Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vevoncek
24. sep 2009

snažím sa opatrne ja všetko robím teraz tak spomalene lebo od všetkého som unavená 😀

ale som rada že dnes budem mať konečne v byte poriadok, lebo už tak dlho žijeme v bordeli že už may to štvalo dnes bude mažo s ocom sťahovať nábytok do obývky konečne budeme mať zase viac miesta potom dám foto aby ste videli ako sme poprerábali

idem sa pustiť do varenia ale občas sem nakuknem

juliett99
24. sep 2009

ahojky veve,,takze uz ste domalaovali no super teraz sa budem tesit na fotecky,, ale maximalne sa opatruj a neprepynaj sily jasnacka,, lebo ta dojdeme vylatat.. 😀 😀 😀

vevoncek
24. sep 2009

dojdite ma vylátať 😀

vevoncek
24. sep 2009

a Slávka ako pokračujete vy?

lucul
24. sep 2009

bacha na juli, ona co slubi to splni, ja by som si s nou nezahravala 😀

juliett99
24. sep 2009

veve tak mi pokracujeme po veceroch,, ako som spominala a tak drahy vcera druhy krat brusil sadrovanie a neviem ako pokrocil s tou omietkou v detskej,, nebola som hore,,ale cez tyzden to ide vsetko po mensie.

veru bacha na mna!! sadnem do brm brm a zo Samkom to odsoferujeme raz dva do partizanskeho,, 😀 😀 😀 😀

perla200
autor
24. sep 2009

čaute kočky....tigi mrzí ma to...ale ty si silná ty to zvládnes....
juli a ja kde mam fotky domčeku???
keby ste videli ako sa mala simonka krásne smeje.....milujem ju🙂

vevoncek
24. sep 2009

Slávka tak to ste na to tak ako my skoro tie robíme len po večeroch ale s tým rozdielom že mi nedokážeme dlho do noci mi tak maximálne do tej 21.00 potom už končíme a preto to nám ide pomalšie ste šikovnejší my sme zase taký spachtoši

no ja by som bola rada keby si ma prišla pozrieť ale samozrejme asi by som skôr ja mala prísť za tebou ja som na tom lepšie neviem či by som ťa vedela odrodiť keby ťa to náhodou chytilo u mňa 😀

ahoj perli a už je Simonke lepšie? Aj máte tú protikolikovú fľašu?

lucul ja Slávke verím že bz to slnila preto ju provokujem 🙂

lucul
24. sep 2009

tak to by som chcela vidiet, ked si prides pre vyprask, asi sa na to do HC pridem kuk 😀

perli tak uz ma usmev na tvari, uz je dobre, ze? 😵

vevoncek
24. sep 2009

ja ybožňujem tú reklamu s tými rehotajúcimi sa deťmi tá nemá chzbu

lucul no môj sznovec si prišiel minule ku mne po výprask robil neplechu a nechcel mi veriť že dostane po yadku tak prišiel ya mnou a naoyaj dostal a urayilo sa jeho chlapské ego tak sa pustil do revu ale to bolo len také yamrnčanie potom mi prišiel povedať že ma má rád, lebo ja som jediná na neho prísna a môj muž tiež inak ho všetci roymaynávajú a on im potom skáče po hlave a neposlúcha ich

pikino
24. sep 2009

nazdar mrcky uz som tu.

my sme dnes mali celkom dobru noc. mala bola hore raz o tretej ani nejako papat nescela takze cumel do pusy a chrnela do siestej potom dosiel tatino zacal robit bordel a tireskat so skrinou tak sa zacala mrvit som ju vybrala a supla ku mne tak chrnela do pol deviatej a mamina sa tlacila na rohu postele a spala s rukou na dlazke 😀
mam doma maleho uzurpatora . 😀

tigi takez PCO neboj clostyl to pekne upravi ani sa nenazdas a budes tehu. 😉 aspon vedia co ti je a vedia to liecit a to je dobre.

lucul vyzera to ze ovulka teda bola na ten 14 den ale este pre istotu by ste mali keksovat lebo ti ju nevyznacil plnou ciarov ak ti nahodou este stupne dnes teplota prudko hore vyznaci ti ju dnes.

lucul
24. sep 2009

ahoj piki
aha, takze sa nemam este tesit? tak ok, som zvedava co bude dalej

veve ja sa len pridem pozriet ako tehula tehulu bije a myslim, ze aj Samko sa prida a bude branit maminku 😀

juliett99
24. sep 2009

no tak nas drahy pre zmenu pracuje jak drak do pol noci kazdy den,, vcera ani neviem kedy prisiel do postielky,, my sme sa uz asi obracali na druhy bok.. xxixi 😀 😀 😀

tak aspon by sme dali dalsie stretko,, veve dostane vyprask,, ja porodim a lucul sa nam pocika od smiechu,,, 😎 😎

perli tak simonka sa uz smeje to je super,, a foto posielala som aj tebe ale ak ti neprisli tak ti ich este raz poslem hned idem natoooooooooooooooooo 😀 😀 😀

lucul
24. sep 2009

no to bude stretko, jedna dobita, druha odrodena, tretia pocikana, kto sa prida s niecim originalnym do skupiny 😀

pikino
24. sep 2009

jaaaj a este info pre perlusku nedavala som ju ockovat na rotavirusy uplne staci to svinstvo co do nej cpu teraz vacsina z tych vakcin je absolutne zbytocna akurat robia detickam zle. 😠

vevoncek
24. sep 2009

😀 😀 😀 no inak aj moje dieťa vie celkom slušne kopancovať takže my by sme sa spoločne bránili a myslím že Samík by sa asi pridal tiež ku kopancom

ahoj piki tak to je super že malá tak dobre spinkala keby tie deti tak spávali stále a bez breptania že? 😀 to by si potom aj maminky super oddychli

vevoncek
24. sep 2009

Slávka my sa s mužom spoločne obraciame na druhý bok 😀 aby sme si nezávideli náhodou

tigi
24. sep 2009

no uloha hotova, som zas tu. 😝

perluska vdaka, tiez verim ze to zvladnem. na svete su aj horsie diagozy. 😉

pikusi presne ako hovoris, som rada ze aspon vieme preco sa nedarilo a clostyl hadam zaberie. 🙂

vevonik nazdar, inak tu reklamu s tymi rehotajucimi sa detickami mam aj ja strasne rada. 😵

juliett99
24. sep 2009

hmm vy sa mate!! ja zaspavam sama a ked sa v nci zobudim tak mam na sebe dva balvany,, jeden v brusku a vrti a druhy lezi na mne Robi xixixi este ze dado nespava s nami v posteli to uz by som bola jak oblozeny chlebicek.. 😀 😀 😀

lucul
24. sep 2009

juli aspon sa nenudis 😀
my si v noci v posteli zavadziame, ale vacsinou on mne, ja ho vzdy odtlacam 😀

taka takticka otazka? kde mame vierku? 😨

tu reklamu aj ja zboznujem, jeden sa tam podoba na bratranca 🙂 ale ja mam este jednu krasnu, juli poslem ti ju a posli babam, ked to ovsem najdem, jo? 🙂

tigi
24. sep 2009

luci vierka si isla dat decko sladkej vodicky, volala som s nou a okolo 12-stej je tu. vcil urcite basti uz obed. 😝 😀

juliett99
24. sep 2009

tak vierocka si nam dava glukozu no toto!!!! 😀 😀 😀

jaska luci posli a ja preposlem,, uz sa tesim,, tie deturence nemaju chybu ked sa smejkaju,, 😵 😵 😵 😵

lucul
24. sep 2009

aha tak to som prehliadla 🙂

tak som vam poslala vsetkym mail, okrem perlusky, na nu v tom zozname nebol 😅

pikino
24. sep 2009

snad jej chutilo 😀

juliett99
24. sep 2009

ja som to perluske poslala,, lucul,, 😉 😉 😉
idem ja pre nasho skolaka zatial sa tu majte a posluchajte,, 🙂 🙂 🙂 🙂

tigi
24. sep 2009

zvladla to myslim uplne v pohode. 🙂 inak moja kolegyna to chuda nezvladla a po hodine to vygrcla rovno na dlazku v cakarni. 😅

pikino
24. sep 2009

tigi fujky 😀

ja som bola taka hladna ze by som si v klude dala este jednu rundu. sestricka na mna kukala ako puk 😀

tigi
24. sep 2009

pikusi ja som vcil taka hladna, ze by som si aj sladku vodu dala. 😝 ale obed budem mat az za hodinuuuu...

pikino
24. sep 2009

no ja osm pred hodkou a pol ranajkovala. mam ale doma tekvicovu polievku tak si dam za hodku. dnes ma moj muz meniny. som mu scela nieco dobre uvarit ale nic ma nenapada 😝

lucul
24. sep 2009

nieco sladke by som si dala, ale vodu ee 😝

piki, ze zelam vsetko najlepsie k meninam a nech poslucha 😉 😀