Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kluara
22. okt 2009

Veve - ďakujem pekne 🙂 🙂 🙂

Piki - nech malinkej teplota rýchlo ustúpi ☹ 😉

pikino
22. okt 2009

kluara urcite bude srdiecko 😉

vierka
22. okt 2009

lucul - dobre teda... ved skusime teda zavolat vikuske ci sa jej bude chciet a ked tak dame spicha aspon s nou... a ty sa poriadne preliec cez vikend!!!

kluara - no mi sme pri prvom utz nemali, lebo bolo miminecko male a potom o dva tyzdne sme mali... tak drzim palce a verim, ze to bude dobre... a teraz ma ten nas valibuk brusko cez cely monitor aky je velky 😀

vevoncek
22. okt 2009

no už máme po obede

baby tak ste ma prehovorili ak budem potrebovať odsávačku tak si ju potom kúpim nebudem to dopredu riešiť.

klaura budem ti držať palce aby ti kontrola budúci týždeň dobre dopadla ja som išla prvý krát k dokorke asi až v 8 tt lebo som sa bála že srdiečko nebude biť ešte tak som si povedala že zbytočne budem chodiť dopredu aj tak by som potom musela znova... ale ty by si už mohla vidieť srdiečko

tete
22. okt 2009

ahojte babenky zlate...co tu nove, jaj uz som tu davno nebola!!!!! 🙂
My uz mame pomaly 10 mesiacov, konecne mame prerezany prvy zubok, zaciname behat. kakame na serblik,....a vela vela noveho....hrozne rychlo to uteka...uzivajte si to kym je cas!!!drzkam vam vsetkým palce 🙂

vierka
22. okt 2009

tete - ahojceeeeeeek... tak malinka uz kaka na serbliku??? aka sikulka, sa tesiiiiiiiiim... a neboj sa, zubkov este bude, bude z nej hotova selma zubata... 😀
a potom pozdravuj aj Vivien a ze nech sa aj ona sem tam ukaze 😵

ja pre dnesok koncim babuchy, idem pre Tigi a ideme poflakat a posabrakovat do meste a potom vecer si vyzdvihujem manza na stanici... tak sa majte krasne a zajtra sa pocitame,..,. ale uz to nebude odomna take moc aktivne, lebo tu zajtra nebudem sama 😅
tak sa majte krasne a krasny zbytok dniku zelam 😀

vevoncek
22. okt 2009

vierka ahooooooooooooj a užite si s tigi v meste

ja tu zajtra tiež asi nebudem idem na poradňu a bohvie kedy prídem

tete ahoj je super že si sa tu aspoň na chvíľu ukázala a pochválila sa úspechmi je to super

lucul
22. okt 2009

majsa vierka a pozdrav tigi a zajtra si uzite kavicku 🙂

tete
22. okt 2009

jaj babenky tesim sa aj 🙂

lucul
22. okt 2009

babulky idem aj ja, snad sa do hodiny dostanem domov, kvoli blbemu summitu aby som cestovala jak magor 😠
majte sa krasne, zajtra sa citame 🙂

vevoncek
22. okt 2009

ahoj lucul a šťastnú bezproblémovú cestu 😉

perla200
autor
22. okt 2009

čaute kočky....my mame za sebou tazký den a tazkú noc...

tehulky moje teším sa že poradne dopadajú dobre...

kluara - neboj vse bude ok

tete - mala je už riadne velká...krásne....

juli - kdyby neco tak sa drž...

perla200
autor
22. okt 2009

no ale toto vam musím napísat ešte....nasa ebbie...nas beagl...sa hára...no a dnes isla k milencovi prvý krát...a samozrejme že mu "nedala" ale to by nič nebolo...ale v nedelu jej ideme robit ovulačný test!!!!!!!! no chápete a ked to nepôjde tak IVF....vážne...skoro som odpadla....takže som zvedavá....držte nam palce!!!! 🙂

vierka
23. okt 2009

😀 dobre ranko kocky 😀

ja som sa dnes rozhodla, ze nebudem robit ziadne prudke pohyby aby ma to nahodou nezobudilo 😀 😀 😀

perluska - no si predstav, Ebie ma ma tusim ako vzor 😀 a nerobi sa nahodou psikom len inseminacia??? lebo o umelom oplodneni som u prikov tusim este nepocula 😅

no vcera v meste bolo super, aj sme nieco pokupili, dali kavicku... ja som krsniatku kupila darcek k vianociam, alebo k narodeninam (este sa rozmyslim kedy to dostane), ktory sa jej bude nenormalne pacit, tak som sa vytesovala...
a vecer som si vyzdvihla mangela na stanici 😀

perla200
autor
23. okt 2009

no tak vierka...to neviem s tým prišiel môj muž...ale je to jedno u psov nie???? dúfam, že ešte bude rodiť sekciou🙂))))))

perla200
autor
23. okt 2009

a moje dieťa dnes prespalo 9 hodín vkuse!!! nech jej to vydrží 🙂

lucul
23. okt 2009

dobre rano babulky
mne je dneska taaaaaak na h.... a este aj do roboty som musela dojst 😠
snad sa vyliecim cez vikend 😔

vikinka81
23. okt 2009

Ahoj zubrienky 🙂 😉

Tak vcera som bola na sluzobke, takze net nehrozil 😀 😉

Tak ako citam, dnes to tu pada....no ja dnes nemam auto, aspon zatial moj mm je prec a poobede ide opat prec a ja sa citim desne, a mam zlu naladu lebo nad hlavou nam tu stale vrtia vrtulniky.....tak by som bola doma 😉 😨 🙄 😕

pikino
23. okt 2009

ahojteee. lucul cajik, do postele a spat.

vierka robi sa im aj ivf hlavne ked su to nejaky sampioni, ti sa dokonca mozu aj klonovat 😀

my dnes uz pohodicka ziadna horucka,upistany ako obycajne. dnes pytala jedst u o pol stvrtej a o osmej bola definitivne hore. no jo.

vierka
23. okt 2009

pikuska - no ale na take IVF ma malokto, lebo pochybujem ze to stoji zopar korun, aj taka inseminacia je podla mna draha... ale ved pri takych obycajnych psoch je to jedno ci sa to poradi alebo nie...

lucul - tusim na teba ta choroba dolieha 😒

perluska - tak to tusim prekonala aj moj rekord v spanku 😵

vikuska - dneska tu kavicku asi zrusime mojenko... lebo by sme potom sli asi uz len my dve... 😅

lucul
23. okt 2009

baby vyzera to so mnou choro, zima mi je a dnes este idem aj k tatkovi, ale necham sa obskakovat, vyklohnim sa na gauc, ovladac do ruky a budem lezat 😀

pikino
23. okt 2009

ved jasne, ked mas nejakeho draheho psiska tak mas vacsinou aj na taketo zakroky.

lucul
23. okt 2009

ja som chcela yorkshira, ale drahy mi ho zatrhol 😠

lucul
23. okt 2009

dobre kuratka, ja balim a odchadzam, prajem kraaaaaaasny vikend a v pondelok sa dufam prihlasim uz zdrava a plna sily 😀
papa

pikino
23. okt 2009

a naco by ti bol taky portvysak. 😀

vevoncek
23. okt 2009

ahojte tak som tu od doktorky 😀 😀 😀

vierka a prezraď čo si kúpila krsňatku aký darček možno to bude dobrý tip a zbehnem aj ja kúpiť synovcovy, lebo ešte zatiaľ neviem čo mu kúpim pod stromček

lucul prajem skoré uzdravenie

piki tak to je super že to Terezke prešlo ale ja som aj tušila že to dobre dopadne

perli teda to som netušila že aj takéto zákroky sa robia psíkom 😕

no ja som včera v meste nepokúpila všetko čo som chcela ale veď aj dnes je deň tak hádam dnes ešte zoženiem nejaké darčeky a celý víkend bude vinšovací podaktorí v alkoholovom opojení podaktorí v inom opojení

a ozaj na poradni bolo super sladká voda sa dala vypiť ani som sa nepovracala a všetky krvné testy sú dobré no čo iné by som mohla chcieť??? 🙂 ale idem si pospať, lebo som nejaká oťapená z toho počasia

vierka
23. okt 2009

no baby, tak ja dneska urcite kavu rusim, ponevac nibrz som sa zacala potit ako kon a okrem toho ma prehnalo 😔 tak idem si domov pre istotu lahnut... za chvilu pre mna pride manzo a odvezie ma - este ze mam nadrobene a mozem ist z prace skor 😔

vevoncek - tak to je super, ze poradna dopadla dobre, tesim sa s tebou 😀
no a neviem ci zrovna tento darcek bude vhodny pre synovca, lebo nasej paradnici sa strasne paci take krystalove srdce co nosim na retiazke, tak som jej kupila take iste... 😀 ale inak uz mam doma pre nu a maleho kupene take knihy z mangnetkami, ze tam si ukladas na to mangnetky, je to take poucno zabavne, lebo tam musis tymi magnetkami na nieco odpovedat... malemu som kupila take o autach a malej som kupila ariel a taku spolocnu budu mat este knihu dzungli 😀

dobre babulky, tak ja sa pre dnesok lucim, ked budem schopna, tak sa vam este vecer ozvem, pa pa pa 😀

vikinka81
23. okt 2009

Vierka,no jo ja som sa tak tesila , ze vas uvidim....no nic dame spycha ked vam to bude vyhovovat...aj buduci tyzden moj mm bude opat prec... 😀 😉 🙂

Ale dnes sa citim aj ja fakt na grc 😲 😠 ☹

Pozdrav Tigustek 😉

Lucik dobre sa vyzdrav....papa

Vevo..tak super, ze vsetko dopadlo okaaa, no ja sa uz teraz tesim na cukrovu vodu...ja sa asi blleeee

Piki...tak mala Terez to zvladla, sikovnica mala....aj som bola vcera s babatkom takym starmy ako tvoje...ale len kutiky boli dole a plac......asi som neni na pohlad dobra teta 😀 😝

vevoncek
23. okt 2009

vierka aj viki ďakujem

vierka tak si oddychni prajem ti krásny víkendík a ja som tiež mala minulý týždeň problém s preháňaním a to bolo dosť blbé už až voda zo mňa išla a nevedela som z čoho a potom som prišla na to že asi kapučko mi nezapasovalo ale dala som si živočíšne uhlie to môžu aj tehotné a potom keď som bola prvý krát tehotná tak mi dala doktorka nutrolin B a to sú len probiotiká a to mi tiež pomohlo samozrejme že som musela držať aj diétu...alebo vyskúšaj zavárané čučoriedky a veľa vody vypi

viki no bolo to bleeee ale dá sa to prežiť najhoršie je to že to treba na lačný žalúdok toľko toho vypiť inak by bolo všetko o.k.

no takže budem musieť ešte porozmýšľať čo kúpim synovcovy, lebo krištáľ by aj zničil raz dva a asi by ho ani moc neočaril 😀 ale tie knižky sú dobrý nápad on je taký učenlivý a má rád knižky tak asi dostane knižku jeho totižko autíčka moc nezaujímajú ani žiadne rozprávkové postavičky on je skôr na také dospelácke hračky kladivá nože vrtačky...proste všetko zakázané a všetko čo je starkého asi to bude domáci majster 😅

perla200
autor
23. okt 2009

no ale MY mame drahého psíka....najdrahšieho na svete......🙂)) asi je to inseminácia, lebo šampion to určite nie je ale je čistokrvný....hoci orech poslúcha viac ako ona....

vierka - teraz sú vsetci chorí tak davaj bacha...aj ja som nachcípaná ako brrr....