Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
1. dec 2009

dobre ranko zabky
vierka ani ja nie som skodoradostna, ale ulavilo sa mi 😀

vierka
1. dec 2009

konecne je na tomto svete spravodlivost 😀

lucul
1. dec 2009

vierka nachvilu, urcite si nieco vymysli, momentalne sa riesi velka fakturacna suma, a zas koho ma v zuboch, nas, lebo on nafakturoval 80000e a nase je z toho 17000e 😠, som zvedava co si nove vymysli

vierka
1. dec 2009

nebolo by najatie si nejakej mafie aby sa ho zbavila vyhodnejsie??? 😠

lucul
1. dec 2009

😀 😀 😀 tiez som sa pytala, ci dobre spava a ci sa neboji nechat auto na noc pred domom a rano v klude nastartovat

lucul
1. dec 2009

najnovsie spravy 😀 😀 😀
hovorila som, ze vlhkost stavby bude chcet zvalit na r., nepodarilo sa mu, ten co skusal certifikovane, tak povedal, ze po nom je vseeeeeeeeetko sucheeeeee 😵 😵 😵, takze jupi juchu ani touto cestou sa nemohol vyhovorit a momentalne nevie kam z konopi 😀 😀 😀

tigi
1. dec 2009

caute papulky 😀 dneska moc nestiham, tak vas aspon pozdravim.

luci tak mu treba, nech ma teraz hlavu v dlaniach pekne, kazdemu sa raz vsetko zle vrati 😠 a ako postupujes s ms? dufam ze nedorazila a uz nedorazi, lebo ja sa furt modlim a modlim, uz ma tam hore dobre poznaju co ich furt vyrusujem 😝 😀 😀 😀

vierka - segra ma tie listky, takze ti jeden odklada. 🙂

lucul
1. dec 2009

ahoj tigi, postupne sa mozes prestavat modlit, zacinam spinit 😔, takze ostala si teraz ty, dufam, ze aspon u teba to vyjde, proste musiiiii 😉

pikino
1. dec 2009

ahojte micky.

lucul takze to bol anovulak neva, ten dalsi uz bude ok. 😉 a tomu hajzlikovy tak mu treba zmrdovy. mal velke oci a plnu hubu kecov. teraz sa bude chlapec varit v pekle. jeeeah. 😝

vierka ja som pila ostruzinu asi od 35tt cca. zacinala som jednym hrncekov denne a kazdy tyzden som si pridala a o hrncek viac az na tri denne. mne to pomohlo hlavne na krv. ostruzina obsahuje vela zeleza. to ci by mi pomohla priporode som jaksi neodskusala. 😝

vierka
1. dec 2009

no baby ja sa lucim v praci a som prisla na to, ze to psychicky + tehu hormony k tomu ani nezvladam 😅 takze tu placem ako sa lucim 😔 som asi jedina co place za pracou, ze??? ale ja skor za tymi super ludmi 😔 😀

takze idem to tu nejako dobojovat a zajtra budem konikovat z domu... tak vam zelam krasny zbytok dniku, pa pa pa 😀

pikino
1. dec 2009

vierka ty si fakt divna 😀 😀 😀 revat za robotou. to ja bude revat ked sa tam budem vracat. 😀 😀 😝

lucul
1. dec 2009

vierka urcite nie si jedina, ked je super kolektiv tak sa tazko odchadza, neboj vratis sa tam, ale to uz budes mat monimalne jedneho fesaka od ktoreho sa ti bude tazko odchadzat 😉
papa zajtra

tigi
1. dec 2009

fajn, aspon viem, preco sa inokedy nemodlim 😠 tak to asi bol anovulak tentokrat, buduci uz teda bude pekne s ovulou, to bude take vianocne snazenicko, budem moc drzat palcaky.

no to vies ako mi to dodava optimizmu, ked sme do toho isli vsetky tri aj s vikuskou, vy dve ste skoncili s ms a ja si mam akoze mysliet, ze obidem inak? jasneeeee... 🙄

lucul
1. dec 2009

tigi jasne ze obides inak, niekto to musi nastartovat 😉, pozri minule kolo rozbehla juli a zlato, vierka a vevon ju nasledovali, takze sup sup, ty to rozbehnes a my s viki ta budeme nasledovat 😵

jasne spravime si mimiska pod stromeckom 😀

tigi
1. dec 2009

vierka ja som tiez plakala ked som odchadzala s roboty po osmych rokoch... ani nie za pracou, tej som mala plne zuby,ale prislo mi to vtedy nejak luto... ale potom som si povedala, ze tych ludi co mam rada, budem vidiet tak ci tak, ved nikto neumiera a je to tak. koho som mala rada, s tym sa stretavam aj ked nie sme uz kolegovia. dokonca teraz v piatok sa stretame stara partia z roboty a pritom tam uz polovica ludi nerobi, ale je to fajn tak ako to je. teraz pekne doma oddychuj, zacina ti uplne ina kapitola v zivote, tak sa na nu priprav a cerpaj este klud a energiu pred porodom. 😵 🙂

pikino
1. dec 2009

svata pravda tigi. 😀

lucul
1. dec 2009

tigi amen 😀 krasne napisane

tigi
1. dec 2009

to mam z toho ze sa tolko modlim, alebo ze by to bolo kvoli tym prichazajucim vianociam? som sa nejak rozciiiicila 😀

pikino
1. dec 2009

tigi je makkys tigi je makkys. 😀

tigi
1. dec 2009

neeerooob, poviem to pani ucitelke a pojdes stat do kuta 😝 😀

lucul
1. dec 2009

piki chyba ti tam beeebeee 😀

lucul
1. dec 2009

pani ucitelka pani ucitelka, oni si tu nadaaaaaavajuuuuuuu 😀 😝

lucul
1. dec 2009

ok baby, tak jaaaaaa uz du du du uz mam vsechno hotoviiii 😀
a vy budte po skole na hanbe 😝 😀
krasny zvysok dna, papa 🙂

pikino
1. dec 2009

mna davali za dvere. 😀

caf lucul a bud dobra.

vierka
1. dec 2009

no caute baby 😀

tak ten dnesok som nejako prezila 😅 nesmutila som ani tak za pracou, aj ked ju mam rada a som v nej pedant a neviem si predstavit co po mne nastane... asi potopa v archive 😀 😀 😀 ale skor ti ludia 😵 a super sme sa nasmiali, uz sme si dohovorili aj nejake vianocne navstevy a kavicky... ale v utorom buduci tyzden idem dat do prace papier na matersku, tak ich este dovtedy uvidim 😀
ale je to pravda, koho mam rada a kto ma rad mna, tak sa este uvidime... len mi to prislo po tych 11 rokoch tak luto, tie spolocne vysmiate obedy, telefonaty pocas vyhybania sa praci a tak 😀 😀 😀

perla200
autor
1. dec 2009

no ahojte....dievčata ako?

vierka - aj ja som plakala ked som odchádzala a iba jedna kolegyna s ktorou som sedela plakala....iní nikto🙂))

naposledy som plakala ked sme odchádzali z domu sem na nový dom....mamina plakala, ocino plakal...vsetci sme plakali....to sú tehu hormony a po pôrode budú este horsie neboj🙂)))

piki - mala neposlúcha?🙂))) teda bojkotuje spánok?

vikinka81
2. dec 2009

Ahojte babulky 😉

Vierka este chrni 😀 😀 😀 😀 no uz skoncili casy, ked bola prva a davala prispevky, teraz to asi uschne mne 😀 😀 😀

No vcera som sa k vam vobec nedostala, cely den som prejazdila po BA.... 😅

No dnes som si odmerala prvykrat teplotku 😖 ale rano ak zapipal budik, vyskocila som z postele, dal som si sprchu a az potom som si spomenula, ze jaaaaj treba merat...vsak nevadi este dnes koncim so spinenim po kramoch...a zajtra na ostro 😀 😀 😀

Perlus ajoooj...ako sa byva v novucickom, vonavom domceku 🙂

lucul
2. dec 2009

ahojte babule 🙂
skor som nemohla, aj teraz ficim naplno len som prisla pozdravit, ale obcas dufam mrknem 😅

viki, ziadne vyskakovanie z postele, najprv sup teplomer a potom hop z postele 😉

vierka
2. dec 2009

dobre ranko sa zelaaaaaa 😀 😀 😀

ked si spomeniem, ze o takejto dobe som sa v praci chystala uz na obed a teraz pri PC ranajkujem 😝 😀

vikuska - presne tak, najprv teplomer a potom mozes skakat ako srnka 😀

lucul
2. dec 2009

dobre rano sa praje mamina cakatelka 😀

vikiiiiiiii ten s Napoleonom - DOBRYYYYYYYYYYYYY 😀 😀 😀