Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
30. okt 2009

ahoj bambi....my sa mame výborne...ved som to tu písala hekticky ale fajn...mala je super....niekedy cez den spí aj 6 hodín ako dnes...a v noci tiež raz dva razy je hore..vymysla už riadne...za každú cenu sa chce posadit a pchá si prstíky do ústočiek - hryzátka odmieta asi ju svrbia dasienka....

vierka - ved k tomu je origoš knižka ako viazat tú satku na milion spôsobov....a je aj pre blondínky🙂))))

bambi7
1. nov 2009

ahojte babulky

perlus super ze spinka 6h nasa v3 mesiacoch vobec parada a teraz sa to polepsilo spi tie 3h za den 😉
a je zlatuckaaaaaaaaaaaaaaaaa

juli pekna vaha maleho superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a nebojkaj coskoro budete spolu a budes ho drzkat v naruciiiiiiiiiiiiii len sa pekne drzkajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

vierka
2. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

dnes som sa radikalne rozhodla, ze budem v praci len do poctu 😅 😀

perluska - a do kolko je to kil, alebo do akej velkosti mimina ked sa ta vasa do toho uz nemesti??? vies, aby to nebolo nieco co clovek vyuzije ledva prvy mesiac 😅

juliett99
2. nov 2009

dobre ranicko,,
bambi dakujeme verim aj ja ze uz coskoroooooooooooooo 😵 😵 😵

vierocka pekny kocik,, presne tento chcel Robi,, sme sa rozhodovali medzi nasim cervenym a tym ciernym s kvietkami.. heheh vyhrala som ja,,

vierka
2. nov 2009

juli - a aky si mala vikend???
no mne povedal manzel ze si mam vybrat, tak som 15 minut stala nad letakom v predajni a vahala, ze ktory 😅 hlavne ze som ten letak mala uz pomaly dva tyzdne doma 😅 😀

juliett99
2. nov 2009

a kde ste ho objednali?? a za kolko ??
no a nas vikedik?? celkom v pohode, kupelna uz je hotova, dnes planujeme nejake male dorabky a potom mi drahy pomoze uz na kompletku upratat lebo je tu vsade prach.. ☹
a ty ako??

vierka
2. nov 2009

vies co v TT oproti poliklinike - bude nas stat tak 13 tisic - troj-kombinacia aj s nasadkou na upevnenie vajicka na konstrukciu... myslim ze super cena... dali sme zalohu 30 eury a tak v polke decembra sme sa dohodli ze ho chceme mat 🙂
no tak to rada citam, ze je kupelka uz hotova... pekne upracete a maly Samko uz moze v pohode vijst z ukrytu 😀 v stredu mas poradnu???
no ja v pohode, drahy bol na vikend doma, tak super - sice sme behali po rodine a po hroboch, ale inak pohoda 😀

juliett99
2. nov 2009

nas vysiel na 10150 presne,, tiez cela trojkombinacia,, takze v decembri uz budete mat prve faro domka,, 😵
no uz by aj mohol potvorka,, teraz sa nejako zabyval v brusku a nechce sa mu von.. uz asi tyzden pocitujem pichanie do krcka ,, aj zvyseny sekret ale zatka to este nebola.
inka vraj ta zatka ked odtecie tak vraj od 2 do 7 dni by sa malo uz babinko narodit.. hovorila mi to porodna asistentka.
mne sa vyhodila na puse hrozna zimnica ,, vyzera to hrozne bleee

tigi
2. nov 2009

caute babule 🙂

vierka tak nakoniec to vyhral ten cierny? 😀 pekny je. 🙂

juli ahoj, ty si lapla aku dobru cenu, si objednavala cez net? no a samikovi sa u teba musi straaaasne lubenkat ked teraz vobec neponahla von. nakoniec ho budes este musiet prehovarat. 🙂

luci kde siiiii? cakam uz od vcera na teba.... 😉

lucul
2. nov 2009

ahojte babulky 🙂

vierka ten je kraaaaasny 😵

juli ja som ti to vravela, v nedelu ide von 😉 😀

tigi a na co cakas? ak na to ci prisla, tak prisla 😠, a rozhodla som sa vziat to do vlastnych ruk a vyzera to tak, ze fakt toho mojho stareho znasilnim na stavbe ked dojde ovula, ziadne cakanie na neho kedy donde odtial 😠
ale priznavam dobrovolne, vcera som si poplakala ☹

vierka
2. nov 2009

lucul - no tym, ze to veznes do ruk tehu asi nebudes 😀 musis to vzuat "do ruk" opacnym koncom 😀 😀 😀
ale mrzi ma ze mrcha prisla 😖

tigi - no ved nakoniec to bolo cele na mne, som tam civela na tie kociky a som si nevedela vybrat, tak som dala tento a hotovo 😀

juli - no podla mna je dobra cena aj toto co davame mi, ved tie kociky su strasne drahe teraz... ale nechcelo sa mi inam cestovat nez do TT, takze keby sa mi chcela do HC, tak mam tiez taku cenu 😀 a na kocik som si zarobila, takze pohoda 🙂
no tak to sa teda tesim, to by teda uz mohlo byt naozaj tak, ze nam tento ryzden uz zahlasis narodenie malinkeho... ved 9-teho je uz v pondelok 🙂

tigi
2. nov 2009

luci to je mi luto 😔 , moc som ti drzala palce a myslela na teba cez vikend. ja mam silny citak ze do dalsieho mesiaca pojdeme zase spolu. niekedy luci treba poplakat, vyplavit emocie, jaaaaa viiiiiim... ☹

juliett99
2. nov 2009

ahojky tigi a lucul..
no veru este budem krpcekovi dohovat,, vcera cely vecer pocas superstar kopkal,,, jak divi,,a potom sme celu noc kludne spinkali iba raz som bola na wcku.

vierocka ved to hej ked by si mala cestovat sem do HC a tu ho kupit tak to aj prevozis.

tigi my sme ho kupili tu v HC v jednej predajni babetkovo.

lucul a preco ten plac?? nejako nechapem zeby drahy nechcel sexikovat??

lucul
2. nov 2009

tigi neva, u mna do tretice vsetko dobre, do noveho roka to musi vyjst aj keby sa co robilo 😠, ja som vcera myslela na teba, ze ked ja budem mat ovulku, tak ty by si snad aj nemusela dostat 😵

vierka, sak chapeme sa jak som to myslela "vziat do vlastnych ruk" 😀

juli - ee, dosla mrcha 😔

aaaa, ked uz to beriem na seba, kto ste pouzivali ovu testy, ktore su dobre, ako a kedy sa to pouziva, a vsetko co by mi pomohlo, dakujem 🙂

juliett99
2. nov 2009

aha lucul uz chapem,, mrzi ma to.. verim ze coskoro to pride,, drzim silno palceky, 🙂

tigi
2. nov 2009

luci ja mam dostat buduci tyzden v pondelok, ty si tak o tyzden popredu. co sa tyka ovu testov, ja som ich skusala, objednala som si ich cez net na http://www.ovulacne-testy.sk/ a potom o mesiac som si aj kupila v lekarni. myslim ze vysledok mam este stale v albume, ale je u mna otazne ci fungovali spravne. viem za baby ich tu pouzivaju, funguje to ako tehu test, dve ciarky znamenaju ovu, ale je to podla mna iba velmi orientacne na dva tri dni a to ti podla mojho nazoru povie lepsie BT. ale ako doplnok k meraniu to mozes skusit.

vierka
2. nov 2009

juli - ved aj keby nahodou ze ide clovek reklamovat, tak TT mam blizko, ale z TT este do HC... takto to budem mat kusok 😀 a co ste vsetko mali vo vybave???

lucul - no ved chaaaaaaapem bracho 😀
ja som veru ovu testy nepouzivala... ja som mala posledny rok na potvrdenie ovu doktora 😅

juliett99
2. nov 2009

vieri
my sme mali tu trojkombinaciu. a dostali sme tie klipy na autosedacku, v cene.
a ty co mas mat vo vybave??

vierka
2. nov 2009

no ci ste mali aj nanozniky a nejake plastenky proti dazdu alebo hmyzu... taku tu kabelku a tak...

lucul
2. nov 2009

tigi, ja ze az o 2tt od ovule, tak nist, mne sa akurat mozno zacne rozbiehat, no dobre, tak sa vy... na ovu testy a vrazim prachy az do tehu testov 😝

vierka ved viem, ze chapes, tou blond to nezakamuflujes 😀, ozaj a si mi zabudla vysvetlit heslo: Klara 😀

perla200
autor
2. nov 2009

čaute baby....tak akmôžte mrknite na FB nové foto zo simonkinej oslavy menín

to len na uvod takže

vierka - nasa kedže mala koliky tak tam nechcela byt, je to dlhé 4m a ked chceš poslem ti link a info o tej satke odkial som to vyčítala ja ok? ty si drobnejšia ako ja takže ti bude super...a ja som ju objednala neskoro ak budeš dávat bábo do toho od začiatku tak si zvykne a bude to super..ale nasa si nezvykla aj kvôli kolikám a mala asi 6 týždnov ked som to objednávala...takže link je

http://www.nosime.sk/kategoria10-babysatky-hopp...

http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/8-1-Nos...

tak mrk

juli super že si 40tt...a ako ta strasili čo?

juliett99
2. nov 2009

vieri
hej kabelka, nanozniky su tam dva.. ale plastenky nemame.. 😉

lucul
2. nov 2009

baby, prave ma napadlo, leri mi predpovedala, ze to nase spravime v nasej kuchyni, takze tento mesiac nabehnem fakt na stavbu, ved je tam cisto 😀 😀 😀

tigi
2. nov 2009

suhlas luci 🙂 myslim ze u teba problem s ovulkou nie je, krasne ti to graf ukaze, takze by si zbytocne vyhadzovala peniazky. 😉 ja som sa na to vykaslala tiez. teraz mi napriklad dokino radil podla folikulometrie snazilkovat v piatok a v sobotu, ale ovula bola az v pondelok a kebyze nemeriam BT, tak ani neviem a do ovuly sa netrafime. takze z mnou vyskusanych metod na urcenie ovulky, jednoznacne vyhrava meranie BT. 😉 🙂

juliett99
2. nov 2009

ahojky perli veru to bolo problemov a teraz ticho,,, ozaj ze by ticho pred burkou??

tigi
2. nov 2009

luci treba to tam aj pokrstit, no nie? 😝 😀 😀 😀

perla200
autor
2. nov 2009

juli vôbec sa nemusís bát...ja už ani neviem že som rodila...a bolo to úžasné...síce bolaveé ale úžasné...uvidís zlatko 🙂

vierka
2. nov 2009

perluska - dakujem za info... ked budem mat cas tak na to juknem... dnes mam celkom vela prace, tak na tie linky popozeram az doma 😀 lebo prave premyslam, ci sa mi chce vobec ist dneska po praci cvicit, ale asi sa na to vykaslem 😅

lucul - Klara... to sme boli na prvej chate s babami a stale nas tam otravovala jedna osa, tak sme jej zacali hovorit Klara... no a Klara na to svoje otravovanie doplatila, lebo sme ju zakillovali 😀 😀 😀

juli - tak my mame tiez nanozniky a kabelku a v tomto obchode davaju prsiplat na vanicku zadarmiko, takze ten potom dostaneme 😀 a dokupime si prsiplast uz len na karku 😀

pikino
2. nov 2009

nazdaaar opice 🙂

vierka kocik je chutnucky. 😉

lucul to je skoda ze dosla mrcha, nevadiiiiiii. hlavu hore a sup na kuchynsku linku.

no a co sa tyka klary. tak je to nezne pomenovanie pre zltocierne pichlave nemseremed co nas otravovali na chate a teda uz neviem ktora jednu z nich zabila a odvtedy si pripominame jej pamiatku.

a kedze je dnes ten den zosnulych tak za klaru minutu ticha 😔 😀

perla200
autor
2. nov 2009

vierka inak krásny kočík...taký chlapčenský....my keby sme mali chlapca tak tiež kúpim maxicosi...čierny mali úžasný bol....ale s týmto som spokojná celkom....a dá sa húpat?