Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
16. okt 2009

ahoj juli. to je uz normalka ku koncu tehu ze krvacas pri vysetreni, sa v nas rypu prstami fujky.

spic prsta je pohoda. 😉

juliett99
16. okt 2009

aj ja si myslim ze spic prsta je este ok.. 😀

bambi7
16. okt 2009

cafte babulkyyy ako sa mate?

mala bola vcera na ockovani a mame teplotku tak sa nosime a dnes sme 1x papali kasu celkom chutilo 😉 tak som rada ....inac nemame nic nove vsetko po starom ....

je zima tak sme boli doma aj koli teplote tak este pockame co zajtra a uvidime co ppojdeme von

a co tehulky?ak sa mame

juliett99
16. okt 2009

awojky bambi takze ste teraz s teplotkou dufam ze to skoro prejde,, ty brdo Nikuska uz ma 5 mesiackov?? pani to leti.. 🙂

bambi7
16. okt 2009

juli ahoj no presne mame 27.10 uz 6 mesiacov 😵 ide toooooooooooooo

lucul
16. okt 2009

cafte kuratka, konecne som doma

juli - super, ze ste v poriadku a spic prsta v pohode, svagrova chodila tyzden na 3cm otovrena 😉

piki - asi zacnem past tie dazdovky, ked bude zajtra rovnaka teplota tak to uz bude trapne 😀

bambi - teplota nech rychlo ustupi 🙂

tigi - pekny stit, paradne zacinas 😉

vierka - na autino sa rychlo zvyka 😀

bambi7
16. okt 2009

lucul dakujeme aj juli babulky ste zlate

perla200
autor
17. okt 2009

čaute kočky...včera sme bolli s mužíkom na večeri....jej ako v inej dimenzii keby som bola🙂)))) to vám bolo ludííííí 😀 😀 tak sme sa natlačili najdrahším a najlepším čo tam bolo a isli domov....lebo ked sa odstahujeme tak asi tak lahko nikde nepôjdeme...

konečne sme začali robit kúpelnu a mame krásnu vanu aj wcka🙂 sa tešííííímmmm 😀

perla200
autor
17. okt 2009

juli - čo sa týka tých výtokov a pocitov mokrosti...to kedže sa ti pomaly otvárajú pôrodné cesty tak ide z teba "bordel" tak mi to vysvetloval doktor....proste už Sami pomaly pripravuje na príchod na svet.... 😀

juliett99
17. okt 2009

vdaka perli za vysvetlenie,, si poklad.
no dnes uz predpokladam ze prisli aj poslickovia, myslim ze ako si sama raz napisala to sa neda pomylit xixixi 😀 😀 😀

takze ste mali super vecer s mangelikom,, len keby sa to dalo castejsie ze,? 😵 😝

perla200
autor
17. okt 2009

ano bolo fajn...ale stačí aj takto aspon si to človek viac váži🙂)) ja som mala poslíčkov od 32tt a myslela som si vždy že rodím a ked som rodila tak som necítila nič 😀 😀 😀 😀 celá ja 😀

tie výtoky som mala od 36tt, ale ako tam uvidíš krvavý výtok zbal sa a utekaj do nemocnice....

vierka
18. okt 2009

no cauta baby 😀

tak som asi na stare kolena pekne ohluchla 😀 no to bude asi tym, ze uz by som chcela Samuska vidiet, tak som mu zopar centimetrov na cestu von pridala 😀 😀 😀 takze sa opsravedlnujem, ale hadam, ze ked nabuduce Juli zavola ze rodi, tak ze to nepopletiem 😀 😀 😀

lucul
18. okt 2009

ahojte baby
musim sa pochvalit, dosla ovulkaaaaaa 😵 😵 😵, taka som bola tesiva ked som to zistila, ze sa uz tesim na ine .... 😵 😀

vierka - len rozmyslam, s cim sa da pomylit "rodim" 😅 😀 😀 😀

perli - aspon ste trolinku nacerpali nove sily 😉

vierka
19. okt 2009

dobre ranko baby 😀

dneska som sama, tak sa vam budem moct pekne a castejsie venovat 😀 😀 😀 az do stvrtku - az vam z toho riadne budem liezt na nervy, ale nezbavite sa ma 😀 😀 😀

lucul - tak ovulkaaaaaa, no super... a kde je ten tvoj mrtvolny graf??? 😀 😀 😀
no ja neviem - "rodim" by sa dalo napriklad pomylit s "potím", "zočím", "školím" a tak 😀 😀 😀

juliett99
19. okt 2009

dobre ranko..
neboj vierocka mozno si ani neohluchla mozno si len cez mobil zle pocula lebo Dado tu cely cas na mna rozpraval.. 😀 😀 😀
no to verim ze si nepomylis,, ked napisem rodimmmmmmmmmmm 😀 😀 😀
takze super zas sa nam mozes venovat.. 😵

lucul gratulujem k ovulke,, verim ze aj to ostatne na co si sa tesila bolo fajne 😝 😝 😝 😀 😀 😀

vierka
19. okt 2009

no ved niekto v tomto fore musi byt aj za hluchu, takze v pohode 😀
som bez kolegynky, takze si to mozem s vami plnohodnotne uzivat 😝 😀

juliett99
19. okt 2009

no tak supoer uz sa tesim,, neviem kolko tu budem ja ale vynasnazim sa co najdlhsie.. 🙂
teraz idem hodit krpceka do skoly,,,a potom som uz tuuuuuuuuuuuuu.. 😀
ty koky ale mrzlo najskor musim oskrabat okna na aute..a prikurit

vierka
19. okt 2009

ved uvidis ako sa ti bude dat, viem ze mate toho este vela na plane kym pride maly na svet 😀
no ved aj ja som rano pekne oskrabkavala 😀 esteze som mala rukavicky 😀

perla200
autor
19. okt 2009

čaute kočky...aj ja pozerám že je zamrznuté super teším sa...lebo nasej simonke sa velmi páči vonku ked je zima...za 5 minút spí hoci predtým sa zobudila...takže vyzerá to tak že celú zimu budeme vonku🙂) včera sme sa prechádzali 3 hodiny, už som bola hladná, smädná sople mi tiekli premrznutá ale prechádzali sme sa a prechádzali....taka som rada...síce v noci mrnkala od pol 5 ale potiahli sme do pol7🙂

dnes nam začínajú robit kúúúpppeellnnuuu....strasne sa teším 😀

juliett99
19. okt 2009

tak uz som tu,, brrr skoro mi prsty odmrzli,, jak som skrabala okna,, 😠 uz by sme mali asi dat nemrznucu zmes do aut, 😉

super perli takze aj kupelna bude coskoro.. 🙂

my zas pre zmenu dnes dokoncujeme obyvacku obklad a podlahu,, a potom uz moze drahy poskladat skrine a mozem zacat ukladat nase veci do skrin a konecne aj postielku pre drobca.. 😀 😀 😀

tigi
19. okt 2009

cafte baby 😝

luci no parada, takze teplotka klesla? dnes by mala asi opat vystupit potom, parada ze ovu prebehla, tesim sa s tebou. 😵 mne tam nabiehaju stity, tvojou recou - srdce bije 😝 😀 😀 😀

juli ja som dnes tiez skrabkala okna, zatial som si zakurila v aute a celkom to slo, normalne ze zacina origos zima. 😉 🙂

vierka caf, ako to mas tento tyzden s Petom? ja toho mojho nemam doma od stredy do piatku, mohli by sme dat kafco nech nam neni smutno. 🙂

inak baby bola som si v piatok v meste zhanat saty na svadbu co ideme a take krasne saty tam mali 😵 no len mne to bolo figu platne, ked 80% z nich som nezapla cez "hrudnik" a vacsie bud nemali, alebo uz boli velke na ostatnych castiach tela. 🙄 takze som nic nekupila. 😖

vierka
19. okt 2009

perluska - no treba sa poriadne babusit, lebo malej je v kociku iste dobre, tak treba aj dvojo rukavic ked kocikujes 🙂
takze uz zacinate kupelku??? no super, potom posli fotecky 😉

juli - ja som uz cely minuly tyzden soferovala rano v rukavickach 😀 😀 😀 aj poobede, kym sa mi vykurilo auto 😀

tigi - no cau cici... takze si nic nekupila??? 😕 toto neznasam, sice krasne veci, ale pre take normalne zenske nist... to je na porazenie 😔
no a ako som na tom??? ten moj rano dnes odisiel, pride vo stvrtok okolo 21.00 a v piatok odchadza na chatu, takze mam volno vsetky dni...
aj tak som sa chcela tento tyzden zastavit u vas, pretoze by som potrebovala diel cislo 3 a 4 pozicat 😀 😀 😀

vikinka81
19. okt 2009

Dobre ranko 😀

Tak ako v pondelok....mne sa opat nic nechce, celllaaaaaaaa jaaaa 😕 😵

Lucuuul....tak dziga, dzigaaaa......hor sa na to 😀 a kukla som stranku cez vikend, super to vypada, len treba money,money.....aj by sme si vybrali...s mm sme sa zhodli na posledne poschodia 😉 🙂 bude to pekny bytovy komplex, pockam na lotto ci sa na nas stastie neusmeje 😀 😝

Vierka vitaj.....tak opat si sama, nieco mi skrabka v hlave...zeby pyzamova party 😀 🙂

tigi
19. okt 2009

vierka - no to aby som si to dala dokopy ked chces pozicat dalsie diely, furt ich nemam zviazane a trojku este ani vytlacenu. 😖 uvidim ako budem dneska stihat... oukis, tak by sme mohli dat kafco, ja stale zvazujem nad tym, ze by som si zobrala volno, mam tak debilne rozhadzanych tych doktorov, ale zase peto neni doma, tak sa budem mozno aj nudit, tak furt nefim. no a ideme este dnes do mesta pokukat saty, tak uvidim, ja som sa toho vzdala, chcem si dat nohavice, ale peto trva na tom, ze mi chce tie saty kupit (to sa mu este nestalo, neviem co sa deje 😝 ), tak tomu dam este jeden pokus dnes. 😉

vierka
19. okt 2009

vikuska - cauky... 😀 no neviem ci sa oplati vobec cakat na nejake lotto 😅
no kludne, ja ju lahko spravim, aspon mi mozete upratat 😀 😀 😀

lucul
19. okt 2009

ahojte babulky
konecne som sa dostala aj k vam. este chvilu tak davam asi vypoved, mozem sa na to vy.... a zvysoka ☹

a dziga nebolo, lebo ma straaaaaasne bolel ten vajecnik a som bola rada, ze lezim 😢 , tak snad dnes, uz to neni take strasne

viki - aj mne sa tam tie byty celkom pacili a na severe sa byvalo super, nejaky cas sme tam byvali 🙂

baby, ked mate mangelov fuc, tak co dat spicha v piatok? 😅

vikinka81
19. okt 2009

No ja mozem...aj moj v piatok neni doma 😉 🙂 tak dohodnime 😵 🙂

Tak Lucuul dufam, ze to stihnete...a inak je to celkom fajn pekna lokalita....mne sa velmi paci aj cajla 😵 😕 🙂

vierka
19. okt 2009

tigi - no ja dneska - prinajhorsom zajtra docitam tu dvojku a nemusia byt ani zviazane - ja by som ti ich kludne v robotke zviazala 😉 takze staci len vytlacit... lebo mne blbne tlaciaren pri formate A5 tak nemam kde 😔
no ja som premyslala, ze ked v stredu splasim dve peciatky, tak uz by som sa sem ani nevratila, ale dnes si este zistim ci mam tehu kurz, keby som nemala, tak mam potom cele poobedie volno, tak keby si nesla do prace, tak mozme nieco spachat 😀
a nechce naaaahodou silou mocou kupit nejake saty aj mne 😝 😀 ja by som nebola proti 😀

lucul - no neviem ako je na tom Tigi s piatkami... ja by som v piatok aj mohla, ale do Ba potom jedine vlakom ze by som sla 😅

lucul
19. okt 2009

viki uvidime, snad stihneme, lokalita fakt krasna, jazierko, koniky, priroda na skok, a cajla tiez, keby nahodou 😀

vierka - ved uvidime, dohodneme sa, jedine este aj tu stredu, ak budes mat cely den volno 😉

lucul
19. okt 2009

a ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/29da82 aj ked podla teploty neviem, ci bola, alebo je, ale podla toho natahovacieho bleeeee dosla (sorry za vyrazy)