Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
9. feb 2010

cicusik peto dneska odfrcal do kosic a pride az zajtra, takze som uplne volna. pridem, pojdem skor z prace. 😉 🙂

vierka
9. feb 2010

jaj on uz dneska isiel... tak ked mas cas, tak sa kludne zastav.. nechcem ta nijako "znasilnovat" 😉 🙂

pikino
9. feb 2010

vierocka drz. 😒 neboj bude lepsie 😉

vierka
9. feb 2010

uz zase place, takze koncim.... 😔

tigi
9. feb 2010

co si sisi, ja pridem rada. nepotrebujes nieco priviezt? cokoladu nepapas... co takto zmrzku?? u vas doma je teplo, to by nemuselo vadit ze vonku je zima. 😀

lucul
9. feb 2010

piki paradne botinky ste jej kupili, take k satockam 😵

vierka drz sa, kebyze som zdrava tak dobehnem, ale ked vyzdraviem, tak mozem piatky dobehnut, ale neboj bude lepsie a tigi ti pomoze 😉

tigi
9. feb 2010

luci no neviem ci si poradim s malinkym ked bude plakat 😅 ale aspon ako moralna podpora sa posnazim. 🙂

pikusi paradne botajdy. 😀 ked uz tu vierka neni, asi mi neodpovie... myslis ze moze zmrzku? cokoladku som priniesla minule a nepapa kvoli mliecku a ja neviem co by pomohlo lepsie obalit nervy ako cokoladka. 😀

lucul
9. feb 2010

tigi skus jej priniest, svagrova jedavala, tie tycinky cini minies a ten typ, to jej pomahalo na nervy 😉

neboj pomozes aj s malym, uz len to, ze tam budes a nebude sama bude vela, mna takto svagrova volavala, ja som prisla bola s nou a ona bola rada, ze neni sama 😉

pikino
9. feb 2010

moze zmrzku vanilkovu alebo nejaku smotanovu v pohode.
a pokial niekto v rodine nie je alergicky na cokoladu tak sa nemusi bat.

lucul
9. feb 2010

dobre baby, idem ja
tigi pozdravuj vierku a podrz ju nad vodou 😉 😵

papa 🙂

pikino
9. feb 2010

idem aj ja terez si zasa rozbila papulku. ☹ tie deti neustrazitelne

tigi
9. feb 2010

oukej luci, posnazim sa. papa zatim. 🙂

no tak ja teda zbehnem este predtym na nakup a vyberiem nejaku mlsandu, nech ma aj patko ochutene mliecko. 🙂

perla200
autor
10. feb 2010

ahojte....ako za starých čias...prváááááááááá!!!!!

piki - mala je riadne šidlo čo? no aj my sme už mali fokel a akoby nebolo toho dost ja som si ráno udrela hlavu do chladničky:((( to ako sa mi podarilo neviem.....

vierka - no ked si sama tak toho mas asi plnú rit čo? ten prvý mesiac je strasná brutalita ale neboj ja som si vždy hovorila že ved ty zaspís simonka....ako ktovie kedy ale zaspí....tak sa drž....

my sa mame po starom, mala ma druhý zub a vysiel jej samozrejme ked sme boli plesať.....tak sme to mali 2v1.... radosti veselosti, mala sa už postaví na štyri ale nepohne sa ale bojuje ako lev....a plazí sa samozrejme dozadu ved načo dopredu tak minule pod gaučom schovaná.... a mame prvé slová - kde je? a aida.... neviem prečo a čo to znamená ale je podarená....

lucul
10. feb 2010

ahojte zaby 🙂

perli mala musi byt zlataaaaaaa 😵 😵 😵

tigi tak ako, co bolo ako bolo, zvladli ste? 🙂

bambi7
10. feb 2010

cafte babulky

vierocka nebojkaj zvladnes vsetkooooo 😉
no my sa mame ok coskoro mame 10 mesiacov ale to ideee a mame dalsi zubokkkkkk 😉 domi cupka je podarena inak nic nove....

a ako sa mate?

tigi
10. feb 2010

ahojte babulky

ahoj bambi, malinka musi byt krasna, malusnava zubata selmicka. 😀 veru leti to, este pred chvilou sme sa ty pytali kolko injekcii este zostava a teraz ma malinka uz 10 mesiacikov. 🙂

perluska nazdar. ako bolo na plese? ked budes mat cas, dohod aj sem nejake fotecky malej Simi. 🙂

luci ahoj, dobre bolo. malinky bol trosku umrnkany, tak sme sa s vierkou rozpravali za prechadzania sa s malinkym na rukach, veru treba na to poriadne svaly, normalne vecer som tie ruky citila, kus chlapa je to. 🙂 potom sa trosku ukludnil, aj pekne dadenkal na gauci s nami, aj mi na rukach zaspal na chvilku, tak sme s vierkou pokecali a dufam ze sa jej polepsilo. 🙂 uvidime ci dneska pride, dufam ze mali dobru noc a malinky konecne pospal dlhsie.

lucul
10. feb 2010

no super, snad sa to zmeni, asi najhorsie je tych 6tyzdnov ked je uplne sama 24h 😒, ale ona je silna zvladne to, hlavne ked vie ze ma teba blizko 😵

bambi malinka musi byt sladka, snad ked bude teplejsie tak sa uvidime 😵

pikino
10. feb 2010

cafte micky. ako?

ja som konecne po polhodine upenliveho revu uspala terez. huraaaa. ach jo tito mali barani su tvrdy oriesok. 😀

ja verim ze ked patkonabehne na nejaky ten rezim tak to s nim uz take zle nebude. ja sa napriklad priznam
ze ja som terez ucila spinkat odvtedy ako sme prisli z porodnice. od piatej som jej uz nedovolila spinkat
som vymyslala vsetko mozne aby nespala a potom ked som ju o siedmej okupkala a nakojila tak o osmej uz bola tvrda a spala celu noc. mozno raz sa zobudila na kojenie. ona bola riadny spac. skoda ze jej to nezostalo. 😝

lucul
10. feb 2010

teda baby, tuna to dnes zijeeeee 😠
asi mate toho dost ako ja, co? ☹

tigi
10. feb 2010

ja som dneska hotova, v noci sa mi snivali zase hnusne sny a som nevyspata, davam si uz tretiu kavu a furt som neni schopna sa dat do normalu.

luci na zajtra drzim moc palce, budem cakat na spravy. 😉 🙂

leri
10. feb 2010

ahojte zaby.............piki, ty si ten svetly priklad......ja od porodu az do teraz vstavam ked je supernoc tak kazde tri hodiny........niekedy aj kazdu hodinu, nad ranom aj castejsie a medzitym stotisickrat cumel strcit, ......a nevyzera to na zmenu v najblizsej dobe........ale uz som si zvyklaaaaaaaaaaaa, taky luxus akoze spat viac ako tri hodiny to by som asi musela do modreho z neba napisat 😀

lucul
10. feb 2010

ja zacinam mat hlavu v smutku z uzavierky, zistila som take hovadiny, co mi tatko urobil, ze asi budem plakat tu nad tym este 😠 😢

ahoj leri, ze sa aj ukazes, ved skus napisat, mozno s tym vilo daco urobi 😀

pikino
10. feb 2010
https://www.youtube.com/watch?v=tEHrv6gV_ec

nieco na rozveselenie. treba zvuk. 😀

pikino
10. feb 2010

leri no ved teraz to ani u nas neni ruzove terez sa budi tak kazde dve hodinky a rano ked scem mat klud ju musim supnut k sebe do postele.

jooj uzavierka. jak jaaaa to slovo nenavidim. 😠

lucul
10. feb 2010

piki to bolo dobre 😀

ako uzavierka u mna do nedavna nic nerobila, ale teraz, len jeden ucet som skontrolovala a uz mam hlavu v smutku 😠

lucul
10. feb 2010

baby odchadzam, lebo o chvilu si zacne sklbat vlasy od zufalstva 😠
zajtra na mna myslite, hned ako pridem podam hlasenie 😀

majte sa krasne a pekny zvysok dna papa 🙂

pikino
10. feb 2010

lucul a tvoj tato uctuje?

paaa moja daj si panaka na ukludnenie 😀 😉

lucul
10. feb 2010

piki nie, ale az teraz som si vsimla, ze firemne veci mi plati niekedy sukromnou kartou a niektore bloky co platil kartou z firemneho mi zas nedal, vraj mu nedali, tak som zvedava co spravim a kam to hodim 😠

nedam si panaka, idem sa vyskakat na zumbu 😀

ale uz vazne paaaa

pikino
10. feb 2010

jaaaaj to poznam

strhni blocik z tych sukromnych nech tonie je vidiet z akej je to karty.
mne ked zabudli doniest blocik z karty tak som im to musela zosobnit na 335 a potom som to prekryla nejakymi inymi blockami a zmazala pohadavku.

bambi7
11. feb 2010

dobre rankoooooooooooo dnes prva po dlhej dobeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

no tak domi som uspala teraz bude spat snad hodinku rano este spi ok no poobede je to horsie....jajjjjjj mna tak boli sedaci nnerv musim ist uz v pondelok k doktorke 😒
inak vsetko ok ,

lucul jasne ked bude teplejsie dame stretko budem rada 😉

a co mate dnes na plane?aj my inak ideme v sobotu na ples a ja mam bolav zadok 😠 no bude zabava 😅