Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
14. júl 2009

perluska - ahojcek... tak vela stastia na poradni, podla mna mas do porodu este daleko a pustia ta domov 😀

bambi7
14. júl 2009

dobre ranko 🙂

ahoj vierocka ako sa citis?

perluska drzkam palce

perla200
autor
14. júl 2009

vierka!!!!!!!!! nehovor tak🙂))) ale som zmierená s tým, že ja sa bruška nezbavím a do 8. augusta budem nosiť Simonku v brušku........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ty kokso ked pozerám na tie moje týždne v pase..... fuuuuu asi som dosť blízko že?🙂))))

leri
14. júl 2009

perluska, neboj nic, moj tip je, ze 25.7. porodis 😀

vierka
14. júl 2009

bambi - ahojcek... ja sa citim zatial v pohode, este ma to teplo nezabija 😀 ale mam v kabelke plavky a uterak, mozno sa pojdem s krsniatkami trochu vykupat do senca po praci - ale pod pojmom vykupat myslim, ze budem stat vo vode maximalne tak po kolena a drzat maleho za ruku aby sa neutopil 😀
a vy ako??? 😀

perluska - no ja som to myslela tak, ze tento tyzden urcite neporodis, skor to typujem na ten buduci, alebo najneskor ten dalsi 😀

leri - neboj sa, zachvilu budu take typovacky aj na teba 😀

lucul
14. júl 2009

ahojte babulky

perli drzim palce a moj tip, uz si otvorena na 1prst, ale stale to nic neznamena, ale do buduceho tyzdna je to tuuuuuuuuuuu 😀

leri
14. júl 2009

u mna tipovacky nebudu, ja to tu rovno vybafnem, ze uz mam po tom 😀

pikino
14. júl 2009

cafte micky.

tipujete perluse porod? ja to tipujem az na koniec jula mozno az na 1.8. to by bol pekny datum nie? 😀

ste sa vcera bavili o sibnutej rodine tak vam napisem len jednu:
moja teta ma prve dieta nemanzelske, prvykrat sa vydala a manzelovy zdrhla o svadobnej noci, druhykrat si zobrala debila ktory ich mlatil ako zito skoro ich pozabijal mala s nim dve deti. rozviedla sa. treti krat sa vydala, otehotnela
manzel jej zdrhol k o 10 rokov starsej zenskej, rozviedla sa. fesak teraz sedi niekde v base za znasilnenie dvanastky.
a teraz sa ten jej druhy manzel snazi aby sa k nemu vratila tak seka dobrotu a ona si medzitym nasla dalsieho potencionalneho manzela. 😀 hehe tomu sa hovori nepoucitelna.

lucul
14. júl 2009

leri to by si nam neurobila, to treba normalne, ze porod v priamom prenose 😉 , presne opisy, nech sme napnute jak ksandy 😀 😀 😀

vierka ved rukou sa mozes osviezit aj ked si po kolena 😉

leri
14. júl 2009

piki, no musi to byt ina sexica ked tolkych oblbla 😀 aj to je nahodou umenie.........sak si zober ze by sme my nasli tolkych co by sa obetovali 😀
lucul, ale urobila, mne ked nieco je tak som ako psik, najradsej sama, ..............ale opisy vam potom doprajem to sa neboj 😀 😀 😀 a 1.8. mi datum neberte, to ma moj otec narodeniny, tak sa pokusim potlacit vtedy 😀

vierka
14. júl 2009

pikuska - tak to mas vazne zaujimave... jedna teta staci a ostatny v rodine musia posluchat, lebo tohoto je uz dost 😀

lucul
14. júl 2009

piki tak na nu nema u nas asi nikto 😀 , ale krstna je kapanek tiez exot, aj ked vydata len raz, aj to len niekolko mesiacov 😀 , ale kazdeho partnera vratane exmangela mala a ma debila, jeden co bol normalny a na rukach by ju nosil tak toho poslala paradoxne do kelu ona, vraj neni normalny ale potom co je tento posledny netusim, no magor na kvadrat 😠

leri ale ty este 1.8. radsej netlac 😠 , akurat som pozrela tvoj termin, ja by som mala podobny, sranda 😅

pikino
14. júl 2009

vierka neeee u nas su taki vsetci, my sme cela rodina sibnuta. 😀 😀 😀 😀
pekna bola o tom potom. teraz je to skor o tom ze vie ako na nich.

lucul to su proste take zeny co pritahuju divne typy. ja som mala tiez vzdy taku smolu na mna sa lepili len sami uchylaci a narkomani. jediny normalny je moj manzel aj ked.... 😀 . 😀 😀 😀 tiez ma svoje masiaaarky.

lucul
14. júl 2009

piki, ale ked sa zamyslim (aj ked v tomto teple to je tazke 😀 ) tak mas pravdu, na mna sa zas lepia len take typy ze hola hlava 😠

pikino
14. júl 2009

janeviem cim to je. vacsinou sa na kazdeho chlapa skaredo mracim, dokonca ma volali na strednej ladova kralovna 😀 😀 😀 neskor bundas. 😀 😀 😀
asi je to tym ze ked uz ma nejaky oslovil tak som sa spravala slusne a nevedela ich poslat do prdele. to za mna vacsinou robila segra ale kamoska. 😀
ale musim sa pochvalit raz som dostala lubostny list od chalana s ktorym som tancovala jeden sladak na diske.
hehe normalne si ma nasiel u babky a hodil ho do schranky. ale radsej som sa mu neozvala. 😀 😀 😀
ale list mam odlozeny doteraz.

lucul
14. júl 2009

piki nikdy nie je neskoro sa ozvat 😀 😀 😀

ja mam tiez odlozene lubostne listy, ale ten dotycny tu uz neni ☹

pikino
14. júl 2009

jeeezis to neeeee. to bol strasny tutko.

tak to sa ti necudujem, ze si si ich nechala.

lucul
14. júl 2009

no to bola straaaaasna laska, sice vsetci sa cudovali, ze od zakladky, ze to len taka detska, ale nebola detska, ale proste skoncila jak skoncila, esteze som mala mojho terajsieho draheho pri sebe, inak by to so mnou neviem ako dopadlo 😖

pikino
14. júl 2009

chudatko sa ti necudujem. to su take soky ked sa nieco taketo stane.

vierka
14. júl 2009

dobre babule, pre dnesok sa lucim,,. idem dufam k tej vode na chvilu, ked tak sa vecer ohlasim 😀

pikino
14. júl 2009

sa mas. aj ja by som scela je tu na skapanie. mala od rana len vrieska az mi v usiach zalieha. hruuuuza teraz na chvilku zaspala.

perla200
autor
14. júl 2009

no čaute deti....takže tipovačky....no doktor mi povedal, že som na dva prsty odtvorená....a že možno dnes porodím...na prietokoch a CTG mi povedali,že to môže byť aj o dva týždne..... tak že tak....bolesti nemam a vsetko je zatial ok....som v termíne takže doktor povedal, že ked porodím vsetko bude ok..... strašne sa ten doktor jedoval na moju doktorku, kvôli tým výsledkom krvi, že mi mala naordinovať cisarsky.... ale hovorím si, poručeno pánu bohu..... a inak mi hovoril, že nech neumývam okná ani nesexujem aby som urýchlila pôrod, lebo bábätko vie kedy ma ist von..... tak asi tolko,,,,

pikino
14. júl 2009

takze rozpatie dnes az o dva tyzdne. hehe mozes si vybrat. 😀 hlavne ze je vsetko v poriadku.
ta doktorka to je co zac nie gyneklogicka vsak?

lucul
14. júl 2009

perli tak sme sa trafili teoreticky vsetky 😀 , a to rozpatie paradne, dnes az o 2tt, ani sam nevedel, tak sa pridal s tipom 😀 😀 😀
a ta doktorka, to fakt, co bola zac? 😠

lucul
14. júl 2009

dobre baby, idem aj ja, vecer mrknem, papapa 🙂

perla200
autor
14. júl 2009

tá doktorka je moja gynekologička....ako a teraz ma dovolenku tak ju zastupuje tento doktor aj som tuším rada.... no moja doktorka je jebn....a inak to neviem povedať a takýchto kiksov má viac....a že hajbuj vypočíta termíny pôrodu....a tento doktor bol milý zlatý, krútil hlavou na to, že mi neriešila aj toho enterococusa či čo toje... proste horor!!!! porodím a odchádzam od nej..... no ale hovoril, že krčok je ok, mäkký a že hlavička je dole...a tak....

pikino
14. júl 2009

a ty nechodis uz do nemocnice posledny mesiac?

perla200
autor
14. júl 2009

no chodím na prietoky a CTG do nemocnice a inak k svojej dokine...teraz doktorovi....

pikino
14. júl 2009

teda to je divne. posledny mesiac by ta mali sledovat v nemocnici. ona je aj porodnicka?

perla200
autor
14. júl 2009

neni.... no ved ma pozorujú na prietokoch a CTG.... či to ako by som mala chodiť nejakému gyndošovi v nemocke?