Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
7. sep 2009

piki 😀 😀 😀

ja sa tesim na zajtra, zas zaciname pilates 😵 , ale uz som dohodnuta, ze keby nahodou, tak len prestupim na cvicenie pre tehotne 😀

pikino
7. sep 2009

teba ten pilates bavi?

mna strasne nie. ja radsej na nieco tanecne. rozmyslam ze pojdem na brusne tance a naes dokine som videla ze vo vajnoroch su kurzy. tak si asi zavolam s mojim brusiskom sa budem vrtiet jedna radost. 😀 😀 😀 😀

lucul
7. sep 2009

mna bavili fitlopty, ale tam prestali baby chodit, tak sa mi nechcelo vybrat sa tam a zistit, ze neni, tak som sa dala na to a je to super, ja cakam teraz, ma byt u nas tanecna skola miguela mendesa - to chcem chodit, ale pilatesu ostanem verna, stratila som brucho a speky na bokoch, tak som zvedava, co bude miznut teraz 😀

pikino
7. sep 2009

ked s tymje taka robota. mna nebavi ani joga takze preto ani pilates, neznasam tie pomale cvicenia kde sa sustredis na dychanie.peklooooooooo. 😀

u mendesa mam dve kamosky teda neviem ci tam este su ale boli. 😀

vierka
7. sep 2009

no caute baby, ako tak vidim, tak tu ani nikomu nechybam 😕 ale som rada, ze je co citat a ze to tu zase neni len o tom, ze sme tu dve 😀

lucul - ja viem, ze nechces aby som sa k tebe uz vyjadrovala, ale proste musiiiiiiiiiiim.... ja som mala v den ocakavanej mrchy na gatkach rano tri kvapky krvi, potom nic - to bolo v pondelok... priznaky uz pomaly tyzden na mrchu a nic... no a v stredu po tomto pondelku som mala pozitivny tehu test... takze kym neprisla, ja sa vytesujem 😀 😀 😀

a spominal tu niekto nakupy??? ja nemam co jesenne na seba - respektive uz sa do nicoho nemestim 😀

lucul
7. sep 2009

ja ked som chodila do jedneho fitka u nas, tak tam ma nebavilo nic, v tomto malom je super vsetko, hlavne ked idem na cvicenie s majitelkou, to je uplne ina kava a pilates v nedelu rano - proste parada 🙂

vikinka81
7. sep 2009

Ajojy Vierka, mi vieme ze si tu.......aj myslime na teba, ale ked zaucujes novu kolegynku, tak ta nerusime pri praci 😀 😀 😀 😀
A nakupy , moj napad ale cakam stale na odpoved Tigusteka a ona ma proste nechala napospas 😕

Luccul tak ti takto vazne cvicis......ja by som asi od nudy zaspala, ja musim akcne...vybit energiu 😀 😉 Ale zavidim ti, ze si pochvalujes ze si tym zhodila boky a brucho...to aj mna najviac trapi..... 😵 😅

pikino
7. sep 2009

no vidim, ze treba ist zasa na nakupy kedy dojdete? 😀 😀 😀 😀
uz mozem byt s vami dlhsie terez sa da nakrmit kdekolvek 😀 😀 😀

ja som chodila do fitka asi dva roky trikrat do tyzdna ale to som bola uplne posadnuta som mala 44 kil vyzerala ako smrtka a este som trikrat chodila na aerobik. no sibalo mi a najradsej som byciklovala to som aj polhodinu v kuse ficala takym tempom ze chalani v posilovni sa chodili na mna kukat 😀 😀 😀

lucul
7. sep 2009

vierka, my ta tu nespominame aby sa ti nestikutalo 😉 , ale posielame ti pozitivnu energiu, nech zaucanie fici

viki - ale tigi niekde pisala, ze je za, asi si to prehliadla, ci sa mylim 😝

tigi
7. sep 2009

som za nakupy babulky a za kavu rovnez, staci povedat kedy, len by som navrhovala az buduci tyzden, tento to mam nabite, buduci mam volny, tak sa mozme stretnut a oplieskat zas nejake prasule na nakupoch. 😝 😀

pikino
7. sep 2009

som vasa 😵 😵 😵 😵

vevoncek
7. sep 2009

piki krásna je tá klokanka aj farba je super

ja som tiež bola vymakaná isté obdobie ale to som potrebovala vybiť energiu tak som cvičila 2x denne kondičnú kulturistiku ale aby ste sa nezľakli nebola zo mňa kulturistka to som len posilovala svaly a vtedy som vizerala fakt dobre ale potom prišlo obdobie lenivosti a od vtedy sa mi nechce cvičiť a som lenivá ako voš ale pilatesa by som rada vyskúšala kežde skákať nemôžem

ja sa pre dnešok s vami lúčim rada by som popísala s vami aj z domu ale máme comp pokazený takže až zajtra ráno

lucul
7. sep 2009

maj sa vevon

mne ked do toho nist nepride, tak sa tiez pridam na shopping 😵

pikino
7. sep 2009

lucul shopping je prednejsi 😀 😀 😀

vikinka81
7. sep 2009

No baby tak dohodnime buduci tyzden zeby 15 sep. je pracovne volno....alebo pojdeme niekedy poobede z prace??? A rada budem aj za kavu 😀 😀 😀 Teda ja som uz ostala posledna fajciarka...no nic prisposobim sa vam 😀

Vevon ahoj 😉

lucul
7. sep 2009

ja mozem aj 14.9. - mam dovcu 😀

a este jedno odhalenie, pekne ste si o mne dnes popisali, ale nist nebude, uz je to tu 😔 , takze kasami buduci mesiac je nas 😉

pikino
7. sep 2009

viki aj tek mas smolu lebo sa tam fajcit uz nesmie, viete aky bol v sobotu v avione vzduch? normalne ze normalny 😀

pikino
7. sep 2009

do riti 😠

lucul
7. sep 2009

pikuska nenadavaj, ak je to kvoli mne, tak pohoda, ja som aj tak zmierena, ze az na vianoce, tak neriesim 😉

inak, babule mam super video na reklamu, ze kam sa hrabe matoni - krasne 😵 , ale sem mi to asi nepojde skopcit, je to v mpe

pikino
7. sep 2009

kvoli tebe, ale ja rada nadavam 😀

lucul
7. sep 2009

ale o chvilu si musis zacat kusat do jazyka, nech terinka neopakuje 😀

pre teraz sa lucim, ale este pridem, keby nahodou kasami dorazila, ze co jej povedali 🙂 majte sa tu krasne papa

pikino
7. sep 2009

vsaaak to neviem ako to zvladnem. 😀

vierka
7. sep 2009

no a ja som konecne prisla a uz ste tu asi ziadna neni 😕 😅 😀

dnes sme teda v zaucani ficali jak draci, normalne som ju zahadzala udajmi a tak - nech to tam mame trochu akcne... a potom som bola este na chvilu kolegynke na vesteni 😀 teraz som doma a valam sunky a nic sa mi nechce...

ja mam tento tyzden plny tiez, zajtra varujem deti segre, v stredu cvicko s tehulkami vo stvrtok kava a od piatku jarmooooooook... buduci tyzden som pondelok aj utorok doma, takze to by bolo ze najsuper... v stredu mam kurz - ale ostetne dni okrem stredy zase mozem 😀 ved viete ako sa hovori "streda - je treba" - tak to budem urcite zaneprazdnena 😝 😀
a som za nakupy co najskor, kym je este vyplata na ucte 😝 😀

lucul - tak mrcha je tu!!!!!!! 😕 hnusoba jedna hnusata 🤐

tigi
7. sep 2009

luci tak dosla? no vidis, priznaky nepriznaky, nikdy si az do konca clovek nemoze byt isty. dokelu, dufala som ze aspon tebe to vyjde. tento mesiac sme sa chystali aj s kasi a nejak to nevyslo. 😒 mna zacali brutal boliet krize, vajecniky a hlava a vyzera to uz aj na spinenie, takze do rana mrchujem aj ja. ale v mojom pripade som rada ze aspon konecne dorazila, ved som uz 40-ty den cyklu, to je aj na mna moc. 😖

lucul
7. sep 2009

tigi nevadi, mame rovnaky rozbeh, tak uvidime, ktora bude v cieli skor 😉 , ved aj nam sa musi zadarit uz by to bolo trapne keby nie 😠

kasami
7. sep 2009

ahojky 🙂

tak ja som sa dnes zvytocne prebehla na odbery, ze sa pomylili a nemusela som chodit, ked mam ng ...
chapete 😠
normalne som si kupila celu cokinu a som ju zozrala ... a to sme sa chceli v nedelu vozit na motorkach a ja ze nejdem ... tak len moji chlapi sa vozili ... ale dnes sme isli aspon na bicykle .... ale ani to nedopadlo dobre .... Samik spadol tak ze si rozrazil pusu, dasno a polku lytka ma zoskretu kozu ....

a to som asi hodku pred tym ako sme isli na bicykle vytrhli prvy zubok 😅

lucul
7. sep 2009

ahoj kasami,
to co tam maju za bordel 😠 takto stresovat, hrozne
a s cokinou neprovokuj, aj ja by som si dala a chipsy k tomu, a uz je tu moj klasicky PMS 😝

kasami
7. sep 2009

normalne som zozrala celu studentsku pecat.... fuuuj vies aka budem tlsta ....

a to som odmietala aj bicykel .... maly bol v nedelu na maratone a bola tam aj taka kategoria ... ze rodinna stafeta a kvoli mne, ze ja nebudem bicyklovat sme nesli sutazit 😠

bubko moj maly ... zaspal chudacik o pol osmej ... ale asi si k nemu pojdem lahnut ... normalne sa bojim, ci si nebucol aj lavu ... aby mu neprisl zle ... ☹

lucul
7. sep 2009

to budes mat noc, drzim palce, nech mu nic neni a je to len udrete, nic viac

kasami
7. sep 2009

troska mi cuka 😅

dufam, ze bude ok ...

inak, ja som mala dost silne krce v piatok a v sobotu ... ale mrsku zatial nemam ....