Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
28. aug 2009

piki dakujeme aj ja dufam ze to zvladneme... 😉
a co terezka poslucha 😀
kde je dnes vierocka a ostatne cosmosky 😕

pikino
28. aug 2009

terezka simomentalne trenuje hlasivky. takze moje usne bubienky trpia 😀 nejako to prezijem 😀

juliett99
28. aug 2009

lucul,, to uz daco znamena totoooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to sa mi paci,,, 😵 😵

piki,, stuple do usi nepomahajuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

lucul
28. aug 2009

juli cooooooooooooooooo? 😀 😀 😀
ale vies ja pesimista neuverim, kym neuvidim, takze pohoda, vinecko a tak 😀 😀 😀

pikino
28. aug 2009

ani nie, ale prave zaspala tak snad bude chvilocku klud. 😀

lucul
28. aug 2009

baby idem ja off, este idem kuk topanocky pre toho nasho smudlika a idem si domov lahnut, dufam, ze sa pojdeme vecer aspon prejst
majte sa tu krasne a prajem krasny vikend, papa 🙂

tigi
28. aug 2009

lucul, moja, na sak ty si uz ani test robit nemusis, akoze toto na mrchu neuhras ako hovori piki. 😵 😀 a myslim si, ze pokial by si chcela dokaz, tak na tom teste by sa ti uz teraz ukazalo, co sa nam zda uz par dni.... 😉 😝

bambi malinka je zvedavka zvedava, vyzera to, ze je z nej krasne zive babenko. no chcela by som ju vidiet sa smaaat, musi byt nadherna. 😵 😀

piki kukam vcil na to fotku co tam mas po novom. uz ti niekto povedal ze na nej vyzeras ako alanis morisette?? 😉 😀 😀 😀

pikino
28. aug 2009

pa lucul a lahky zaludok zelame 😀

tigi moja rec. 😀

hej alanis no tak zdialky aj tahuba velka. to je fotka asi spred 5 rokov. to som bola este mlada, chuda a bezdetna 😀

vierka
28. aug 2009

baby, ja som si dnes uzivala volny den v praci, tak som labzovala kade tade, kolegynka nemala sefa, tak sme sa vykecavali... v stredu mi pride uz ta nova kolegyna, tak som zvedava ako to bude a ako budem mat cas konikovat, ale verim, ze to nejako budem zvladat aj pri nej...

Juli - moja bud v pohode, dotiahnete to so Smakom az do konca, ved uz len 8 tt ti staci, takze lavu hore, prdel na gauc a kludovy rezim!!! nech ti ani nenapadne nic robit aj ked sa budes citit kto vie ako dobre!!! lebo tam pridem a vycapem ta po zadku!!! 🙂

tigi - no uz som sa nahlasila, od buduceho tyzdna chodim, keby som zacala chodit az v novembry mi to pride neskoro, uz budem velka jak vzducholod a kto vie ake bude pocasie, tak som sa na to dala teraz...
knizky som este citat nezacala, ale na buducej poradni sedim dve hodiny kvoli tym cukrovkovym testom, tak tam toho preciiiiiiitam... ponahla ti to???

lucul - no ty si jasnaaaaaaaaaa jak dnesne slnko 😀 😀 😀

vierka
28. aug 2009

ja som pred chvilou citila kopat miminkooooo!!! ale uz tak normalne, ziane simorenie... som mala ruku na brusku a zrazu bum-bum a som normalne na ruke citila ako koploooooooooo!!! 😀 😀 😀

lucul
28. aug 2009

babule nemalujte certa na stenu 😀 😀 😀 vierka a dnes svietilo slnko, kde? 😀 😀 😀

vierocka - tak to tu uz mame velke babeno ked kope, jupi juchu 😵

juliett99
28. aug 2009

vieri to je super ze uz malike kopka,, gratulujeme uz sa to bude len a len stupnovat 😀 😀 😀

lucul no ale ten cert vyzera dost pravdivo xixiix 😀 😀

lucul
28. aug 2009

juli uvidime, pockame, len aby to nebol plany poplach 😅

juliett99
28. aug 2009

tak to nikdy nevies,, ale priznakov mas uz kopec,, 😀 😀 😀
a ty ako dnes??? 😵

lucul
28. aug 2009

praveze taketo priznaky som mala aj v stvrtom rocniku na strednej, vtedy som schudla na supu 10kg, ale nikto mi nevedel zistit co mi je, zo vsetkeho mi bolo zle, tocila sa mi hlava a mala som permanentne teplotu od 37 - 37,5st., takze iluzie si este nerobim a hlavne bojim sa testovat, mam pocit, ze je strasne skoro, takze cakam 😉

a dnes pohoda, uz som do seba natlacila trosku, takze hladom neumrem 😀 , a behali sme po obchodoch, boli sme kuk novy obchod s nabytkom tak sa tesim, super ceny aj nabytok 😵

lucul
28. aug 2009

kuratko ak si este tu tak prajem dobru nocku, idem sa umyt a lahnut si, papa a setri sa 🙂

vevoncek
29. aug 2009

Dobré ránko

tigi ja som rada že sa chváliš takou dobrou vecou ako že sa snažíš prestať fajčiť to môžeš aj každý deň písať pokroky, lebo mňa už toľko krát fajčiari nahnevali že sa vždy veľmi teším keď niekto prestane fajčiť držím ti palce nech ti to vydrží

juli tak to ma mrzí že si takto dopadla na poradni ale držím ti palce aby ešte Samík vydržal tých pár týždňov, veď to už nie je tak veľa hlavne veľa oddychuj a netráp sa starosťami aj keď viem že niekedy sa to nedá

vierka to už takto cítiš kopance? to je super už sa aj ja na to teším

lucul no s tými príznakmi je to také klamné ale jeden nikdy nevie veľmi by som ti to priala ako aj ostatným babulkám ktoré sa snažia aby našli dve // na teste

piki tak ty máš také gaučové dieťa??? teda to prvý krát také niečo čítam väčšinou sa deti tešia von a pozorujú okolie a dokážu sa zabaviť teda Terezka bude expertka ale hlavne že domka poslúcha 😉

bambi ty budeš mať vytrénované bicepsy nemusíš ani cvičiť toto isté mala moja segra so synom stále na rukách ale čo nespravíš pre to aby bolo dieťa spokojné?

bambi7
29. aug 2009

cafte babulky ako dnes

no domi dnes spala az do 6h 😵 😵 😵 tak sa tesimmmmmm a potom bola do 8,30 hore a potom zalahla 😀 a spi este..... ked sa zobudi ideme nasim na obedddd 😉 no chapete tez tyzden nechce spat a pride sobota a spiiii 😀 potvorkaaaa
tato sa s nou blaznil ked ho vidi stale sa smeje.....no hold je to jeho princeznicka 😉

a ako tehulky ?

juli ako sa mate uz dlho sme nepopisali.....vierocka co nove uteba a ostatne? co mate na plane dnes ?

tu tak prsi uvidime kedy prestane ja som sice rada ze nie je take teplo ale prsat nemusi 😅
tak prajem pekny den

perla200
autor
29. aug 2009

no ahojte...mame sa zle, malinká ma velké koliky z toho mlieka, tak ideme v pondelok k lekárovi a možno zase budeme meniť mlieko... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ malinká strašne včera plakala a ja som jej nevedela pomôct, tak som bola dosť zúfalá z toho.... takže tak.... ☹

lucul
29. aug 2009

perli drzim strasne moc palce nech sa to co najskor upravi, je to urcite sok pre take male telicko 😖 , dufam, ze bude lepsie co najskor, drzim paste a myslim na teba (teda na vas), drz sa

vierka
29. aug 2009

lucul - no neviem ako u vas, ale u nas vcera svietilo slnko cely den 😀 ale ako tak citam, tak ty si uz "tehotna" od strednej skoly 😀 😀 😀

vevoncek - no ty by si uz mohla citit take simorenie, hlavne vecer ked si lahnes a lezis v pokoji na chrbte by si to mala citit... vcera to bolo prvy krat take ze kopnutie, aj som to citila na ruke, tak sa z toho vytesujem a cakam kedy to budem citit opat 🙂

bambi - tak mala sa uz trenuje na rezim, ze cez tyzden nebude moct vyspavat lebo bude chodit do skoly a potom cez vikend bude mat volno, tak bude vyspinkavat 😀

perluska - tak to ma mrzi, hadam jej daju v pondelok taky typ mliecka ktore jej sadne a nebude mat po nom take velke problemy, ale verim, ze sa s tym obe nejako popasujete... a bude lepse...

tigi
30. aug 2009

vierka - nie, myslim ze som ti to aj spominala, neponahla mi to "!!!" 😉 gratulujem k prvemu kopanceku, babula nam evidentne rastie a uz spekuluje. 😀

vevonik - vdaka, zachvilu ma to prejde hovorit o tom, pretoze mi to pride uz uplne normalne. 😝 😀

luculi - vsak ono uz dlho cakat nebudeme, co je to nejaky tyzden. 😝 😀

perluska - co sa tyka toho mliecka, ja sa tomu moc nerozumiem a neviem ci je to prave to co by ti mohlo pomoct, ale synovec ma alergiu na mlieko, nie intoleraciu, ale len ma napadlo, jemu napriklad nerobilo problem kozie mlieko, normalne pasterizovane ako kravske, z toho sa nevyhadzal. neviem ci sa da u nas zohnat a ci je vhodne pre miminko, len ma napadlo ze mozno aj takato cesta by pomohla. drz sa, myslim na teba aj na Simi.

kasami
30. aug 2009

Ahojte 😉
Perluska, je mi moc luto, ze sa tak trapite ... ja som si tiez poplakala ked to malemu zistili a to mal 13 mesiacov ... viem ze to musi byt pre vas tazke ... ale uvidis casom, nase deti su omnoho odvaznejsie a silnejsie ako my, pre nas matky je to naozaj tazke ☹ drzkam vam paste, dufam, ze sa Simonke coskoro polepsi 🙂 ak by si nieco potrebovala daj vediet 😉

Piki, Bambi tie vase princeznicky su proste genialne 🙂 uplne uzastne 🙂

Juli, ty sa len pekne drzkaj a straz Samka 😉

Vierka, tak uz mate kopance 😉 bude to futbalistka 😉

Lucul, Tigi dnes som tu citala, ze jedna kocka testovala 10 dni po oplodneni a test jej vysiel // isla k lekarovi a zobral jej krv a podvrdil tehu, ze asi tak 10 dni

a este som sa chcela spytat, ako je to s bazalkou, viete mi niektora poradit ? da sa z toho aj nieco zistit ak som si nemerala pravidelne ?

lucul
30. aug 2009

cafte babule, ako nedelujete?

tigi, kasami - mna aj laka kupit si test a spravit, ale bojim sa bielej plochy tak vydrzim este, ved je to uz len tyzden a 2dni, to zvladnem 😉 , ale kasami - ty by si uz teoreticky pomaly aj mohla skusit, ci nie? 🙂

perli - a ty ako, lepsi sa to? ozvi sa, nech vieme ako to je s vami, co nove a tak, stale na vas myslim a drzim paste, vy to zvladnete 😉

kasami
30. aug 2009

Lucul no ja mam ist na krv vo stvrok a to budu asi najdlhsie styri dni 😝

a ako sa citis ?

lucul
30. aug 2009

ved stvrtok je tu coby dup 😉
citim sa divno, jak keby som to ani ja nebola, desne ma boli chrbat a najradsej by som spalaaaaaaaaaa 😔
ozaj ako je to s bazalnou teplotou netusim, ale chcela by som zacat merat ked dostanem mrchu, len mi este nedoslo z fertility prihlaska na mail, tak cakam, snad to dojde 😅

kasami
30. aug 2009

no super priznaky 😉
buduce leto kocikujes o sto sest 😀

lucul
30. aug 2009

ze dakujem, tak sa vydavam bud s bruskom alebo s kocarom 😀

kasami
30. aug 2009

podakuj drahemu 🙂 ja som sa k tvojmu brusku nepricinila 😅