Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
2. feb 2010

pikuska - no on zacne cikat ked sa rozbali - a cika na seba, nie ako dievca pod seba 😀 😀 😀 no mala by som ho naucit, ako sa s takou hadicou naraba 😝 😀 alebo skor ocko by mal 😀
tak si to vonku uzite aj za mna 😉 pa pa pa

lucul - no ved toho sa obavam, ze potom budem musiet pocuvat ja 😀
a este sa tesim na otazky typu: "a preco je trava zelena?" "a preco dycham?" "a preco...?" "a preco...?" 😀 😀

tigi
2. feb 2010

jee, cau cici. 🙂 dufam ze s prskom to bude uz len lepsie. vcera mal asi akcny den malinky, ale aj tak ked som tam ja bola, tak bol celu dobu dobrucky. 🙂 dojdem aj castejsie na take dobrunke babenko, zatancujeme si zase spolu. 😉 😀

lucul
2. feb 2010

vierka to hej, ale najpr zacne a to je co, a toto je co 😀 😀
a preco je hnusne zakeracke 😀 😀 😀

tigi vidis, ty si mu spravila diskoteku a mlady potom nechcel haji chvilu 😀

vierka
2. feb 2010

tigi - no on bol dobrucky, len manzo ho nosil ze ho uspi a maly stale oci otvorene ako reflektory a nie a nie spat 😀 to si mala vidiet ako to P. vytacalo 😀 😀 😀 ja som sa snazila vtedy vylezat tu teplotu, tak sa staral on 😅
no prsko este pobolieva, tak som zvedava co vecer, lebo vtedy to bude asi najhorsie...
a jasne, si tu kedykolvek vitana, aj na tanec, aj na kavu... prinajhorsom ti zabalim maleho a mozes ho aj na 3 hodiny von zobrat 😀 😀 😀

lucul - no uz si viem tie otazky predstavit 😀

lucul
2. feb 2010

vierka tusim, co si predstavujes 😀 ako vanilka povedala, si spat, stara dobra vierka 😵

vevoncek
2. feb 2010

ahojte ja som dnes upratovala aby som to stihla ešte kým pôjdem rodiť a ja si myslím že malý čaká na 4.2. chce byť asi maminkyn meninový darček 😀 ale akože nič neviete ja sa budem tváriť prekvapene keby to vyšlo

no a bola som aj venčiť že pohyb hádam pomôže a aj maminu seklo v krížoch a chúďatko sa stará o starkú a teraz ju nemôže ani zdvihnúť a ocino si včera natiahlo niečo v členku tak ani ten jej nemôže pomôcť tak som ich bola pozrieť

inak ďakujem vám ja dúfam že nebudem musieť čakať na vyvolávačku a že všetko pôjde v pohode a že to pôjde normálnou cestou aspoň tu bude trošku zmena a napíšem vám zážitok z normálneho pôrodu ale kým ešte nerodím tak vám ešte napíšem

inak so mrada že máte takú super detičky čo radi spinkajú a hlavne že z nich máte radosť ja sa už tiež tak teším kedy uvidím malého

tigi no muž si zmyslel že sa malý bude volať Róbert tak budem mať doma dvoch Róbertov (Bob a Bobek) 😀

perla200
autor
3. feb 2010

ahojte.... no tigi - mala sa ma dobre...lieta po dome ako šarkan na behúli, stale si niečo rozpráva a frfle - ako jej otec:!))))))))))

vierka - nesranduj....na režim si počkáte dobré tri mesiace...Paťko bude teraz minimálne 6 týždnov nevyspytatelný🙂)) a potom sa zase deti menia a mam pocit že po 6 mesiacov zase:(

vevoncek - a ty sa tu neondej a chod rodit🙂 musím ist...mojej dcére sa niečo nepáči🙂 majte sa

pikino
3. feb 2010

cafte micky.

kto tu vravel o dobrom spinkani? som sa nevyspala ani nepamatam 😅

perluska mas pravdu po 6.mesiaci je to uz en horsie a horsie. zacina separacna uzkost,zuby, a este aj pady kazdych 10 minut. 😝 aspon schudnem ze jo. 😀

tigi
3. feb 2010

caute papulky 😝

no ja som sa dnes vyspala uplne perfektne. inokedy sa budim niekolkokrat za noc a dnes ma zobudil az budik rano. 😵 uz dlho som sa tak dobre nevyspala. tym samozrejme nechcem provokovat. 😀 po vcerajsom dni ked ma cely den bolela hlava mi to dobre padlo.

perlus citala si knihu "Tajomstvo"? rozmyslam ci si ju zadovazit...

pikino
3. feb 2010

tigi zavidim prudko. 😀 ja som dnes presviedcala krpanu ze chce este spinkat ale nescela. 😝

tigi
3. feb 2010

tvrdohlava 😀

piki egg sa vyskytuje v den ovule, alebo aj okolo? ja mam dneska normalne mokre gatule a na gatulach som objavila hlien doslovne jak soplik, ale teplota neisla moc hore, tak neviem. 😅

perla200
autor
3. feb 2010

ja som sa nevyspala celý január a vlastne asi od júla...

ano tigi je to moja biblia....tajomstvo je super...a.j teraz z nej čerpam energiu ked je najhorsie 🙂

chuchu86
3. feb 2010

Ahojte babenky, ako sa máte ?

.ja som sa vyspala úžasne, Viki sa budí raz v noci, ale zase ráno je hore už od 7.15.
Inak sa máme dobre, sme zdravučký

pikino
3. feb 2010

tigi egg mozes mat aj tyzden. ja mavam okolo 5dni.

ahoj chuchu fajn ze sa mate dobre spanok zavidim 🙂

tigi
3. feb 2010

aha... no parada. to aby som zajtra preistotu znasilnila manza ked donde domof. 😝 😀

chuchu ahoj. super ze ste zdravi, pridaj nejake nove foto ked budes mat cas. 😉 🙂

tigi
3. feb 2010

a kde mame dneska lucku?? 😕

lucul
3. feb 2010

ahojte, ja som dnes bola u dokyho a drahy chodi k doktorom v poslednom case so mnou, len neviem ci nieco chce alebo nieco sleduje 😅 😀

inak ja som sa dnes tiez vobec nevyspala, kaslem stale jak tuberak a uz mi to leze na mozog ☹

perli, som ti zabudla dat komet, vy mate jake super letisko pre malu, tomu sa hovori stastne dieta, a tie jej ocka, na vystiskanie 😵 😵 😵

vevon co blbnes, sup rodit 😀

tigi
3. feb 2010

caf luci, uz som mala obavy ci ta niekde nezafukalo alebo co. 😉 a u dokina si bola kvoli chorobe? dali ti na ten kasel aj nejake lieky?

lucul
3. feb 2010

nie tigi, bola som na heydukovej u prsnikoveho, nieco sa mu nezdalo, tak v aprili na sono este raz 😒
ked sa budem v noci zas dusit tak zajtra zavolam dokine a uvidim, ci si nieco len pojdem kupit, alebo ma bude chcet vidiet

juliett99
3. feb 2010

ahojte comosky som tu len na chvilocku aby som Vam priniesla novinku
mame dalsieho chlapceka na svete vola sa Robko a narodil sa dnes o 12:48 jeho mieri 47 cm a 2710g maminku potrapil ale nakoniel Veve prelomila seriu cisarskych porodov a porodila normalne aj bez epidralky.
vsetky vas pozdravuje 😵

juliett99
3. feb 2010

a ja bohuzial nemam cas na netik sme cela rodinka chory aj nas Samulik je chorucky ale zvlada to super len maminka je grogy s teplotami 39 ale lepsi sa to dufam ze coskoro uz budem zas fit stale kojim krpceka ale je to boj nevladze tahat mliecko aj odsavame ale este sa mu to len spusta 😠

lucul
3. feb 2010

jeeej ahoj juli, tak to mi je luto, ze ste chory, rychlo sa uzdravte 😒
aj ja som chora, ale mne to uz dufam prechadza 🙄

huraaaaaaaaa kliatba prelomena a prvy normalny porod VEVON gratulujem 😵 😵 😵 aky drobecek malunky tesim sa na fotecky a prajem veeeeela zdravicka a mliecka 🙂

perla200
autor
4. feb 2010

čaute....no gratulujem, tak vevoncek ma poslúchol🙂))))))) gratulujeme....no to je asi prvá z nás čo normalne porodila nie? okrem chuchu.....

piki - to čo ako tá separačná úzkost? to ako mam mat ju ja? či mala? lebo ja ju asi aj mam🙂)))))))))))

pikino
4. feb 2010

cafteeee opice 🙂

takze vevoncek to uz ma za sebou. gratulujeeeeeem.. mam pocit ze maly Patko si nakradol kilecka od Robka 😀 😀 😀 😀

moje decko si akurat nacpalo do pusy kus listu tak som jej musela vyberat z pusy teraz tlaci vianocku nejaka je nenazrana. 😅

perlus tu uzkost bude mat mala. ta bez revu nepusti ani vycikat. 😀

lucul
4. feb 2010

dobre rano 😀

a videli ste fotecky? uz ma vevon aktualne cerstve, maly ma cervenu pusinku ako namalovanu 😀

piki ale aj mamina moze mat separacnu uzkost, ci? 😀

pikino
4. feb 2010

no moze akurat sa pri nej nebude hadzat na zem. teda dufam. 🙂

idem kuknut

pikino
4. feb 2010

aky drobec tusim cely tato.

lucul
4. feb 2010

mozno si len mamina hacne na zem a placeeeee 😀

co budete dnes robit? mna to uz doma nebaviiiiiiiiii ☹

pikino
4. feb 2010

ty sa len pekne liec. a co budes robit na materskej ked uz teraz ta to nebavi 🙂

lucul
4. feb 2010

ale na materskej budem mat aspon nejakeho vreskluna, teraz je tu len kocur ktory ma ignoruje 😀