Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
22. okt 2009

uz by ste to mali mat na mailikoch,,, bozinku taka som rada, ze sme to takto stihli.. 😀 😀 😀 😀
uz len dorobit kupelku a nahodit zarubne a dvere a este par blbosti dorobit ale to uz je vsetko malina oproti tomu ako to bolo pred 2 mesiacmi 😀 😀 😀
a to som neverila ze to stihneme 🙂

vierka
22. okt 2009

juli - tak to sa tesim na fotecky... 😀

ja som este ani neozehlila tych 30 plienok co mam uz opranych - nejako sa mi do toho nechce 😅 😀

juliett99
22. okt 2009

baby uz aj ja mozem ist konecne zehlittttttttttttttttttttttttt 😝 😝 😝 😝 nejako mam vela energie..

veve odpisem ti neksor na IP.. oki?? 🙂

vierka
22. okt 2009

juli - tak to je super, ze ste to pekne postihali, tak maly preto tak poctivo cakal 😀

a ked mas tak vela energie, tak mozes prist zehlit aj k nam!!! 😀

juliett99
22. okt 2009

posli mi pozehlim aj tebe...
inak som zvedava kolko budem mat energie ,, chystam sa uz dat na uplny poriadok jak detsku tak spalnu aj obyvacku,, este ze je ten moj doma a pomaha mi,... vcera umyval okna,, 😀 😀 😀 😀 podlahy 😝 a ja som dirigovala kde ma cmuhy 😀 😀 😀 😀

vevoncek
22. okt 2009

slávka to je super že ste tak pokročili ja si pamätám na to aké problémy ste so všetkým mali a tak ste to nekoniec celkom fajn stihli a ozaj Robi už šoféruje?

vierka ty už máš aj popraté? ja neviem môjho chlapa dokopať aby sme už začali niečo kupovať, nejako sa nevieme do toho zostrojiť nerada by som to nechala ne december predsa len bude veľa ľudí všade kôli darčekom... a zase v januári bude všetko byrakované budú robiť všade inventúru... ale veď ešte máme na to mesiac aj kúsok hádam do vtedy niečo postíhame nakúpiť a potom to pranie a žehlenie to už bude malina

vierka a máš už aj odsávačku mliečka?

juli ok budem čakať a tešiť sa na IP 😉

juliett99
22. okt 2009

veru moja bolo okolo toho vela opletaciek a takto sa to nakoniec ukazalo,, bozinku tak sa tesim jak male babo,, heheh uz len toho naseho drobceka mat uz domka,, 🙂

veve nic si stoho nerob este vas to chyti a pojdete na nakupy,, aj s drahym,, skoda ze tam nemas kamaratku s ktorou by si sla,, hned by si mala pokupne.
ja odsavacku mam od svagrinej ale len rucnu,, hadam bude stacit aj taka. 😉

vierka
22. okt 2009

juli - beriem ta za slovo - posielam plienkovy balicek 😀 😀 😀
pekne to tam mate a ta stena v tej obyvacke sa mi velmi paci, budem to musiet prist omrknut, ze co to tam mate nalepene na tej stene 😀

vevoncek - no radsej mat vsetko v predstihu, kto vie co sa moze stat a keby som ja bola napriklad v nemocnici, co by som nechcela, tak manzo by uz veru nic nekupil 😀
popreta mam len jednu varku plienok - cez buduci tyzden chcem dat aj druhu varku oprat a potom uz aj vecicky zacnem pomaly, ved to uz bude november... tak podla mna s tym mozem uz zacat... aj kocik si uz mozno buduci tyzden objedname, ale tak, ze by sme si ho vyzdvihli v decembry - lebo nas predavacka v obchode varovala, ze v decembry uz nikto nebude chciet robit velke zasoby a nakupy zo skladu, aby mal toho co najmenej k inventure... takze tak...
no a odsavacku mam zatial len na sopliky, ale segra mi da aj na mliecko, aj rucnu, aj elektricku...

juliett99
22. okt 2009

co myslis ten obklad alebo ten obraz??
obraz je z puzzlikov 5000ks moja praca ,,,a robiho praca je obklad, xxixi
jasne ze mozes prist ved to ze budem cakat.. 🙂 🙂 😀

vevoncek
22. okt 2009

slávka no krásne ste to porobili taká som rada aj za teba asi každú ženu poteší keď sa na domčeku niečo pekné spraví a ten veľký obraz je super ja mám veľmi rada obrazy hlavne také abstraktné tie ma ukľudňujú ale ten čo vám vysí na stene by ma tiež ukľudňoval je krásny a tá farba v spálni je nádehrná také farby sa mi veľmi páčia aj my máme podobnú ale takú skôr fialkovo modrú len ma štve že sme dostali do výbavy modré obliečky a čo je najhošie že nemôžem ani fialové plachty zohnať ale kašlať na to

no ja mám teraz také kamošky že buď potrebujú odsávačky alebo ich budú potrebovať takže požičať mi nemá kto a jedna kamoška mi nechcela požičať lebo si myslí že takéto veci by sa nemali požičiavať tak si chcem kúpiť, lenže neviem akú a zase jedna kamarátka mi hovorila že ona odsávačku vôbec nepotrebovala takže neviem zatiaľ čo a ako

vevoncek
22. okt 2009

no veď aj ja som to vierka takto vystvetľovala mužovy ale tak on je tvrdohlavý budem ho musieť k tomu dokopať,lebo na poslednú chvíľu sa nechcem spoliehať tiež myslím že december a január nie je moc dobre nakupovať.

a tiež si viem predstaviť keby som kázala niečo mužovy kúpiť samému tak by prišiel do obchodu a zavolal mi že čo to má kúpiť a ja by som mala také nervy z neho že by som asi sama z pôrodnice utekala to kúpiť alebo by zavolal sestru s ním na nákupy ( to by bol ten lepší prípad) 😀

juliett99
22. okt 2009

veve ale je dost mozne ze ju ani potrebovat nebudes,, ja by som si ju zatial nekupovala .. lebo je plno odsavaciek a ak by si ju potrebovala tak Robino ti ju vybehne kupit raz dva teraz je uz v obchodoch vsetko.

dakujeme za pochavalu no najvacsiu pochvalu ma za vsetko Robi keby nebolo jeho a jeho snahy sa ponahlat tak este dodnes sa tlacime s nasimi dole. 😉
ved kazdy den chodi spat okolo 2.. 😒 hej uz konecne soferuje je to super,, uz ja nemusim. 😀

vevoncek
22. okt 2009

no veď ešte uvidíme čo a ako ozaj pridala som kočík do albumu môžeme pozrieť

slávka máš super šikovného chlapa to je super po tom čím si si všetkým prešla je super že aj ty môžeš byť konečne šťastná veľmi ti to prajem 🙂

kluara
22. okt 2009

ahojte!

Vierka - ja som tiež prekvapená, že sa do tehu knižky dáva potvrdenie od všeobecného 😕 ale možno niektorí lekári sú poctiví a niektorí nie, lebo ja som pri prvom tehu nemala ani potvrdenie od zubára, nieto od obvodného..... uvidím, ako to bude teraz

Juli - sono nemusia robiť stále, ak je všetko v poriadku. teda, ak sa doktorke nezdalo niečo v neporiadku, tak nemala dôvod. vidím (teda, čítam), že máš veľa energie 😀 ja som momentálne pravý opak - len spať a spať, nie som schopná normálne fungovať 😔

vevoncek
22. okt 2009

no mna doktorka neposalala ani k zubárke a ani k všeobecnej doktorke a myslím si že ma ani nepošle mne povedala tak že všetko je na mne zuby mám len jedni a keď sa mi pokazia tak už druhé nenarastú...ale pokiaľ je všetko o.k tak je dobre

kluara
22. okt 2009

Juli, ešte ma napadlo - ono sa tomu hovorí nejaký syndróm, keď má tehuľa tesne pred pôrodom veľa energie - takže za chvíľu balíš tašku a fičíš do nemocky pre Samka 🙂

vevoncek
22. okt 2009

no ja sa s vami na chvíľu lúčim idem vyvenčiť hafana, lebo asi pôjdem po obede do mesta nakoniec som ukecala muža ešte ho musím ukecať aby sme aspoň niečo pokúpili 😀

tak držte palce ale ešte sa tu pred mestom ukážem 😉

kluara
22. okt 2009

Veve, ten kočík je pekný 🙂

vierka
22. okt 2009

juli - myslim ten obklad a nie obraz 😀 ale aj ten je pekny, ale ja skor po obkladoch pozeram... lebo sice som chcela do spalne obraz, ale budeme to tam premalovavat neskor, tak tam potom skor namalujem nejaky ornament alebo co 😉

vevoncek - no mne segra pozicia, poriadne ju vyvarim, tak by nemal byt problem... aj ked ti laktacne poradkyne moc odsavacky doporucovat nebudu, ved uvidis ako to s tebou bude, mozno ju ani potrebovat nebudes 😉
no a ty kto vie ako budes na tom uz v january - mozno budes opuchnuta, unavena, mozno sa ti nic nebude chciet... preto ja chcem mat radsej vsetko skor doma, lebo co ak nieco... istota je gulomet...
a pekny kocik, aka je to znacka??? idete teda kupit takyto???

kluara - no ved v knizke ja na to priestor, ze zubar a vseobecny lekar... a minule na poradni videla, ze mam od zubara peciatku, tak povedala ze aj tomu vseobecnemu mam ist... tak pojdem...

a co sa tyka zubov, tak by som to v tehotnosti veru nepodcenovala, taky kaz moze sposobit take problemy babatku ze by som to neriskovala... takze aj ked su jedny zuby a nic neboli, pre istotu treba pozriet, lebo zubar ti pozrie aj stav dasien a tak 😉

juliett99
22. okt 2009

kluara.. moja no veru energie mam ale hlavne z toho ze sme to stihli a uz konecne mozeme byvat ako ludia a uz aj Sami sa moze narodit..
ale ako vravis je dost mozne ze za chvilku balim kufre,, 🙂 🙂 nevadiiiiiiiiiiiiiiiii uz sa nevieme dockat maleho.

veronicka to mas pravdu som fakt rada ze som ho spoznala a ze sme spolu konecne obaja statstny lebo aj on si chudacik uzil tym ze bol s malinkym Dadom sam od jeho 21 rokov..

kluara jak sa nam citis?? 🙂

juliett99
22. okt 2009

veve pekny kocik,, hmmm, ale tusim sa mi viac paci ten co si mi posielala na maila,, 🙂
ozaj a to ta neposle dr ani mna neposlala ,, ale v tehu knizke to mas napisane ze potrebujes potvrdenie od zubara a aj vseobecneho .. 🙂 🙂 🙂

kluara
22. okt 2009

vierka - ja si to veru nepamätám, a teraz ešte knižku nemám :( budúci týždeň idem na kontrolu, tak dúfam, že bude všetko v poriadku....

zuby v tehotenstve veru dobre poznám, som sa tam niečo nachodila 😅 mne sa dosť zubov pokazilo, po pôrode som si ich dala do poriadku. teraz sa chystám tiež, ale musí mi prestať bývať zle, lebo asi by som zubárku ovracala 😅

juliett99
22. okt 2009

no ja si musim zaklopat ,,, ked som bola na kontrole tak vraj mam len dva male kazikya tie mi urobi az po porode..
inak nemam ziadne problemy zo zubkami,,

kluara verim ze vsetko bude ok,, 🙂 🙂 🙂 uz sa tesime co nam napises po kontrole,,, 😀

kluara
22. okt 2009

Juli - no mám sa podľa nálady drobca 😀 😀 bývam neskutočne unavená, býva mi zle, zatiaľ som vracala len 2x 😀 😀 😀 čo je pre mňa po prvom tehu úspech, podarilo sa mi schudnúť 5 kg, čo mi vôbec nechutí jesť, ale keď sa nenajem, je mi zle, tak sa premáham

kluara
22. okt 2009

no asi sa pôjdem objednať k tej mojej zubárke 🤐

lucul
22. okt 2009

uff, ale ste toho nakecali
ahojteeeeeeeeeeeeeee 🙂

juli, vierka - super, ze kontrola dopadla dobre 😵

juli - krasne to mate a ani netusis ako si mi pomohla, ja chcem tiez obyvacku v takych farbach a nevedela som si predstavit, ci to k sebe pojde a vidim, ze je to kraaaaaaaasne, tak dakujeeeeeeeeeeeeeem 🙂

vevon - svagrova kupovala odsavacku az ked jej povedali v nemocke, ze si ju ma kupit, ale pouzivala ju len malinko, takze vydrz a uvidis 😉

a babule, zajtrajsia kava, asi z mojej strany pada, neslubujem, musim nieco dokoncit ☹

vierka
22. okt 2009

juli - to uz mas taku tu fazu ze priprava hniezda 😀 😀 😀

kluara - ze prvy krat by sa malo ist k zubnikovi v prvom trimestri, ale ja som bola prvy krat az v piatom mesiaci a v pohode... dokonca sa obaval ze budem mat katastrofalne dasna, lebo ja som mala predtym strasne, ale ze su najlepsie ake kedy u mna videl, ze mi to tehotenstvo skor prospieva... tak mi spravil len jeden kazik, dal vypln, ktora mi vypadla, tak som tam bola vcera zase a dal mi novu... Inak aj ja som ho upozornila, ze som tehu a ze neviem co to so mnou spravi 😀 tak sme sa dohodli ze keby nieco mavnem rukou a on prestane - ale bolo to v pohode...
verim ze je vsetko v poriadku a ze o tyzden uz budes mat aj peknu akciu srdiecka 😵 musis dat potom vediet ako si dopadla 😉

vierka
22. okt 2009

lucul - cauky... no konecne si prisla 😀
takze nie si na 100% zajtra ista??? tak to sa musime dohodnut teda co a ako, aby som aj ja sa vedela s mangelom zariadit... dneska budem s Tigi, tak to ked tak zajtra doobeda tu dohodneme na isto a uvidime 😉

juli - ty uz mas doma kocik? ci stale ho mas prec??? lebo ja tie premyslam nad tym, ze by som kupila ten Baby Smile V-max... co si o nom myslis??? podla mna je v pohode 😉

lucul
22. okt 2009

vierka bola som menit zimne boticky na aftino, a drahy mi oznamil, ze treba nieco urobit a hlavne dokoncit pre toho magora, a uz vidim, ze tu stvrdem zajtra pekne dlho, chystala som sa na to v pondelok ale to mi tiez uz nieco do toho voslo, tak jedine zajtra, ved snad sa niekedy stretneme na kave 😉

lucul
22. okt 2009

ale mam navrh, aj ked samik este neni na svete, ale co keby sme po julinom stetonedeli spravili im spravili prepadovku? 😀