Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
25. sep 2009

cafte
juli gratulujem k kontrolu, este jednu aspon poradnu a pohoda, si za vodou 😉 🙂 a Samko je uz dost velky ved 2300g, to je pohoda nie?

vevon - gratulujem k chlapcovi, tak prvy tip mi nevysiel, ale neva, hlavne ze je zdrave 😵

ako tak pozeram, tigi, kasami, musime zabojovat s babou, nic sa neda robit, aby tu nebola prevaha chlapcov 😀

piki, snad to neni nic vazne 😒

vevoncek
26. sep 2009

ahojte

chcela som dať včera foto ale bohužiaľ nemáme skener pripojený, lebo žijeme ešte stále v bojových podmienkach ale hneď ako ho zapojíme tak dám foto do albumu.

baby je to sila väčšia väčšina mi hovorila že bude dievčatko a vizerá že to bude chlapec zistili mi to na normálnom sone za 3 týždne ideme na 4D sono to vychádza na 17teho a potom o týždeň na cukrovú vodu ktorú už mám kúpenú a odloženú v chladničke

ja sa veľmi teším z toho že to bude chlapec ale štve ma ako reagovala rodina ale nevadí ja si nenechám nikým pokaziť náladu

no a inak sme mali tie triple testy dobré aj srdiečko sme počuli bije ako zvon a morfologické sono bolo tiež vporiadku takže to je úplne super

vierka
26. sep 2009

vevoncek - ale ja som chlapca typovala 😀 😀 😀 a rodinu si nevsimaj, je to vase babo a budete ho milovat nech je to cokolvek...
a na normalnom sone ti to v pohode povie v takom tt ako si... mne to vtedy nebolo vidiet, lebo babo bolo zle otocene... takze pokial doki povedal ze to vidi, tak to vidi... ved aj Leri to povedali na normalnom 😀

no my prave skladame skrine, teda skor manzo sklada, ale uz je to na najlepsej ceste, este kolajnice na dvere, dvere osadit a je hotovo... ja zatial upratujem,, lebo zajtra cakame veeeeeeelku navstevu co k nam pride na hody 😀 a tolko jedla co bude, sa tesim 😝 😀

no a potom napisem ako to vyzera, mozno bude nakoniec ten 30 cm pasik stacit, ale ved uvidime 😅

chuchu86
26. sep 2009

Ahojte baby, ako sa máte ?
Chcem sa Vás opýtať, nepoznáte nejaku dobru vec na zubky ?
Vikimu od druhého mesiaca idu zubky,a nedaj bože aby vyšli, už sme vyskúšali všetky krémiky, už mu musíme dať na večer 1/4 dithiaden na ukludnenie a cez deň nurofen sirup.

bambi7
27. sep 2009

cafte babulky my sme u svokrvcov vcera sme mali oslavu v slov.grobe boli sme na hus lokse a pecienke ale ta bolo super 😀 a potom mala zalahla tak sme zostali u svokrovcov a bolo superrr ....

no a dakujem za pochvalu no ja som bola tiez prekvapena ked zacala ze baba a mama a tak aj ked vevie este o com kecaje podarena.....vsetko ju zaujima aj vcera sledovala vcetko na oslave .....

juli nebojkaj a moccc sa tesime na samkaaaaa tak to rychlo ide ze coskoro rodissss

a babulky dnes mame 5 mesiacikovvvv 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucul
27. sep 2009

ahojte babulky, ja som u tatu a strasne sa nudiiiiiim a mam taky divny pocit, ze sem nepatrim, to je prvykrat ☹

vevoncek - rodinu si nevsimaj, hlavne, ze je drobec zdravy 😉

bambi - gratulujem k piatim mesiacikom, ale to uteka 😵 , a vy uz vlastne zeleninkujete, nie? 🙂

perla200
autor
27. sep 2009

čaute kočky....bambi...nasa mala už vydáva zvuky tiež a znie to ako - euro euro...mala a už to chápe🙂
my sme boli včera na kukuričnáku - to je taká celoobcová akcia aj s malou sme tam boli...a spievala gizka oňová a mala ma asi dodnes traumu z nej a pravdupovediac aj ja....hrôza a des....cmuk

vierka
27. sep 2009

caute baby....

my teraz cakame na hodovnikov, tak mam este chvilu casu na vas 😀 a potom bude kacicka, kolaaaace, chlebicky a vecer bude asi predychavacka toho vsetkeho co som pojedla 😝 😀

bambi - no tak ale nech len zvatle, ved casom urcite pochopi o co ide 😀

chuchu - veru zo zubkami ti neporadim, my este taku starost nemame 😅

lucul - to ma mrzi ze sa prave u tatu citis tak ako keby si tam nepatrila 😔 macocha sa zase nejako zle chova???

perluska - tak ja tu gizu nemusim ani pocut, ani vidiet a mam z nej traumu 😀 😀 😀

bambi7
27. sep 2009

cafte babulkyyyy

lucul dakujeme si zlataaaa 😉 este nedavame zeleninku lekarka ze povie ....kamosky co mam davali od 6m tak uvidime ved to pride uz sa tesim ako ma bude opluvat 😀

perlus ze euro 😀 no sikulka

babulky tehulky ako sa citite?

lucul
28. sep 2009

tak teda dobre rano baby

to som akoze v tomto pokrocilom case prva? 😕 kde ste sunkyyyyyyyyyy, haloooooooooo?

vierka - ona evidentne potrebuje psychiatra, vcera sa rozrevala za to, ze tatko zle odmeral zaclonu, a pritom chybu urobil ten pristroj co pouzil, ale ona mu vynadala do ....., som si povedala svoje. ale aj ja som nejaka divna, nejaka moc precitlivena, neviem co je so mnou ☹

bambi - viem, ze od 6mesiacov sa prikrmuju kojene deti, ale ved hlavne, ze pribera a je v pohode 😉

perli - chuda dieta, gizka onova ma evidentne vsetko uz za sebou, ale asi sa tvari, ze nie 😀

my sme boli v sobotu v modre na vinobrani na bukasovy masiv - sranda, macochu tam otacalo, este chvilu mohli hrat, nech ju zlozi 😀 😀 😀

lucul
28. sep 2009

baby, kde ste? haloooooooooooo ja sa tu sama bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😢
na slovensku sviatok dnes neni, len v cechach, nie? 😨

kasami
28. sep 2009

Lucul ahoooj 😉
ja nejak nestiham .... varim obed, upratat som nestihla a za pol hodky idem po maleho 😝 presne takt s vyplazenym jazykom

precitlivela = tehu ?

inak ja som precitlivela cely moj zivot ... ale ak je to u teba nieco nove .... tak ....

lucul
28. sep 2009

no konecne aspon niekto, uz som si myslela, ze zacnem mat schyzu 😀

ja mavam obcas take stavy, niekedy mam pocit, ze by to chcelo dobreho psychosa, ale povedal by mi len, to co uz viem, tak skoda penazi 😀

pikino
28. sep 2009

ahojteeee.

lucul uz by si tej macoche mala nieco nasypat do jedla. 😀 aspon nejake prehanadlo nech sa dobre posere. 😝

my sme mali vcera krst, uz je terez bozim dietatkom. 😀 vcera tu bol taky humbuk, ze hruuuza. a moj drahy muz ma od rana tolko buzeroval, ze osm ho uz isla zabit a bola som cely den taka protivna ze sa radsej vsetci pratali. 😀
a mam pocit ze na mna svokrusa skaredo pozerala. 😝 co uz,

jaj a aby som sa nenudila pozvali sa k nam na Vianoce.

kasami
28. sep 2009

Lucul 😀 este ze sa sama zdiagnostikujes 😀

Piki tak gratulujem, teda ku krstu som myslela, na tie Vianoce skor uprimnu sustrast 😅

lucul
28. sep 2009

caf piki
gratulujem ku krstu 🙂

zeby som jej supla nejaky arzenik 😀 , lebo vyhodit ju z okna by nemalo ziadny efekt, este by sa zachytila na ryne a prd z toho 😀 😀 😀

brdo, svokru na vianoce, to ee. a co mala za problem, ked zazerala, mala ona makat a ty si si mala uzivat malu, truba jedna 😠

vanilkka
28. sep 2009

caute susurky,,,,co nove? nejake oplodnene vajicka alebo tak? 😀

vierka
28. sep 2009

ahojte babulky 😀

no mne od rana nesiel net 😔 potom prisla kolegynka, tak sme sa pustili do prace, tak teraz ako obedujem bagetku mam na vas chvilocku cas 😝

pikuska - tak gratulujem ku krstu a kto je vlastne krsna mama, po tom co vam stale robili tie problemy???

lucul - no ja by som ju nakopala... alebo prisypala nieco do jedla ako spomenula Pikuska - sice ju to nezabije, ale nech ju to aspon na zachode trochu "uvolni" 😀 😀 😀

no my sme v zdravi dohodovali, co som si planovala ze si zoberiem chlebicky a kolace do prace k ranajkam a na maskrtu tak nic nezostalo 😅 proste to vyzeralo vcera u nas ako nalet kobyliek 😀 😀 😀 😝
no a dnes vam chcem aj odfotit nasu novu skrinu a komody a potom pridam aj fotecky do albumiku 😀

kasami
28. sep 2009

Vani ... jedine ze by si to ty tu poriadne pocarila ... my s Lucul cakame na zazrak 😉

Vierka, ja tak tiez vzdy planujem a nakoniec nie je co nechat na druhy den 😀

babulky mrknite do mojho albumu na Sergina

lucul
28. sep 2009

ale neeeeeeeee, tu to oziva 😵

vierka - ja zacinam verit porekadlu "zla burina nevyhyne", jej stale daco je a stale otravuje, aspon to vsetko ju mohlo ukludnit a ona neeeeeee, je horsia a horsia, na nej vidno jak peniaze kazia charakter - piiiip jedna, doma na chleba nemali 😠

vanilka - skus sa opytat buduci tyzden, dame ti nejaku odpoved 😀

vanilkka
28. sep 2009

luculik a to preco buduci tyzden? setrite kvalitne semenko ci ako? 😀 😀 😀

vierka
28. sep 2009

lucul - to vyhodenie z okna tiez nie je zle, aspon by si sa mohla pred sudcom vyhovorit, ze ty si ju nechcela zabit, ze ved ty si jej len davala slobodu 😀 😀 😀

kasami - no po vcerajsku radsej uz nic planovat veru nebudem 😀
a Samkovi to sveci na tej motorke... skoda ze budem mat chlapca, mohol byt z neho smrncovny zatko 😀 😀 😀 ale zase nikde nie je napisane ze nepripudne k nam do rodiny, alebo ten nas do vasej 😀

vanilususenka - ajoooooooooooooj 😀

lucul
28. sep 2009

ale neeeeeeeee ma dojst mrcha, myslim, ze aj kasami, takze ked sa spytas odpovieme, ci sa zazrak kona ci nie 😀

lucul
28. sep 2009

vierka 😀 😀 😀 ja by som za nou hodila vedro s handrou, ved okna umyvala a nedala si povedat, ze ja ich umyjem, nech nemusi ona 😀 😀 😀

kasami, ale mu to uz ide, sikovny 😵

vierka
28. sep 2009

lucul - no este lepsie si to vyriesila 😀 😀 😀

vanilkka
28. sep 2009

lucul boze,,,clovek tu neni nejaku dobu a aj tak musim cakat dalsi mesiac 😀 toto sa nerobi baby! 😠 😀

lucul
28. sep 2009

vanilka nee, zatial len tyzden a o tyzden mozno dalsi mesiac, no co uz taky je zivot, ale mam takeho tusaka, ze mrcha dojde 😒

pikino
28. sep 2009

no kukala na mna skaredo asi preto ze som bola protivna. tak ale viete ako o pol dvanastej sme mali krst ja este o jedenastej v pyzame lebo som lietala medzi kuchynou a deckom a moj muz dojde za mnou ze za 5 minut odchadzame skoro ma rozhodilo. ledva som sa osprchovala. vsetci nahodeni jak na svadbu a ja rifle, tricko, vlasy jak diva bara ani zuby som si nestihla umyt., 😠 jak u debilov.kurna.

este stastie ze dosla rano moja mama, ta tam kmitala cely den. a moj muz sproste poznamky typu naco prisla, no keby neprisla tak nezere. 😠

lucul
28. sep 2009

sak mala sa aj ona zapojit do roboty a nie len sa tvarit ako dobra babka 😠 , take zboznujem a takych chlapov uplne
kamosku podobne minule muz nasral, robieva dlhy a kratky tyzden a ked mal volno, tak si naplanovala dat doporiadku kuchynu a balkon, lebo prerabali, ze maleho bude varovat on, ale on jej na to povedal, ze naco by ho varoval, ved on si musi oddychnut lebo chodi do prace a ona je na dovolenke, debo 😠

tigi
28. sep 2009

caute zabky, nemate nejaky zazracny liek? mna uz 5 dni v kuse boli hlava 😖

luci a co ze sa tu citis taka nesvoja, sak ty si nasa, pred tym neuteces. 😝 😀 akze tu tvoju macechu akurat tak zavesit za gule do prievanu ako sa hovori, ale ty by ich musela najskor mat, vsakze. takze nic, zostava sa pri plane B, prehanadlo do caju na nu. 😠

piki, ale na toho tvojho manza by moj plan A sedel.... 😠 ozaj, ked ta mam na drate, dostala som od svokry babofkovu formu, ale nemam dobry recept, ty si taka babofkova, nehodis mi sem nejaky overeny? 😉