviem neviem, ale ked aj dodala jednym dychom ze jej to brusko chyba, tak zas neviem nevie 😉 , a to s tym odignorovanim chapem, aj mna niektore dnes odignorovali 😠 BABY, co ten manolo blahnik? 🙄
ale nie, teraz vazne, je pravda, ze som sa k vam pridala len preto, ze z vas isla taka straaaaaaaaasne dobra energia a verila som ze s vami to vsetko, co sa stalo prekonam, a stalo sa, este to obcas zaboli, hlavne teraz si obcas poplacem, ked si spomeniem, ze zrovna dnes som mala termin, tak mi je strasne, ale musim sa tym preniest aj ked to boli 😢 , ale vdaka vam babulky som to ako tak prekonala a viem sa usmiat na svet 😀 a tesim sa s kazdym novym tehu u vas v teme a z kazdeho zdraveho krasneho miminka, ktore tu su vsetky 🙂

a apropo vanilka - tak aj u teba spermie plnou parou vpred a vajka ruky hore a gate dole 😀

vierka
24. aug 2009

perluska - ako ked som aj nieco napisala, tak to bolo urcite co som pocula od inych, lebo ja som si tym este nepresla - a netvrdim ze moje rady su najmudrejsie a tak to musi byt, proste som napisala svoj nazor... a nedavala som za neho vykrcniky... ale tvoje nazory mi pridu take ostre, lebo stale vykrcnikujes a nedavas ani smajlikov, tak sa to da chapat, ze to pises dost nahnevane a ze to tak proste musi byt ako pises...
ja nehovorim ze viem co bude v mojom 9 mesiaci, preto sa k tomu ani nevyjadruj, aj som milion krat napisala, ze neviem co bude, tak sa k tomu nevyjadrujem, ale stale je to tu len o tom ako mi bude zle a ako budem rodit...
a ked si ty a leri rodila, tak sme sa velmi tesili, keby ma netrapilo co je s tebou a ci ste v poriadku, tak ti nevolam co a ako a nepytame sa tu ci tu ma niekto o vas nejake nove spravy a nesmirujeme po inych temach ci tam niekto nieco nenapisal... takze vas mame radi aj my... 😵
velmi sa ma vtedy dotklo, ako si napisala ze hormonalne vylevy novych tehuliek ti lezu pekne na nervy ☹ ako keby si zabudla, ze aj ty si bola taka nadsena a stastna tehulka...

vanilkka
24. aug 2009

luculik ale mne v utrobach neplavaju to je problem 😀 😀 😀 ten manolo bol v sobotu s nami na kave 😀

lucul
24. aug 2009

vani - poznas manola osobne? 😀 a takto hodit jedny manolacky aj ku mne to ta nenapadne 😠 😀 😀 😀 alebo koho mam ist vyzut, to je jedno ze budu o cislo mensie alebo vacsie, hlavne ze je to manolo 😀
a so spermosami ti ja nepomzem, najprv ma tu zdzubes, div ma nejdes odstrelit a potom ze ziadne spermose nejsu, no priskrtit, pridusit je ta malo 😀 😀 😀 , jeeeeeeeeeeeeeeej a az teraz som si vsimla, tebe svieti snz, to si nemala 😵

a musim sa pochvalit, vcera som precitala na supu knihu vsetko alebo nic pribeh pokracuje - celkom sa dalo aj sa to rozuzlilo 😝

vanilkka
24. aug 2009

ok a co tak teraz napisat co sa nam na kazdej pacilo? ked negativa tak aj pozitiva!!! celkovo ako skupina ste mi strasne pomohli,,,ked islo o moje zdravie a i v tom druhom probleme,,,,ale to ked sme boli spolu a nie tu, to vsak nie je podstatne, som rada ze ste moje sukromie nepreberali tu na ploche virtualnej a to si tiez cenim. vierka mas perfektne napady a organizacne nadanie 🙂 nebyt teba na ziadnej chate ani nie sme a rovnako si srdecna a tvoje darceky 😵 tigik nas sofer nezabudajme 😅 vinkova vila 😀 to mala rovnako tazke ako ja, jej slova mi pomohli lebo sme boli v podobnej situacii 😵 lerik tak ty vies ako moc si mi pomohla a bola si moja krvna skupina tiez 😵 perlik som rada ze niekto dokazal aj tvrdo obcas napisat pravdu teraz je to drsne ale dost ☹ super humor a spolupatricnost 😵 a pikiiiiii nasa vcielka, ved to je nase dievcatko s uchylnymi narazkami 😀 😀 😀 baby proste ste mi vsetky sadli ako rit na serbel ako kolektiv,,,,ja mam za co dakovat tejto teme 🙂

vanilkka
24. aug 2009

lucul si tu o dost kratsie a az tak ta nepoznam osobne uz vobec ale myslim ze si konkurz vyhrala opravnene, si zlata baba 😵

a co mi svici jake snz? som sa kopla s manolom sme boli inak v kine,,,,vierka to na neho hrala s kozami,,,,ale nedal zlavu hajzlik 😀

leri
24. aug 2009

no ja by som to zhrnula..........niektore sa citia trapne ze su tehu, dalsie sa citia blbo, ze su este neni tehu, maminy sa citia blbo ze su uz neni tehu..........snazilky beru ohlad na tehotne, tehotne chcu brat ohlad na snazilky, ale pritom sa chcu aj tesit, len nevedia ci nezrania netehu.....................no ja som z toho debil 😀 😀 😀 keby sme to prestali riesit tak by to bolo jednoduchsie nemyslite?
tehotne nech sa tesia, netehotne nech sa stazuju, maminy nech sa chvala a uvidite ake to bude mat zase grady..........

lucul
24. aug 2009

ja som uz napisala, ale napisem este jedno velke DAKUJEM, dakujem ze ste, dakujem ze som vas spoznala, dakujem ze ste mi pomohli 😵

vanilka - dakujem ze som presla konkurzom, aspon jednym 😵

tak to nebol manolo, to bol magor 😠 😀 , a svieti ti ze snazime sa otehotniet, ci to si tam mala? 😅

leri
24. aug 2009

a pisala by som vacsie vylevy, ale ten moj upistany pipik s bolavym bruskom nesce spaaaaaaaaaaaaaaaaat

vanilkka
24. aug 2009

lucul,,,,jaj no to tam mam od zaciatku a nemenila som to....som pribrzdena 😀 vobec ma netrklo co tym myslis

lucul
24. aug 2009

leri napisala si to kraaaaaaaaasne 😵 , ale mam otazku mozem sa zacat ako snazilka stazovat az vo februari, ked bude na moje snazilkovanie dozerat ujo dr.?
a inak, ja sa citim dnes tak blbo vo vnutri, ze som mala rano taku hodinku otazok 😖 ale nevadi zivot ide dalej, tesme sa kazda z toho co mame, lebo bude zle ked to mat nebudeme, houk dohovoril som 😀

leri
24. aug 2009

lucul, snazila som sa 😀 rozumiete co ja chapem??????????? 😀 stazovat sa mozes kedy chces, navrhujem, aby prvy prispevok rano bola nejaka staznost..........mna naprikladn dnes serie, ze mam chut na kavu s cokoladou, a mozem si dat len meltu s cukrom 😠 😠 😠

lucul
24. aug 2009

leri mnaaaaaaaam, caro s medom zboznujem, a objavila som ze sa da dat do stroja, a jake to je vtedy mnamy, a penu jak svet 🙂

a ja sa dnes nemam na co stazovat, teda ak nepocitam toho mojho stareho, ale pohoda, uz mal emocionalny vylev, tak som ho pochopila, ale budem este hrat netykavku, nech to nema jednoduche 😀 😀 😀 a este mi je divno od zaludka, neviem ci sa mam najest alebo radsej nie, ale inak pohodaaaaaaaaaaaaaaaa

sa bude piki cudovat ked dorazi s rozlepenymi ocami, ze co to tu je 😀 😀 😀

tigi
24. aug 2009

leri dobre si to napisala. 😀 apropo, preto ta mam rada, si otvorena a vtipna a cielavedoma. vzdy som mala rada takych ludi. 😵 k nim pripajam aj perlusku. teba som si perli oblubila, lebo som mala pocit, ze si ako ja v mnohych veciach. paci sa mi na tebe ze si uprimna a srdecna a riesis ked treba. ninuska ty si tu take slunco, mam strasne rada tvoj styl humoru, obcas sa rehocem jak besna. tiez si mi velmi pomohla, ked som potrebovala pocut nazor ludi, ktori si prechadzali niecim podobnym ako ja. pikusi ak dokojis malu a budes citat 😀 teba mam tiez velmi rada, si strasna pohodacka a obcas davas take hlasky ze nechapem kam na to chodis. si nekonfliktna a srsi z teba pohoda. vierka ty si si somnou presla toho najviac, aj ked som obcas neznesitelna a odtazita, mas moju plnu doveru a si moje plece na ktore sa chodim vyplakat. a luculi, ty si moj spolubojovnik a tesim sa ze si to tu nevzdala, jednoznacne sem patris. ste baby proste moje kamosky, preto sa sem kazdy den vraciam, aj ked obcas nepisem, som tu s vami. 😵 😀

a na margo staznosti - mna dnes serie, ze neviem ci zvladnem nefajcit. to prave totiz skusam. furt ma to taha von, ale odolavam. sere ma to, ze by som si zapalila a tiez ma sere to, ze ked si zapalim, tak mi je z toho nanic. takze som nervozna a zlaaaaaa dnes. 😠 😀 😀 😀