Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
22. okt 2009

vierocka,,
nokocik este domka nemam,, ale uz vajicko mame,, 😀 😀 😀 😀
a co sa tyka kocika,, tak ja som snim spokojna, aj lahka manipulacia,, a je aj lahky bez problemov som si ho sama vymenila aj vybrala teda ked pojdem autom..

lucul dakujem za pochvala,, a co s atyka tej prepadovky,, tak ja som za,, po sestonedli xixixi budem rada ked vas uvidime so Samim.. 😀

vierka
22. okt 2009

lucul - ja ju mozem prepadnut aj teraz 😀 ale kludne mozme ist na omrk maleho a pokrstit domcek... a potom pojdeme pokrstit ten perluskin 😀

lucul
22. okt 2009

ano, a este sme neboli pokrstit ani terezku 😀
potom prideme krstit k tebe a potom pridete kolaudovat ku mne 😀

pikino
22. okt 2009

ahojte uz sme tu.

krpana ma horucku takze sa dnes tvari nadmieru poslusne. dostala panadol tak cakam ci jej to zlezie dole.

juliett99
22. okt 2009

sewas piki,, a coze ma terinka horucku??

lucul
22. okt 2009

ahoj piki, tak nech co najskor nech jej zleze horucka, ja som to vcera tiez zakrikla s drobcom, ze v noci mal teplotu, ale uz je v pohode, tak dufam, ze aj u vas to rychlo prejde 😉

pikino
22. okt 2009

dufam aj ja.

juli ockovali ju vcera.

ona sa sice tvari ze jej nic neni ale tie sklene oci nezakamufluje.

vierka
22. okt 2009

pikuska - malinka ma horucku... aj ja jaaaaaaj.. tak ale verim, ze je to len z ockovania a ze to za den prejde a bude v poriadku 😉

lucul - jasne, takto pokrstime a pokolaudujeme vsetkych 😀

juli - aj ja nad nim premyslam... chceme ist do obchodu a pokial prejde skuskou, ze s nim budem vediet manipulovat a ze sa zmesti do auta (predavacka povedala, ze si to mozme v pohode vyskusat) tak by sme si ho hned objednali, len otazke je este ze aku farbu 😅

lucul
22. okt 2009

vierka presne, pokrstime, skolaudujeme a nakoniec zacneme nove kolecko krstenia 😀
a k tomu kociku, ak je to ten, co som videla, tak je pekny 😉

vierka
22. okt 2009

lucul - no jasne... a potom dame este jedno kolecko kolaudovania navyse 😀
juli ma ten kocik v albume, tak neviem ci si taky videla aj nazivo, ale mne sa paci a hadam to svoj ucel splni 😀

lucul
22. okt 2009

ja som videla len v hlbokej verzii a ten bol krasny, ale neviem aka je sportova verzia, tam by som sa pozrela, ci sa da dat uplne do lahu a ci je dost priestranna pre babo, ked som videla kamoskin x-lander - no nechcela by som ho ani za nic 😠, svagrova mala klasiku-hlboky a pekne mi vliezol do auta a teraz ma patron X4R, ci jak je ten typ a maly sa tam moze aj vrtiet a to mu vcera namerali 79cm a 9,5kg 🙂

pikino
22. okt 2009

uz jej teplota klesla tak uz vymysla. 😀

v klude dondide krstit ja som doma cely den 😀

vevoncek
22. okt 2009

tak ja som už tiež tu hafana som vyvenčila za chvíľu obed

klaura ja som si až teraz všimla že ti bliká 6tt gratulujem veľmi veľmi veľmi hlavne nech je všetko o.k. aby ste boli obaja aj s bábom zdraví

no čo sa týka tej odsávačky tak som počula všeličo a samé protichodné názory jeden taký že ju nebudem potrebovať a keď budem mať plné prsia že ich mám mať v teple aby som nedostala zápal ale že si nemám odsávať a druhý taký že keď nebudem odsávať preplnené prsia že dostanem zápal...no a teraz sa zariaď 😅

slávka ale ten kočík je ten istý, len farba je iná

vierka je to zeix značka

piki to je strašné s tým očkovaním tei deťúrence to tak ťažko znášajú ale hádam jej to čím skôr prejde a že jej aj sirupček rýchlo zaberie ale myslím že pokiaľ je ona kľudá tak je dobre horúčka hádam odznie a všetko bude o.k. držím palce 😉

vierka
22. okt 2009

lucul - no vanicka na X-landery sa mi zda mensia nez na tom baby smile... ved keby nieco ze ta sportova cast by sa maly zmestil len na chvilu, segra ma ked tak este velku karu, tak jej poviem, nech ju pre istotu odlozi 😀
no neviem co by sme mi teraz natrapali do auta - asi velku figu, kedze mame Punticko a pomaly cez pol kufra ma mangel zosilovac a subofer na pesnicky 😅 chlapi a ich hracky, ale pojde to von 😝 😀

pikuska - v mene otca, i syna.... 😀 😀 😀
tak malej uz musky ozivaju???

lucul
22. okt 2009

piki len sa neozyvaj, lebo hned to tu dohodneme a ty budes musiet piect babovcicku 😵 😀 😀 😀

vierka - ona kupovala az ten sportak, vraj keby nahodou mala druhe tak dokupi len vanicku, ale teraz sa velice dusuje, ze ona uz ziadne decko nechce 🙄

vierka
22. okt 2009

lucul - no ja pre istotu chcem kupit neutralnu farbu ze keby sme raz mali druhe a bolo by to dievca, tak aby naaaahodou 😀

vevoncek - no vies ako, prsia funguju formou, ze ked dieta nieco vypije (pripadne si odstriekas), tak sa do toho prsnika potom prirobi viacej mliecka... tak neviem ci by to nebolo tak, ze cim viacej budes odsavat tym viacej mlieka bude... a to mas tak so vsetkym - pocujes na vsetko hocijake nazory - 100 ludi, 100 nazorov...
takze sama sa potom budes musiet zariadit, ze co bude tebe vyhovovat najviac...

pikino
22. okt 2009

thaaa ja sa nebojim v klude dondite. 😀

a nespravim babovcicku sravim misa rezy mnam mnam. rychle, lahke a straaaasne dobre.

vierka amen sestra. 😀 v nedelu ideme na krst ideme krstit nasu sarinku thaa budem krstna. 😀 a moja podarena rodina sa rozhodla ze zo mna urobia krestana a nahlasili ma na katechizmus. 😝 ja stara koza sa dam teraz pokrstit.

ja moj kocik ledva ledva narvem do auta teaz do hondy ide v pohode ale nic ine tam uz nedam a do fiesty musim davat dole ten kryt na kufry a kocik na stojaka rvat.

lucul
22. okt 2009

vierka presne, ale dnes je to uz uplne jedno asi s farbami, a koniec koncov, krstna mala pri synovy bordovy kocik a pri dcere modry, a obaja vyrastli v pohode 😀
aj ona kupila neutralnu farbu (ale nepaci sa mi), ale ona je na iny debat, este by to naaaaaaaahodou citala, tak ma zabije 😅

vevon, neries odsavacku, este sa moze ukazat, ze nebudes moct kojit a zbytocne vyhodene peniaze, aj ked dufam, ze kojit budes moct 😉

pikino
22. okt 2009

jaj a co sa tyka odsavacky tak ja som odsavala asi len prve dva mesiace teraz uz mlieko vytlacam rucne pekne tri krat za den a potom sup do mrazaku. ono je to dobre hlavne na zaciatku ked babatka este malo papaju prsia este
nie su zvyknute na tolko mlieka a zapaluju sa vtedy je dobre odsavat. verte neni to ziadna sranda ked mas prsia ako vrece cementu boli to ako hovado. 😠 a hlavne ked neodsajes tak sa rano zobudis v mlake mlieka. 😀

vierka
22. okt 2009

pikuska - tak ja som sa riadne smiala ked ma krstili ako 24 rocnu, takze ta plne chapem 😀 ale to bolo skor z mojej vlastne iniciativy 😀 a tej sa predsa medze nekladu 😀
a co sa tyka prsnikov, si sa bala ze si na nich manzo hlavu rozbije ked boli take tvrde, co??? 😀

lucul - no ja to radsej nebudem prehanat a nebudem testovat co spravi s dietatom take vyrastanie v modrom kociku, alebo ruzove pancusky 😀 😀 😀

pikino
22. okt 2009

vierka myslim, ze takemu malemu je to uprimne prd akej farby ma kocik. 😀

no skor som sa ja bala ze mi v noci prasknu jak tej lolo ferrari. 😀

lucul
22. okt 2009

neboj vierka, my by sme mu/jej to vysvetlili, ze rodicia na nich len setrili, inak vsetko v poraaaaadku 😀 😀 😀

vierka
22. okt 2009

pikuska - tak LOLAAAAAAA 😝 😀
tak jemu to moze byt prd, ale co ked ho to psychicky poznamena??? 😀

lucul - no skor mu treba vysvetlit, ako na nom setrie tety z koniku 😀 😀 😀

no akurat sme sa vcera na kurze bavili, jedna nastavajuca mamicka sa pytala, kedy po porode moze zacat s aerobikom, tak jej to ta prednasajuca vysvetlovala a potom tak na nu pozera a este dopovedala "ved uvidis ake ti bude prijemne ked budu pred tebou skakat balony" a vsetci hned tak pohlady na mna, ze ja som asi uz zvyknuta 😀 😀 😀

pikino
22. okt 2009

vierka si im mala dat prednasku na temu skakajucich balonov. ale fakt ja ani po schodoch nemozem vybehnut bez toho aby som si ich nepodrzala. 😀 hlavne su tazke jak hovado ked je v nich mlieko. ja zacnem cvicit az ked malu odstavim.

vierka musis mu vysvetlit ze ked sa on narodil bola akurat financna kriza a ze moze byt rad ze nemal namiesto kocika tu taku na kolieskach alebo tesco vozik. 😀

lucul
22. okt 2009

a hlavne, ze ma co na seba a neni zabaleny v plienocke a nefuni na neho kravicka a oslik aby mu bolo teplo 😀 😀 😀

a to je az take zle s naliatymi prsami? ja ked utekam tak si ich tiez musim chytit lebo ma bolia jak tak hopsaju 😅 😀

a tigi uz ma po kontrole, ci nie? a pride dnes na net ci az zajtra z domu?

pikino
22. okt 2009

no mna osobne to boli jak svina ked ked mam plne prsia.

vierka
22. okt 2009

este si oci vybijeme 😀 😀 😀

pikuska - vidis to, dobry napad - zoberiem kosik c tesca, vyplnim kartonom a kocik ani nie ze 1 eury hotovy 😀 😀 😀

lucul - to by bola potom ina star keby sa narodil takto 😀 😀 😀

tiguska - mala kontrolu o 11.00, pochybujem ze sa dnes dostane k netu, lebo si manzo urcite bral comp so sebou na sluzobku, takze najskor napise zajtra z prace... a vlastne som si uvedomila, ze ona zajtra do prace nejde, takze asi ani zajtra nenapise 😅
ale ja s nou dneska budem...

lucul
22. okt 2009

vierka ja zajtra asi nepridem, je mi nejaka zima, tak ak by som bola nahodou chora nech ta nenakazim, ved sa niekedy dohodneme a ja dobehnem aj do tt alebo sa stretneme u pikusky na misa rezoch 😉

pikino
22. okt 2009

jo jo jo jo jo 😀 😀 😀 😀

kluara
22. okt 2009

Vierka, ani si nič iné neprajem budúci týždeň - stačí mi akcia srdiečka a že je všetko v poriadku 😵 😵 😵